1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Döner Bayilik Veren Firmalar – Franchising

Döner Bayilik Veren Firmalar – Franchising
DÖNER SALONU DEKORASYONU
2

Döner salonu açacaksanız eğer bu salonu kendiniz de kurabilir ve yeni bir marka oluşturabilirsiniz. Ancak Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren ve bayilik & Franchising veren bir döner firmasının bayiliğini de alabilirsiniz. Sizler için döner bayilik veren bazı firmaları listeledik. Her döner firmasının farklı şartlar aradığını unutmamalısınız.

Öncelikle döner salonunu kendiniz açmak istiyorsanız DÖNER SALONU AÇMAK adlı rehberimize göz atabilirsiniz. Rehberimizde döner salonu açmak hakkında bütün önemli ayrıntılar yer almaktadır.

DÖNER SALONU BAYİLİKLERİ VEREN FİRMALAR

ON NUMARA DÖNER
Ortalama olarak 50 bin liralık bayilik sermayesi ihtiyacı isteyen On Numara Döner’in bayiliği hakkında bilgi almak için +9 0544 659 26 85 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

BİG DÖNER
Türkiye’nin her bölgesine döner bayiliği veren Big Döner ile iletişime geçmek için +903125661646 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

HATAY DÖNER
Hatay Döner, Türkiye’nin bir çok bölgesine Franchising veriyor. Şirket ile iletişime geçmek için 0212 261 69 11 nolu numarayı arayabilirsiniz.

KIRMIZI DÖNER
Türkiye’nin meşhur döner markaları arasında yer alan Kırmızı Döner’in bayiliğini almak için anacadde üzerinde bir dükkan, 6 metrekare cephe, en az 150 metrekare alana ihtiyacınız var. Şirket ile iletişime geçmek için 0 532 173 99 49 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

BABA DÖNER
1998 yılından itibaren Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren Baba Döner’in bayilik için iletişim numarası 0553 303 31 21‘dir. Şirket bayilik için minimum 50 bin lira sermaye talep etmektedir.

SARAY DÖNER
Önemli bir döner markası olan Saray Döner, Türkiye’nin tüm bölgelerine bayilik veriyor. Şirket bayilik için minimum 60 bin lira sermaye talep etmektedir. Saray Döner’in bayilik için iletişim numarası 05308272918‘dir.

BEREKET DÖNER
Halihazırda onlarca şubesi bulunan Bereket Döner’in bayilik şartları tam olarak belirtilmiyor. Şirket farklı bölgeler için farklı şartlar talep etmektedir. Bereket Döner’in bayilik şartlarını öğrenmek için şirketin 0212 771 55 55 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Kredisi Almanın En Doğru Zamanı Nedir?

KASAP DÖNER
Son yılların en hızlı büyüyen döner şirketi olan Kasap Döner’in bayilik için iletişim numarası 0 216 472 24 34.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 6 sene önce

    Merhaba Ben On Numara Bayiliği Almak İstiyorum. Bu İşe İhtiyacım Vardır . Babasız Çocuk Bakıyorum Bu İşe Çok İhtiyacım Var . Bize Dönerseniz Çok Duacı Oluruz Teşekkür Ederiz .

    • 5 sene önce

      Ayten hanım merhabalar bende ortak döner bayiliği almak istiyorum dilerseniz ortak açabiliriz ben istanbuldan Osman Ayyıldız maddi sıkıntım yok sadece gelir kaynağı olsun diye Allah’a emanet olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir