Kapat

Kyani Ürünler Nedir?

Anasayfa Yeni İş Kurmak Kyani Ürünler Nedir?
kyani

Son 3-4 yıldır Türkiye piyasasına giren ve Yurt dışında ciddi bir tanınılırlığı bulunan Kyani Ürünler, kısaca besin takviyeleri üreten bir şirket. Türkiye’ye de Kyani Türkiye adı ile giriş yapan firma, 3 farklı besin takviyesi ürünü ile piyasada kısa sürede ciddi satış rakamları elde etti.

Kyani Ürünler’in Karlı İş Fikirleri platformunda ne işi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz, hemen cevap verelim. Kyani Ürünler, alt üyelik sistemi ile satış ortaklığı sistemi sunuyor. Sisteme girmek için 3-4 Kyani ürünü alıyorsunuz ve bu ürünleri piyasa fiyatı ile etrafınızdaki insanlara satmaya çalışıyorsunuz. Kyani, sık sık Saadet Zinciri adı altında yorumlar alıyor, bu konuda net bir şey söyleyemeyeceğiz.

Denemediğimiz bir sistem Olan Kyani Ürünler Satış Ortaklığı için yorum yapan bazı kullanıcılar şikayette bulunurken, bazı kişiler ise sistemden para kazandığını ifade ediyor.

Kyäni Health Triangle Pack ®
Fleuresse Skin Care System ®
Kyäni Plus Health Triangle Pack ®

adında 3 farklı ürün ile piyasada bulunan Kyani Besin Takviyesi ürünleri’nin dışında çeşitli saç bakım ürünleri de satıyor. Şirket bu ürünler için müşterilerine bir de Distribütör fırsatı veriyor. Kyani Türkiye’nin Distribütörü olarak bu sistem aracılığıyla para kazanabiliyorsunuz.

KYANİ İÇİN ŞİKAYETTE BULUNAN BAZI ÜYELERİN YORUMLARI:
Dilara:
Kısaca; bu bir Network Marketing ve insanları kandırmak ve tanıdıkları harcamaktan başka bir şey değil. Maneviyatı yok ediyor, maddiyatı kenara bırakırsak. Hayatımın en büyük hatası buna üye olmaktı sanırım.

Onur:
Kyani Türkiye’nin 320**560 no.lu üyesi iken, sistemin saadet zincirinden farklı olmadığını, bu tip bir pazarlamanın itibarımı zedelediğini düşünüp sistemden ayrılma kararı aldım. Göndermiş oldukları kutuyu açmadan iade hakkımı kullanmak için başvuruda bulundum. Maalesef bu sistemin işleyeceğini sanıp maalesef başka kişileri de sisteme dahil ettim. Yani kendilerine başka kazanç kapıları da sağlamış oldum. Buna rağmen, ayrılma sonrası hesabımı incelediğimde, sisteme girerken ödediğim paranın tamamını ödemeyip, 75,34 TL’lik kesinti yapmışlar. Bu paranın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Şu an için alt dalı olduğum eşim B**U** ve kendisinin diğer alt dalı olan A**A** ‘nın üyeliklerini dondurmalarını sağladım. Geri ödemeyi düzgün yapmazlarsa sisteme girmesine vesile olduğum tüm kişiler ile irtibata geçmeyi ve en bilinen sosyal medya platformunda tecrübelerimi paylaşmayı planlıyorum.

Batuhan:
Kyani Türkiye isimli bir firmaya üyelik yaptırdım ve bana vaat edilen hiçbir şey yerine getirilmedi. 1800 ve daha fazla bir rakam benden alınarak üyelik yapıldı. Üyeliğimin iptalini ve para iadesi istediğim anda hiçbir muhatap bulamadım. Karşıma çıkanlar ise para iadesi olmayacağını bildirdi. Acilen para iadesi yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım

Dilara:
Ben hayatımda böyle tutarsız bir firma görmedim. Autoship profilinde yanlış işaretlemeden dolayı gelen ürünleri iade etmek için aradığımda gelen kargoyu teslim almadan iade ederseniz paranızı geri alabilirsiniz dediler. Söylediklerini yaptım. Kargo günlerdir kargo şirketinde bekletiliyor. Sebep firmanın iadeyi onaylaması gerekiyormuş. Müşteri hizmetlerini aradım ne dese beğenirsiniz önce kargoyu teslim almanız sonra da götürüp iade formu doldurmanız gerekiyor dediler. Tam bir fiyaskolar.

Nazan:
Sadece 1 defaya mahsus yaptığım alışverişim ardından benim izin ve onayım olmadan kartımdan para çekildi! Bir başka avukat arkadaşın da başına geldi burada okudum. Bana kimse otomatik ödeme talimatı da sormadı alışverişimde! Benim onayım yoktur! Yetkisiz işlem, müşteri güvenliği ve yanlış bilgilendirmelerden ötürü bende uğraşacağım bu firmayla!
avukatbilgifirmagüvenişlemkartonayotomatikparayetki

Ferdi:
Aslında üründen ziyade bu satış sistemi (Network marketing) kötü bir buluş. Ürünü tanıtan arkadaş samimi değildi ve satışla ilgili ek gelir istemediğimi söylememe rağmen görüşme için ayaklarına çağırdılar ön yargılı olmayıp dinledim ve bilgim dahilinde sorular sorduğumda tatmin edici yanıtlar alamadım ürünü tanıtan kadın doktor olduğunu iddia etmesine rağmen bir sporcu olarak beni çok ilgilendiren gibi birkaç maddenin içinde ne kadar olduğunu bilmiyordu. Israrla bu ürünün ömür boyu kullanılabileceğini, %100 organik olduğunu, normal beslenmeden daha iyi olduğunu iddia etti. Bütün derdi paraydı, sağlığımı düşünmüyordu yanındaki 3 kişi ile beraber. Bilgili olduğumu anlayınca çok kötü konuşmaya başladı ve oradan hemen ayrıldım bana bu görüşmeyi ayarlayan arkadaşla da bir daha görüşmeyi düşünmüyorum. Hiçbir şey gerçek besin ile beslenmenin yerini tutamaz. Bu iş itibarınızı bozar.

“Kyani Ürünler Nedir?” üzerine 3 yorum

  1. AKIN TEKSOZ says:
  2. wellness man says:
  3. Bloodmaster says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir