Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ile benzer konular hakkında bilgi almak için Evde Ek İş kategorimize göz atabilirsiniz.

Artık çağ büyük ölçüde değişti, bir evde yalnızca bir kişinin çalışması ile tüm masrafları çıkarmak öyle kolay değil. Bu nedenle evde genellikle kadınlar evde ek iş yaparak para kazanmaya çalışıyor. Birçok firma evde paketleme işi veriyor bu fikirler için sadece el becerilerinizi kullanmak yeterli.

Türkiye gittikçe büyüyor, bu büyüme birçok sektöre direkt olarak yansıyor. Bu yansımanın bir etkisi de evde yapılabilecek ek işlerde artışa neden oluyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok firma her ay yeniden ilan açıyor. Bu ilanlar aracılığıyla evde paketleme işi yaparak para kazanmak mümkün.

Türkiye’de hemen hemen her fabrikanın paketleme bölümü bulunuyor. İster oyuncak olsun, ister sabun olsun hiç fark etmez bu fabrikaların ürünlerinin paketleme olmadan piyasaya çıkma şansı yok. Fabrikalar bu paketleme bölümü için 50 personel alıp, hepsine asgari ücret verip SGK’larını yatırmak, yol ve yemek masraflarını ödemek büyük bir külfet durumuna geliyor. Bu nedenle Batı ülkelerinde olduğu gibi fabrikalar bu yol yerine evde paketleme işi vermeye başladı. Bu paketleme işlerini almak ise eskiye nazaran kolay değil. Zira fabrikalar bu konuda 1 kişiyle muhatap olmak için işi şirketlere veriyor, evde ek iş alan kişilerle de bu şirketler muhatap oluyor.

Evde Paketleme İşleri

SABUN PAKETLEME

sabun
Son zamanlarda özellikle organik birçok sabun firması ortaya çıktı. Bu şirketler genellikle 5-10 personel ile işletilen iş yerleri olduğu için paketleme bölümüne ek istihdam oluşturmak yerine evde ek iş olarak sabun paketleme işi veriyor. Anadolu’nun birçok şehrinde bu tür sabun firmaları bulunmaktadır. Genellikle bu tür sabun üreten fabrika yada atölyeler toptancılar sitesi yakınlarında bulunur. Size 10 – 20 bin sabun ve paket gönderirler ve bu sabunları paketlere 6’şar yada 12’şer şekilde yerleştirmeniz istenir. 1 kişi için aylık ortalama gelir 700 TL civarında.

KINA PAKETLEME

kına
Genellikle evlilik öncesi düzenlenen Kına Gecelerinde ve düğünlerde misafirlere dağıtılan kınalar da birçok firma tarafından satışa sunulan bir ürün. Ancak bu ürünleri paketlemek de şirketler ve firmalar için büyük bir sorun. Bu sorunu aşmak içinde evlere ek iş veriliyor. Her şehirde ve ilçede mutlaka kına satan iş yerleri var, bu iş yerlerine giderek evde kına paketleme işi almanız kolay. Paketleme işine göre ise bu işte daha az gelir bulunuyor. Ortalama olarak 1 kişi ile 1 ayda günde 4-5 saat çalışarak 600 TL ek gelir elde edebiliyorsunuz.

KÜRDAN PAKETLEME

kürdan
Eskiden kürdan satışı yapan firmalar genellikle devasa bir pakette kürdanları işletmelere gönderiyordu. Ancak bakanlık nedeniyle artık kürdanların da paketlenmesi gerekiyor. Bu nedenle bu tür firmalar bu konuda değişikliğe gitmek zorunda kaldı. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu iş için onlarca personel istihdam etmesi gereken firmalar bunun yerine evde ek iş veriyor. Şehrinizdeki kürdan imalatı yapan işletmelere giderek bu iş rahatlıkla alınabiliyor. 1 kişi bu ek iş ile ayda en fazla 550 TL kazanç elde edebiliyor.

BONCUK PAKETLEME

boncuk
Eskiye nazaran daha az şirket tarafından verilen boncuk paketleme işi de birçok atölye tarafından genellikle mahallede bulunan ev hanımlarına verilen bir işti. Ancak dediğimiz gibi eskiye nazaran boncuk paketleme işi daha az var. Bu nedenle diğer paketleme işlerine yoğunlaşmanızı öneriyoruz. Bu işte ortalama aylık 300 lira civarı kazanılabiliyor.

TESPİH DİZME

tespih
Özellikle Anadolu’da ve merkez olarak İstanbul’da çok sıklıkla bulunan bir iş kolu. Zira bu tespihler için gerekli araçlar ve teçhizatlar yok. Bu nedenle tesbih dizme işi mutlaka biri tarafından ellerle yapılmalı. Büyük firmalar da bu iş için personel istihdam etmek yerine evde ek iş veriyor. Tespih dizme işinin merkezi ise İstanbul. Halihazırda bile İstanbul’da onlarca firma tespih dizme işi veriyor. Aylık ortalama 700 TL ek gelir elde edebilmek mümkün. Ancak bu işin diğer paketleme işlerine göre daha zor olduğunu ve daha fazla vakit aldığını kesinlikle söyleyelim.

DÜĞME PAKETLEME

düğme
Uzun yıllardır aktif olan ve hala da sıklıkla evde ek iş olarak verilen düğme paketleme işi genellikle konfeksiyonlar tarafından veriliyor. Her şehirde yüzlerce konfeksiyon atölyesi bulmak mümkün. Özellikle pantolon ve gömlek üreten atölyelerde bu iş çok fazla bulunabiliyor. Mutlaka değerlendirmenizi önerdiğimiz evde ek iş fikirleri arasında yer alıyor. Ayrıca en basit paketleme işlerinden bir tanesidir. Aylık ortalama geliri bir kişi için 500 TL civarında. Konfeksiyonlara uğramanızı öneriyoruz.

MANDAL PAKETLEME

mandal
Eskiye nazaran mandal ihtiyaçları azalmış gibi görünebilir ancak Türkiye’de hala ciddi bir satış potansiyeline sahip. Birçok şehirde mandal üretimi yapan şirketler var, bu şirketlerdeki makinelerde seri üretim olarak mandal üretiliyor ancak paketleme için makineler yok. Bu durumda da şirket yeni personel almak yerine evlere ek iş veriyor. Mandallar 6’lı 12’li ve 24’lü paketlere konuluyor. Aylık bu iş ile 600 TL civarında kazanmanız mümkün.

Evlere ek iş veren firmalara ulaşmak için Evlere İş Veren Firmalar adlı bağlantıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Evde Paketleme İşi Veren Firmalar” üzerine 1.631 yorum

 1. bursa nilüfer ilçesinde oturuorum 2 çoçuğum var işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 5466116534

  Cevapla
 2. merhaba ben mehmet bileklik boncuk paketleme işiyapmak istiyorum açil işe ikdiyacım var lütfen bana sönüs saglarsanız sevinirim..

  Cevapla
 3. evde 3 kişiyiz işi yapabilecek. daha öncede paketleme işleri yaptık. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 4. Merhabalar Düzce’de yaşıyorum hala iş veriliyorsa evde paketleme işi istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler 🙂

  Cevapla
 5. Merhabalar ben Emine Duran, Ankara/Mamak’ta oturuyorum, eşimin herhangi bir işi yok ve 2 çocuğum var, kirada oturuyoruz. Hem eşime destek olmak için çalışmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim. 4 kişi ile beraber yapacağız işi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 6. İstanbul -Güzeltepe’de oturuyorum.Eşimle birlikte özenle ve itina ile yapılıp,zamanında teslim edilir.Tecrübemiz vardır.
  Evde paketleme işini bize verirseniz pişman olmazsınız.Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

  Cevapla
 7. Merhaba Bursada ikametgah ediyorum her türlü paketleme işini yaparım bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

  Cevapla
 8. Merhaba el becerim oldukça yüksek daha öncede deneyimlerim var paketleme işinde lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Cevapla
 9. Adım döndü k.maraş pazarcık sarıl mahallesi no 86 da oturuyorum 6çocuğum var ve 5i öğrenci evde 9kişi yaşıyoruz ve bu yüzden çook fazla maddi sıkıntı çekiyoruz yani bu işe gerçekten çok ihtiyacım var düğme boncuk kına balon telefon kılıfı hepsini yapabilirim bu işi evde 4 kişi yapacağız yani 1günde bile çok fazla paketleme yapabiliriz sizden geri bildirim bekliyorum

  Cevapla
 10. Merhaba İstanbulda ikamet ediyorum. Corona virüs nedeniyle çalıştığım yerden ücretsiz izine ayrıldım. Evimizin borçları var babama destek olamıyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum

  Cevapla
 11. adım adeviye Öztürk konya selcuklu da yasıyorum evlıyım 3 cocugum var bu ıse gerçekten cok ıhtıyacım var elimde yatkındır bu ıse gerı donus yaparsınız ınsaallah.

  Cevapla
 12. merhaba, 35 yaşında ev hanımıyım manisa turgutlu’da yaşıyorum. evde çalışabilcek 3 kişiyiz ve paketleme işi yaparak aile bütçemize katkı yapmak istiyoruz. verilen işleri zamanında ve titizlikle teslim ederim.

  Cevapla
 13. Bașvurunuzu eksiksiz yaptıysanız inceleme için iș verene gönderilecektir.

  adım aynur antalya manavgatta oturuyorum 1 ay önce prematüre bir bebeğimiz oldu eşim otel fotografcısı çocuğumuz antalya arastırmada yatıyor git gel eşyalarıydı eşim tek başına mücadele edemiyr bu işe çok ihtiyacım var gece gündüz demez çalışırım.

  Cevapla
  • Evde paketleme yapabilirim elim oldukça hızlıdır kısa zaman önce evde isyapiyordum cevap verirseniz sevinirim

   Cevapla
   • Slm benim zamanim bol gece gunduz paketleme yapabilirim komsularda var umarim donus yaparsiniz umudum yok ta bi denemek istedim internet ortami pek guvenilir olmaz diye dusunuyorum .sakarya

    Cevapla
   • Merhaba iyi günler evde paketleme işi istiyorum cok ihtiyacım var kalabalığına aynı zamandada hızlı bir insanımdır. adresim cevap verirseniz çok mutlu olurum inanaki☺

    Cevapla
 14. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz bu işe çok ihtiyacımız var istanbul anadolu yakasında ikamet ediyoruz.

  Cevapla
  • Merhabalar evde yapabileceğim bir iş arıyorum.. Ankara’da yaşıyorum.. tek başıma yapabilecegim bir iş de olabilir, grupla yapabileceğim bir iş de olabilir.. umarım yardımcı olursunuz teşekkür ederim şimdiden…

   Cevapla
 15. bursa osmangazide ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum acil lütfen çok ihtiyacım var teşekür ederim yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba ben istanbul beykozda ikamet ediyorum paketleme işyapmak istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim calismaya çok ihtiyacim var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş bekliyorum rica ediyorum tlfon dan ulaşabilirsiniz tsklr en kisa zamanda geri dönüş bekliyorum çok acil

   Cevapla
  • Merhaba istanbul Silivri de oturuyorum ben ve üç kızım la bu işi yapmak istiyorum mandal iş yada kürdan yada başka hangi iş olurasa veriseniz çok teşekkür ederim

   Cevapla
  • Öğrenciyim geçimimi sağlamak için işe ihtiyacım var çanakkale merkezde oturuyorum mandal, düğme paketleme işlerini yapabilirim.

   Cevapla
 16. Merhabalar evde paketleme ısınde elım hızlıdır bu konuda guvenebılırsınız 2 kısı yapacağız donus yaparsanız sevınrım

  Cevapla
 17. İstanbul, avrupa yakasında ikamet ediyorum seri temiz ve titiz iş çıkartırım acil ihtiyacım var, evde paketleme işlerini yaparım, ayrıca 30 kişi yapabilcek kapasitede çevrem var.Geri dönerseniz sevinirim yüzlerce yere başvurdum 1 tane bile cevap gelmedi inşallah busefer doğru adrestir. Kolay gelsin.

  Cevapla
 18. Kırklareli / Merkezde oturuyoruz. 3 kız öğrenciyiz acil paraya ihtiyacımız var. Sürekli işi yapabilicek boş vaktimiz var. Daha öncede bu tarz işler yaptık.

  Cevapla
  • Merhaba ben İstanbul yüzyıl da oturuyorum yeni evliyim kirada oturuyorum eşimin aldığı maaş yetmiyor evde iş yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

   Cevapla
  • İstanbul da yaşıyorum pandemi den dolayı çevden çalışmak için iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

   Cevapla
 19. Adim.betul asya kalkan tokat merkezde yasiyorum gunun 16 saati bosum ve evde paketleme isini yapabilirim kisa surede donus yapmanizi bekliyorum

  Cevapla
  • Merhabalar,adım seyra Mersin Çavuşluda oturuyorum 3 aylık evliyim gelirimize katkıda bulunmak istiyorum paketleme işinde benimde katkımın olmasını istiyorum,dönüş sağlarsanız çok mutlu olurum

   Cevapla
 20. Avcılar Cihangirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
  • Ev hanımıyım sıkıntılı durumdayız eşime yardım etmek istiyorum antalyada ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

   Cevapla
  • Merhaba evde her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen yardımcı olursanız ve geri dönerseniz çok sevinirim İzmir Çiğlide oturuyorum

   Cevapla
   • Gaziantep şehitkamil de ikamet ediyorum üniversite ye gitmek için tek çarem bu tek kapım bu lütfen yardım edin guvenebilirsniz.

    Cevapla
 21. İyi günler Anadolu yakası Maltepe’de ikamet ediyorum çalışmıyorum evimde paketleme yapacağım bir iş ariyorum

  Cevapla
 22. denizli yaşıyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var arkadaşlarımla birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 arkadaşız.

  Cevapla
 23. MERHABA PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCEDEN OYUNCAK TOKA PAKETLEME İŞİ YAPMIŞTIM.

  Cevapla
  • Merhaba İzmirde yaşıyorum öğrenciyim 3 arkadaşız ve paketleme işine çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz çok teşekkürler

   Cevapla
  • Merhaba ben Ümran kayseride yaşıyoruz her türlü paketleme işi yapabiliriz 3 kişi çalışabilir annem dul bir kadın ve 3 çocuk okutuyoruz kiraciyiz donmenizi bekliyoruz

   Cevapla
   • Merhaba ismim çağla evlek. Ankara incirli de oturuyorum. 19 yaşındayım evliyim 1 çocuğum var. Eşim cezaevinde. Bu işi annemle birlikte yapabilirim. Daha önce benzeri işler yaptığım için elim yatkın ve hızlıdır. Bu işe çok ihtiyacım var.

    Cevapla
   • Merhabalar istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bir ekip de kurabilirim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

    Cevapla
   • Tekirdağ Çorlu’da ikamet etmekteyim burada yapılabilecek her türlü paketleme işini yapabilirim eşim hamile ek gelire ihtiyacım var geri dönün lutfen

    Cevapla
    • Merhabalar Ankara Çankaya’da ikamet etmekteyim. Eşimle beraber paketleme işi istiyoruz. İletişime geçerseniz sevinirim.

     Cevapla
  • Işe ihtiyacım var ama solemeliyimki elim iş konusunda hızlıdır pişman olmayacağınızdan eminim temiz özenli ve düzenli yaparım bursada oturuyorum

   Cevapla
  • Merhaba ben Denizli de yaşıyorum gün boyu uygunum ve her türlü paketleme işi yapabilirim.En kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim.

   Cevapla
 24. Mrb ben keçiörende oturuyorum evde ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
  • Adım Büşra nur Ergün , Ankara etimesgut da oturuyom 21 yaşındayım çalışmıyorum evin ihtiyaclarini karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var“

   Cevapla
   • Merhabalar bu isle tecrübem var Diyarbakır’dan yaşıyorum baban dönüş sağlarsanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var

    Cevapla
 25. Konya meramda oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. 3 çocuğum var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Lütfen bana ulaşın.

  Cevapla
  • Merhaba ben meva Gültekin kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayım 2 çocuğum var eşim ve ben issiziz bu işi verimli ve fazlasıyla yapıp teslim edebiliriz elimiz bu işlere yatkındır dönüş yapılırsa çok memnun oluruz

   Cevapla
 26. Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
  • Merhaba ben meva Gültekin kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayım 2 çocuğum var eşim ve ben issiziz bu işleriverimli ve fazlasıyla yapıp teslim edebiliriz elimiz bu işlere yatkındır dönüş yapılırsa çok memnun oluruz

   Cevapla
 27. Paketleme işlerin hepsini yapabiliriz ailemle birlikte 3 kişiyiz böyle ek işe ihtiyacım var düzenli bir şekilde paketleme yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 28. Ankara emek de oturuyorum her türlü paketleme işi yapma kabiliyetim vardır daha önce de ek iş almıştım ve sizi üzmüceğimi belirtmek isterim gereğinin yapılmasını arz ederimm.

  Cevapla
  • ##### Önlisans öğrencisiyim. Yüksek hızda paketleme yapıp bir yandan da keyif alarak paket işini yapmak istiyorum. Her türlü paketleme olur. Bu işe eğitimim için ihtiyacım var.

   Cevapla
  • Ankara pursaklarda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım elim çok hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim saygılar.

   Cevapla
  • Merhaba, evde paketleme işi yapmak için yardımınızı rica ediyorum. Istanbul Sarıyer Istinye bölgesinde ikamet ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

   Cevapla
   • Bilmiyorum buralardan cevap geliyor mu ama şansımı denemek istedim
    Büyükçekmece gürpınarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Umarım firmalardan birinden dönüş olur.

    Cevapla
    • Ankara Yukseltepe de oturuyorum.Ekibimiz mevcut olup her türlü evde paketleme,katlama,boncuk isleri itinayla yapılır ve zamaninda teslim edilir.

     Cevapla
  • Merhaba İzmirde ikamet ediyorum. Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Bu işi yapmak için oldukça vaktim var . Elim becerikli hızlı ve düzenlidir. Sorumluluk sahibiyimdir. Istenilen işi zamanında teslim edebilirim. Bu iş için 7 kişilik bir ekip kurabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

   Cevapla
 29. eve iş afyonda veren firmaveya faprika önemli deyil eve işolsun calısayım cok cidi cidi iş eve aranıyor lütven arayın ekipim var 6 kisilik ekip var bos oturuyorum işi cok işterim lütven arayın

  Cevapla
  • Mersin’de oturuyorum 9kisilik bir ekibimiz var elimizden her iş gelir bu işe çok ihtiyacım var yardımcı.olursaniz çok sevinirim

   Cevapla
  • Merhaba, İzmir şirinyerde ikamet etmekteyim. Pratik ve seri çalışan biriyimdir. Çocuğum olduğu için evde olmak durumundayım. Evime destek olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüşlerinizi beklerim. Teşekkürler

   Cevapla
   • Merhaba izmir bucada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır istenilen sürede teslim ederim çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

    Cevapla
 30. üniversite öğrencisiyim, yazın staj yapıp ücret alamayacağım. bundan ötürü ek iş yapıp gelir elde etmem gerekiyor. lütfen geri dönüş sağlayın

  Cevapla
  • Istanbul beylikduzunde oturuyrum 3 yasinda bir oglum var bu yuzden evde paketleme isi yapip gelir kazanmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

   Cevapla
   • Gaziantepte ikamet ediyorum.Evliyim ve 1 çocuğum var.Gün içinde bolca boş vaktim oluyor ve maddi desteğe ihtiyacımız var. Pratik bir insanım ve el becerime de güveniyorum.Bu konuda bir takım kurslara da gittim.Evde her türlü ek iş benim için çok uygun ve yapılabilir.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

    Cevapla
  • 3 kişilik bir ekibimiz var. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. işlerinizi zamanında ve eksiksiz olarak yapacağımıza emin olabilirsiniz.

   Cevapla
  • Ben pınar istanbul da ikamet ediyorum.El becerim var böyle işlere elim yatkin bu işe çok ihtiyacım lütfen yardımcı olabilir mısınız. Dönüş yapabilirsiniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

   Cevapla
 31. BU İŞLERDEN HEPSİ OLABİLİR GERÇEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR EVDE 4 KİŞİ YAPARIZ GERİ DÖNÜŞ YAPARMISINIZ ANKARA/ETİMESGUT

  Cevapla
  • Çok iyi yapabilirim hangisi olursa olsun ama özellikle sabun yada kına paketlemeyi istiyorum ama diğerlerini de yaparım TOKAT MERKEZ de ikamet ediyorum 20 yaşındayım

   Cevapla
   • Evde paketleme işini yapmak istiyorum tam benlik ev hanımıyım çocuğum yok boş vaktim çok Bursa/ Nilüfer de yaşıyorum her zaman açığım paketleme işine cevap bekliyorum sizden.

    Cevapla
  • Elim çok hızlıdır. İşinizi en güzel ve en düzenli şekilde yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Herhangi bir paketleme işi yapabilirim. Cevabınızı bekliyorum

   Cevapla
 32. Merhaba iyi gunler 24 yasindayim aydinda oturuyorum evliyim 1 cocugum var kira da oturuyoruz esim bel fitigi rahatsizligi var insaat iscisi is durumuna gore calisiyor bende ewe katkida bulunmak icin calismak istiyorum ewde paketleme isi yapabilirim el becerim cok iyi herseyi yapabilirim lutfeb donus yapin cok ihtiyacim var bu işe

  Cevapla
 33. Merhabalar, el işleri konusunda yatkınlığım ve tecrübem vardır. Emekli olmamdan dolayı hem ek gelir kazanmak hem de birilerine yardımcı olmak istiyorum. gerçekten bu işi çok istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Merhaba istanbul/ataşehirde oturuyorum ev hanımıyım acil ihtiyacım var elim yatkın bu işe yapabiliyorum yardımcı olursanız sevinirim

   Cevapla
  • Adana ceyhan da yaşıyorum lise mezunuyum 21 yaşındayım ve ev hanımıyım.el becerim gayet iyi .umarım geri donüş yaparsınız

   Cevapla
   • İstanbul kartalda yaşıyorum annemle beraber bu işi yapabilirim komşum ve ablamda var. Ev hanımıyım ve cocuğum yok günde 8 saat rahat çalışabilirim hatda fazlası… Çok dikkatli ve işimi düzgün yaparım. Günü gününe teslim siz içinde benim içinde önemlidir. Teşekkür ediyorum

    Cevapla
    • Ek iş için yazıyorum ev iki kişiyiz üsküdar ferahta oturuyorum dönüş yaparsanız cok sevınırım

     Cevapla
 34. Adım Ayşegül, Bartın da oturuyorum 21 yaşındayım Üniversite öğrencisiyim babam çalışmıyor ve annemle babam engelli, öğrenim masraflarımı çıkarmak için bu işe ihtiyacım var el becerim fazlasıyla iyi

  Cevapla
 35. Ben busra aydemir istanbul eyüp te ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Donus yaparsanız çok memnun olurum.

  Cevapla
 36. Evde sabun paketleme 10 krş falan yalan ben 30 bin sabun paketleme yaptım 10 krş dediler paramı talep ettiğimde tabi ben 3000 tl beklerken 300 tl verdiler 10krş değilde 1krş dan hesap yaptılar bende olay çıkarttım neymiş efendim aslında 10krş derken aslında 1krş demek istiyorlarmış milleti salak yerine koyuyorlar emek hırsızlığı yapıyorlar aman arkadaşlar yaptığınız yada yapacağınız paketleme işlerinde adet fiyatı değilde bin tanesi kaç para diye sorun kelime oyunu yapıyorlar bitirdiğiniz ürünlerin hemen parasını isteyin emek hırsızlığına fırsat vermeyin

  Cevapla
  • Evde boşum annemin hastalıgından dolayı dışarı çıkamıyorum elim hızlı pratıktır daha önce paketleme işi yaptım kocaeli çayırovada oturuyorum

   Cevapla
   • Merhabalar. Paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirim. Elim düzgün ve pratikdir. Ev hanımıyım ve cocuğum yok. Günde 8 saat rahatlıkla çalışabilirim hatda daha fazlası. Çalışmak bir işe taramak hoşuma gidiyor. Annem de bana yardımcı olur 1 de komşu var hepimizin ek işe ihtiyacı var. Teşekkür ederim İstanbul kartalda ikamet ediyorum.

    Cevapla
     • Evde paketleme yapabilirim elim oldukça hızlıdır kısa zaman önce evde isyapiyordum cevap verirseniz sevinirim Mersin Tarsus dan yazıyorum

 37. Merhaba,

  Daha önce bu tarz işleri yapmışlığım mevcut. Elim oldukça yatkındır ve çok hızlıyımdır, işinizi düzenli ve disiplinli şekilde yapabilirim. Bu işe ihtiyacım var.İstanbul anadolu yakasında oturuyorum Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
  • Merhaba iki kişiyiz İstanbul Sultangazi İstanbul Arnavutköy de oturuyoruz işe çok ihtiyacımız var teşekkürler

   Cevapla
 38. EVLİYİM. YENİ HAMİLEYİM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  Cevapla
 39. Ankara mamakda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır degerlendirirseniz sevinirim ürünleri zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba izmir karşıyakada yaşıyorum ek gelire ihtiyacm var dönüş yaparsaniz sevinirim mimarim elim yatkındır böyle işlere

   Cevapla
   • Merhabalar. Paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirim. Elim düzgün ve pratikdir. Ev hanımıyım ve cocuğum yok. Günde 8 saat rahatlıkla çalışabilirim hatda daha fazlası. Çalışmak bir işe taramak hoşuma gidiyor. Annem de bana yardımcı olur 1 de komşu var hepimizin ek işe ihtiyacı var. Teşekkür ederim

    Cevapla
 40. Merhaba ben Ankara Kazan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok ihtiyaçm var

  Cevapla
  • İstanbul da eşim ve 4 çocuğumla yaşıyorum. Gecimimiz zor olduğu için eve yardım da bulunmak istiyorum. Kürdan ve mandal kaplama işleri için istekte bulunuyorum.

   Cevapla
 41. Merhabalar

  İstanbul beykozda oturmaktayım evde paketleme işi yapabilirim 50 yasındayım herhangı bır saglık sorunum bulunmamaktadır

  Cevapla
 42. MERHABA…BEN DENİZLİ DOĞUMLU VE HALEN DENİZLİ’DE OTURAN EMEKLİ BİR ÖĞRETMENİM..ÇOĞUNLUĞU VAKTİ BOL,FARKLI BECERİLERİ OLAN EV HANIMLARINDAN VE GENÇ EMEKLİLERDEN OLUŞAN ÇALIŞKAN VE ÜRETKEN BİR GRUP OLUŞTURMA AŞAMASINDAYIZ.KAFAMIZDAKİ İLK DÜŞÜNCE; AYDIN’DAKİ BİZE AİT ZEYTİN AĞAÇLARIMIZDAN ELDE ETTİĞİMİZ ZEYTİNYAĞI VE ZEYTİNİ DAHA İYİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN BİR KOOPERATİF KURMA FİKRİ.FAKAT AYNI GRUPLA EVDE MUM,MANDAL,İŞ ELDİVENİ,GELİN ÇİÇEĞİ,KINA,BİTKİ ÇAYI,PLASTİK BARDAK,GALOŞ,HAVLU,PİPET TARZI PAKETLEME İŞİNİ DE YAPABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ.GÜZEL SONUÇLAR ALINDIĞI TAKDİRDE ETRAFIMIZDAKİ PEK ÇOK KİŞİNİN DE HEM AİLE BÜTÇESİNE KATKIDA BULUNMAK,HEM DE BOŞ VAKTİNİ İYİ DEĞERLENDİRMEK ADINA SEVE SEVE BİZE KATILACAĞINDAN EMİNİZ.SAYGI VE SEVGİYLE..

  Cevapla
  • merhaba bn arzu deneyimim var 15kişilik ekibim var izmirde yaşıyorum paketleme işinde elim gayet seri bu işe çok ihtiyacım var

   Cevapla
   • Ankara Mamak’ta yasiyorum Ev hanimiyim Her türlü Paketleme işi yaparim elim hzilidir acil ek gelire ihtiyacımız var evimiz kira nolur yardımcı olun

    Cevapla
  • Merhaba bende yapabilirim elim hızlıdır evlilik sürecindeyim gelire ihtiyacım var borçlar var istanbul Üsküdar da ikamet ediyorum .

   Cevapla
 43. Merhaba, ben Gülsün EREN. İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum. Evliyim 1 çocuğum var. İsmek’te organizasyon işleriyle ilgili eğitim aldım. Şuanda da bu işe ihtiyacım var evime destek olmak istiyorum. Konuyla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar..

  Cevapla
  • Sivas merkez de yaşıyorum daha önce bu işi yaptım çok ihtiyacım var geri dönûş yaparsanız sevinirim mutlaka ama dönüş yapmıyosunuz ama umut işte

   Cevapla
 44. Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim işe çok ihtiyacım var

  Cevapla
 45. Rukiye Bardakoğlu 2 yıldır evliyim 1 kızım var çalışmıyorum evde ek iş olarak sabun paketleme işini yapmak istiyorum mersin anamur ilçesinde oturuyorum lütfen dönüş yapın

  Cevapla
 46. Ankara Mamak da oturuyorum elim çok hızlıdır paketleme işini zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 47. İstanbul Esenyurt’ta ikamet etmekteyim. 2 kişi her türlü el işini zamanında yaparız. Paraya ihtiyacımız var. En kısa sürede geri dönerseniz çok sevinirim.

  Cevapla
  • Işten çıkarıldım iş bulmakta zorlanıyorum evde herhangi bi ürün paketleme işi temizleme işi evde yapabileceğim nasıl iş olursa farkefarketmez hepsini yaparım kiradayim kimsem yok Çok zor durumdayım lütfen yardımcı olun

   Cevapla
  • Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

   Cevapla
  • Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

   Cevapla
   • 3 kişilik bir ekibimiz var. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. işlerinizi zamanında ve eksiksiz olarak yapacağımıza emin olabilirsiniz.

    Cevapla
  • Merhaba İzmir’de yaşıyorum hamileyim çalışamıyorum ihtiyacımız var evimiz kira eşime destek olmak istiyorum Paketleme işi istiyorum ?

   Cevapla
 48. Izmır de yaşıyorum evli iki çocuk annesiyim kredi ödüyoruz aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum.Elim hızlı her işe yatkındır

  Cevapla
 49. Mrb öğrenciyim acil işe ihtiyacım var batman merkez de oturuyorum elim yatkın dir her işe rahatlıkla yaparım lütfen dönüş yapin bana çok sevnirim

  Cevapla
 50. Selam ben özlem benimde ise ihtiyacım var acil banada ne olur iş verin geri dönüş yapın ne olur. ALLAH rızası için paketleme işi banada verin acil bekliyorum

  Cevapla
 51. istanbul çekmeköy paket işi almak istiyorum geri dönüş olan oldu mu kimse yorumlara cevap vermemiş

  Cevapla
 52. Sakarya Erenler’de oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Eşimle birlikte paketleme işlerini alabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  Cevapla
  • Ankara’da yaşıyorum paketleme işine daha önce yaptım 3 kişiyiz rahatlıkla ne iş olursa yaparız dönüş yaparsanız memnun oliruz

   Cevapla
  • Merhaba,
   İstanbul’da kadıköy de ikamet ediyorum. Yaşım 20 .Üniversiteden yeni mezun oldum kendime bu süreçte iş arıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Zamanın da teslim ederim

   Cevapla
 53. 6 Kişiyiz her türlü paketleme işine talibiz. İstanbul Küçükçekmecedeyiz geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  Cevapla
 54. Merhaba ben yozgatta annemle birlikte bütün gün bu iş için musaitiz acil ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

  Cevapla
  • Merhaba istanbul k.cekmece deyim evde çok kişiyiz ve daha öncesinde bu işi yaptığımız için elimiz yatkın firmalar görüyorsa bana ulaşsin lütfen

   Cevapla
 55. Merhabalar;
  ANKARA/ Kıbrısköy de oturuyorum15 kisi evde paketleme
  ( Davetiye Katlama
  Sabun Paketleme,
  Kibrit Paketleme,
  Kürdan Paketleme,
  Nikah Şekeri Hazırlama,
  Mandal Paketleme,
  Plastik kaşık – çatal paketleme)

  Cevapla
 56. anıl tanış İstanbul/eyüp

  evde yaşayan sayısı fazladır ve müsait vaktimiz çoktur.Bu işi yapabileceğime inanıyorum.

  Dönüşlerinizi bekliyorum

  Cevapla
  • Merhaba istanbul k.cekmece deyim evde çok kişiyiz ve daha öncesinde bu işi yaptığımız için elimiz yatkın firmalar görüyorsa bana ulaşsin lütfen

   Cevapla
 57. Merhabalar İzmir/Çiğli bölgesinde yaşıyoruz, evden paketleme işinde çalışmak istiyoruz daha öncede yaptık ve işe ihtiyacımız var. Yardımcı olabilirseniz seviniriz.

  Cevapla
 58. Ankara Mamak’ta oturuyorum ise gerçekten ihtiyacım var evliyim bir tane çocuğum var eşim asgari ücretle çalışıyor evim kira geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba işe çok ihtiyacım var lütfen baba geri döner msnz elim çok pratik her işi yapabilirim boncuk dizme ve kına paketlemeden anlarm hatayda oturuyorum

   Cevapla
   • Merhaba ,
    İsmim Dilek. İstanbul/Sultanbeyli’de ikamet etmekteyim. Elim çok pratik ve hızlıdır. Paketleme ürünlerini düzenli ve titizlikle yapacağıma ayrıca zamanında teslim edeceğimden de süpheniz olmasın. Daha önce kırtasiye ürünleri paketlemesi yaptım. Dönüş sağlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

    Cevapla
  • Ev-de ek is yapmak istiyorum ne iş olursa farketmez çok ihtiyacim var olumsuzda olsa geri dönüş yaparsaniz sevinirim Adana

   Cevapla
   • İyi günler merhaba Ben Gülsüm genç bursada yaşıyorum elim paketleme işinde hızlıyım ben ve eltim paketleme işi yapmak istiyorum itinanlı paketlene yaparız

    Cevapla
 59. Merhaba diyarbakirda oturuyorum dört kişiyiz paketleme işine ihtiyacımız var çok çalışmanız işinizi asla aksatmayiz bundan emin olabilirsiniz dönerseniz seviniriz

  Cevapla
 60. Bende bu isi yapmak istiyorum . Ankara cubukta oturuyorum . Elimden her is gelir . Hic bir sikintiniz olmaz . lutfen bizede yardimci olun

  Cevapla
  • Balıkesir Burhaniye de oturuyorum. İşe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

   Cevapla
  • Merhabalar iyi günler. Izmır karabaglarda yasıyorum. Evde 3 kişiyiz bu isi yapabilicek. Ben ablam ve annem. Sadece babamın maaşı aile gelirine yetmiyor ve bu işe ihtiyacımız var. Herhangi bi aksatma durumu yasatmayiz. 3 koldan zamanında bitirebiliriz bu işi. Şimdiden teşekkürler

   Cevapla
  • Mrb konyanin cihanbeyli ilcesinde yasiyorum. Evde herturlu paketleme isi yapabilirim ihtiyacim var. Geri donus yaparsaniz sevinirim tskler..

   Cevapla
  • Hanife aloğlu evde sabun paketleme işine ihtiyacımız var 4 kişiyiz iznikte oturuyorum lütfen geri dönün. .

   Cevapla
  • İstanbul güneşli de evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacımız var dönüş yapar mısınız

   Cevapla
 61. Merhaba ankarada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum su anda ek ise cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba iyi günler evde yapabileceğim ıs arıyorum ilgilenirseniz sevinirim bursa nilüfer eve ıs verme durumunuz var mı ihtiyacım var

   Cevapla
 62. Merhaba ankarada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum su anda ek ise cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  Cevapla
 63. Merhaba ben Bahçeşehir boğazköy de ikamet ediyorum. 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim kolay qelsin. Daha önce de evler de iş yapmıştık. Kolay qelsin.

  Cevapla
 64. Merhabalar istanbula yeni taşındım sancaktepede oturuyorum evde müsaitlik durumum fazla olduğu için her türlü paketleme işi yapabilirim ilginize şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
 65. Merhaba ben Serpil Antalya kepezden yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz çok sevinirim teşekkür ederim

  Cevapla
 66. Bursa osmangazide oturuyorum paketleme işi istiyorum atanamamis Bi öğretmen adayım mum paketleme mandal paketleme VS gibi paketleme işine ihtiyacım var işinizde disiplinli çalışacağıma şüpheniz olmasın dönüş yapmanızı rica ederim

  Cevapla
 67. merhaba iyi günler sayfanizda yayınlamış oldugunuz is imkanlarından dolayı sizlere ulaşmak istedim paketleme konusunda iyiyizdir hatta daha fazlası şimdi é posta adresimi ve bilgini bırakıyorum en kisa zamanda görüşmek üzere
  yer: sakarya

  Cevapla
  • Sivas merkezde yaşıyorum 22 yaşındayım iki aylık bir oglum var bu yüzden evde iş istiyorum yardimci olur musunuz

   Cevapla
   • Kayseri bunyanda yasiyorum askeri ücretle çalışıyorum üç çocuğum var ikisi okuyo haliyle yetistiremiyorum buyuzdenek ise ihtiyacım var evde her türlü paketleme işine adım ve çocuklarla hazirizilgilenirseniz mutlu oluruz

    Cevapla
 68. Merhaba Ankara Sincan da evde her türlü paketleme işi yaparız 5 kişiyiz hızlı ve düzenli yapılır. Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz…

  Cevapla
 69. İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

  Cevapla
  • Selamlar
   Ek iş arıyorum küçük bir ofisim var paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
   Saygılarımla

   Cevapla
  • açıl evde iş yapmak istiyorum. evde ıkı kışıyız çok çabuk ve temız işyapılır tertemız yerıne teslım edılır.gerekırse komşulara tarafımdan iş verılıp teslımatı yapılır

   Cevapla
 70. Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır zamanında işi yetiştiririm dönüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum..

  Cevapla
 71. Bir çocuğum var eşim serbest meslek yapıyor yetmiyor borçları var gün geliyor ekmek bile alıp çocuğuma veremiyorum hangi iş olursa yaparım Mersin /Akdeniz yaşıyorum lütfen geri dönüş yyapın

  Cevapla
  • El işlerinde becerıklıyım ve swverım boyle şeylerle uğraşmayı bende yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım

   Cevapla
 72. Merhaba benim bir engelli oğlum var dışarda çalışamadığım için evde iş imkanı istiyorum çok ihtiyacım var eşim de işsiz evde beraber ek iş yapmak istiyoruz lütfen ulaşın

  Cevapla
 73. Merhaba,İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Daha önce de evde katlama,,paketleme,işleme yaptım.Yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 74. Merhabalar ben Çerkezköy deyim ikametgahım Çerkezköy de Kiradayım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Cevapla
  • Selamlar
   Ek iş arıyorum küçük bir ofisim var paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
   Saygılarımla

   Cevapla
 75. Eskişehir Tepebaşı’nda ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmaya ihiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
 76. Merhabalar, ben sabahtan akşama kadar evde olan bir işsizim..evde bana yardım edebilecek 4 kişi daha var onların da yardımıyla bu işi süratle ve titizlikle yapabileceğime eminim.. cevabınızı umutla bekleyeceğim..sağladığınız bu imkan için teşekkür eder, iyi günler dilerim..

  Cevapla
 77. Merhaba ben Samsun Atakumda oturuyorum işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 78. Acil işe ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yaparım daha önceden de bu işleri yaptım elim hızlıdır.sizden acil haber bekliyorum

  Cevapla
 79. Balıkesir’de oturuyorum 20 yaşındayım ablam annem ve ben evde ekip olarak yapabileceğimiz bir iş arıyoruz el yatkinligimiz var daha öncede hediyelik eşyalar yaptık

  Cevapla
 80. Merhaba, İstanbul Çekmeköy ’de oturuyorum. Ödemelerim konusunda maddi olarak sıkıntıda olduğum için ek iş arayışındayım. Bu işi yapacağıma inanıyorum. Yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla,

  Cevapla
 81. Merhaba ben Rukiye Bölükbaşı Ankara’da yaşıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum 4 kişilik bir ekiple zamanın da ve titiz teslim etme garantisi verebilirim

  Cevapla
 82. Merhaba konya selcukluda oturmaktayim evliyim ve 2 cocugum var babam benimle yasamakta esim issiz bulamadi ariyor fakat yok is kimse eleman almiyor devletten yardim istedik komur ucin vermedi bitmis bize her kapi kapaniniyor evim kira daha once tavuk cifliginde calismaktaydik isyerimiz iflas etti ve kapandi bu yuzden bizde caresiz kaldik yardimci olun lutfen evde paketleme yapmak istiyorum evde calismak istememin tek sebebi ise sagiligim ben astim hastasiyim tavuk ciftliginde calisirken daha kotuye gitti hastaligim koah hastasi oldum ve hic bir kokuya gelemiyorum sebebi budur ilginiz icin cok tesekkur ederim donus yapin lutfen

  Cevapla
 83. Merhaba,
  Eşime destek olmak ve boş vaktimi değerlendirmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olurum,şimdiden teşekkürler.
  İstanbul avrupa

  Cevapla
 84. Istanbul/Maltepede ikamet ediyorum
  Acil ise ihtiyacimiz var her turlu paketleme isini yapariz
  Lutfen donerseniz cok seviniriz

  Cevapla
  • İstanbul maltepede yasiyorum gecim sikintisi yuzunden evde ek is yapmak istiyorum acil bir sekilde bana kisa bir surede geri donus yaparsaniz cok swvinirim.

   Cevapla
  • Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum 38 yaşındayım ev hanımıyım her türlü paketleme işi yaparım elim yatkındır ve hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim

   Cevapla
  • meraba ben hemşireyim 2 çocuğum olduğu için çalışamıyorum yasim 29 her türlü paketleme işini yaparım. istanbulda avrupa yakası sariyer de oturuyorum… 7 kişiyiz bu işi yapmak için haber bekliyoruz

   Cevapla
 85. Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın

  Cevapla
  • Bu işe çok ihtiyacım var durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılayacak kadar çok kötü durumum lütfen yardımcı olun geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

   Cevapla
 86. Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır yıl önce Bı kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın kına işi olur mandal kurdan boncuk ne olursa grupta var 5 6 kişi

  Cevapla
  • Merhaba 25 yaşındayım ev hanımıyım 1 çocuk var ve para kazanmaya ihtiyacım var evde bol vaktim de var evde yapabileceğim is imkanı sunarsanız memnun olurum

   Cevapla
 87. Merhaba ismim Pınar 25 yaşındayım, İzmir Karşıyaka da oturuyorum. 3 yıldır hali hazırda özel bir sektörde zaten çalışmaktayım. Gelirimi arttırmak amaçlı evde ek iş yapmayı uzun süredir planlıyorum. Tarafıma iletişime geçerseniz daha ayrıntılı konuşmak istiyorum.

  Cevapla
 88. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişiyiz

  Cevapla
 89. İki çocuğum var eşim iş kazası geçirdi ve çalışmıyor paketleme işi istiyorum mandal paketleme işi istiyorum evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  Cevapla
  • Eskisehir merkez de oturuyorum elim hızlı ve düzgündür evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardim edecek arkadaslarim da var eger geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

   Cevapla
 90. İstanbul’da yaşıyorum komşumla birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz paraya çok ihtiyacımız var sizden dönüş bekliyoruz

  Cevapla
 91. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık ekibim var

  Cevapla
 92. Mrblar bn evliyim bir kızım var eşim engelli her türlü işi yaparım luften allah rızası için yardımcı olurmusunuz çok sevinirim

  Cevapla
 93. Ben Şırnak ta yaşıyorum benim paketleme işine gerçekten ihtiyacım var bana dönerseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

  Cevapla
 94. Evde çalışabileceğim iş arıyorum, daha önce çalıştım tecrübem var.
  Anlayışınız için teşekkür ederim

  Cevapla
 95. Seher akan Gaziantep borçlarım var evde paket işlerini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ?

  Cevapla
 96. Merhaba istanbul Ümraniye esensehirde oturuyorum 6 kişilik grubumuz var işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 97. İstanbulda yaşamaktayım. ek işe ihtiyaç duyuyorum ve ablam ile birlikte yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 98. Maddi durumumuz sıkışık oldugu için is almak istiyorum daha once evde paketleme isi yaptim donus saglarmisiniz lutfen

  Cevapla
 99. Diyarbakır kayapınar da oturuyorum banada yardımcı olun cik ihtiyacım var eşim kaza geçirdi çalışamıyor bende üç çocuğuma tek başıma bakıyorum evden de ek gelir kazanmak istiyorum yardımcı olursanız cik sevinirim şimdiden Allah razı olsun

  Cevapla
 100. Merhaba üniversite açık öğretim öğrencisiyim paraya ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim .

  Cevapla
 101. Merhaba ben Raziye uşak Eşme de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yaparım çocuğum olduğu için evden çalışmak zorundayım elim pratik ve hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 102. Merhaba biz 3 kişiyiz ve evde yapabileceğimiz paketleme işleri arıyoruz. Istanbul Sisli de ikamet etmekteyiz. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

  Cevapla
 103. Selamun alykm Adana yureyirde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 104. Merhaba uşak Eşme de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum önceden tecrubem var bu işe çok ihtiyacım var

  Cevapla
 105. İstanbul Maltepe de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 5 kişilik ekibim de var.

  Cevapla
 106. Uşak Banaz da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız.

  Cevapla
 107. yeni evliyim borçlarımızı ödemek için evde yapılan işe ihtiyacım var. dönüşünüzü bekliyorum

  Cevapla
 108. Merhabaismim damla esasturk Istanbul beykozda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum Daha önce evde kına paketleme ve kibrit paketleme isleri yaptım

  Cevapla
 109. Her türlü paketleme işi yapılır 3 kişiyiz istanbul ümraniye de oturuyoruz lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Cevapla
  • el becerim cok iyidir .sabun paketleme isi yapabilirim.Boyle islere cok ihtiyacim var.Geri donus yaparsaniz sevinirim.

   Cevapla
 110. Merhaba istanbul bayrampaşa da oturyorum 4 kişiyiz 5 senedir sigara filtre paketleme işini yapıyoruz fakat yerin kapanmadından dolayı 1 aydır işsizim elimiz hızlı ve pratiğiz verilen işi denilen saatte teslim ederiz memnun kalıcagınızdan eminim lütfen yardımcı olursanız sevinirim en yakın zamanda haber bekliyorum lütfen

  Cevapla
 111. Ev-de paketleme işi istiyorum elim çok hızlıdır istediğiniz kadar mal paletlerim yeterki iş olsun lütfen yardımcı olusaniz minlettar kalırım ihtiyacımız var ordudan yaziyorum

  Cevapla
  • Evde sabun paketleme işi istiyorum ekibim var çok hizliyiz bu işe çok ihtiyacımız var lütfen bilgi verin izmit oturuyom

   Cevapla
 112. ben üniversite mezunuyum maddi durumumuz kötü olduğu için ek iş olarak yapmak istiyorum kalabalık bir ailem olduğu için işin üstesinden kalkabileceğimi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

  Cevapla
 113. Ankarada oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum teşekkürler 🙂 dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

  Cevapla
 114. Merhaba lütfen geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var ailemi bırakıp dışarda çalısamiyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz ?

  Cevapla
  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var

   Cevapla
 115. Merhaba ben Beste Ankara’da yaşıyorum. Yeni mezun öğretmenim ve işe ihtiyacımız. Kardeşimle beraber hızlı ve pratik bir şekilde paketleme işi yapabiliriz

  Cevapla
 116. Merhaba sancaktepe de oturuyorum 3 kişiyiz ve çok ihtiyacımız var eşim işten çıktı verdiğiniz işleri kusursuz ve zamanında teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz

  Cevapla
 117. ev hanımıyım boş vaktım cok ve işe de ihtyacım var ev de her türlü paketleme vs yapabılırım lütfen yrdımcı olur musunuz

  Cevapla
  • Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var Beylikdüzü Yakuplu da oturuyorum

   Cevapla
 118. Ankara gölbaşında oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok el becerim var bu tarz işlere ihtiyaçım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 119. Başlık evde paketleme işi veren firmalar ama paylaşılan bir tane firma yok hep aynı şey sabun paketle kazan,mandal paketle kazan onları biliyoruz zaten firma lazım firma!!!

  Cevapla
 120. Konyada ikamet ediyoruz 4 kişilik bir aileyiz.ailecek bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

  Cevapla
 121. Osmaniye ve ceyhanda 4 kişilik bir grubuz her türlü paketleme işini hızlı ve düzenli bir şekilde yapabiliriz. Bu işe ihtiyacımız var. Dönerseniz seviniriz.

  Cevapla
 122. İstanbul sarıyerde oturuyorum ev hanımı olduğumdan dolayı boş vaktim oldukça fazla bende boş durmayı sevmiyorum bundan ötürü sizden hertürlü evde yapabileceğim işler bekliyorum.

  Cevapla
 123. Adana Sarıçam paketleme işi istiyorum 18 yaşındayım bir çocuğum var ev kuruyorum eşya alıcam ihtiyacım var

  Cevapla
 124. Ankara keçiören de oturuyorum bu tarz işlerle uğraşmayı cok seviyorum suandada ihtiyacım var seve seve yaparım dönmenizi bekliyorum ?

  Cevapla
 125. İstanbul Ümraniye istiklal mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 10 kişilik ekibim var daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi yaptık ekibim için iş arıyorum

  Cevapla
 126. İstanbul Ataşehir de ikamet etmekteyim. Daha öncede evden paketleme işi yaptım. Hızlıyımdır. İletişime geçerseniz sevinirim.

  Cevapla
 127. merhaba istanbul avrupa yakasında oturuyorum.ek işe çok ihtiyacım var.bütün paketleme işlerini yapabilirim.3 kişilk grubum var.lütfen dönüş yapın.

  Cevapla
 128. Merhaba manisa turgutluda oturuyorum elim çok hızlıdır zamanında verdiğiniz işi yaparım 4 sene kursa gittim diplomalarım var süsleme paketleme her işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 129. acil evde yapabileceğim bu tarz bir ek işe ihtiyacım var.ankarada oturuyorum.elim hızlıdır,yaptığım işi temiz ve düzenli yaparım,herhangi bir aksatma söz konusu olmaz.evde bu işi yapabilecek 2 kişiyiz.geri dönüş yaparsanız gerçekten çok sevinirim.

  Cevapla
 130. Merhaba istanbul bagcilarda oturmaktayım evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler kolay gelsin

  Cevapla
 131. Konya aksehirde yasiyorum her turlu paketleme isi yaparim ev hanimiyim esim cezaevinde ise cok ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

  Cevapla
  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var lış

   Cevapla
 132. İstanbul da ikamet etmekteyim daha önceden de yaptığım paketleme işi güzel ve güvenli bir şekilde yapabilirim ihtiyacım var

  Cevapla
 133. Merhabalar, istanbuldan iki kız kardeşiz evde ek gelir için civi paketleme işi yapmak istiyoruz. bize geri dönüş yaparsınız seviniriz. acil ihtiyacımız var.

  Cevapla
 134. Elimden her iş gelir hızlı ve zamanında teslim garantisi veriyorum.Evde oldukça vaktim var .Şimdiden teşekkürler ?? iyi çalışmalar diliyorum.

  Cevapla
 135. merhaba ankara keçiörende oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ek işi yapabileceğim musait bir odam ve haftada 4 gün boş zamanım var ve daha önce buna ben zer çok fazla iş yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 136. 22 yaşındayım 5 aylik bebegim var o yuzden işi bırakmak zorunda kaldım 4 kişilik ekibin var pratik ve hizliyiz aydin köşkte yaşıyorum ise ihtiyacimiz var geri donuş yaparsanız cok seviniriz.

  Cevapla
 137. Merhaba İstanbul anadolu yakasında pendikte oturuyorum . Evde paketleme işi arıyorum. .Geri dönüş olursa çok sevinirim.

  Cevapla
 138. Merhaba ist .kartal oturuyorum paketleme işi yapılır acil işe İhtiyacım var tek kişi yada cok fazla kişi mevcutarafından destek rica ederim

  Cevapla
 139. Bilecik Merkezden ek işlere talibim , Ciddiyetle ve disiplenle çalışan iş yardımcıları arıyorsanız iletişime geçin lütfen.

  Cevapla
 140. Merhaba evde olduğum için ve eşimde çalışmadığı için bu işe ihtiyacım maltepe Esenkent te ikamet etmekteyim dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 141. merhaba ben KONYA/Beyşehirde yaşıyorum 25 yaşındayım öğrenciyim ailem vefat ettiği için bir gelire ihtiyacım var zamanında teslim ederim işleri güzel yaparım hiç bir sıkıntı olmaz lütfen dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var lütfen..

  Cevapla
 142. Merhabalar.. Çalışmıyorum ek gelire ihtiyacım var İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Dönüş yaparsanız cok memnun olurum iyiakşamlar

  Cevapla
 143. Merhaba ben ek iş istiyorum 4 kişilik ekibim var sabun,düğme ve mandal paketleme işlerini yapmak istiyorum 1 ayda 3 işide yetiştirebiliriz dönüş yapmanızı rica ediyorum

  Cevapla
 144. Merhaba el Pratikliği yatkınlığı olan 3 kişiyiz Üsküdar Ümraniye civarında paketleme işi yapmak istiyoruz. Temiz ve titiz çalışırız.

  Cevapla
 145. Merhaba evliyim ve bir yandanda öğrenciyim okumaya çalışıyorum eşime ev giderlerinde ve okul masraflarımda yardımcı olmak istiyorumumarım bana dönüş sağlarsınız.
  Kocaeli derince

  Cevapla
 146. Merhaba istanbulda oturuyorum evde 3 kişilik bir ekibim var paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüşüm sağlarsanız çok sevinirim çünkü işe çok ihtiyacım var .. Teşekkürler..

  Cevapla
  • Evde sabun paketleme işi istiyorum ekibim var çok hizliyiz bu işe çok ihtiyacımız var lütfen bilgi verin izmit oturuyom

   Cevapla
 147. ben merve merhabalar.. Antalya / Manavgatta ikamet ediyorum öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var.paketleme işini itinayla yapabiliriz. 3 kişilik ekibiz ,zamanında teslim ederiz.. bize güvenebilirsiniz.Gerçekten güvenebilirsiniz bu işe çok hem de çok ihtiyacımız var geri dönüşünüzü bekliyoruz..

  Cevapla
 148. merhabalar.. bende evdeyim çalışmıyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yapabilirseniz çok mutlu edersiniz ihtiyacım var.

  Cevapla
 149. ordu fatsa da yaşıyorum her turlu paketleme isi yapmak istiyorum şehir benim için sorun değil kargo yoluyla da çalışmamız mümkün dönüş yapın lütfen rahat beş kişilik bi ekibim var

  Cevapla
 150. Merhaba uzun süredir evdeyim ve elimin bu işlere yatkın olduğunu düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  Cevapla
  • Sosyal medya üzerinden veya çevresine ürün tanıtımı yaparak sipariş alabilecek kişiler @alaninda_eniyiurunler instagram adresinden mesaj bırakın ve nasıl bir ürün satmak istediğinizi yazmanız yeterli

   Cevapla
 151. Merhabalar
  Istanbul buyukcekmecede oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz daha önce müjdenin coraplarinin kontrol paketleme etiketleme işlerini yaptım ihtiyacım var

  Cevapla
 152. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Çekmeköy’de oturuyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

  Cevapla
 153. Merhaba. Ankara Etimesgut Eryaman’da ikamet ediyoruz. 2 kişiyiz. Paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüşlerinizi bekliyoruz.

  Cevapla
 154. Evde yapılabilecek her türlü paketleme işinize talibim bu işe gerçekten ihtiyacım var .. Tuzla/İstanbul

  Cevapla
 155. ANKARA / Etimesgut

  Yeni Üniversite mezunu biriyim şu an bir sınava çalıştığım için evde olmam gerekiyor şu an bu tür işlere çok ihtiyacım var bu iş bana ve aileme çok büyük katkı sağlayacak. Eğer geri dönüş yapabilirseniz çok memnun kalırım.

  Cevapla
 156. Merhabalar ben İstanbul Yenibosna’da oturuyorum. Paketleme (Evde mandal,çorap,tükenmez kalem,silgi,kürdan,boncuk ve düğme paketleme) işlerini yapabilirim. Umarın tarafıma dönüş yaparsınız. Teşekkürler…

  Cevapla
 157. Istanbul anadolu yakasi maltepede paketleme isleri yapilir ozenle ve dikkatli hizli ekip arkadaslarimizda vardir

  Cevapla
 158. Merhabalar İstanbul Arnavutköyde oturuyorum
  5 kişilik bi ekibe sahibim 3 çocuk okutuyorum bu işe gerçekten ihtiyacımız var pişman olmayacaksınız

  Cevapla
 159. Ankarada oturmaktayım öğrenciyim dershaneye gitmekteyim masraflarım için acil işe ihtiyacım var annemle birlikte yapabiliriz

  Cevapla
 160. Istanbul umraniyede yasıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var acil lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 161. merhaba ben sukran düğme hariç bütün paketleme işlerini alabilirim çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

  Cevapla
 162. Ben Kayseride oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 163. Bende paketleme işi yapmak istiyorum buna çok ihtiyacim var eşim madenci manisa somadayim bende küçük bebeğinde var çalışmadığım için disarfa bu işi istiyorum geri dönüş yaparsaniz mutlu olurum

  Cevapla
 164. Merhaba İzmir karabağlarda oturuyorum 4 kişilik ekibiz bu işe çok ihtiyacımız var verilen işi en iyi şekilde yaparız geri donus yaparsanız çok sevinirim

  Cevapla
 165. MERHABA İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ YAPABİLİRİM BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  Cevapla
 166. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz eşim si an işsiz buna çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapin

  Cevapla
 167. Merhaba.ev hanımıyım. İstanbul esenyurtta oturuyorum.evde ek iş yapmak için çok boş vaktim bulunuyor ve her türlü iş elimden gelir tamamlayabilirim . Bu işe çok ihtiyacım var lütfen .

  Cevapla
 168. Ev hanımiyim iki çocuğum var ve evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz Sakarya Hendekte oturuyorum ve bu işi yapmak istiyorum.ise ihtiyacım var lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 169. Eskişehir de oturuyorum elsanatlari lisans mezunuyum her türlü paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız

  Cevapla
 170. Eğitim giderlerime katkı sağlamak için paketleme işi yapmak istiyorum. Her türlü paketleme işini titizlikle ve çabuk bir şekilde yapabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  Cevapla
 171. 4 arkadaş sabun paketleme işi yapmak istiyoruz ankaradayız sincan fatih deyiz acıl yardımcı olursanız cok sewınırız

  Cevapla
 172. Merhabalar ben sultangaziden yazıyorum paketleme işi yapmak ve ek para kazanmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

  Cevapla
 173. Merhaba adim ceylan 23 yasindayim ankara altındağ da oturuyorum ev hanimiyim ben ve iki arkadaşım paketleme işi yapmak istiyorum elimiz hızlıdır istediniz zamanda istediginiz kadar yapariz titiz çalışırız elimizden her türlü iş gelir dönüş yaparsaniz çok sevinirim

  Cevapla
 174. Merhaba,

  SEYRANTEPE / KAĞITHANE / İSTANBUL
  Bütçeme ek gelir sağlamak isitoyorum. Lütfen dönüş yapar mısınız? Teşekkürler.

  Cevapla
 175. Bu site gerçekten dönüş yapıyor mu acaba. yok yeremi ümitlenıyoruz yoksa. Evde calısmak istıyoruz lütfen cıddı bı sıteysenız yardım edın ılgılenın. tesekkürler

  Cevapla
 176. merhabalar mersin merkez de yaşıyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 177. İyi günler, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Bir kaç kişi birlikte yapabiliriz. Zamanında yetişir, endişeniz olmasın.

  Cevapla
 178. İyi günler, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

  Cevapla
 179. Merhaba bursa yildirimda oturuyorum acil evde is almaya ihtiyacim var herhangi paketleme isi yapabilirim (sabun cetvel kina kuruyemis vb) geri dönüs yaparsaniz cok sevinirim.

  Cevapla
 180. Sivas’ta oturuyorum evdeyim çok zamanım var bu tür işlere ayirabilecegim,elimde cabuktur kesinlikle çabuk elinize ulaşır işler.

  Cevapla
 181. Eskişehir Tepebaşında ikamet ediyorum evde ek iş paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 182. Merhaba üç kişilik bir ekibim var
  Öğrenciyiz boş zamanlarımız fazlasıyla oluyor. Boş zamanlarımızı hem değerlendirmek hemde ek kazanç sağlamal amacıyla evde her türlü paketleme işini yapabiliriz bize dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  Cevapla
 183. merhabalar biz istanbul bağcılarda oturuyoruz. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 2 kişiyiz. Yardımcı olursanız seviniriz.

  Cevapla
 184. Ankara eryamanda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var çocuklarımın okul masrafını çıkarmak zorundayım lütfen yardımcı olun

  Cevapla
 185. Merhaba ben izmir mendereste oturuyorum komsumla ben paketleme işi yapmak istiyoruz her türlü paketlemeyi yapabiliriz çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın

  Cevapla
 186. meraba bn hedıye köksal ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işine ıhtıyacım var bana burdan geri donus yapabılırsınız tesekkur ederim

  Cevapla
 187. Kocaeli / Darıca
  İş imkanı varsa ulaşırsanız sevinirim. Her türlü paketleme işi uygundur
  3 kişi çalışacağız.

  Cevapla
 188. Merhabalar.yuksek lisans öğrencisiyim maddi destege ihtiyacim var .3 kisilik arkadas grubumuz var hizli bir şekilde yapariz.çankiri merkezde oturuyoruz.

  Cevapla
 189. Merhaba Ankara’da oturuyorum acil işe ihtiyacım var bir çocuğum var her türlü paketleme işi yapabilirim ve birden fazla işte alabilirim geri dönerseniz sevinirim

  Cevapla
 190. Çanakkale bigada yasıyorum 22 yasındayım ögrenciyim ailemin maddi sıkıntıları yüzünden bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız benim için çok iyi olur

  Cevapla
 191. Çanakkale bigada yasıyorum 22 yasındayım ögrenciyim ailemin maddi sıkıntıları yüzünden bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız benim için çok iyi olur

  Cevapla
 192. Antalya manavgat ya yaşamaktayım ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim pipetle Paketleme kürdan düğme hepsini yaparım lütfen cevap bekliyorum

  Cevapla
 193. Ben Meryem çocuk okutuyorum ve bazen maddi kazanca çok ihtiyacım oluyor zor durumda kalıyorum özellikle son zamanlar. Elim yeteneklidir. Çabuk kavrar hızlı ve eksiksiz bitirebilirim. Destek olmak ve destek görmek istiyorum

  Cevapla
 194. Merhaba Sakarya’da oturuyorum ev hanımıyım elim pratik ve hızlıdır paketleme işi yapmak istiyorum.

  Cevapla
 195. Ist kagithane seyrantepede ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim ise ihtiyacim var lutfen geri donus yaparsaniz seviniriz tesekkurler

  Cevapla
 196. Ankara da oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim.10 kisiyiz yardimci olursaniz sevinirim.

  Cevapla
 197. merhaba hanımefendi gercekten ıse ıhtıyacınız varsa eger paketleme ısı ıcın 4 kısı arıyoruz dugun kınası nıkah sekerı ve bunun gıbı bır cok ıs ıcın ımkan saglıyoruz sızlere gunluk 80 ile 100 tl arasında aylık 3000 tl cıvarı elınıze para gecıyor bızler kısısel olarak verıyoruz 4 yıldır bu ıslerı 8 kısılık bır ekıbımız var kısın ozellıkle calısıyoruz eylul ıle mart arası dugun ısı nıkah ısı gıbı bırcok ıs yapıyoruz ve kalıtelı saglam elemanlar arıyoruz ortalama gunluk 200 ile 400 adet nıkah sekerı 250 ıle 500 arasıda dugun kınası yapıyoruz ve bu malzemelerı kargoyla gonderıyoruz sızlere bulundugunuz yerdekı yetkılımızde sızden alıyoruz bıze yolluyor bızler burda sayıyoruz ve paranızı ertesı gun verecegınız hesap numarsına gonderıyoruz sızlere hanımefendı ıstersenız haftalık verırız ıster gunluk uzerınden ve ay sonunda yaptıgınız ıs uzerınden %5 prım alırsınız hanımefendı turkıyenın her yerıne ıs gonderıyoruz genellıkle hanımefendıler uyarsa sıze yardımcı oluruz yanı haftalık 1250 adet nıkah sekerı 650 tl aylık 5000 adet nıkah sekerı 2800 tl hanımefendı kına ıse haftada 2000 adet 850 tl aylık 8000 adet ıse 3250 tl

  Cevapla
  • Merhaba beyefendi Düzce’de 6 arkadaş univeraite okuyoruz. Ek iş yaparak para kazanmak istiyoruz. Lütfen geri dönüş yapın.

   Cevapla
  • Merhabalar ankara keçiörende oturuyorum. Evim kira eşimde ben de işsizim. Çocuk gelişimi bitirdim. El becerim oldukça iyi. Temiz ve titiz çalışırım. Çok ihtiyacımız var lütfen yardım

   Cevapla
  • merhabalar ben bursa inegölde ikametgah etmekteyim eşim ve ben 1 gün çalışıp 1 günümüz boşta kalmaktayız ve birde kızım var 3 kişilik bir ekip olabilecek durumdayız paketleme işine ihtiyacımız var yani anlıyacağınız yeni ev aldık malum kredi borcunu en kısa sürede bitirmek istiyoruz eger bu konuda hassasiyet gösterirseniz çok seviniriz

   Cevapla
  • İyi günler, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim. Benimşe iletişime geçerseniz sevinirim.

   Cevapla
  • Merhaba kenan bey ek iş arıyorum sultangazide oturuyorum akşamları ve haftasonlari boş oluyorum ve çalışmak ek iş yapmak istiyorum yardımcı olun lütfen

   Cevapla
  • Merhaba biz 5 kişiyiz ve bu işe çok ihtiyacimiz var. Son sınıf öğrencisiyiz lütfen geri dönüş sağlarsaniz çok seviniriz..

   Cevapla
  • Kenan Bey Merhaba ,
   Paketleme tarzında işleri kolaylıkla eşimle beraber yapabiliriz. Ek işe ihtiyacımız var. sonuçta tek kişi ile bu devirde ev bakmak çok zor. İşe gerçekten ihtiyacımız var memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.
   Manisa/akhisar ilçesinde oturuyorum. Mail adresimi aşağıya yazdım yardımcı olursnaız sevinirim.

   Cevapla
  • Iyi gunler hanim efendi bn bu evlere ek is imkanlarindan yararlanmak istiyorum ve daha oncede boyle bir is yaptim zarf paketleme haftalik 300 tl idi ve ayni sekil 3 kisilik bi gurubuz gene geri donus yaparsaniz cok mutlu olurum iyi gunler

   Cevapla
  • Ben Mersin anamur da polis eşiyim lojmanda ikamet ederim 3 bayanız paketleme işi istiyoruz günün 24 saati boşuz el beceriniz yüksek daha önce de paketleme işi yaptık Sizden haber bekliyoruz iletişime geçerseniz sevinirim

   Cevapla
  • merhaba bende evde boşum ekibim var kaliteli iş çıkartıyoruz.Paketleme işi almak istiyorum el becerim yüksek el sanatları mezunuyum çocuğuma baktığım için çalışmıyorum. Edirne’den yazıyorum kargo gönderide sorun yaşamazsınız ilgilenirseniz sevinirim

   Cevapla
  • işinizle ilgileniyorum.Balıkesir’de oturuyorum.Ek işe ihtiyacım olduğu için yapmayı isterim.Şimdiden teşekkürler.

   Cevapla
  • Merhaba , bursa da oturuyorum. evde iş yapmaya ihtiyacım var. kendi aracım var bursa içine ürün alıp teslim edebilirim
   kargo ile gidip gelmesine yada işveren kişinin getirmesine gerek duyulmaz.
   nikah şekeri ,kına sabun ve benzeri işler yapabilirim. güven duyabilirsiniz sağlam ve kaliteli iş yaparım daha önce kartela üzerine iş yeri işletmiştim iflas ettim kalan borçlarım var. yardımcı olursanız sevinirim.

   Cevapla
  • Merhabalar;
   Eğer paketleme işi için kişi arayışınız devam ediyorsa bende paketleme işi yapmak istiyorum. umarım tarafıma dönüş yaparsınız.
   Teşekkürler.
   İyi Çalışmalar.

   Cevapla
  • merhabalar bende akşamları evde paketlemeişi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz istanbul anadolu yakasında oturyurum

   Cevapla
  • Bana döner mısınız Ekibinizde bende olmak isterim . 2 tane çocuğum var aileme destek için istiyorum bu işi . Yardımcı olursanız sevinirim .

   Cevapla
  • Ben İstanbul Tuzla/Orhanlı da oturmaktayım ve eğer bana bu işi verebilme imkaniniz var ise ben denemek istiyorum. Lütfen göz önünde bulundurursanız sevinirim.

   Cevapla
 198. Merhaba ben Yalova’da oturuyorum evde yapılacak acil işe ihtiyacım var dönüşünüzü bekliyorum lütfen

  Cevapla
 199. Merhabalar ben Hayat Ateş 37 yaşındayım Ankarada yaşıyorum çocuklarının eğitim masrafların katkı sağlamak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var

  Cevapla
 200. İzmir karabağlarda oturuyorum öğrenciyim.ek işe çok ihtiyacım var.ikinci öğretim olduğum için verilecek işleri yapabileceğime inanıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
 201. İstanbul sarıyerde yaşıyorum paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  Cevapla
 202. Eskişehir de oturuyorum evimde iş yapmak istiyorum dilerde verirseniz ekip arkadaşları da ayarlarım kendimde yaparım bilgi verirseniz sevinirim

  Cevapla
 203. 3 kişilik arkadaş grubumuz var evde yapolacak iş arıyoruz lütfen yardimci olur musunuz. Afyonkarahisar / Emirdag

  Cevapla
 204. merhabalar ben istanbul esenyurt tan atiyorum evde paketleme isine cok ihtiyacim var aksamlari esimle birlikte yapariz lutfenn donerseniz cok sevinirimmm

  Cevapla
 205. Ben kayseri esenyurtta oturuyorum evde yapılabilecek paketleme iş arıyorum çok ihtiyacım var lütfen ilgilenirseniz dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 206. Yalovada acil paketleme işi arıyoruz abla kardeş birlikte yardımcı olursanız seviniriz sürekli bir iş arıyoruz

  Cevapla
  • merhaba adım dilek ev hanımıyım ek gelir kazanmak için bu işleri yapmak istiyorum izmir bucada oturuyorum 37 yaşındayım

   Cevapla
 207. Istanbul bahçelievler de evde paketleme işi yapılır aynı çevrede oldukça kalabalığız mail adresinden ulaşabilirsiniz teşekkürler.

  Cevapla