1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanmak

Trendyol Linklerinden Nasıl Para Kazanılır?

Trendyol Linklerinden Nasıl Para Kazanılır?
0

Trendyol Linklerinden Nasıl Para Kazanılır?

Hemen herkesin alışveriş için tercih ettiği Trendyol online alışveriş sitesi her geçen gün müşteri kitlesini artırmaktadır. Özellikle rahat rahat alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olan Trendyol sosyal medya kullanıcılarının da bir hayli dikkatini çekmektedir.

Geniş bir ağ kitlesi olan Trendyol bünyesinde bulunan herkese çeşitli yollardan para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bir e-ticaret devi olan Trendyol, bünyesinde binlerce satıcıyı barındırmaktadır. Ayrıca her gün binlerce satış yapmaktadır.

Bütün bunların yanı sıra müşterilerine de para kazandırarak bir gelir kapısı olmaktadır. Değişik yollardan kişilere gelir imkânı yaratan Trendyol, birçok sosyal medya kullanıcısının, Trendyol müşterilerinin ve satıcıların araştırma ağına takılmaktadır.

Yazımızda Trendyol linklerinden nasıl para kazanılır, sorusunun cevabı başta olmak üzere Trendyol’dan para kazanma yöntemlerini ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.

Trendyol Para Kazanma Yöntemleri

Trendyol’da satıcı olmadan da para kazanma yöntemleri bulunmaktadır. Kişiler Trendyol tarafından belirlenen bazı uygulamaları yerine getirdiğinde para kazanma imkânı bulmaktadırlar. Trendyol’dan para kazanma yöntemleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Trendyol cüzdanı ile para kazanma yöntemi
  • Trendyol paylaş kazan ile para kazanma yöntemi
  • Trendyol koleksiyondan para kazanma yöntemi
  • Trendyol linkinden para kazanma yöntemi
  • Trendyol yorum yaparak para kazanma yöntemi
  • Trendyol influencer marka iş birliği ile para kazanma yöntemi

Trendyol hem bünyesinde barındırdığı satıcılar hem de müşteriler tarafından geniş ürün çeşitliliğinin olmasıyla da bir sektörde güçlü bir marka haline geldi. Her geçen gün büyüyerek kitlesini artırmasıyla da insanların güvenini kazandı ve bu sebeplerden ötürü de insanlar Trendyol’dan para kazanma yöntemlerine ciddi anlamda rağbet göstermeye başladı.

Trendyol’dan Link ile Para Kazanma Yöntemi

Trendyol oldukça popüler hale gelmesiyle birçok e-ticaret sitesinin önüne geçmektedir. Ciddi bir müşteri ve kullanıcı potansiyeline sahip olduğu için bu durumu avantaja çevirmektedir. Hemen her kesime hitap eden Trendyol, link vererek kişilere para kazandırmaktadır ve bu sayede de daha çok kişilere ulaşmaktadır. Kişiler, sosyal medya fenomenleri, sosyal medyayı aktif şekilde kullananlar vb. Binlerce takipçisi olduğu için bu konuyla da yakından ilgilenmektedirler.

Trendyol ile para kazanmak için tercih edilen para kazanma yöntemlerinden Trendyol linkini paylaşmak en önemlilerinden olmaktadır. Peki bunun için ne yapılmalıdır?

Yapmanız gereken Trendyol bünyesinde çalışan bir satıcı hesabından satıcı ortaklığı için başvuru yapmanızdır. Satış ortağı olduğunuz zaman bir bağlantıya her tıklama yapıldığında ya da satın alma olduğunda kişiye para ödenir.

Yönlendirdiğiniz bağlantı ile satış yapılırsa her satış için %10-20 komisyon kazanırsınız. Paylaştığınız linkler ile 10.000 TL satarsanız eğer 2.000 TL gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Kısacası Trendyol linki ile para kazanma sosyal medya takipçileri çok olan kişilerin Trendyol bağlantılarını paylaşmasıyla satış yaparak kazanç sağlamasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Katar'da İş İmkan ve İlanları - İşçi Alımı

Trendyol Link ile Instagram’da Para Kazanma

Instagram’da Trendyol linklerini paylaşarak para kazanabilirsiniz. Bunun için ciddi bir takip kitlenizin olması gerekirken hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir. En az 10.000 takipçi kitlesine sahipseniz bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Instagram’da Trendyol linklerini paylaşmak için influencer olmanız gerekmektedir. Yani yediğinizle, içtiğinizle, aldığınızla, sattığınızla, gezdiğinizle kısacası yaptığınız her eylemde sizi takip eden etkileşim yarattığınız bir kitlenizin olması gerekmektedir.

Influencer olan kişiler link iş birliği için Trendyol’a başvuru yapmaları gerekmektedir. Trendyol sitesine giriş yaparak karşınıza çıkan formu doldurarak işe başlamalısınız. Formda kişisel bilgilerinizi içeren bilgilerin doldurmanız gerekmektedir. Bilgileri eksiksiz doldurarak başvuru işleminizi tamamlamalısınız.

Trendyol başvurunuzdan sonra yaklaşık 10 gün içinde size dönüş sağlayacaktır. Bu sürede Instagram hesabınız incelenmektedir. Dönüş olmadığı takdirde başvurunuzu olumsuz kabul edebilirsiniz. Eğer başvurunuz kabul edilirse sermayesiz bir şekilde link paylaşımı ile gelir elde edebilirsiniz.

Şimdi de, başvurunuz olumlu sonuçlandığında süreciniz nasıl ilerleyecek, sorunusun cevabını verelim. Size dönüş sağlanan mailde sizden bazı belgeler istenecektir. Bu belgeler, kazandığınız parayı faturalayacak bir şahıs şirketi bilgileridir. Burada bir şahıs şirketiniz olmayabilir, kurmakta maliyetli olduğunu için çevrenizden birinin şirketi üzerine fatura kestirebilirsiniz.

Eğer çevrenizde de şirketi sahibi biri yoksa belge yükleme kısmında bulunan Trendyol le çalışmış ajanslar listesinden bir ajans ile anlaşabilirsiniz.

Ajansla çalıştığınıza dair belgeleri sisteme yükleyerek yaklaşık 3 hafta sonra link paylaşabileceksiniz.

Trendyol Link Paylaşma ile Ne Kadar Para Kazanılmaktadır

Trendyol geniş bir kitleye hitap ettiği için Trendyol link paylaşanların takipçilerinin de bu linkler dikkatini çekecektir. Paylaşılan linkler için kesin bir meblağ olmamakla beraber aylık ortalama 2.000- ile 6000 TL arası diyebiliriz. Fakat şunu da belirtmekte fayda var kazanılan para miktarı Trendyol ile kişilerin anlaşmasına bağlıdır. 

Aynı zamanda paylaşılan linklerin tıklanması ve ürünlerin satışının yapılması da kazanılan miktar için önemlidir.

Trendyol’da En Kolay Para Kazanma Yolu Link Paylaşımı

Trendyol’da en kolay para kazanma link paylaşımı yaparak hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken takipçilerinizin bot olmamasıdır. Gerçek hesapların paylaşımlarınızı tıklaması ve ürünlerin satın alınmasına göre ürün başı komisyon alabilirsiniz.

Şöyle örnek verebiliriz. Mesela 200 TL’lik bir ürün satışından 20 TL kazanabilirsiniz. Diyelim ki aylık 25 tane 200 TL’lik ürün satıldı. Buradan aylık alacağınız komisyon ücreti 500 TL olacaktır. Ayrıca bu ürünler kozmetik ya da trend ürünse bu miktar daha da fazla olacaktır.

Trendyol Link Paylaşımı ile Para Kazanma Süreci Zor Mu?

Trendyol’da link paylaşmaya başlamak için gerekli işlemleri yazımızda ayrıntılarıyla anlattık. Trendyol satış ortaklığı sürecinizi tamamladıktan sonra iş artık link paylaşmaya kalmıştır. Sosyal medya kullanmayı sevenler ve geniş takipçi kitlesi olanlar için bu iş bir tık kadar kolay olmaktadır.

Sizin paylaşmış olduğunuz her bir linkten tıklama ve satış yapıldığında %20’ye varan komisyonlar alacaksınız. Linkleriniz sayesinde 40 bin TL’lik satış gerçekleşirse 8 bin TL gibi bir gelir elde edeceksiniz. Bu da sosyal medya kullanıcıları için ulaşılamayacak rakamlar değildir.

Son derece kolay bir işlem olan Trendyol ile iş ortaklığı sayesinde çok güzel gelirler elde etmeniz mümkün olmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir