Uzaktan İş Bulmanızı Sağlayacak 8 Popüler Platform

İnternetten Para Kazanmak, Yeni İş Fırsatları > Uzaktan İş Bulmanızı Sağlayacak 8 Popüler Platform

Son birkaç yıldır artık özellikle yazılım, bilişim, marketing ve çeşitli editörlük işleri için işletmeler uzaktan iş ilanları vermeye başladı. Örneğin Manisa’da evinizde otururken, Kanadalı bir yazılım firması için Part Time yada daha uzun süreli çalışabilirsiniz.

Uzaktan iş ilanlarında en öncelikli konular arasında elbette dil geliyor. Yalnızca İngilizce’nin bile çoğu zaman yeterli olduğu bu iş ilanlarına göz atmanızı sağlayacak 8 popüler platform bulunuyor. Bu platformlardaki uzaktan iş ilanları ile rahatlıkla iş bulabilirsiniz. Özellikle son dönemde Sosyal Medya uzmanları bu yol ile çok ciddi iş fırsatları elde etmiştir.

1. Angelist
Platformda yaklaşık 70 bin firmaya ait uzaktan iş ilanları bulunuyor.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretsiz

2. Remote.co
Temel amacı uzaktan iş ilanları olan platform, bu alanda en popüler internet siteleri arasında yer alıyor.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretsiz

3. FlexJobs
Dünyada uzaktan iş ilanları konusundaki en popüler platform FlexJobs’tur. Bu alanda öncü olan platformda iş ilanı yayınlamak ve iş aramak ise ücretlidir. Flexjobs’ta her gün yaklaşık 2 bin yeni ilan yayınlanıyor.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretli Abonelik Aylık 14,95 dolar

4. Coworks
Freelancer iş ilanları konusunda en popüler platformlar arasında yer alan Coworks’da 10 bin Freelancer ve iş ilanı yayınlayan 2 bin firma var.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretsiz

5. Authenticjobs
Özellikle yazılım – bilişim sektöründe uzaktan bir iş ilanı arıyorsanız, Authenticjobs bu konuda harika bir aracı konumunda bulunuyor. Programlama, Tasarım, Yazılım ve çeşitli BT konularında harika iş fırsatları var.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretsiz

6. F6S
Tüm dünyada uzaktan iş ilanları konusunda bilinen önemli internet siteleri arasında yer alan F6S’da dünyanın her yerinden binlerce işveren bulunuyor.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretsiz

7. HubStaff
Tamamen ücretsiz bir uzaktan iş platformu olan Hubstaff’da alanında en çok bilinen siteler arasında yer alıyor. Dünyanın her yerinden iş arayan ve iş verenleri buluşturan Hubstaff’da ciddi iş potansiyeli bulunuyor.
İş İlanlarına Başvurmak: Ücretsiz

8. Linkedin
Tüm dünyada herhangi bir konuda en çok iş ilanı yayınlanan ve iş bulunulan platform olan Linkedin’in bu listede olmama şansı yoktu. Linkedin hakkında harika bir rehberimiz var. Rehbere ulaşmak için Linkedin bağlantısını kullanın.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Uzaktan İş Bulmanızı Sağlayacak 8 Popüler Platform hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Uzaktan İş Bulmanızı Sağlayacak 8 Popüler Platform” üzerine 3 yorum

Yorum yapın