Kapat

Soru: Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Ne İş Yapabilirim?

Anasayfa Karlı İşler Soru: Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Ne İş Yapabilirim?
iş fikirleri

Karlı İş Fikirleri platformu olarak sık sık gelen sorulara yanıtlar vermeye çalışıyoruz. Bu sorular arasında yer alan genel konular için ise rehber hazırlamaya özen gösteriyoruz. 

Soru: Kendi işimi kurmak istiyorum ne iş yapabilirim

Öncelikle Karlı İş Fikirleri platformu genel olarak Ne İş Yapabileceğinize yönelik fikirler vermesi için kurulmuştur. Platformumuzda yer alan onlarca kategoride binlerce iş fikri bulunuyor. Eğer bu işler arasında seçim yapmakta sıkıntılar yaşıyorsanız size en önemli önerimiz: Biraz akışına bırakın?

Hiçbir işi “sadece iş yapmak” için yapmayın. Yani “ben para kazanacağım hemen iş yapayım” diye bir işi kurmaya çalışırsanız muhtemelen istediğiniz sonuçları almayabilirsiniz. O nedenle bu işlerin sabır istediği konusunda hemfikir olmalıyız. Bazı iş fikirleri bir anda karşınıza çıkar ve “ben bunu neden daha önce düşünmedim” diye hayıflanırsınız. O nedenle bir işi sakın “iş yapmak” için yapmayın. Siz bu makaleyi okurken bile 2-3 işin battığını düşünün ve bu nedenle bir işi yapmaya çalışmadan önce iyice düşünün ve işinizi iyice planlayın.

Türkiye’de harika paralar kazanabileceğiniz binlerce iş fikri bulunuyor. Ayrıca bazı ilçeler, şehirler kendi içerisinde farklı iş potansiyelleri de barındırıyor. Örneğin Doğu Anadolu’nun yüksek tepelerinde Portakal işi yapmak para kazandırmaz ancak Mersin’de çok kazançlı bir iş olarak karşımıza çıkacaktır.

Hangi işi yapacağınızı bilmiyorsanız sizin biraz yönlendirilmeye ihtiyacınız da olabilir. O halde sizi biraz yönlendirelim…

Evde ek iş yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? O halde sizin için harika fikirler barındıran bir kategorimiz var, hemen sizi > Evde Ek İş kategorimize alalım. Yoksa siz aslında evdeki bilgisayarınızı kullanarak mı para kazanmak istiyorsunuz? Durun o halde Evde Ek İş fikirleri yerine sizi > İnternetten Para Kazanmak adlı bölümümüze almamız gerekiyor, hah şimdi oldu 🙂

Ben dükkan açmak istiyorum, bir iş yerim olsun istiyorum diyorsanız spesifik bir iş aramıyorsanız eğer bunun için binlerce iş fikrinin bulunduğu ve her bir işin en ince detayları ile anlatıldığı > Dükkan Açmak adlı kategorimize göz atmaya davet ediyoruz. Kategoride umarsızca dolaşırken gözünüze güzel bir iş fikri hoş gelmedi mi? O halde size biraz daha yardımcı olmamız gerekiyor, sizi direkt olarak > Ne İş Yapabilirim veya Kurabilirim? adlı rehberimize almamız gerekiyor. Göz atın, yardımcı olacaktır.

Türkiye’de yaşıyorsanız eğer hangi il veya ilçede yaşadığınızdan bağımsız olarak çok harika bayilik fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Türkiye bayilik anlamında harika paraların kazanılabileceği bir ülke ve mutlaka > Bayilik Veren Firmalar bölümüne göz atın.

Son dönemde Karlı İş Fikirleri platformu olarak en çok önerdiğimiz sektör ise Giyim sektörü… Özellikle iç giyim sektörüne yönelik bir çalışma yapabilirseniz eğer bu sektörde kar marjları yüzde 200 civarına çıkmış durumda. İç giyim sektörüne girmek istiyorsanız özellikle rekabet şartlarına büyük önem göstermenizi tavsiye ediyoruz.

HALA ARADIĞINIZ İŞİ BULAMADINIZ MI?
O halde kolları sıvamanın vakti geldi, hemen bir kaç satır aşağıda YORUM bölümü var. Oradan bize yaşınızı, becerilerinizi, daha önce yaptığınız işleri ve nerede iş kurmak istediğinizi belirtin; size yardımcı olmak için hazırda bekleyen ekibimiz hemen harekete geçecek. Bu bilgiler arasında lütfen size hitap edebileceğimiz İsminiz dışında telefon, açık adres gibi Özel Bilgilerinizi yazmayın.

“Soru: Kendi İşimi Kurmak İstiyorum Ne İş Yapabilirim?” üzerine 88 yorum

 1. Fiko says:
 2. Celal Reiis says:
   • Osman T. says:
 3. Ediz says:
 4. Mesut says:
 5. Sedat says:
   • Sedat says:
 6. hakan says:
 7. Ümit kaya says:
 8. İhsaniye says:
 9. Seda says:
 10. AYKUT says:
 11. kutay says:
 12. Ahmet Mansur says:
 13. Süleyman says:
   • Süleyman says:
   • Süleyman says:
 14. Şeyma says:
 15. Arif says:
 16. Şerife says:
 17. hasan says:
 18. osman says:
 19. Burhan says:
 20. Abdullah says:
 21. duygu says:
 22. Ahmet says:
 23. Murat gökçe says:
 24. Kararsız says:
 25. veysel says:
 26. Ayşe says:
 27. Sevgi says:
 28. hakan says:
 29. AHMET says:
 30. SONER says:
 31. ibrahim says:
 32. Hasan says:
 33. MUHASEBECİ says:
 34. Samet Yalçın says:
 35. bahadır says:
 36. bahadır says:
 37. Güngör says:
 38. Yaşar says:
 39. Keziban Demir says:
 40. Hülya says:
 41. Ersun says:
 42. Enver says:
 43. İsmail says:
 44. Havva says:
 45. Havva says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir