Oto Yıkama Bayilik Şartları ve Maliyeti 2024
 1. Anasayfa
 2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Oto Yıkama Bayilik Şartları ve Maliyeti 2024

0

Oto Yıkama Bayilik Şartları ve Maliyeti

Oto yıkama bayilik aşamaları kişilerin gerçekleştirmesi gereken birtakım adımlardan oluşuyor. Bayilik imkanı sunan birçok oto yıkama işletmesinin olduğunu söylemek ise mümkün. Eğer bu işle uğraşıyor ve işinizi büyüterek kendinizi geliştirmek istiyorsanız siz de bayilik işlemlerine başlayabilirsiniz.

Oto Yıkama Bayilik Şartları ve Maliyeti 2024

Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Oto yıkama bayilik veren birçok farklı firma bulunuyor. Bu firmalardan bayilik almak için ise firmalarla iletişime geçebilir ve gerekli şartları sağlayabilirsiniz. Her firmanın kişilere sunduğu bayilik şartları değişiklik gösterebilir. Bu nedenle firmalar üzerinde araştırma yaparak sizden ne tür şartları sağlamanızın istendiğini öğrenebilirsiniz. Şartları karşılıklı olarak anlaşma sağladığınız firmaları göz önünde bulundurmanız daha doğru olabilir.

İki taraf için de anlaşma sağlandığı taktirde gerekli imzalar atılarak sözleşme yapılır. Sonrasında ise bu bayilik işlemi için firmalara belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Firmalar sizi değerlendirirken oto yıkama bayi sahibi olmanız için gerekli yetkinliklere sahip olup olmadığınızı göz önünde bulundurur. Aynı zamanda bayi sahibi olmak için maddi faktörleriniz de son derece büyük bir önem taşır. Eğer tüm şartları sağladığınızı düşünüyorsanız bayilik işlemlerine başlayabilirsiniz.

Bayisi olduğunuz firmanın imajını korumak açısından titiz ve disiplinli bir şekilde işletmenizi yönetmeniz gerekiyor. Aynı zamanda işe aldığınız personellerin de profesyonel niteliklere sahip olması gerekiyor. Bu bağlamda işletmenizin kemik kitlesini oluşturabilir ve işinizde büyümeye başlayabilirsiniz. Kar miktarınız artış gösterdikçe daha geniş bir personel yelpazesine sahip olmanız da mümkün hale gelir.

Oto yıkama bayilik veren firmalar ve bedelleri şu şekilde:

 • Veloce Araç Yıkama Sistemleri: 500.000 TL
 • KİNGWASH: 25.000 TL
 • Ars Car Care: 25.000 TL
 • OTOSAUNA BUHARLI OTO YIKAMA: 25.000 TL
 • Sonax: (Bayilik bedeli belirtilmemiş)
 • Ziebart: 1.000.000 TL
 • KAWAX Oto Yıkama: 250.000 TL
 • DİVORTEX: (Bayilik bedeli belirtilmemiş)
 • AUTOWASH: 50.000 TL
 • Dry Car Care: 100.000 TL
 • Bluegreenwax Sabit Hizmet Noktası: 25.000 TL
 • Carismax: 50.000 TL

Oto Yıkama Bayilik Ücretleri

Oto yıkama bayilik ücretleri başvuru yaptığınız firmaya göre değişik özellikler gösterebilir. Bu ücret miktarları ise genellikle 50.000 Türk lirası ve 350.000 Türk lirası arasında olur. Fiyat belirleme aşamasında başvuru yaptığınız firmanın özellikleri ve seçtiğiniz konum gibi nitelikler ise büyük bir rol oynar. Seçtiğiniz firmanın sizden talep ettiği ücreti ödemediğiniz taktirde bayi sahibi olmanız mümkün sayılmaz. Bu nedenle istenen şartları sağlamanın yanı sıra aynı zamanda belirli miktarda bir birikime de sahip olmanız gerekir. Bazı firmalar ne iş ile uğraştığınızı da bu noktada göz önünde bulundurabilir.

Bayilik ücreti talepleri seçilen mekanın büyüklüğüne ve metrekare değerine göre de değişebilir. Aynı zamanda seçilen firmanın çalışma sistemi ve nitelikleri de ücret konusunda etken olarak kabul edilebilir. Bu unsurlara bağlı olarak araştırmalarınız sonucunda bütçenize uygun bir firmanın bayiliğini alabilirsiniz. Sonrasında herhangi bir sorun yaşamamak için firmalarla görüşme esnasında tüm detayları konuşmalı ve ücret hakkında da bilgi almalısınız.

Oto Yıkama Bayilik Şartları ve Maliyeti 2024

Oto Yıkama Bayilikleri

Oto yıkama bayilik alma işlemlerini tamamlayarak sektör içerisinde büyük bir gelişme göstermeniz mümkün. Belirli bir yatırım ile aldığınız bayilik sonrasında gösterdiğiniz faaliyetler sayesinde uzun vadede oto yıkama işinden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bir girişimci olarak bulunduğunuz bölgede seçtiğiniz mekan özelinde bu işi yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli yöntem ve kampanyalarla kısa süre içinde adınızdan söz ettirmeniz ve büyümeye başlamanız mümkün.

Bazı firmalar bayilik işlemleri sırasında kişilere gerekli eğitimler de veriyor. Bu eğitimler sırasında oto yıkama işi ile ilgili birçok şey öğrenebilirsiniz. Firmalar değerlendirme aşamasında kişilerin eğitime gösterdiği özeni de dikkate alıyor. Aynı zamanda seçtiğiniz firmaya bağlı olarak oto yıkamanız için tabela ya da reklam gibi gereksinimleriniz de karşılanabilir. Bu detayları görüşme sırasında firma yetkilisine sorarak öğrenebilirsiniz. Firmalar arasında size uygun ve karlı gelen seçeneği tercih ederek oto yıkama işi yapmaya başlayabilirsiniz. Oto yıkama bayilik işlemleri görüldüğü üzere çeşitli aşamalardan meydana geliyor. Eğer bu işi yapmakta kararlıysanız istenen koşulları yerine getirmek için adım atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
madame coco bayilik