Kapat
COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Türkiye ve dünyada bir çok oyun artık kullanıcılarına para kazanma fırsatı da tanıyor. Genellikle online olarak ve bilgisayardan oynanan bu oyunları oynayarak, iyi bir seviyeye gelebileceğinize inanarak para kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken en önemli nokta, bu oyunlar genellikle yüksek beceriler ister.

Şimdi hep birlikte oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bazı oyunlar hakkında bilgiler elde edelim.

1. COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE
2. LEAGUE of LEGENDS
3. TEAM FORTRESS 2
4. DOTA 2
5. H1Z1 KING OF THE KILL


COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Dünya üzerinde en çok oyuncuya ulaşan oyunlardan bir oyun olan ve kısa adı CSGO olan Counter Strike Global Offensive adlı online oynanan aksiyon oyununu neredeyse bilmeyen yoktur.

Türkiye’de de çok yoğun bir kullanıcısı olan CSGO’da para kazanma şansınız da bulunmaktadır. Öncelikle CSGO’yu 24 liraya satın alabilirsiniz. Bu ücretin dışında CSGO’ya ücret ödemenize gerek yok. STEAM aracılığıyla aldığınız bu oyunu oynayarak, oyun içerisinde düşen içerikleri satabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu içerikleri satmak için de STEAM hesabınızı kullanacaksınız. Oyunda yüksek seviyelere geldikten sonra düşen bazı hediye içeriklerin fiyatı 1000 doların üzerine dahi çıkmaktadır. Ancak daha önce belirttiğimiz üzere bu türden içerikleri kazanabilmek için yüksek becerileriniz olması gerekir.

MUTLAKA İNCELEYİN: Para Kazandıran Oyunlar

Ayrıca hesabınızı yüksek bir seviyeye getirerek, hesabınızı da satabilir ve buradan da para kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

LEAGUE of LEGENDS

League of Legends

League of Legends

Yine CSGO gibi milyonlarca oyuncusu bulunan ve kısa adı LOL olan bu oyunu da hemen hemen dünyadaki bütün oyunseverler bilmektedir. LOL oyunu da CSGO ile aynı mantıkla para kazanılabilecek bir oyundur. Bu oyunda becerilerinizi kullanarak hesabınızı kasabilir ve bu yollarla güzel paralar kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. LOL’un bir diğer para kazanma yolu ise, Youtube’de bir hesap açarak LOL oyunlarınızı yayınlayabilirsiniz. LOL oyuncularının en çok kullandığı platform olan Youtube’de LOL videoları milyonlarca izlenme alıp çok para kazandırmaktadır. Ancak yayınlarınızın izlenmesi için yine becerilerinizin yüksek olması ve oyunda hayal edilecek seviyelere gelmeniz gerekiyor.

TEAM FORTRESS 2

TEAM FORTRESS 2

TEAM FORTRESS 2

Aynı zamanda çok eğlenceli bir oyun olan ve CSGO’nun yapımcısı Valve’e ait olan TF2 kodlu Team Fortress 2 oyunu kısaca toplu oynanan bir nişan oyunu. Oyunda yine diğer oyunlar gibi yüksek seviyelere gelerek belirli ITEM adı verilen eşyaları düşürebiliyorsunuz. Bu oyunun STEAM pazarı çok aktiftir ve oyunda güzel paralar kazanabilmek adına becerinizi göstermelisiniz. Ancak bu oyunun en büyük dezavantajı ise doğru dürüst bir takım oluşturmanız gerekiyor. Oyunda yalnızca sizin beceriniz yeterli olmuyor. Bu nedenle çeşitli gruplardan arkadaş edinmeniz gerekecek.

DOTA 2

Dota 2

Dota 2

Böyle bir liste yapıp DOTA 2’yi koymamak olmazdı. DOTA 2 belkide dünya oyun sektörünü en çok değiştiren oyunların başında geliyor. Bu oyunu bir kaç cümlede anlatmak çok zor. Kendi kendine bir dünya olan DOTA 2’de becerileriniz, takım ruhunuz ve sabrınız eğer yeterliyse binlerce dolar dahi kazanmak mümkün. Neredeyse STEAM Pazar’ının büyük kısmı DOTA eşyalarıyla doludur ve insanlar DOTA ürünlerine çok fazla rağbet göstermektedir. Eğer oyun oynayarak para kazanmak istiyorum diyorsanız, hemen DOTA 2 öğrenmenizi tavsiye ederiz. Ancak unutmayın bu oyun çok fazla bağımlılık yapmaktadır.

H1Z1 KING OF THE KILL

H1Z1

H1Z1

Yine STEAM üzerinden satın alıp oynayabileceğiniz H1Z1 adlı oyundan da düşükte olsa para kazanabilirsiniz. Microsoft’a ait olan bu oyun, çok keyifli ve zevk alabileceğiniz bir oyun olması açısından da önem taşıyor. Zira bu oyuna para kazanma gözü ile bakmazsanız, belirli bir seviyeden sonra kendi kendine para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Farklı bir alternatif arayanlara önerilir. Steam’da en yüksek itemleri 9 dolar seviyesinde bulunuyor.

PUBG

pubg para kazanma

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PubG aracılığıyla da para kazanabileceğinizi sağlayan birçok yol var. Eğer PUBG’de kendinize güveniyor ve hayatta kalan son oyuncu olabileceğinize inanıyorsanız, PUBG Oynayarak Gerçek Para Kazanmak İçin 8 Yol adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

“Oyun Oynayarak Para Kazanma” üzerine 3 yorum

  1. Hakkı says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir