1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
1632

Artık çağ büyük ölçüde değişti, bir evde yalnızca bir kişinin çalışması ile tüm masrafları çıkarmak öyle kolay değil. Bu nedenle evde genellikle kadınlar evde ek iş yaparak para kazanmaya çalışıyor. Birçok firma evde paketleme işi veriyor bu fikirler için sadece el becerilerinizi kullanmak yeterli.

Türkiye gittikçe büyüyor, bu büyüme birçok sektöre direkt olarak yansıyor. Bu yansımanın bir etkisi de evde yapılabilecek ek işlerde artışa neden oluyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok firma her ay yeniden ilan açıyor. Bu ilanlar aracılığıyla evde paketleme işi yaparak para kazanmak mümkün.

Türkiye’de hemen hemen her fabrikanın paketleme bölümü bulunuyor. İster oyuncak olsun, ister sabun olsun hiç fark etmez bu fabrikaların ürünlerinin paketleme olmadan piyasaya çıkma şansı yok. Fabrikalar bu paketleme bölümü için 50 personel alıp, hepsine asgari ücret verip SGK’larını yatırmak, yol ve yemek masraflarını ödemek büyük bir külfet durumuna geliyor. Bu nedenle Batı ülkelerinde olduğu gibi fabrikalar bu yol yerine evde paketleme işi vermeye başladı. Bu paketleme işlerini almak ise eskiye nazaran kolay değil. Zira fabrikalar bu konuda 1 kişiyle muhatap olmak için işi şirketlere veriyor, evde ek iş alan kişilerle de bu şirketler muhatap oluyor.

Evde Paketleme İşleri

SABUN PAKETLEME

sabun
Son zamanlarda özellikle organik birçok sabun firması ortaya çıktı. Bu şirketler genellikle 5-10 personel ile işletilen iş yerleri olduğu için paketleme bölümüne ek istihdam oluşturmak yerine evde ek iş olarak sabun paketleme işi veriyor. Anadolu’nun birçok şehrinde bu tür sabun firmaları bulunmaktadır. Genellikle bu tür sabun üreten fabrika yada atölyeler toptancılar sitesi yakınlarında bulunur. Size 10 – 20 bin sabun ve paket gönderirler ve bu sabunları paketlere 6’şar yada 12’şer şekilde yerleştirmeniz istenir. 1 kişi için aylık ortalama gelir 700 TL civarında.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

KINA PAKETLEME

kına
Genellikle evlilik öncesi düzenlenen Kına Gecelerinde ve düğünlerde misafirlere dağıtılan kınalar da birçok firma tarafından satışa sunulan bir ürün. Ancak bu ürünleri paketlemek de şirketler ve firmalar için büyük bir sorun. Bu sorunu aşmak içinde evlere ek iş veriliyor. Her şehirde ve ilçede mutlaka kına satan iş yerleri var, bu iş yerlerine giderek evde kına paketleme işi almanız kolay. Paketleme işine göre ise bu işte daha az gelir bulunuyor. Ortalama olarak 1 kişi ile 1 ayda günde 4-5 saat çalışarak 600 TL ek gelir elde edebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Küçük - Az Sermaye ile Yapılacak İşler (AKTİF)

KÜRDAN PAKETLEME

kürdan
Eskiden kürdan satışı yapan firmalar genellikle devasa bir pakette kürdanları işletmelere gönderiyordu. Ancak bakanlık nedeniyle artık kürdanların da paketlenmesi gerekiyor. Bu nedenle bu tür firmalar bu konuda değişikliğe gitmek zorunda kaldı. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu iş için onlarca personel istihdam etmesi gereken firmalar bunun yerine evde ek iş veriyor. Şehrinizdeki kürdan imalatı yapan işletmelere giderek bu iş rahatlıkla alınabiliyor. 1 kişi bu ek iş ile ayda en fazla 550 TL kazanç elde edebiliyor.

BONCUK PAKETLEME

boncuk
Eskiye nazaran daha az şirket tarafından verilen boncuk paketleme işi de birçok atölye tarafından genellikle mahallede bulunan ev hanımlarına verilen bir işti. Ancak dediğimiz gibi eskiye nazaran boncuk paketleme işi daha az var. Bu nedenle diğer paketleme işlerine yoğunlaşmanızı öneriyoruz. Bu işte ortalama aylık 300 lira civarı kazanılabiliyor.

TESPİH DİZME

tespih
Özellikle Anadolu’da ve merkez olarak İstanbul’da çok sıklıkla bulunan bir iş kolu. Zira bu tespihler için gerekli araçlar ve teçhizatlar yok. Bu nedenle tesbih dizme işi mutlaka biri tarafından ellerle yapılmalı. Büyük firmalar da bu iş için personel istihdam etmek yerine evde ek iş veriyor. Tespih dizme işinin merkezi ise İstanbul. Halihazırda bile İstanbul’da onlarca firma tespih dizme işi veriyor. Aylık ortalama 700 TL ek gelir elde edebilmek mümkün. Ancak bu işin diğer paketleme işlerine göre daha zor olduğunu ve daha fazla vakit aldığını kesinlikle söyleyelim.

DÜĞME PAKETLEME

düğme
Uzun yıllardır aktif olan ve hala da sıklıkla evde ek iş olarak verilen düğme paketleme işi genellikle konfeksiyonlar tarafından veriliyor. Her şehirde yüzlerce konfeksiyon atölyesi bulmak mümkün. Özellikle pantolon ve gömlek üreten atölyelerde bu iş çok fazla bulunabiliyor. Mutlaka değerlendirmenizi önerdiğimiz evde ek iş fikirleri arasında yer alıyor. Ayrıca en basit paketleme işlerinden bir tanesidir. Aylık ortalama geliri bir kişi için 500 TL civarında. Konfeksiyonlara uğramanızı öneriyoruz.

MANDAL PAKETLEME

mandal
Eskiye nazaran mandal ihtiyaçları azalmış gibi görünebilir ancak Türkiye’de hala ciddi bir satış potansiyeline sahip. Birçok şehirde mandal üretimi yapan şirketler var, bu şirketlerdeki makinelerde seri üretim olarak mandal üretiliyor ancak paketleme için makineler yok. Bu durumda da şirket yeni personel almak yerine evlere ek iş veriyor. Mandallar 6’lı 12’li ve 24’lü paketlere konuluyor. Aylık bu iş ile 600 TL civarında kazanmanız mümkün.

Evlere ek iş veren firmalara ulaşmak için Evlere İş Veren Firmalar adlı bağlantıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1.632)

 1. merhaba evde iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 2. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 3. bursa nilüfer ilçesinde oturuorum 2 çoçuğum var işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 5466116534

 4. merhaba ben mehmet bileklik boncuk paketleme işiyapmak istiyorum açil işe ikdiyacım var lütfen bana sönüs saglarsanız sevinirim..

 5. evde 3 kişiyiz işi yapabilecek. daha öncede paketleme işleri yaptık. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Merhabalar Düzce’de yaşıyorum hala iş veriliyorsa evde paketleme işi istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler 🙂

 7. 3 sene önce

  Merhabalar ben Emine Duran, Ankara/Mamak’ta oturuyorum, eşimin herhangi bir işi yok ve 2 çocuğum var, kirada oturuyoruz. Hem eşime destek olmak için çalışmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim. 4 kişi ile beraber yapacağız işi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

 8. 3 sene önce

  İstanbul -Güzeltepe’de oturuyorum.Eşimle birlikte özenle ve itina ile yapılıp,zamanında teslim edilir.Tecrübemiz vardır.
  Evde paketleme işini bize verirseniz pişman olmazsınız.Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

 9. Merhaba Bursada ikametgah ediyorum her türlü paketleme işini yaparım bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

 10. merhaba Ankara Sincan da oturuyorum işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum.

 11. Merhaba el becerim oldukça yüksek daha öncede deneyimlerim var paketleme işinde lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 12. 4 sene önce

  Adım döndü k.maraş pazarcık sarıl mahallesi no 86 da oturuyorum 6çocuğum var ve 5i öğrenci evde 9kişi yaşıyoruz ve bu yüzden çook fazla maddi sıkıntı çekiyoruz yani bu işe gerçekten çok ihtiyacım var düğme boncuk kına balon telefon kılıfı hepsini yapabilirim bu işi evde 4 kişi yapacağız yani 1günde bile çok fazla paketleme yapabiliriz sizden geri bildirim bekliyorum

 13. 4 sene önce

  Merhaba İstanbulda ikamet ediyorum. Corona virüs nedeniyle çalıştığım yerden ücretsiz izine ayrıldım. Evimizin borçları var babama destek olamıyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum

 14. 4 sene önce

  adım adeviye Öztürk konya selcuklu da yasıyorum evlıyım 3 cocugum var bu ıse gerçekten cok ıhtıyacım var elimde yatkındır bu ıse gerı donus yaparsınız ınsaallah.

 15. 4 sene önce

  merhaba, 35 yaşında ev hanımıyım manisa turgutlu’da yaşıyorum. evde çalışabilcek 3 kişiyiz ve paketleme işi yaparak aile bütçemize katkı yapmak istiyoruz. verilen işleri zamanında ve titizlikle teslim ederim.

 16. Bașvurunuzu eksiksiz yaptıysanız inceleme için iș verene gönderilecektir.

  adım aynur antalya manavgatta oturuyorum 1 ay önce prematüre bir bebeğimiz oldu eşim otel fotografcısı çocuğumuz antalya arastırmada yatıyor git gel eşyalarıydı eşim tek başına mücadele edemiyr bu işe çok ihtiyacım var gece gündüz demez çalışırım.

 17. Ankara mamak tan yazıyorum. 5 kişilik ekibim var.evde her türlü paketleme işini yapariz.

  • Evde paketleme yapabilirim elim oldukça hızlıdır kısa zaman önce evde isyapiyordum cevap verirseniz sevinirim

   • 4 sene önce

    evde paketleme isi yapmak istiyorum elim yatkindir.

   • Slm benim zamanim bol gece gunduz paketleme yapabilirim komsularda var umarim donus yaparsiniz umudum yok ta bi denemek istedim internet ortami pek guvenilir olmaz diye dusunuyorum .sakarya

   • Evde her türlü paketleme işi yapabilirim daha önceden deneyimim var Ankara Gölbaşında yaşıyorum

   • Merhaba iyi günler evde paketleme işi istiyorum cok ihtiyacım var kalabalığına aynı zamandada hızlı bir insanımdır. adresim cevap verirseniz çok mutlu olurum inanaki☺

  • 4 sene önce

   Biz 2 kişiyiz ve evden iş almak istiyoruz

 18. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz bu işe çok ihtiyacımız var istanbul anadolu yakasında ikamet ediyoruz.

  • 4 sene önce

   ek is ariyoeum acil ihtiyacim var lütfen yardimci olun

  • 4 sene önce

   Merhabalar evde yapabileceğim bir iş arıyorum.. Ankara’da yaşıyorum.. tek başıma yapabilecegim bir iş de olabilir, grupla yapabileceğim bir iş de olabilir.. umarım yardımcı olursunuz teşekkür ederim şimdiden…

 19. 4 sene önce

  bursa osmangazide ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum acil lütfen çok ihtiyacım var teşekür ederim yardımcı olursanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Merhaba ben istanbul beykozda ikamet ediyorum paketleme işyapmak istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim calismaya çok ihtiyacim var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş bekliyorum rica ediyorum tlfon dan ulaşabilirsiniz tsklr en kisa zamanda geri dönüş bekliyorum çok acil

  • Merhaba istanbul Silivri de oturuyorum ben ve üç kızım la bu işi yapmak istiyorum mandal iş yada kürdan yada başka hangi iş olurasa veriseniz çok teşekkür ederim

  • Öğrenciyim geçimimi sağlamak için işe ihtiyacım var çanakkale merkezde oturuyorum mandal, düğme paketleme işlerini yapabilirim.

 20. Merhaba, evde ek iş yapacak 7-8 kişilik grubum var. Konu ile ilgili bilgi vermenizi rica ederim.

 21. 4 sene önce

  Tüm gün evdeyim el becerimin oldugunada inanıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 22. Merhaba izmir karşıyaka da oturuyorum. Öğrenciyim. Acil ihtiyacım var.

 23. 4 sene önce

  Ankara da ev de paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Merhabalar evde paketleme ısınde elım hızlıdır bu konuda guvenebılırsınız 2 kısı yapacağız donus yaparsanız sevınrım

  • Sakarya/Karasu da oturuyorum evde sabun paketleme kürdan paketleme işi yapmak istiyorum

  • 4 sene önce

   Elim hızlıdır. Komşularımla yapacağız. Dönüş yaparsanız sevinriz

  • Merhabalar, evde yapabileceğim ise ihtiyacım var. Paketlemek işi vs olabilir. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 25. İstanbul, avrupa yakasında ikamet ediyorum seri temiz ve titiz iş çıkartırım acil ihtiyacım var, evde paketleme işlerini yaparım, ayrıca 30 kişi yapabilcek kapasitede çevrem var.Geri dönerseniz sevinirim yüzlerce yere başvurdum 1 tane bile cevap gelmedi inşallah busefer doğru adrestir. Kolay gelsin.

 26. Denizli yardımcı olursanız

  • Bende paketleme işi yapmak istiyorum Ankara’da oturuyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 27. İstanbul Haşkaşı / Kücükçekmece. Bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz teşekkürler

 28. Kırklareli / Merkezde oturuyoruz. 3 kız öğrenciyiz acil paraya ihtiyacımız var. Sürekli işi yapabilicek boş vaktimiz var. Daha öncede bu tarz işler yaptık.

 29. Evde iş yapmak istiyorum osmangazi/bursa

 30. Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz

  • 4 sene önce

   Merhaba ben İstanbul yüzyıl da oturuyorum yeni evliyim kirada oturuyorum eşimin aldığı maaş yetmiyor evde iş yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Balikesir/Burhaniyedeyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.arabam var. Haber bekliyorum sizden.

  • İstanbul da yaşıyorum pandemi den dolayı çevden çalışmak için iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 31. 4 sene önce

  Adim.betul asya kalkan tokat merkezde yasiyorum gunun 16 saati bosum ve evde paketleme isini yapabilirim kisa surede donus yapmanizi bekliyorum

  • Merhabalar,adım seyra Mersin Çavuşluda oturuyorum 3 aylık evliyim gelirimize katkıda bulunmak istiyorum paketleme işinde benimde katkımın olmasını istiyorum,dönüş sağlarsanız çok mutlu olurum

 32. 4 sene önce

  merhaba gebze darıca oturuyorum 3 kisiyiz her türlü paketleme işi yapmak istiyoruz

 33. Avcılar Cihangirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  • Ev hanımıyım sıkıntılı durumdayız eşime yardım etmek istiyorum antalyada ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Merhaba evde her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen yardımcı olursanız ve geri dönerseniz çok sevinirim İzmir Çiğlide oturuyorum

   • 4 sene önce

    İstanbul silivride oturuyorum işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

   • 4 sene önce

    Gaziantep şehitkamil de ikamet ediyorum üniversite ye gitmek için tek çarem bu tek kapım bu lütfen yardım edin guvenebilirsniz.

  • 4 sene önce

   Balikesir/Burhaniyedeyim. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.arabam var. Haber bekliyorum sizden.

 34. İyi günler Anadolu yakası Maltepe’de ikamet ediyorum çalışmıyorum evimde paketleme yapacağım bir iş ariyorum

 35. denizli yaşıyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var arkadaşlarımla birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 arkadaşız.

  • 4 sene önce

   İyi günler biz İzmir Buca da Adatepe mah. Oturuyoruz. 10 kişilik grubuz acil olarak bize tesbih, sabun,davetiye,boncuk,kına evde paketleme işleri yapmak istiyoruz. Bize dönüş yaparmısınız.

  • Mrblar ben istanbul avrupa yakasinda oturuyorum ise ihtiyacim var

  • Mrblar eve paketleme isi istiyorum geri donus yaparsaniz tesekkurler

   • 4 sene önce

    Ismim esra kocaelinde oturuyorum evde ek is ariyorum bana yardimci olursaniz cok sevinirim

 36. 4 sene önce

  MERHABA PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCEDEN OYUNCAK TOKA PAKETLEME İŞİ YAPMIŞTIM.

  • Merhaba İzmirde yaşıyorum öğrenciyim 3 arkadaşız ve paketleme işine çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz çok teşekkürler

 37. 4 sene önce

  Meraba önceden paketleme işi yaptım elim gayet hızlıdır. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 38. bende evde yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 39. 4 sene önce

  Istanbul üsküdar ek ise ihtiyacım var temiz titiz hızlı şekilde yaparım her işi yaparım

  • Merhaba ben Ümran kayseride yaşıyoruz her türlü paketleme işi yapabiliriz 3 kişi çalışabilir annem dul bir kadın ve 3 çocuk okutuyoruz kiraciyiz donmenizi bekliyoruz

   • 4 sene önce

    Merhaba ismim çağla evlek. Ankara incirli de oturuyorum. 19 yaşındayım evliyim 1 çocuğum var. Eşim cezaevinde. Bu işi annemle birlikte yapabilirim. Daha önce benzeri işler yaptığım için elim yatkın ve hızlıdır. Bu işe çok ihtiyacım var.

   • Merhabalar istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bir ekip de kurabilirim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

   • 4 sene önce

    Tekirdağ Çorlu’da ikamet etmekteyim burada yapılabilecek her türlü paketleme işini yapabilirim eşim hamile ek gelire ihtiyacım var geri dönün lutfen

    • Merhabalar Ankara Çankaya’da ikamet etmekteyim. Eşimle beraber paketleme işi istiyoruz. İletişime geçerseniz sevinirim.

  • 4 sene önce

   Işe ihtiyacım var ama solemeliyimki elim iş konusunda hızlıdır pişman olmayacağınızdan eminim temiz özenli ve düzenli yaparım bursada oturuyorum

  • Mrb Afyon merkezde yasıyorum paketleme kutulama işine ihtıyacım var

  • 4 sene önce

   Merhaba ben Denizli de yaşıyorum gün boyu uygunum ve her türlü paketleme işi yapabilirim.En kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  • 4 sene önce

   İstanbul tuzla da oturuyorum evde ek iş ö yapmak istiyorum

 40. 4 sene önce

  Mrb ben keçiörende oturuyorum evde ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  • 4 sene önce

   Adım Büşra nur Ergün , Ankara etimesgut da oturuyom 21 yaşındayım çalışmıyorum evin ihtiyaclarini karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var“

   • Merhabalar bu isle tecrübem var Diyarbakır’dan yaşıyorum baban dönüş sağlarsanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var

 41. Konya meramda oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. 3 çocuğum var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Lütfen bana ulaşın.

  • 4 sene önce

   Merhaba ben meva Gültekin kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayım 2 çocuğum var eşim ve ben issiziz bu işi verimli ve fazlasıyla yapıp teslim edebiliriz elimiz bu işlere yatkındır dönüş yapılırsa çok memnun oluruz

 42. Evde paketleme isi istiyorum tekim ama tekstillerde çalıştığım için tecrübeliyim.

 43. Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 44. Merhaba istanbulda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • 4 sene önce

   Tekirdağ’da oturuyorum evde paketleme yada takı montaj işi ariyorum

  • Evde paketleme işi arıyorum 3 kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim

   • Merhaba paketleme işi yapıyorum elim hızlı ve yatgındır . Keçiören Ankara da ikamet etmekteyim .

   • Evde paketleme işi yapmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim yardimcı olursaniz sevinirim

 45. Merhaba
  Paketleme işlerinin her türlüsünü yapabilirim
  Teşekkürler

 46. Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  • 4 sene önce

   Merhaba ben meva Gültekin kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayım 2 çocuğum var eşim ve ben issiziz bu işleriverimli ve fazlasıyla yapıp teslim edebiliriz elimiz bu işlere yatkındır dönüş yapılırsa çok memnun oluruz

 47. Merhaba evde paketleme işi almak istiyorum İstanbul Ümraniye

  • Merhaba daha önce düğme işi yaptım 4kişiyiz ümraniye oturuyoruz.Dönüş yaparsanız sevinirim

   • MERHABA EVDE PAKETLEME ARIYORUM 2 KİŞİYİZ BANA ULAŞMANIZI İSTERİM. İSTANBUL ÜMRANİYE DE OTURUYORUM

    • İstanbul küçükçekmecede ikamet ediyorum,ek gelire ihtiyacım var,her türlü paketleme işini özenli ve hızlı yaparım,dönüş yaparsanız sevinirim

   • Slm iş hakkında bilgi alabilir miyim???

 48. Paketleme işlerin hepsini yapabiliriz ailemle birlikte 3 kişiyiz böyle ek işe ihtiyacım var düzenli bir şekilde paketleme yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

 49. MERHABA BENDE EVDE PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM.TEK BAŞIMA YAŞIYORUM ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

 50. Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Merabalar evde 6 kişiyiz ve paketleme işi istiyoruz tüm gün boş olduğumuz içinde çok fazla miktarda pektleme yapabiliriz ankarada oturuyorum 18 yaşındayım

   • Ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

    • 4 sene önce

     Adım Elvan Ekiz eşimle beraber esenyurtta oturuyoruz. Çocuğumuz yok. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

   • Evde ek is ariyorum lutfen yardimci olurmusunuz bu ise ihtiyacim var geri donerseniz cok sevinir ev is yapmak istiyorum

  • Ankara turkuaz vadisknde ikamet etmekteyiz 5 kisilik ekibiz evde yapacagimiz ek is ariyoruz

   • 4 sene önce

    Ankara pursaklarda oturuyorum. Öğrenciyim. Paketleme işi yaparak evde boş zamanlarımı değerlendirip aynı zamanda harçlığımı çıkarabilirim.

   • 4 sene önce

    İstanbul üsküdardayım paketleme işi yapmak istiyorum dönüş olursa sevinirim

  • 4 sene önce

   Ankara keçiörende oturuyorum bütün paketleme işlerini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

   • 4 sene önce

    Gebze’de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum ailece paketleme yapabilirim

 51. 4 sene önce

  merhabalar. benim de böyle işe çok ihtiyacım var. ilgilenirseniz çok memnun olurum.

 52. Merhaba,

  Ankara Yenimahalle’de ikamet ediyorum. Evde paketleme işlerinize talibim. İnşallah ulaşırsınız.

  Saygılar

  • Merhaba izmir bucada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır istenilen sürede teslim ederim çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Sincan’da geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   İzmir’de yaşıyoruz, 4 kişilik ekibiz. evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 53. Ankara emek de oturuyorum her türlü paketleme işi yapma kabiliyetim vardır daha önce de ek iş almıştım ve sizi üzmüceğimi belirtmek isterim gereğinin yapılmasını arz ederimm.

  • 4 sene önce

   ##### Önlisans öğrencisiyim. Yüksek hızda paketleme yapıp bir yandan da keyif alarak paket işini yapmak istiyorum. Her türlü paketleme olur. Bu işe eğitimim için ihtiyacım var.

  • Ankara pursaklarda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım elim çok hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim saygılar.

   • Ankara batıkentte oturuyorum 2 tane çocuğum var şu anda evde çalışmam gerekiyor paraya ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum

 54. 5 sene önce

  Merhaba.Ankara Abidinpaşa’da deneyimli ve genç kadromuzla zamanında ve kaliteli ürün teslimi yapıyoruz.

  • ANKARA KEÇİÖREN DE İKAMET EDİYORUM.
   ANKARA İÇİ TÜM PAKETLEME İŞLERİNİZİ YAPABİLİRİM. ZOR DURUMDAYIM DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

  • 4 sene önce

   Merhaba paketleme isi yapmak istiyorum

  • 4 sene önce

   10 kişilik bir ekibim var guzel ve temiz is yapilir her turlu paketleme boncuk isi yapilir

 55. merhaba tekirdag kapaklıda oturuyorum evliyim bir cocugum var kiracıyım paketleme işi almak istiyorum tesekkürler

 56. 5 sene önce

  Merhaba,ev hanımıyım,Bartın/Amasra’da yaşıyorum. evde paketleme işi yapabilirim.Dönüş bekliyorum

  • 4 sene önce

   Merhaba, evde paketleme işi yapmak için yardımınızı rica ediyorum. Istanbul Sarıyer Istinye bölgesinde ikamet ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 57. Merhaba izmir bucada oturuyorum, evde paketleme işine ihtiyacım var.

 58. Evde ek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim.

  • Hertürlü evde paketleme işi yapabilirim

   • Bilmiyorum buralardan cevap geliyor mu ama şansımı denemek istedim
    Büyükçekmece gürpınarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Umarım firmalardan birinden dönüş olur.

    • Ankara Yukseltepe de oturuyorum.Ekibimiz mevcut olup her türlü evde paketleme,katlama,boncuk isleri itinayla yapılır ve zamaninda teslim edilir.

  • 5 sene önce

   Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum sabun paketleme isini istiyorum

  • Merhaba İzmirde ikamet ediyorum. Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Bu işi yapmak için oldukça vaktim var . Elim becerikli hızlı ve düzenlidir. Sorumluluk sahibiyimdir. Istenilen işi zamanında teslim edebilirim. Bu iş için 7 kişilik bir ekip kurabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 59. eve iş afyonda veren firmaveya faprika önemli deyil eve işolsun calısayım cok cidi cidi iş eve aranıyor lütven arayın ekipim var 6 kisilik ekip var bos oturuyorum işi cok işterim lütven arayın

  • Mersin’de oturuyorum 9kisilik bir ekibimiz var elimizden her iş gelir bu işe çok ihtiyacım var yardımcı.olursaniz çok sevinirim

  • 4 sene önce

   Merhaba, İzmir şirinyerde ikamet etmekteyim. Pratik ve seri çalışan biriyimdir. Çocuğum olduğu için evde olmak durumundayım. Evime destek olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüşlerinizi beklerim. Teşekkürler

 60. 5 sene önce

  evde paketleme işi 0546-2942522 en az 500-1000 adet günde paketleme ve kına işi yapılır

  • Benim cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz lutfen gercekten ihtiyacim var

   • Merhaba izmir bucada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır istenilen sürede teslim ederim çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   SAKARYA Adapazarinda oturuyorum herturlu paketleme işinden birini yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 61. üniversite öğrencisiyim, yazın staj yapıp ücret alamayacağım. bundan ötürü ek iş yapıp gelir elde etmem gerekiyor. lütfen geri dönüş sağlayın

  • 5 sene önce

   Istanbul beylikduzunde oturuyrum 3 yasinda bir oglum var bu yuzden evde paketleme isi yapip gelir kazanmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

   • 20yaşındayım evde paketleme işi yapabilirim Aydın efelerde oturuyorum

   • 4 sene önce

    Gaziantepte ikamet ediyorum.Evliyim ve 1 çocuğum var.Gün içinde bolca boş vaktim oluyor ve maddi desteğe ihtiyacımız var. Pratik bir insanım ve el becerime de güveniyorum.Bu konuda bir takım kurslara da gittim.Evde her türlü ek iş benim için çok uygun ve yapılabilir.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • 3 kişilik bir ekibimiz var. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. işlerinizi zamanında ve eksiksiz olarak yapacağımıza emin olabilirsiniz.

  • Ben pınar istanbul da ikamet ediyorum.El becerim var böyle işlere elim yatkin bu işe çok ihtiyacım lütfen yardımcı olabilir mısınız. Dönüş yapabilirsiniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 62. BU İŞLERDEN HEPSİ OLABİLİR GERÇEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR EVDE 4 KİŞİ YAPARIZ GERİ DÖNÜŞ YAPARMISINIZ ANKARA/ETİMESGUT

  • Çok iyi yapabilirim hangisi olursa olsun ama özellikle sabun yada kına paketlemeyi istiyorum ama diğerlerini de yaparım TOKAT MERKEZ de ikamet ediyorum 20 yaşındayım

   • 5 sene önce

    Hiç kimse cevap vermiyor olumlu yada olumsuz dönüş yapar misiniz

   • Evde paketleme işini yapmak istiyorum tam benlik ev hanımıyım çocuğum yok boş vaktim çok Bursa/ Nilüfer de yaşıyorum her zaman açığım paketleme işine cevap bekliyorum sizden.

  • Elim çok hızlıdır. İşinizi en güzel ve en düzenli şekilde yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Herhangi bir paketleme işi yapabilirim. Cevabınızı bekliyorum

  • Ek iş yapmak istiyorum esimle beraber

 63. 5 sene önce

  Merhaba iyi gunler 24 yasindayim aydinda oturuyorum evliyim 1 cocugum var kira da oturuyoruz esim bel fitigi rahatsizligi var insaat iscisi is durumuna gore calisiyor bende ewe katkida bulunmak icin calismak istiyorum ewde paketleme isi yapabilirim el becerim cok iyi herseyi yapabilirim lutfeb donus yapin cok ihtiyacim var bu işe

  • 5 sene önce

   evde ek işe ve gelire ihtiyacımm var dönüş yaparsaanız sevinirim paketleme yapa bilirimm

 64. 5 sene önce

  Merhabalar, el işleri konusunda yatkınlığım ve tecrübem vardır. Emekli olmamdan dolayı hem ek gelir kazanmak hem de birilerine yardımcı olmak istiyorum. gerçekten bu işi çok istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhaba istanbul/ataşehirde oturuyorum ev hanımıyım acil ihtiyacım var elim yatkın bu işe yapabiliyorum yardımcı olursanız sevinirim

 65. mrb bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  • 5 sene önce

   Merhaba evde iş yamak istiyorum Çekmeköy taşdelende oturuyorum.

  • Merhabalar. Mersinde yaşıyorum. Ek iş icin banada yardımcı olur musunuz…

   • Merhaba bu işe çok ihtiyacım var.Çalısıp kardeslerimin ve kendi ihtiyaçlarımızı karsılamak istiyorum

 66. Paketleme isi yapmak istiyorum lutfen ihtiyacim var

  • 5 sene önce

   Adana ceyhan da yaşıyorum lise mezunuyum 21 yaşındayım ve ev hanımıyım.el becerim gayet iyi .umarım geri donüş yaparsınız

   • 5 sene önce

    İstanbul kartalda yaşıyorum annemle beraber bu işi yapabilirim komşum ve ablamda var. Ev hanımıyım ve cocuğum yok günde 8 saat rahat çalışabilirim hatda fazlası… Çok dikkatli ve işimi düzgün yaparım. Günü gününe teslim siz içinde benim içinde önemlidir. Teşekkür ediyorum

    • 4 sene önce

     Ek iş için yazıyorum ev iki kişiyiz üsküdar ferahta oturuyorum dönüş yaparsanız cok sevınırım

  • Kocaeli/Darıca Evde paketleme işi istiyorum. Yardımcı olmanızı rica ederim.

 67. evden ek iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 68. 5 sene önce

  istanbul çağlayan mahallesinde ikamet ediyoruz. ek iş arıyoruz. bilgi verebilir misiniz

 69. 5 sene önce

  Adım Ayşegül, Bartın da oturuyorum 21 yaşındayım Üniversite öğrencisiyim babam çalışmıyor ve annemle babam engelli, öğrenim masraflarımı çıkarmak için bu işe ihtiyacım var el becerim fazlasıyla iyi

  • Ben Büşra böyle birçok işe ihtiyacım var Ankara da yasiyorum lütfenn yardımcı olur musunuz?

 70. Ben busra aydemir istanbul eyüp te ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Donus yaparsanız çok memnun olurum.

  • Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

   • 4 sene önce

    Gaziantepde yaşıyorum maddi durumlardan dolayı evden paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  • 5 sene önce

   5 kisiyiz esenyurta oturuyoruz bu işe ihtiyacimiz var acil dönüş bekliyoruz

 71. 5 sene önce

  Ankaradan 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 72. 4 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz. Üniversite mezunu ve eli yatkınız. Ankarada iş bekliyoruz.

 73. Evde sabun paketleme 10 krş falan yalan ben 30 bin sabun paketleme yaptım 10 krş dediler paramı talep ettiğimde tabi ben 3000 tl beklerken 300 tl verdiler 10krş değilde 1krş dan hesap yaptılar bende olay çıkarttım neymiş efendim aslında 10krş derken aslında 1krş demek istiyorlarmış milleti salak yerine koyuyorlar emek hırsızlığı yapıyorlar aman arkadaşlar yaptığınız yada yapacağınız paketleme işlerinde adet fiyatı değilde bin tanesi kaç para diye sorun kelime oyunu yapıyorlar bitirdiğiniz ürünlerin hemen parasını isteyin emek hırsızlığına fırsat vermeyin

  • Nereden aldınız sabun işini

  • 5 sene önce

   Evde boşum annemin hastalıgından dolayı dışarı çıkamıyorum elim hızlı pratıktır daha önce paketleme işi yaptım kocaeli çayırovada oturuyorum

   • 5 sene önce

    Merhabalar. Paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirim. Elim düzgün ve pratikdir. Ev hanımıyım ve cocuğum yok. Günde 8 saat rahatlıkla çalışabilirim hatda daha fazlası. Çalışmak bir işe taramak hoşuma gidiyor. Annem de bana yardımcı olur 1 de komşu var hepimizin ek işe ihtiyacı var. Teşekkür ederim İstanbul kartalda ikamet ediyorum.

    • İstanbul ümraniyede oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

     • Evde paketleme yapabilirim elim oldukça hızlıdır kısa zaman önce evde isyapiyordum cevap verirseniz sevinirim Mersin Tarsus dan yazıyorum

 74. El becerim gayet iyi zamanimi degerlerndirmek istiyorum. Ankara yenimahalle

 75. 5 sene önce

  Merhaba,

  Daha önce bu tarz işleri yapmışlığım mevcut. Elim oldukça yatkındır ve çok hızlıyımdır, işinizi düzenli ve disiplinli şekilde yapabilirim. Bu işe ihtiyacım var.İstanbul anadolu yakasında oturuyorum Dönüş yaparsanız sevinirim.

 76. İzmit başiskele de oturuyorum

  • 5 sene önce

   Ben ankara da oturuyorum. Temiz be titiz calisirim. Paketleme isi yapmak istiyorum. Tesekurler

 77. merhaba,
  İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

  • Balıkesir Bandırma da oturuyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • Denizli de yaşıyorum aldığım maaş yetmediği için evde paketleme isi ariyorum yardimci olursaniz sevinirim.

 78. Osmaniyelim evde ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 79. Osmaniyeliyelim evde ek işe ihtiyacım var geri dönü yaparsanız sevinirim

 80. Merhaba 40kisilik ekibim var İstanbul her türlü paketleme işi istiyorum

  • Merhaba iki kişiyiz İstanbul Sultangazi İstanbul Arnavutköy de oturuyoruz işe çok ihtiyacımız var teşekkürler

 81. 5 sene önce

  EVLİYİM. YENİ HAMİLEYİM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  • istabul sultanbeylide oturuyorum paketleme isi istiyorum lutfen donus yapin

   • Kütahya Merkez’de oturuyorum. İş arıyorum çok ihtiyacım var zor durumdayım evde paketleme işi yapabilirim.

 82. 5 sene önce

  Ankara mamakda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır degerlendirirseniz sevinirim ürünleri zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz dönüş yaparsanız sevinirim

 83. Muğla Fethiye’de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  • Merhaba izmir karşıyakada yaşıyorum ek gelire ihtiyacm var dönüş yaparsaniz sevinirim mimarim elim yatkındır böyle işlere

   • 5 sene önce

    Merhabalar. Paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirim. Elim düzgün ve pratikdir. Ev hanımıyım ve cocuğum yok. Günde 8 saat rahatlıkla çalışabilirim hatda daha fazlası. Çalışmak bir işe taramak hoşuma gidiyor. Annem de bana yardımcı olur 1 de komşu var hepimizin ek işe ihtiyacı var. Teşekkür ederim

  • Evde ek işe çok ihtiyacım var 3 kişiyiz Adana yardımcı olursanız sevinirim

 84. 5 sene önce

  Merhaba ben Ankara Kazan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok ihtiyaçm var

 85. KONYA YAKA MERAMDA OTURUYORUM ACİL EVDE EŞİMLE BERABER YAPABİLECEĞİM EK İŞ LAZIM

  • 5 sene önce

   İstanbul da eşim ve 4 çocuğumla yaşıyorum. Gecimimiz zor olduğu için eve yardım da bulunmak istiyorum. Kürdan ve mandal kaplama işleri için istekte bulunuyorum.

 86. Merhabalar

  İstanbul beykozda oturmaktayım evde paketleme işi yapabilirim 50 yasındayım herhangı bır saglık sorunum bulunmamaktadır

  • 5 sene önce

   Ankarada esertepede oturuyorum her turlu evde paketle isi yapabilirim

  • Merhaba,
   Ankara Keçiören’de oturuyorum ve üniversitede öğrenciyim. Okul ihtiyaçlarım için paketleme işinde çalışmak istiyorum.

 87. 5 sene önce

  Ankara sincanda oturuyorum temiz titiz ekibimle evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkür ederim

  • Merhaba , yeni evlendim çok borcum var. İstanbul Kağıthane’de yaşıyorum. Ek iş arıyorum.

  • Ben ankarada oturuyorum eşim cezaevinde ihtiyacım var ek işe yardımcı olur musunuz

 88. MERHABA…BEN DENİZLİ DOĞUMLU VE HALEN DENİZLİ’DE OTURAN EMEKLİ BİR ÖĞRETMENİM..ÇOĞUNLUĞU VAKTİ BOL,FARKLI BECERİLERİ OLAN EV HANIMLARINDAN VE GENÇ EMEKLİLERDEN OLUŞAN ÇALIŞKAN VE ÜRETKEN BİR GRUP OLUŞTURMA AŞAMASINDAYIZ.KAFAMIZDAKİ İLK DÜŞÜNCE; AYDIN’DAKİ BİZE AİT ZEYTİN AĞAÇLARIMIZDAN ELDE ETTİĞİMİZ ZEYTİNYAĞI VE ZEYTİNİ DAHA İYİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN BİR KOOPERATİF KURMA FİKRİ.FAKAT AYNI GRUPLA EVDE MUM,MANDAL,İŞ ELDİVENİ,GELİN ÇİÇEĞİ,KINA,BİTKİ ÇAYI,PLASTİK BARDAK,GALOŞ,HAVLU,PİPET TARZI PAKETLEME İŞİNİ DE YAPABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ.GÜZEL SONUÇLAR ALINDIĞI TAKDİRDE ETRAFIMIZDAKİ PEK ÇOK KİŞİNİN DE HEM AİLE BÜTÇESİNE KATKIDA BULUNMAK,HEM DE BOŞ VAKTİNİ İYİ DEĞERLENDİRMEK ADINA SEVE SEVE BİZE KATILACAĞINDAN EMİNİZ.SAYGI VE SEVGİYLE..

  • merhaba bn arzu deneyimim var 15kişilik ekibim var izmirde yaşıyorum paketleme işinde elim gayet seri bu işe çok ihtiyacım var

  • 5 sene önce

   Bende denizlide ikamet ediyorum ve yeni mezunum. İşsizim ve evden yapabileceğim bir iş arıyorum.

   • Ankara Mamak’ta yasiyorum Ev hanimiyim Her türlü Paketleme işi yaparim elim hzilidir acil ek gelire ihtiyacımız var evimiz kira nolur yardımcı olun

 89. 5 sene önce

  merhaba ben şeyma nevin istanbul beylik düzündeyim evde paketleme işi için bana ulaşabilirmisiniz

 90. 5 sene önce

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • 5 sene önce

   Merhaba bende yapabilirim elim hızlıdır evlilik sürecindeyim gelire ihtiyacım var borçlar var istanbul Üsküdar da ikamet ediyorum .

  • 5 sene önce

   Annemle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz ben öğrenciyim annemde ev hanımı

 91. 5 sene önce

  İstanbul Kadıköyde oturuyorum. Her türlü paketleme işini severek yapacağıma inanıyorum.

 92. merhaba acil evde yapabilecegim is ariyorum geri donus yaparmisiniz

 93. 5 sene önce

  Merhaba, ben Gülsün EREN. İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum. Evliyim 1 çocuğum var. İsmek’te organizasyon işleriyle ilgili eğitim aldım. Şuanda da bu işe ihtiyacım var evime destek olmak istiyorum. Konuyla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar..

 94. 5 sene önce

  RECAİ. ORDU/ÜNYE. İHTİYACIMIZ OLDUĞUNDAN BİZE İMKAN VERİRMİSİNİZ. LÜTFEN

  • 5 sene önce

   Sivas merkez de yaşıyorum daha önce bu işi yaptım çok ihtiyacım var geri dönûş yaparsanız sevinirim mutlaka ama dönüş yapmıyosunuz ama umut işte

 95. Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim işe çok ihtiyacım var

 96. 5 sene önce

  Rukiye Bardakoğlu 2 yıldır evliyim 1 kızım var çalışmıyorum evde ek iş olarak sabun paketleme işini yapmak istiyorum mersin anamur ilçesinde oturuyorum lütfen dönüş yapın

 97. 5 sene önce

  Ankara Mamak da oturuyorum elim çok hızlıdır paketleme işini zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 98. 5 sene önce

  İstanbul Esenyurt’ta ikamet etmekteyim. 2 kişi her türlü el işini zamanında yaparız. Paraya ihtiyacımız var. En kısa sürede geri dönerseniz çok sevinirim.

  • 5 sene önce

   Merhaba. 28 yaşındayım. Lise mezunuyum. Evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  • Ordu merkezde yaşıyorum.ogrenciyim.her türlü paketleme işini yapabilirim.

 99. Merhaba Bolu da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Işten çıkarıldım iş bulmakta zorlanıyorum evde herhangi bi ürün paketleme işi temizleme işi evde yapabileceğim nasıl iş olursa farkefarketmez hepsini yaparım kiradayim kimsem yok Çok zor durumdayım lütfen yardımcı olun

   • Merhaba ben izmirden evde yapabileceğim bir iş istiyorum her ne iş olursa olsun elim her ise yatkın yapabileceğinden emin olabilirsiniz

   • Merhaba erzurum merkezde ikamet ediyorum paketleme işine ihtiyacim var ell becerim var

 100. Merhaba! Istanbulda ev yapilan is ariyorum.

  • 5 sene önce

   Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

 101. Evde paketleme işine ihtiyacım var herhangi bir işte çalışmıyorum bilgi rica edebilir miyim?

  • 5 sene önce

   Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

   • 3 kişilik bir ekibimiz var. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. işlerinizi zamanında ve eksiksiz olarak yapacağımıza emin olabilirsiniz.

  • Merhaba İzmir’de yaşıyorum hamileyim çalışamıyorum ihtiyacımız var evimiz kira eşime destek olmak istiyorum Paketleme işi istiyorum ?

 102. Izmır de yaşıyorum evli iki çocuk annesiyim kredi ödüyoruz aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum.Elim hızlı her işe yatkındır

 103. Mrb öğrenciyim acil işe ihtiyacım var batman merkez de oturuyorum elim yatkın dir her işe rahatlıkla yaparım lütfen dönüş yapin bana çok sevnirim

 104. 5 sene önce

  Selam ben özlem benimde ise ihtiyacım var acil banada ne olur iş verin geri dönüş yapın ne olur. ALLAH rızası için paketleme işi banada verin acil bekliyorum

  • 5 sene önce

   istanbul maltepe semtine bağlı fındıklı kısmına paketleme işi istiyorum 6 kişiyiz

 105. istanbul çekmeköy paket işi almak istiyorum geri dönüş olan oldu mu kimse yorumlara cevap vermemiş

 106. Evde işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmısınız.

 107. İzmir’de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapmanızı bekliyorum

 108. 5 sene önce

  Sakarya Erenler’de oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Eşimle birlikte paketleme işlerini alabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  • Ankara’da yaşıyorum paketleme işine daha önce yaptım 3 kişiyiz rahatlıkla ne iş olursa yaparız dönüş yaparsanız memnun oliruz

  • Merhaba,
   İstanbul’da kadıköy de ikamet ediyorum. Yaşım 20 .Üniversiteden yeni mezun oldum kendime bu süreçte iş arıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Zamanın da teslim ederim

 109. Sakarya adapazarı evde paketleme ısı ıstıyorum lutfen ıhtıyacım var

  • İstanbul avcılarda oturuyorum evd epaketleme işi falan yaparım geri dönüş yapar mısınız

  • Evde paketleme isi yapmak istiyorum hamileyim acil ihtiyacim var

  • İstanbul başakşehirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 110. 6 Kişiyiz her türlü paketleme işine talibiz. İstanbul Küçükçekmecedeyiz geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 111. Merhaba ben yozgatta annemle birlikte bütün gün bu iş için musaitiz acil ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

  • Merhaba istanbul k.cekmece deyim evde çok kişiyiz ve daha öncesinde bu işi yaptığımız için elimiz yatkın firmalar görüyorsa bana ulaşsin lütfen

  • İstanbul Beşiktaş ta oturuyorum acil paketleme isi ariyorum yardimci olur musunuz

   • 5 sene önce

    Merhaba Şanlıurfa’dan selamlar paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 112. 5 sene önce

  Merhabalar;
  ANKARA/ Kıbrısköy de oturuyorum15 kisi evde paketleme
  ( Davetiye Katlama
  Sabun Paketleme,
  Kibrit Paketleme,
  Kürdan Paketleme,
  Nikah Şekeri Hazırlama,
  Mandal Paketleme,
  Plastik kaşık – çatal paketleme)

 113. 5 sene önce

  anıl tanış İstanbul/eyüp

  evde yaşayan sayısı fazladır ve müsait vaktimiz çoktur.Bu işi yapabileceğime inanıyorum.

  Dönüşlerinizi bekliyorum

  • Merhaba istanbul k.cekmece deyim evde çok kişiyiz ve daha öncesinde bu işi yaptığımız için elimiz yatkın firmalar görüyorsa bana ulaşsin lütfen

 114. Eskişehir ilinde ikamet ediyorum evde ek iş paketleme işi yapmaya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 115. Merhabalar İzmir/Çiğli bölgesinde yaşıyoruz, evden paketleme işinde çalışmak istiyoruz daha öncede yaptık ve işe ihtiyacımız var. Yardımcı olabilirseniz seviniriz.

 116. Her türlü paketleme işi olabilir yardımcı olursanız sevinirim

 117. bilecik merkezde oturuyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 118. Edirne kesanda oturuyorum ben yapabilirim diger paketleme isleride olabilir

 119. Diyarbakırdayim evde ise ihtiyacım var

 120. 5 sene önce

  Ankara Mamak’ta oturuyorum ise gerçekten ihtiyacım var evliyim bir tane çocuğum var eşim asgari ücretle çalışıyor evim kira geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhaba işe çok ihtiyacım var lütfen baba geri döner msnz elim çok pratik her işi yapabilirim boncuk dizme ve kına paketlemeden anlarm hatayda oturuyorum

  • izmir karsiyaka da ikamet ediyorum evde paketleme isi ariyorum

   • Kayseri de ikamet ediyorum. 4 kişiyiz evde paketleme işi arıyoruz. Lütfen dönüş yaparsanız seviniriz .

   • Merhaba ,
    İsmim Dilek. İstanbul/Sultanbeyli’de ikamet etmekteyim. Elim çok pratik ve hızlıdır. Paketleme ürünlerini düzenli ve titizlikle yapacağıma ayrıca zamanında teslim edeceğimden de süpheniz olmasın. Daha önce kırtasiye ürünleri paketlemesi yaptım. Dönüş sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  • 5 sene önce

   Bende evde paketleme işi istiyorummm lütfen banada dönüş yapar mısınız. Mersin

 121. Paketleme İşi yapmak istiyorum yardım ederseniz seviriz

  • 5 sene önce

   Ev-de ek is yapmak istiyorum ne iş olursa farketmez çok ihtiyacim var olumsuzda olsa geri dönüş yaparsaniz sevinirim Adana

   • 4 sene önce

    İyi günler merhaba Ben Gülsüm genç bursada yaşıyorum elim paketleme işinde hızlıyım ben ve eltim paketleme işi yapmak istiyorum itinanlı paketlene yaparız

 122. Merhaba diyarbakirda oturuyorum dört kişiyiz paketleme işine ihtiyacımız var çok çalışmanız işinizi asla aksatmayiz bundan emin olabilirsiniz dönerseniz seviniriz

 123. Bende bu isi yapmak istiyorum . Ankara cubukta oturuyorum . Elimden her is gelir . Hic bir sikintiniz olmaz . lutfen bizede yardimci olun

 124. Lutfen ulasin

 125. 5 sene önce

  Tekirdağ da yaşıyorum paketleme işi istiyorum umarım geri dönüş yaparsınız

  • 5 sene önce

   Balıkesir Burhaniye de oturuyorum. İşe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

   • Evde herhangi bir el işi paketleme yada falan filan yapmak istayorum

    • Evde paketleme işine ihtiyacım var Bağcılar’da oturuyorum 26 yaşındayım lütfen geri dönüş yapın.

   • Bende istiyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var elimden her is gelir ben nazilide oturuyorum

  • İstanbul b.düzünde yaşıyorum paketleme işi ile ilgili dönüs yaparmısıniz

  • 5 sene önce

   Merhabalar iyi günler. Izmır karabaglarda yasıyorum. Evde 3 kişiyiz bu isi yapabilicek. Ben ablam ve annem. Sadece babamın maaşı aile gelirine yetmiyor ve bu işe ihtiyacımız var. Herhangi bi aksatma durumu yasatmayiz. 3 koldan zamanında bitirebiliriz bu işi. Şimdiden teşekkürler

  • Mrb konyanin cihanbeyli ilcesinde yasiyorum. Evde herturlu paketleme isi yapabilirim ihtiyacim var. Geri donus yaparsaniz sevinirim tskler..

 126. Sabun paketletleme yapmak istiyorum.Istanbul
  Sultanahmet 3 kisiyiz

 127. 5 sene önce

  merhabalar,
  istanbul sultanbeyli de evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  • Hanife aloğlu evde sabun paketleme işine ihtiyacımız var 4 kişiyiz iznikte oturuyorum lütfen geri dönün. .

  • İstanbul güneşli de evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacımız var dönüş yapar mısınız

 128. kocaeli/izmit’te oturuyorum.4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

  • 5 sene önce

   Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olmanızı bekliyorum

 129. Merhaba ankarada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum su anda ek ise cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  • 5 sene önce

   Manisa salihli paketleme işi istiyorum bu işe ihtycm var donus yaparsanız sevinirim

  • 5 sene önce

   Merhaba iyi günler evde yapabileceğim ıs arıyorum ilgilenirseniz sevinirim bursa nilüfer eve ıs verme durumunuz var mı ihtiyacım var

 130. Merhaba ankarada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum su anda ek ise cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 131. 5 sene önce

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim izmit

 132. 5 sene önce

  Merhaba ben Bahçeşehir boğazköy de ikamet ediyorum. 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim kolay qelsin. Daha önce de evler de iş yapmıştık. Kolay qelsin.

 133. Merhabalar istanbula yeni taşındım sancaktepede oturuyorum evde müsaitlik durumum fazla olduğu için her türlü paketleme işi yapabilirim ilginize şimdiden teşekkür ederim

 134. 5 sene önce

  Merhaba ben Serpil Antalya kepezden yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz çok sevinirim teşekkür ederim

 135. Evde iş istiyorum. Kırklareli Lüleburgaz

 136. evde iş yapmak istiyorum istanbul esenler de oturuyorum

  • 5 sene önce

   aydın da ikamet etmekteyim. paketleme isini yapabilirim. kabul edilirsem 4 kisilik ekibim olacak. mailimden ulaşabilirsiniz . teşekkürler

  • Evde paketleme isi yapabilirim engelli ablamla beraber yasiyorum ve bu ise cok istiyacim var geri donus yaparsaniz cok cok mutlu olurum

 137. Bursa osmangazide oturuyorum paketleme işi istiyorum atanamamis Bi öğretmen adayım mum paketleme mandal paketleme VS gibi paketleme işine ihtiyacım var işinizde disiplinli çalışacağıma şüpheniz olmasın dönüş yapmanızı rica ederim

 138. Merhabalar paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 139. Merhaba,bizde 2 kişiyiz.evde paketleme işi yaparız.

 140. merhaba iyi günler sayfanizda yayınlamış oldugunuz is imkanlarından dolayı sizlere ulaşmak istedim paketleme konusunda iyiyizdir hatta daha fazlası şimdi é posta adresimi ve bilgini bırakıyorum en kisa zamanda görüşmek üzere
  yer: sakarya

  • Sivas merkezde yaşıyorum 22 yaşındayım iki aylık bir oglum var bu yüzden evde iş istiyorum yardimci olur musunuz

   • 4 sene önce

    Kayseri bunyanda yasiyorum askeri ücretle çalışıyorum üç çocuğum var ikisi okuyo haliyle yetistiremiyorum buyuzdenek ise ihtiyacım var evde her türlü paketleme işine adım ve çocuklarla hazirizilgilenirseniz mutlu oluruz

 141. mersinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 142. Merhaba Ankara Sincan da evde her türlü paketleme işi yaparız 5 kişiyiz hızlı ve düzenli yapılır. Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz…

  • Muğla evde paketlemesi yapabiliriz 4 kisiyiz

   • 4 sene önce

    Lutfen evim ipotekli cok ihtiyacim var esim parasi yetmiyor cocugum okula gidiyo paketleme isi olsun ne oluyorsa olsun sikinti yok yaparim 5 kisi yiz

  • Paketleme işi yaparim Ankara sincan dönüş yapilirsa sevinirim hayirli gunler

 143. İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

  • Selamlar
   Ek iş arıyorum küçük bir ofisim var paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
   Saygılarımla

 144. İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul

  • açıl evde iş yapmak istiyorum. evde ıkı kışıyız çok çabuk ve temız işyapılır tertemız yerıne teslım edılır.gerekırse komşulara tarafımdan iş verılıp teslımatı yapılır

 145. Paketleme işi istiyorum

 146. 5 sene önce

  merhaba istanbul beykozda oturuyoruz 6 kisiyiz ev hanimiyiz herturlu paketleme isi istiyoruz

 147. Paketleme işlerini yapabirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 148. Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır zamanında işi yetiştiririm dönüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum..

  • 5 sene önce

   İyi günler. Ankarada yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  • Merhabalar ben paket işi yapmak istiyorum bana acil dönüş yaparmisisiniz

   • 5 sene önce

    Merhaba istanbul maltepede yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ve işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ?

 149. Bir çocuğum var eşim serbest meslek yapıyor yetmiyor borçları var gün geliyor ekmek bile alıp çocuğuma veremiyorum hangi iş olursa yaparım Mersin /Akdeniz yaşıyorum lütfen geri dönüş yyapın

 150. Merhaba Ankara Polatlı da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  • 5 sene önce

   El işlerinde becerıklıyım ve swverım boyle şeylerle uğraşmayı bende yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 151. 6 kişiyiz evde hepimiz paketleme yapabiliriz .. lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen

 152. Merhaba benim bir engelli oğlum var dışarda çalışamadığım için evde iş imkanı istiyorum çok ihtiyacım var eşim de işsiz evde beraber ek iş yapmak istiyoruz lütfen ulaşın

 153. Ek iş istiyorum

 154. Merhaba,İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Daha önce de evde katlama,,paketleme,işleme yaptım.Yardımcı olursanız sevinirim

 155. Merhabalar ben Çerkezköy deyim ikametgahım Çerkezköy de Kiradayım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 156. 5 sene önce

  İstanbul sancaktepe yenidoganda oturuyoruz esim ve ben evde paketleme isi yapmak istiyoruz

  • Selamlar
   Ek iş arıyorum küçük bir ofisim var paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
   Saygılarımla

 157. 5 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmisınız

 158. Paketleme işi izmir karabaglar

 159. Her türlü paketleme işi yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

 160. Daha önce paketleme işi yaptım tecrübem var ve bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim istanbul/kağıthane

 161. Eskişehir Tepebaşı’nda ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmaya ihiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 162. ek iş istiyorum

 163. 5 sene önce

  Merhabalar, ben sabahtan akşama kadar evde olan bir işsizim..evde bana yardım edebilecek 4 kişi daha var onların da yardımıyla bu işi süratle ve titizlikle yapabileceğime eminim.. cevabınızı umutla bekleyeceğim..sağladığınız bu imkan için teşekkür eder, iyi günler dilerim..

 164. Hadımköy kiptaş konutlarında oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 165. Mrb mersin-tarsus evde paketleme isi istiyrm

 166. Merhaba ben Samsun Atakumda oturuyorum işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 167. Acil işe ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yaparım daha önceden de bu işleri yaptım elim hızlıdır.sizden acil haber bekliyorum

 168. Balıkesir’de oturuyorum 20 yaşındayım ablam annem ve ben evde ekip olarak yapabileceğimiz bir iş arıyoruz el yatkinligimiz var daha öncede hediyelik eşyalar yaptık

 169. 5 sene önce

  Merhaba, İstanbul Çekmeköy ’de oturuyorum. Ödemelerim konusunda maddi olarak sıkıntıda olduğum için ek iş arayışındayım. Bu işi yapacağıma inanıyorum. Yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla,

 170. Paketleme isini yapabilirim TRABZON da ikamet ediyorumm.ise ihtiyacim var tesekkurler

 171. 5 sene önce

  Merhaba ben Rukiye Bölükbaşı Ankara’da yaşıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum 4 kişilik bir ekiple zamanın da ve titiz teslim etme garantisi verebilirim

 172. Merhaba konya selcukluda oturmaktayim evliyim ve 2 cocugum var babam benimle yasamakta esim issiz bulamadi ariyor fakat yok is kimse eleman almiyor devletten yardim istedik komur ucin vermedi bitmis bize her kapi kapaniniyor evim kira daha once tavuk cifliginde calismaktaydik isyerimiz iflas etti ve kapandi bu yuzden bizde caresiz kaldik yardimci olun lutfen evde paketleme yapmak istiyorum evde calismak istememin tek sebebi ise sagiligim ben astim hastasiyim tavuk ciftliginde calisirken daha kotuye gitti hastaligim koah hastasi oldum ve hic bir kokuya gelemiyorum sebebi budur ilginiz icin cok tesekkur ederim donus yapin lutfen

 173. 5 sene önce

  Evde paketleme işi yapabilirim gerçekten ihtiyacım var

 174. yardimci olursaniz cok sevinirim 3 yasinda kizim var evde calismak istiyorum o yuzden lutfen cvp bekliyorum

 175. 5 sene önce

  Merhaba,
  Eşime destek olmak ve boş vaktimi değerlendirmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olurum,şimdiden teşekkürler.
  İstanbul avrupa

 176. Istanbul/Maltepede ikamet ediyorum
  Acil ise ihtiyacimiz var her turlu paketleme isini yapariz
  Lutfen donerseniz cok seviniriz

 177. 5 sene önce

  merhaba acil ek işe ihtiyacım var iki kişiyiz.

  • İstanbul maltepede yasiyorum gecim sikintisi yuzunden evde ek is yapmak istiyorum acil bir sekilde bana kisa bir surede geri donus yaparsaniz cok swvinirim.

  • Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum 38 yaşındayım ev hanımıyım her türlü paketleme işi yaparım elim yatkındır ve hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim

   • Merhaba antalya kepez de oturuyorum maddi sıkıntı icerisindeyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 178. Cok acil paketleme isi istiyorum 3 kisiyiz ist cekmekoydeyiz

  • 4 sene önce

   meraba ben hemşireyim 2 çocuğum olduğu için çalışamıyorum yasim 29 her türlü paketleme işini yaparım. istanbulda avrupa yakası sariyer de oturuyorum… 7 kişiyiz bu işi yapmak için haber bekliyoruz

 179. 5 sene önce

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın

  • 5 sene önce

   Bu işe çok ihtiyacım var durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılayacak kadar çok kötü durumum lütfen yardımcı olun geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 180. 5 sene önce

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır yıl önce Bı kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın kına işi olur mandal kurdan boncuk ne olursa grupta var 5 6 kişi

 181. 5 sene önce

  Istanbul umraniyede oturuyorum her türlü paketleme işine talibim yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba 25 yaşındayım ev hanımıyım 1 çocuk var ve para kazanmaya ihtiyacım var evde bol vaktim de var evde yapabileceğim is imkanı sunarsanız memnun olurum

  • 5 sene önce

   Ailecek Evde ek iş yapmak istiyoruz bahçeli evler yenibosna iletişim 05365890622

 182. Merhaba ismim Pınar 25 yaşındayım, İzmir Karşıyaka da oturuyorum. 3 yıldır hali hazırda özel bir sektörde zaten çalışmaktayım. Gelirimi arttırmak amaçlı evde ek iş yapmayı uzun süredir planlıyorum. Tarafıma iletişime geçerseniz daha ayrıntılı konuşmak istiyorum.

 183. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişiyiz

 184. İki çocuğum var eşim iş kazası geçirdi ve çalışmıyor paketleme işi istiyorum mandal paketleme işi istiyorum evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  • Eskisehir merkez de oturuyorum elim hızlı ve düzgündür evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardim edecek arkadaslarim da var eger geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 185. İşe ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz?

  • Yozgat merkezden yazıyorum elim hızlıdır evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 186. İstanbul’da yaşıyorum komşumla birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz paraya çok ihtiyacımız var sizden dönüş bekliyoruz

 187. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık ekibim var

 188. Mrblar bn evliyim bir kızım var eşim engelli her türlü işi yaparım luften allah rızası için yardımcı olurmusunuz çok sevinirim

 189. istanbul tuzla da oturuyorum. 2 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

 190. Ben Şırnak ta yaşıyorum benim paketleme işine gerçekten ihtiyacım var bana dönerseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

 191. Evde çalışabileceğim iş arıyorum, daha önce çalıştım tecrübem var.
  Anlayışınız için teşekkür ederim

 192. Seher akan Gaziantep borçlarım var evde paket işlerini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ?

 193. 5 sene önce

  Merhaba istanbul Ümraniye esensehirde oturuyorum 6 kişilik grubumuz var işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 194. İstanbulda yaşamaktayım. ek işe ihtiyaç duyuyorum ve ablam ile birlikte yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 195. Maddi durumumuz sıkışık oldugu için is almak istiyorum daha once evde paketleme isi yaptim donus saglarmisiniz lutfen

 196. İstanbul büyükçekmece mimaroba da oturuyorum. Eve ek iş arıyorum

 197. 5 sene önce

  Diyarbakır kayapınar da oturuyorum banada yardımcı olun cik ihtiyacım var eşim kaza geçirdi çalışamıyor bende üç çocuğuma tek başıma bakıyorum evden de ek gelir kazanmak istiyorum yardımcı olursanız cik sevinirim şimdiden Allah razı olsun

 198. Merhaba üniversite açık öğretim öğrencisiyim paraya ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim .

 199. 5 sene önce

  Merhaba ben Raziye uşak Eşme de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yaparım çocuğum olduğu için evden çalışmak zorundayım elim pratik ve hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 200. 5 sene önce

  Bu ise çok ihtiyacım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 201. Merhaba, Kütahya Tavşanlı’da yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum, bana ulaşır mısınız?

 202. Merhaba, Kütahya’da yaşıyorum. Ek işe ihtiyacım var. Bana ulaşır mısınız?

 203. 5 sene önce

  Merhaba biz 3 kişiyiz ve evde yapabileceğimiz paketleme işleri arıyoruz. Istanbul Sisli de ikamet etmekteyiz. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

 204. 5 sene önce

  Evde iş istiyorum Beyoğlu İstanbul

 205. Selamun alykm Adana yureyirde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 206. Merhaba uşak Eşme de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum önceden tecrubem var bu işe çok ihtiyacım var

 207. 5 sene önce

  İstanbul Maltepe de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 5 kişilik ekibim de var.

 208. Uşak Banaz da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız.

 209. Antalyada yasiyorum evde paketleme isi istiyorum

 210. 5 sene önce

  yeni evliyim borçlarımızı ödemek için evde yapılan işe ihtiyacım var. dönüşünüzü bekliyorum

 211. evde paketleme işi yapmak istiyorum

 212. 5 sene önce

  Merhabaismim damla esasturk Istanbul beykozda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum Daha önce evde kına paketleme ve kibrit paketleme isleri yaptım

 213. Selam 4kisiyiz İzmir Buca acil ihtiyacımız var lutfen

 214. Her türlü paketleme işi yapılır 3 kişiyiz istanbul ümraniye de oturuyoruz lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  • el becerim cok iyidir .sabun paketleme isi yapabilirim.Boyle islere cok ihtiyacim var.Geri donus yaparsaniz sevinirim.

 215. evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacm var kocaeli kandra

 216. İşe ihtiyacım var tekirdag çerkezköyde oturyorum ne olıur dönüş yapın

 217. Çok acil iş arıyorum sabun paketlemsede olur s

 218. 5 sene önce

  Merhaba istanbul bayrampaşa da oturyorum 4 kişiyiz 5 senedir sigara filtre paketleme işini yapıyoruz fakat yerin kapanmadından dolayı 1 aydır işsizim elimiz hızlı ve pratiğiz verilen işi denilen saatte teslim ederiz memnun kalıcagınızdan eminim lütfen yardımcı olursanız sevinirim en yakın zamanda haber bekliyorum lütfen

 219. 5 sene önce

  Ev-de paketleme işi istiyorum elim çok hızlıdır istediğiniz kadar mal paletlerim yeterki iş olsun lütfen yardımcı olusaniz minlettar kalırım ihtiyacımız var ordudan yaziyorum

  • Evde sabun paketleme işi istiyorum ekibim var çok hizliyiz bu işe çok ihtiyacımız var lütfen bilgi verin izmit oturuyom

 220. 5 sene önce

  ben üniversite mezunuyum maddi durumumuz kötü olduğu için ek iş olarak yapmak istiyorum kalabalık bir ailem olduğu için işin üstesinden kalkabileceğimi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

 221. 5 sene önce

  Ankarada oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum teşekkürler 🙂 dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

 222. Acil işe ihtiyacım var ankara

 223. kocaeli körfez evde yapacağım iş arıyorum

 224. merhaba istanbul gaziosmanpaşa da ikamet ediyorum. 6 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 225. 5 sene önce

  evde iş arıyorum istanbul altınşehir tahtakele

 226. İsiistanbul

 227. Paketleme isi yapmak istiyorum. İstanbul ümraniyede oturuyorum.

 228. 5 sene önce

  Merhaba lütfen geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var ailemi bırakıp dışarda çalısamiyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz ?

 229. 5 sene önce

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 230. Birlikte çalışabilirirz. Cevap yazarsanız sevinirirm

 231. Bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz cok ihtiyacım var

 232. İstanbul Maltepe de ikamet ediyorum işe ihtiyacıım var bende istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var

 233. iki kişiyiz ıspartadan yazıyorum sizinle şalışmak isteriz

 234. Ankarada yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 235. Kocaeli Gölcük’te oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 236. Merhaba ben Beste Ankara’da yaşıyorum. Yeni mezun öğretmenim ve işe ihtiyacımız. Kardeşimle beraber hızlı ve pratik bir şekilde paketleme işi yapabiliriz

 237. Merhaba sancaktepe de oturuyorum 3 kişiyiz ve çok ihtiyacımız var eşim işten çıktı verdiğiniz işleri kusursuz ve zamanında teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz

 238. ev hanımıyım boş vaktım cok ve işe de ihtyacım var ev de her türlü paketleme vs yapabılırım lütfen yrdımcı olur musunuz

 239. 5 sene önce

  PAKETLEME TÜRÜ EK İŞE İHTİYACIM VAR
  ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

 240. kocaeli gebzeden acil ise ihtiyacim var

  • Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var Beylikdüzü Yakuplu da oturuyorum

 241. Bnimde acil işe ihtiyaçım var

 242. Hakkarıde ıkamet edıyorum paketleme yapabblrm..

 243. 5 sene önce

  Ankara gölbaşında oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok el becerim var bu tarz işlere ihtiyaçım var dönüş yaparsanız sevinirim

 244. Batmanda yasiyorum. Ogrenciyim ise ihtiyacim var

 245. Başlık evde paketleme işi veren firmalar ama paylaşılan bir tane firma yok hep aynı şey sabun paketle kazan,mandal paketle kazan onları biliyoruz zaten firma lazım firma!!!

 246. Kemalpaşa bagyurdun da oturuyorum. İki kişiyiz.

 247. 5 sene önce

  Konyada ikamet ediyoruz 4 kişilik bir aileyiz.ailecek bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 248. ACİL İŞE İHTİYACIMIZ VAR YARDIMCI OLURMUSUNZ

 249. Osmaniye ve ceyhanda 4 kişilik bir grubuz her türlü paketleme işini hızlı ve düzenli bir şekilde yapabiliriz. Bu işe ihtiyacımız var. Dönerseniz seviniriz.

 250. 5 sene önce

  İstanbul sarıyerde oturuyorum ev hanımı olduğumdan dolayı boş vaktim oldukça fazla bende boş durmayı sevmiyorum bundan ötürü sizden hertürlü evde yapabileceğim işler bekliyorum.

 251. 5 sene önce

  evde 2 kişiyiz ek gelir elde etmek istiyoruz

 252. 5 sene önce

  Adana Sarıçam paketleme işi istiyorum 18 yaşındayım bir çocuğum var ev kuruyorum eşya alıcam ihtiyacım var

 253. Ankara keçiören de oturuyorum bu tarz işlerle uğraşmayı cok seviyorum suandada ihtiyacım var seve seve yaparım dönmenizi bekliyorum ?

 254. 5 sene önce

  Her türlü paketleme işi yapılır dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla

 255. Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum Dönüşlerinizi bekliyorum

 256. Merhaba izmir ayrancilar da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum

 257. 5 sene önce

  Kürdan paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi emek oturuyorum

 258. 5 sene önce

  Kürdan paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi bursa osmangazi emek

 259. İstanbul Ümraniye istiklal mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 10 kişilik ekibim var daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi yaptık ekibim için iş arıyorum

 260. İstanbul Ataşehir de ikamet etmekteyim. Daha öncede evden paketleme işi yaptım. Hızlıyımdır. İletişime geçerseniz sevinirim.

 261. Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var.

 262. merhaba istanbul avrupa yakasında oturuyorum.ek işe çok ihtiyacım var.bütün paketleme işlerini yapabilirim.3 kişilk grubum var.lütfen dönüş yapın.

 263. 5 sene önce

  Lütfen dönüş sağlayınız evdeyim yapabileceğim bir iş istiyorum

 264. Merhaba manisa turgutluda oturuyorum elim çok hızlıdır zamanında verdiğiniz işi yaparım 4 sene kursa gittim diplomalarım var süsleme paketleme her işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 265. Istanbul Sultangazi de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum . Konu.hakıında donuslerinizi bekliyorum.

 266. Izmirde yasiyorum el becerim vardir.

 267. İzmirde yasiyorum

 268. acil evde yapabileceğim bu tarz bir ek işe ihtiyacım var.ankarada oturuyorum.elim hızlıdır,yaptığım işi temiz ve düzenli yaparım,herhangi bir aksatma söz konusu olmaz.evde bu işi yapabilecek 2 kişiyiz.geri dönüş yaparsanız gerçekten çok sevinirim.

 269. İşe cidden ihtiyacımız var lütfen bu işi yapmak istiyorum geri dönersiniz sevinirimm

 270. Acil paketleme işi arıyorum 2 kişi de yapabiliriz çokkk acilll..

 271. Merhaba istanbul bagcilarda oturmaktayım evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler kolay gelsin

 272. Merhabalar bağcılarda oturuyorum iş almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 273. Konya aksehirde yasiyorum her turlu paketleme isi yaparim ev hanimiyim esim cezaevinde ise cok ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var lış

 274. Kocaeli için iletişime geçebilirsiniz…

  • Merhaba Adana seyhan da oturuyorum bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 275. İstanbul Sultangazi de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Konu hakkinda donus yapmanızı rlca ederim.

 276. Eve iş arıyorum

 277. 5 sene önce

  Merhaba,.
  Istanbul Kartal’da ikamet ediyorum. İki kişiyiz. Evde yapabileceğimiz paketleme işi arıyoruz.

 278. İstanbul da ikamet etmekteyim daha önceden de yaptığım paketleme işi güzel ve güvenli bir şekilde yapabilirim ihtiyacım var

 279. Merhabalar, istanbuldan iki kız kardeşiz evde ek gelir için civi paketleme işi yapmak istiyoruz. bize geri dönüş yaparsınız seviniriz. acil ihtiyacımız var.

 280. Her türlü paketleme işi yapılır. Annemle birlikte bu işe ihtiyacımız var.

 281. mum paketleme işini istiyorm Maltepe IST

 282. 5 sene önce

  Merhaba Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 283. Elimden her iş gelir hızlı ve zamanında teslim garantisi veriyorum.Evde oldukça vaktim var .Şimdiden teşekkürler ?? iyi çalışmalar diliyorum.

 284. Merhaba ist. Beylikduzu evde paketleme veya tesbih isi yapmak istiyorum

 285. merhaba ankara keçiörende oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ek işi yapabileceğim musait bir odam ve haftada 4 gün boş zamanım var ve daha önce buna ben zer çok fazla iş yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

 286. 5 sene önce

  22 yaşındayım 5 aylik bebegim var o yuzden işi bırakmak zorunda kaldım 4 kişilik ekibin var pratik ve hizliyiz aydin köşkte yaşıyorum ise ihtiyacimiz var geri donuş yaparsanız cok seviniriz.

 287. 5 sene önce

  Merhaba İstanbul anadolu yakasında pendikte oturuyorum . Evde paketleme işi arıyorum. .Geri dönüş olursa çok sevinirim.

 288. Merhaba ist .kartal oturuyorum paketleme işi yapılır acil işe İhtiyacım var tek kişi yada cok fazla kişi mevcutarafından destek rica ederim

 289. 5 sene önce

  27yaşındayım ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var paketleme isleri yaparim

 290. merhablar ben izmir kemalpada oturuyorum evde paketleme isi istiyorum bana ulaşır mısınız

 291. Bursa kemalpaşadayım evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 292. 5 sene önce

  Merhaba istanbul beyoğlunda ikamet ediyorum 2 kişiyiz evde paketleme işleri ne olursa ihtiyacım var

 293. Sakarya serdivan evde paketleme işi arıyorum bilgi alabilir miyim lütfen

 294. 5 sene önce

  Merhaba ek gelire ihtiyacim var. Istanbul sultanbeylide oturuyorum lutfen geri donus yapin.

 295. 5 sene önce

  Merhaba ek gelire ihtiyacim var.

 296. Umranıye uskudar arasında oturuyorum acıl ihtiyacım var

 297. Bilecik Merkezden ek işlere talibim , Ciddiyetle ve disiplenle çalışan iş yardımcıları arıyorsanız iletişime geçin lütfen.

 298. 5 sene önce

  Bu işe ihtiyacım var ger donus yaparsanız istanbulda oturuyorum

 299. 5 sene önce

  Merhaba evde olduğum için ve eşimde çalışmadığı için bu işe ihtiyacım maltepe Esenkent te ikamet etmekteyim dönüş yaparsanız sevinirim

 300. Öğrenciyim ailemin yükünü hafifletmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 301. 5 sene önce

  Antalya merkez de oturuyorum Acil işe ihtiyacım var

 302. Malatyada yaşıyorum 3kisiyiz paketleme işi icin geri dönüş yaparsanızsevinirim

 303. bole bi ise cok ihtiyacim var

  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var

  • İstanbul pendikte oturuyorum. 6 aydır işsizim.paketleme işi yapmak istiyorum.

 304. Merhaba. Ümraniye de oturuyorum. 2 kişiyiz paketleme isi yapmak istiyoruz.

 305. merhaba ben KONYA/Beyşehirde yaşıyorum 25 yaşındayım öğrenciyim ailem vefat ettiği için bir gelire ihtiyacım var zamanında teslim ederim işleri güzel yaparım hiç bir sıkıntı olmaz lütfen dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var lütfen..

 306. Edirne merkezde oturuyorum işe ihtiyacım var

 307. Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 308. Zonguldakta oturuyorum her işi yapabilirim lütfen ulaşır misiniz

 309. öğrenciyim işe ihtiyacım var

 310. Merhabalar.. Çalışmıyorum ek gelire ihtiyacım var İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Dönüş yaparsanız cok memnun olurum iyiakşamlar

 311. 5 sene önce

  Merhaba ben ek iş istiyorum 4 kişilik ekibim var sabun,düğme ve mandal paketleme işlerini yapmak istiyorum 1 ayda 3 işide yetiştirebiliriz dönüş yapmanızı rica ediyorum

 312. Merhaba el Pratikliği yatkınlığı olan 3 kişiyiz Üsküdar Ümraniye civarında paketleme işi yapmak istiyoruz. Temiz ve titiz çalışırız.

 313. YOZGAT /Kadışehrin ‘den Merve Ardıç evde yapabilecegim ek gelir elde edebilecegim bir iş arıyorum .

 314. 5 sene önce

  Merhaba evliyim ve bir yandanda öğrenciyim okumaya çalışıyorum eşime ev giderlerinde ve okul masraflarımda yardımcı olmak istiyorumumarım bana dönüş sağlarsınız.
  Kocaeli derince

 315. Merhaba istanbulda oturuyorum evde 3 kişilik bir ekibim var paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüşüm sağlarsanız çok sevinirim çünkü işe çok ihtiyacım var .. Teşekkürler..

 316. 5 sene önce

  Bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yapmanız mümkün mü?

  • Evde sabun paketleme işi istiyorum ekibim var çok hizliyiz bu işe çok ihtiyacımız var lütfen bilgi verin izmit oturuyom

 317. Oyuncak montaji ve paketleme islerine talibim uzun sureli kalici calismak istiyorum lutfen iletisime gecetmisiniz handeren2012@gmail.com adresinden ulasabilirainiz yer Istanbul/Sefakoy

 318. Balikesirden yaziyorum evde ek is ariyorum ne olursa yaparm donerseniz sevinirim

 319. ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim gaziantepte oturuyorum

 320. 5 sene önce

  Merhaba Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 321. ben merve merhabalar.. Antalya / Manavgatta ikamet ediyorum öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var.paketleme işini itinayla yapabiliriz. 3 kişilik ekibiz ,zamanında teslim ederiz.. bize güvenebilirsiniz.Gerçekten güvenebilirsiniz bu işe çok hem de çok ihtiyacımız var geri dönüşünüzü bekliyoruz..

 322. merhabalar.. bende evdeyim çalışmıyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yapabilirseniz çok mutlu edersiniz ihtiyacım var.

 323. 5 sene önce

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum istiyorum kayseri talas

 324. öğrenciyim ihtiyacım var işe

 325. Ordu

 326. ek is yapmak istiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 327. 5 sene önce

  paketleme isi yapmak istiyorum lütfen ihtiyacım var

 328. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 329. 5 sene önce

  Bu işi yapmak istiyorum,evdeki vakitlerimi bu şekilde değerlendirmek istiyorum çalışmak istiyorum.

 330. Ben Ankarada yaşıyorum ve bu işi yapmak iştiyorum bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapar mısınız.

 331. 5 sene önce

  Istanbulda ikamet ediyorum. Paketleme isi yapmak istiyorum. Cil.geri donus yapmanizi rica ediyorum

 332. ordu fatsa da yaşıyorum her turlu paketleme isi yapmak istiyorum şehir benim için sorun değil kargo yoluyla da çalışmamız mümkün dönüş yapın lütfen rahat beş kişilik bi ekibim var

 333. Merhaba uzun süredir evdeyim ve elimin bu işlere yatkın olduğunu düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 334. iş arıyorum samsun carsamba

 335. geri dönüs yaparsanız sevinirim SAMSUN \ CARŞAMBA

 336. Merhaba. Sakarya’da yaşıyorum her türlü işe açığım nakite çok ihtiyacım var.

  • Sosyal medya üzerinden veya çevresine ürün tanıtımı yaparak sipariş alabilecek kişiler @alaninda_eniyiurunler instagram adresinden mesaj bırakın ve nasıl bir ürün satmak istediğinizi yazmanız yeterli

 337. Merhabalar
  Istanbul buyukcekmecede oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz daha önce müjdenin coraplarinin kontrol paketleme etiketleme işlerini yaptım ihtiyacım var

 338. 5 sene önce

  Ek iş olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz.
  Teşekkür ederiz.

 339. ben niğdeden yazıyorum evde ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 340. Evde paketleme işi alabilirim gerekirse ekip kurabilirim bu konuda tecrübeliyim daha önce paketleme yaptım

 341. 5 sene önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Çekmeköy’de oturuyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

 342. Şırnak’ta yaşıyorum paketleme işine çok ihtiyacım var

 343. Merhaba. Ankara Etimesgut Eryaman’da ikamet ediyoruz. 2 kişiyiz. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyoruz.

 344. Ben istanbul beylikdüzünde oturuyorum maddi durumum dolayısıyla ek işe ihtiyacım var.

 345. Merhaba, evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. Bursa Gürsu

 346. Evde paketleme işi istiyorum çalışma arkadaşlarımda var

 347. Evde paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim erzurumda oturuyorum

 348. Evde paketleme işi yapabilirim.ikametim mersin Bozyazı

 349. Kahramanmaraşta evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 350. 5 sene önce

  ev hanımıyım son zamanlarda maddi sıkıntılarımız oldu ek işe cok ihtiyaımız var

 351. 5 sene önce

  Evde kürdan yada düğme paketleme işi yapmak istiyorum haber bekliyorum

 352. 5 sene önce

  Evde yapılabilecek her türlü paketleme işinize talibim bu işe gerçekten ihtiyacım var .. Tuzla/İstanbul

 353. 5 sene önce

  Evde yapılabilecek her türlü paketleme işinize talibim bu işe gerçekten ihtiyacım var…

 354. 5 sene önce

  ANKARA / Etimesgut

  Yeni Üniversite mezunu biriyim şu an bir sınava çalıştığım için evde olmam gerekiyor şu an bu tür işlere çok ihtiyacım var bu iş bana ve aileme çok büyük katkı sağlayacak. Eğer geri dönüş yapabilirseniz çok memnun kalırım.

 355. öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen ulaşın

 356. işi yapabilirim. çalışkanım ve azimliyim. bana ulaşırsanız sevinirim .

 357. 5 sene önce

  İstanbul Bağcılar da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum acil

 358. 5 sene önce

  Manisa akhisar da oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 359. 5 sene önce

  ev hanımı olan karım için paketleme işi arıyorum

 360. Merhabalar ben İstanbul Yenibosna’da oturuyorum. Paketleme (Evde mandal,çorap,tükenmez kalem,silgi,kürdan,boncuk ve düğme paketleme) işlerini yapabilirim. Umarın tarafıma dönüş yaparsınız. Teşekkürler…

 361. Ankarada oturuyorum paketleme işi almak istiyorum

 362. Istanbul anadolu yakasi maltepede paketleme isleri yapilir ozenle ve dikkatli hizli ekip arkadaslarimizda vardir

 363. 5 sene önce

  Merhabalar İstanbul Arnavutköyde oturuyorum
  5 kişilik bi ekibe sahibim 3 çocuk okutuyorum bu işe gerçekten ihtiyacımız var pişman olmayacaksınız

 364. İstanbul esenlerde oturuyorum evde yapabilecegim ek is istiyorum

 365. Acil paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 366. Ankarada oturmaktayım öğrenciyim dershaneye gitmekteyim masraflarım için acil işe ihtiyacım var annemle birlikte yapabiliriz

 367. evde paketleme işi yapmak istiyorum ıstanbul güngören yardımcı olursanız sevinirim

 368. evde paketleme işi yapmak istiyorum ıstanbul güngören yardımcı olursanız sevinirim

 369. Istanbul umraniyede yasıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var acil lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 370. merhaba ben sukran düğme hariç bütün paketleme işlerini alabilirim çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

 371. Boncuk kına mandal düğme paketleme hızlı bir şekilde yapılır Kocaeli

 372. 5 sene önce

  Daha öncede evde paketleme işi yaptım. İstanbul Avcılar da oturuyorum. İş almak istiyorum.

 373. Ben Kayseride oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 374. Istanbul büyükçekmecede oturuyorum paketlme isi istiyorum

 375. 5 sene önce

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum buna çok ihtiyacim var eşim madenci manisa somadayim bende küçük bebeğinde var çalışmadığım için disarfa bu işi istiyorum geri dönüş yaparsaniz mutlu olurum

 376. paketleme işi yapmak istiyorum ulasırmısınız

 377. Merhaba İzmir karabağlarda oturuyorum 4 kişilik ekibiz bu işe çok ihtiyacımız var verilen işi en iyi şekilde yaparız geri donus yaparsanız çok sevinirim

 378. MERHABA İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ YAPABİLİRİM BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 379. Merhabalar ist anadolu yakasında ikamet etmekteyim mandal,kına,kürdan paketleme yapabiliriz

 380. Istanbul Cekmeköy paketleme işi ariyorum çok ihtıyacım var

 381. Istanbul sarıyerde oturuyorum paketleme islerinin tümünü yapabilirim

 382. 5 sene önce

  Ben usaktan Ayşegül paketleme işine ihtiyacım lütfen yardımcı olun..

 383. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz eşim si an işsiz buna çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapin

 384. Merhaba.ev hanımıyım. İstanbul esenyurtta oturuyorum.evde ek iş yapmak için çok boş vaktim bulunuyor ve her türlü iş elimden gelir tamamlayabilirim . Bu işe çok ihtiyacım var lütfen .

 385. Ekibim var İstanbul Bağcılar paketleme yaptım

 386. 5 sene önce

  Ev hanımiyim iki çocuğum var ve evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz Sakarya Hendekte oturuyorum ve bu işi yapmak istiyorum.ise ihtiyacım var lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 387. Aydın didim paketleme işi arıyorum

 388. 5 sene önce

  Eskişehir de oturuyorum elsanatlari lisans mezunuyum her türlü paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız

 389. 5 sene önce

  Ben eskişehir de oturuyorum elsabatlari lisans mezunuyum her türlü paketleme işi yapanilirim

 390. Merhaba son sınıf öğrencisiyiz işe çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş sağlarsaniz seviniriz..

 391. 5 sene önce

  Eğitim giderlerime katkı sağlamak için paketleme işi yapmak istiyorum. Her türlü paketleme işini titizlikle ve çabuk bir şekilde yapabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 392. 5 sene önce

  BURSA OSMANGAZİ grubum var isterserseniz bu işe talibiz

 393. 5 sene önce

  BURSA OSMANGAZİ yıldırım nilüfer bütün yerler grubumuzda var

 394. 4 arkadaş sabun paketleme işi yapmak istiyoruz ankaradayız sincan fatih deyiz acıl yardımcı olursanız cok sewınırız

 395. 5 sene önce

  Merhabalar ben sultangaziden yazıyorum paketleme işi yapmak ve ek para kazanmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 396. merhaba bende bu işi yapmak istiyorum evde 4 kişiyiz

 397. paketleme isi yapmak istiyorum lutfen donus yapin.. edirne keşanda yasiyorum

 398. paketleme isi yapabilirim lutfen donus yapin edirne keşanda yasiyorum

 399. 5 sene önce

  Merhaba adim ceylan 23 yasindayim ankara altındağ da oturuyorum ev hanimiyim ben ve iki arkadaşım paketleme işi yapmak istiyorum elimiz hızlıdır istediniz zamanda istediginiz kadar yapariz titiz çalışırız elimizden her türlü iş gelir dönüş yaparsaniz çok sevinirim

 400. 5 sene önce

  Merhaba,

  SEYRANTEPE / KAĞITHANE / İSTANBUL
  Bütçeme ek gelir sağlamak isitoyorum. Lütfen dönüş yapar mısınız? Teşekkürler.

 401. 5 sene önce

  Bu site gerçekten dönüş yapıyor mu acaba. yok yeremi ümitlenıyoruz yoksa. Evde calısmak istıyoruz lütfen cıddı bı sıteysenız yardım edın ılgılenın. tesekkürler

 402. Merhaba İstanbul’da yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum bana ulaşabilir misiniz ?

 403. merhabalar mersin merkez de yaşıyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 404. Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul-Ataşehir

 405. merhabalar,uskudarda oturuyorum,universite ogrencisiyim.

 406. 5 sene önce

  İyi günler, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Bir kaç kişi birlikte yapabiliriz. Zamanında yetişir, endişeniz olmasın.

 407. İyi günler, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

 408. Sizinle çalışmak isterim ciddiyim bu işde lutfen yardımcı olun bana

 409. Ise ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapınız

 410. Merhaba 4 kişiyiz el becerisi var kars merkez

 411. Merhaba ben antakya dökmece yasıyorum ne iş olursa yaparım evde

 412. Denizliliyim 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyorum.

 413. 5 sene önce

  Merhaba bursa yildirimda oturuyorum acil evde is almaya ihtiyacim var herhangi paketleme isi yapabilirim (sabun cetvel kina kuruyemis vb) geri dönüs yaparsaniz cok sevinirim.

 414. Ankarada oturuyorum ev hanimiyim evden yapicagim iş arıyorum lütfen dönüş yapin

 415. Bu isi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz

 416. Sivas’ta oturuyorum evdeyim çok zamanım var bu tür işlere ayirabilecegim,elimde cabuktur kesinlikle çabuk elinize ulaşır işler.

 417. Merhaba ben ankarada oturuyorum ev hanimiyim paketleme isi yapmak istiyorum

 418. Sabun paketleme isi istiyoruz 2 kisiyiz yardımcı olursanız sevinirim

 419. Eskişehir Tepebaşında ikamet ediyorum evde ek iş paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 420. Merhaba bursa osmangazide oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 421. Ankara Etimesgut da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 422. 5 sene önce

  Merhaba üç kişilik bir ekibim var
  Öğrenciyiz boş zamanlarımız fazlasıyla oluyor. Boş zamanlarımızı hem değerlendirmek hemde ek kazanç sağlamal amacıyla evde her türlü paketleme işini yapabiliriz bize dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 423. Sakarya erenler

 424. 5 sene önce

  merhabalar biz istanbul bağcılarda oturuyoruz. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 2 kişiyiz. Yardımcı olursanız seviniriz.

 425. Ankara eryamanda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var çocuklarımın okul masrafını çıkarmak zorundayım lütfen yardımcı olun

 426. Merhaba ben izmir mendereste oturuyorum komsumla ben paketleme işi yapmak istiyoruz her türlü paketlemeyi yapabiliriz çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın

 427. Tokat merkez evde her türlü katlama paketleme işi özenle yapılır zamanından önce teslim edilir

 428. MEB ben ev hanımıyım iki çocuğum var acil işe ihtiyacım var lütfen iletişime geçiniz

 429. meraba bn hedıye köksal ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işine ıhtıyacım var bana burdan geri donus yapabılırsınız tesekkur ederim

 430. 5 sene önce

  Kocaeli / Darıca
  İş imkanı varsa ulaşırsanız sevinirim. Her türlü paketleme işi uygundur
  3 kişi çalışacağız.

 431. Merhabalar.yuksek lisans öğrencisiyim maddi destege ihtiyacim var .3 kisilik arkadas grubumuz var hizli bir şekilde yapariz.çankiri merkezde oturuyoruz.

 432. 5 sene önce

  İstanbul sultanbeylide oturuyorum sabun paketleme veya herhangi bi paketee istiyorum

 433. Merhaba Ankara’da oturuyorum acil işe ihtiyacım var bir çocuğum var her türlü paketleme işi yapabilirim ve birden fazla işte alabilirim geri dönerseniz sevinirim

 434. 5 sene önce

  Evde her tüelü paketleme ve süsleme işi yapabilirim.

 435. Evde paketleme işi ariyom kemalpasa

 436. Ankara/Altındağ ilçesinde oturuyorum böyle işlere ihityacım bar teşekkürler

 437. Çanakkale bigada yasıyorum 22 yasındayım ögrenciyim ailemin maddi sıkıntıları yüzünden bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız benim için çok iyi olur

 438. 5 sene önce

  Çanakkale bigada yasıyorum 22 yasındayım ögrenciyim ailemin maddi sıkıntıları yüzünden bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız benim için çok iyi olur

 439. Antalya manavgat ya yaşamaktayım ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim pipetle Paketleme kürdan düğme hepsini yaparım lütfen cevap bekliyorum

 440. Istanbul atasehirde oturuyorum evde bende is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 441. Ben Meryem çocuk okutuyorum ve bazen maddi kazanca çok ihtiyacım oluyor zor durumda kalıyorum özellikle son zamanlar. Elim yeteneklidir. Çabuk kavrar hızlı ve eksiksiz bitirebilirim. Destek olmak ve destek görmek istiyorum

 442. tekirdag kapakli da oturuyorum donus yaparsaniz memnun olurum işe ihtiyacim var

 443. Merhaba Sakarya’da oturuyorum ev hanımıyım elim pratik ve hızlıdır paketleme işi yapmak istiyorum.