1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanmak

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak (Ticari Sırlar)

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak (Ticari Sırlar)
194

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak: 80 milyonluk Türkiye’de insanların çok büyük bir bölümü Al Sat İşleri ile geçimini sürdürmektedir ayrıca genel olarak ticaret al sat işleminden ibarettir. Doğru yerde ve doğru zamanda bir ürünü satın alıp yine doğru yerde ve doğru zamanda satarak para kazanabilirsiniz. Elbette bu süreç tek bir cümle ile anlatabilecek kadar basit değildir. Ticaret deneyimdir, tecrübedir ve gerçekten emek ister!

Çok büyük bir ülkede yaşıyoruz ve bu nedenle insanların sayısız ihtiyaçlarına yönelik eşsiz al sat işleri bulunmaktadır. Bir girişimci olarak sermayeniz ne düzeyde olursa olsun, al sat işleri ile para kazanabilirsiniz. Eğer ilk kez ticarete giriş yapacaksanız, öncelikle bu işin ana felfesini Ticaret Nedir rehberinden edinmenizi öneriyoruz.

AL SAT NEDİR?

Ticaretin ana temel mantığıdır. Ticaret bir ürün veya hizmetin alınıp satılması ile gerçekleştirilmektedir.

AL SAT İŞLERİ NELERDİR?

Al sat işleri ise doğrudan; kar elde etmek amacıyla bir ürünü olabilecek en düşük fiyat ile satın almak ve doğru müşterileri bularak; onlara olabilecek en yüksek fiyat ile satmaktır.

BİLMEMİZ GEREKEN EN ÖNEMLİ ŞEYLER NEDİR?

 • Al sat yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikli olarak pazarlığı öğrenmeniz gerekir. Ticaretin ana kuralı bir ürünü en uygun fiyat ile satın almak ve en yüksek fiyat ile satmak olduğu için pazarlık burada devreye giren en önemli olgudur. Pazarlığı zamanla deneyimleyerek öğrenmeniz gerekse de, bunun için 10 tane ipucunu sıralamıştık. İpuçlarına Pazarlık Nasıl Yapılır bağlantısından ulaşabilirsiniz.
 • Al sat işlerinde daha önce de belirttiğimiz gibi en uygun fiyat ile ürün satın alabilmeniz gerekir. En uygun fiyatlı ürünler ise, doğrudan üreticilerden alınabilmektedir. Ne kadar az aracı varsa, ürün o kadar ucuza alınabilir. Bu nedenle bir ürünün imalathanesine ya da doğal olarak bulunduğu(tarım ürünleri için) noktalara gitmeniz gerekir.
 • Bir üründen para kazanmak için ilk kural, piyasa fiyatının altında almak olsa da; o ürünü de satabilmeniz gerekir. Bir ürünü satarken en yüksek fiyatı elde etmeyi planlıyorsanız, ürünü pazarlamayı öğrenebilmeniz gerekir. Merak etmeyin bu konuda da sizi yalnız bırakmadık, hemen en iyi 14 Satış ve Pazarlama Taktiğini hazırladık.
 • Al sat yaparak para kazanan girişimcilerin birçoğu, net olarak ne kadar kar elde ettiğini bilmez. Çünkü çoğu, 8 liraya aldığı ürünü 10 liraya satınca 2 lira kazandığını düşünür. Ancak gerçek bundan çok farklıdır. Bir ürünü alıp satarken aynı anda büyük ihtimalle birçok ek masrafınız olacak. Bu masrafları da hesaplamayı asla unutmayın, aksi durumda ay sonunda zarar bile edebilirsiniz.

Bu rehberin devamında, doğru al sat işlerini bulmak için fikirler sağlayacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2023 için En İyi Yeni İş Fikirleri ve Sektörleri

TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

teknoloji-urunleri

Al sat olarak değerlendirebileceğiniz en iyi ürünlerin başında teknoloji yer alıyor. Ancak elbette bu ürünleri sıfır olarak satın alıp satmanızdan bahsetmiyoruz. Bu ürünlerden al sat yaparak para kazanmayı planlıyorsanız; 2 el olanlarına yönelmeniz gerekir. Sıfır ürünlerde perakendeciler ile yarışıp kar edemezsiniz. İkinci el ürünlerde ise yüzde 100’ü aşkın kar marjlarına bile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Zira, bu ürünlerin ikinci ellerinde fiyatlar ciddi oranda düşmektedir.

ARABA

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak (Ticari Sırlar)

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Ülkemizde her yıl 10 milyonu aşkın ikinci el araç satılmaktadır. Eğer 40 bin liranın üzerinde bir sermayeniz varsa veya birkaç ortak bularak bu rakamlara ulaşabilirseniz; ikinci el oto alım satımı yaparak para kazanabilirsiniz.

Yüksek enflasyona sahip ülkeler arasında yer almamız nedeniyle, genellikle döviz ile ülkemize getirilen araçların fiyatları her yıl artmaktadır. Bu durum aynı şekilde ikinci el araçların fiyatlarını da yükseltiyor.

TARIM ÜRÜNLERİ

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak (Ticari Sırlar)

Ülkemizde tarım ürünlerine yönelik al – sat fırsatlarında da potansiyel yüksektir. 4 mevsimin aynı anda yaşandığı ülkemizde belirli bölgelerde tarım ürünleri daha uygun fiyatla satılırken, ürünün yetişmediği noktalarda bu ürünler daha pahalı satılmaktadır. Sadece kendinizi bu konuda bile geliştirerek; üretici ve alıcılar arasındaki zincirden önemli oranda para kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İnternette Ne Satılır?

GİYİM

giyim ürünleri ne kadar kazandırır

Türkiye’de en yoğun olarak bulunan işletmeler arasında giyim mağazaları yer almaktadır. Genellikle İstanbul’da üretilen bu giyim ürünlerini; toptan ucuz fiyatlar ile satın alarak; Anadolu’da satışa sunabilirsiniz. Birkaç mağaza ile anlaşarak ana bağlı toptancılıktan dahi para kazanabilirsiniz. Giyim ürünlerindeki toptancılıkta kar marjı düşüktür ancak sürüm fırsatı yüksektir.

TAKI

taki al sat yapmak karlı mı

Türkiye tam anlamıyla bir takı cennetidir. Hem kadınlar hem de kız çocuklarına yönelik takı ürünlerinin satışını yapan perakendecilerde kar marjı çok yüksektir. Birçok takı ürünü 1 liranın altında üretilirken, son satıcıya 20 lira civarında satılıyor. Bu kapsamda geniş bir al sat fikri arıyorsanız, takı ürünlerine yönelik bir girişim başlatabilirsiniz.

YATIRIM ARAÇLARI

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak (Ticari Sırlar)

Al sat yaparken elbette tek şansınız ticaret değildir. Çeşitli yatırım araçlarında da al – sat yaparak önemli oranda para kazanma fırsatınız bulunuyor. Ancak bu elbette bambaşka bir dünya. Öncelikle yatırım araçlarının ne olduğunu ve bu konudaki riskleri öğrenmek üzere Yatırım Araçları rehberine göz atmanızı öneriyoruz.

KRİPTO – ABD/TR BORSASI – EMTİA

kripto ve borsalarda al sat yapmak ne kadar kazandırır

Yerli/ yabancı borsalar ve kripto paralar al sat yapabileceğiniz bir diğer ortamlardan birisidir. Bu alanlarda işlem yaparken; bilgi edinme, gerçekçi olma, sakin kalma, fon ayırma, zamanı değerlendirme, küçük başlama, grafik okuma, işlem zamanlama, limit emirleri vb. işlemleri yerinde ve zamanında yapmayı başarabilirseniz kısa sürede al sat işlemlerinden büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Al Sat İşleri ile Para Kazanmak (Ticari Sırlar)

Günümüzde birçok ürün farklı farklı mağazalarda, platformlarda indirime girmektedir. Küçük- büyük ev aletleri, temizlik malzemeleri, son kullanım tarihi uzun olan yiyecek grupları, oyuncaklar, elektronik aletler kısacası küçükten büyüğe satışını kolaylıkla yapabileceğinizi düşündüğünüz ürünleri alabilir, indirimin bitiş süresinden sonra üzerine karınızı ekleyerek satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (194)

 1. 1 sene önce

  !!! Merhabalar yurtdışında parfüm dükkanı açmayı düşünüyoruz gerekli arge ve çalışmları yapıldı , Sermayeder arayışımız bulunmaktadır. Kar oranımız %100 ( euro üzerinden olcak ) . Snrasında avrupa ülkelere yayılımı sağlicaz . Şöyle söyleyeyim konulan sermaye 1 yıl içinde 5 katlanmazsa dükkanı bırakıp çıkıcaz o kadar net kesin konuşuyorum . Dükkanın yurt dışında kurulum işlemleri , çevre , işletilmesi zamanınız olmaması taktirde tarafımıza ait olacaktır . No bırakın dönüş yaparım iyi günler. ( Hertürlü garanti kendime güvendiğimden dolayı sonsuz verilebilir )

 2. Merhaba,

  Herkez şunu istiyor çinden ürün getirmek zormu?

  Zor değil!

  Çinden ithalat yapmak isteyen varsa (ürün cinsi farketmez A’dan Z’ye (miktar olarak fazlaca)) ürünün üretiminden gümrüklemesinden piyasa araştırmasından tutunda size teslim edilene kadar yardımcı olabilirim

 3. hediyelik eşya üretim ve online satış projem var. 50,000 tl ile başlarız. ürünler el yapımı olacak ve ben yapacağım. 50,000 yatırarak %50 ortak olabilirsiniz. İlgilenenleri bekliyorum.

  • 4 sene önce

   Sermayede sıkıntımız yok
   Karlı işler yapabileceğimiz çalışma arkadaşları aramaktayız.
   İyi çalışmalar…

   • Bana ulaşır mısınız.

   • İstiridye mantarı üretelim sermayeniz varsa

   • 3 sene önce

    İstanbulda toptancılık yapıyorum cafe restaurant tarzı yerlere elimde 2 tane bayilik ve 2 adet aracım var müşteri portföyüm oldukça iyi hazır kurulu şirket depo web sitesi 2 yıllık firma ciro yükseltilir çok kolay sermaye olursa iletişime geçebilirsiniz

  • 4 sene önce

   TAŞ DEĞİRMENDE ÖĞÜTÜLMÜŞ SIKMA ZEYTİNYAĞI STOĞUM VAR. SOSYETE VE SPORCULARIN VAZGEÇİLMEZİ. TALEP EDEN BURADAN YAZSIN

  • Akşam saat 20-24 arası evlere gelip masaj yapıyoruz düşünen olursa irtibata geçebilirsiniz

 4. Ankara içi yüksek kalitede Laboratuvar ortamında Saf su üretimi yapılır. Medikal Kozmetik Akü Muayenehaneler vb. rahatlıkla alır. Uygun Fiyata verilir bu tür yerlere rahatlıkla %100 kar ederek satılabilir.

 5. Atıksu Arıtma Tesisi kurulur. Danışmanlığı yapılır ve Eğitimi verilir.

 6. Organik doğal köy bulgur satışı var

 7. Sanayi Jenarötü üretip satıyorum.Veya al-sat yapıyorum.Yurt dışına.Genellikle Arap Ülkelerine satıyorum.Sermayedar Ortak arıyorum. İstanbul

 8. Arkadaşlar, %100 kar marjı iş.. Orjinal tester parfüm toptancısıyım, talep etmeniz halinde adresinize gönderirim.

 9. 4 sene önce

  elimde ihtiyaç fazlası 0fçay sevene ve ofçay tiryakisine 100 gr. var alsat yapmak isteyenler bana ulasabilirler

 10. Konu yorumlarda şaşırmış?

 11. 5 sene önce

  Bilgi için ulaşabileceğim numaranız var mı

 12. Zeytinyağın göbeği salihliden zeytinyağı ulaşmak isteyen 533 080 1053

 13. 5 sene önce

  Lokanta işi yapmak istiyorum sermayem yok işi biliyorum ortak olacazçok karlı bir iş 1000.1500 lira gibi sermaye gerekiyor masraflar çıktıktan sonra %30 kar var ilgilenen varsa bana ulaşın.

 14. 5 sene önce

  Kendi işini kendin kur 10 Bin Tl sermaye ile Pazar yerlerinde ayakkabı satışı .

 15. Türkiyeden vize ve pasaport felan istemeden çalışacak eleman arayan bir ülke var mı ? 1500-2000 Dolar yeterli hemen gelirim ne iş olursa yaparım ? gmailden ulaşın ?

 16. 5 sene önce

  kendim urfada ikamet etmekteyim ve manisaliyim egeden 0,3 asit oranlı birinci kalite sızma zeytin yağı getirdim almak isteyen arkdaslar bana ulaşabilir 05369108732 şanlıurfa

 17. Gemlik ten her kalite zeytin ve zeytin yağı temin edilir
  0534 645 10 38

 18. Selâmün aleyküm ben duşakabin imalatı yapıyorum yurt dışına açılmak istiyorum

 19. Bilgisayar üzerinden 3 boyutlu çizim ve projeler yapıyorum siz hayalinizi anlatın biz tasarlayalim

 20. gaziantepte ikamet ediyorum buranın tahılı fıstığı ve baharatı meşhurdur tedarik etmek isteyen kişilere bu konuda yardımcı olabilirim iletişim 545 919 9137

  • 5 sene önce

   Fiyat tarifesini yollayabilirmisiniz

   • kardeş hepsinin kategorisine göre fiyatları farklı sen hangisinden istersen ondan gönderim yaparız özellikle hediyelik antep fıstığı iletişim numarası 545 919 91 37 ınstagram hesabı @gazifistik

    • Sigorta satış ortaklığı.Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko satışına aracılık edilerek yüksek kazanç elde etme imkanı.
     İster ek gelir elde edin,ister bu işi meslek edinmek isteyin.
     Çok az çalışarak çok paralar kazanabilirsiniz.
     Ülkemiz de 23 milyona yakın taşıt bulunmak da.
     Ailenizde,akrabanızda,arkadaşınızda, mahallenizde,köyünüzde vs.bir veya bir kaçtana araç bulunmakta.
     Bu araçların zorun trafik sigortası ve kaskolarının yapılmasına aracıĺık edilmesi durumun da yüksek komisyon elde etme imkanı sunmaktayız.
     20 ayrı sigorta şirketinden karşılaştırmalı en uygun fiyatlar da bizde.

 21. KOSKEB sertifikası ıcın ıletisime gecmenız yeterli
  %100 destek programı
  05314270411

 22. 5 sene önce

  ODY-1 ORTA DÜZEY YÖNETİCİ
  ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI BELGEMİ İLGİLENENLERE KİRALAMAK İSTİYORUM.
  (YURTİÇİ VE YURTDIŞI YOLCU TAŞIMACILIĞIYLA UĞRAŞAN GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLER İLETİŞİME GEÇEBiLİRLER)
  gokhan__aygun@hotmail.com

 23. Yurt dışından bize A4 kağıdı ucuza getirecek olan varsa benimle iletişime geçsin.

 24. Solucan gübresi işini iki yıldır yapmaktayım. Gübre almak isteyenler yada solucan işine girmek isteyenler detaylı bilgi için arayın. İstanbul Arnavutköy de yerim var. 05312426754

 25. hayvanciligi dusunen olursa benle iletisime +995 555 48 99 46 burdan mesaj atin whatsap

 26. selamalekum ben gurcu vatandasim ama 25 senedir turkyede yasiyorum eger gurcistanda herhangi bir is dusunuyorsaniz size yardimci olurum ortakta yapabiliriz suan avrupaya vize ve ticaret serbestligi var benim dusundugum is hayvancilik yuksek karli is

 27. selamalekum ben gurcu vatandasim ama 25 senedir turkyede yasiyorum eger gurcistanda herhangi bir is dusunuyorsaniz size yardimci olurum ortakta yapabiliriz suan avrupaya vize ve ticaret serbestligi var

 28. 5 sene önce

  her turlu meyve sebze ihtiyaciniz ve koy urunleri icin bize ulasabilirsiniz

 29. Çok faydalı oldu teşekkürler

 30. 5 sene önce

  solucan gübresi ile ilgili sorularınız olursa severek yanıtlayabilirim. izmirde bu işi yapıyorum, gelip yerinde de görebilirsiniz, görerek karar verirseniz sizin için daha iyi olabilir. 5079654265 – emre savaş

 31. 5 sene önce

  Merhaba Turkiyeden avrupaya satilabileçek urunler aramaktayız .eğer bir urun uretimi yapiyorsaniz bizimle iletişime geçip bilgi alişverişi yapabiliriz .
  Bizim Belçika ,Hollanda ve Fransada mağazalarimiz var ve müşterilerimiz var .

  görüşmek uzere

  • @naturebutik sayfamı inceler misiniz. kadın dış giyim tasarım ürünler yapıyorum

  • Merhabalar Ertuğrul Bey, Hollanda belçika Fransya sürekli nakliye işi yapıyoruz. Uluslararası Ev ve Ofis eşyası taşıyoruz. Herhangi bir vergi olmaksızın nakliyesi yapılıyor Avrupanın tamamına Türkiye den alınıp Avrupaya Avrupadan Türkiyeye kullanılmış ev ve ofis eşyası taşıyoruz. Bu konuda eğer talep olması durumunda komisyon verebiliriz. İletişim Mcs Lojistik Uluslararası Ev ve Ofis Taşımacılığı

  • 5 sene önce

   Organik balımız var Van’da üretiyoruz süzme Petek karakovan kasnak çeşitlerimiz ve arı poleni mevcut ballarımız sertifikalıdır toptan veya perakende gönderebilirim
   05427281868 Furkan CEYLAN

  • Merhaba, ud lavta buzuki ve bağlama imalatı yapıyoruz, ilgilenirseniz 05334175531

  • çini seramık uzerıne ımalathanemız var ılgılenırsenız 05415152208

  • Slm görüsebilirimyz

  • 5 sene önce

   karakovan bal ve süzme balımızı satmak istiyoruz

  • MERHABA. SÖZ ETTİĞİNİZ MAĞAZALARINIZDA SATMAK ÜZERE NE GİBİ ÜRÜNLER ARIYORSUNUZ. BİRAZ DAHA DETAYLI BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ. MAİL ADRESİNİZİ YAZARSANIZ SİZİNLE İLETİŞİME GEŞMEK İSTERİM.

  • kardeş bana ulaşır mısın ben antep fıstığı gönderebilirim sana kendi dükkanım var antepte

  • Slm,üretimi değilim ama üreticilere aracılık yaparım.

  • Katı yakıtlı kalorifer kazanı imal ediyoruz. Ürünlerimizi Bulgaristana satıyoruz. Belçika başta olmak üzere bahsettiğiniz ülkelere ihracat yapmak istiyoruz. Görüşelim lütfen : 05065588873

  • Selamın aleyküm ne gibi ürünler bilgilendirirmisiniz 05060234901

  • Ben ahşap oyuncak ahşap dekor ahşap süsler ahşap üzerine herşey üretim yapan bi firmayim 5459442279

   • Merhaba ben baskı işi yapıyorum ahşab oyuncak. Ürünlerin üzerine yazı,resim ,logo,desen vs. Her türlü boya baskı yapabilirim ilgilenirseniz ceb.05074620778

  • malatyada kaysı ürünleri tedarik edebilirim
   görüşmek dileğiyle
   0 534 4160816

  • Merhaba ben türkiye ilaç dışı ürünler fason üretim ve pazarlama yaomaktayım.. ayrıca Türkiye de yasal olan her türlü ilacı temin edebikilirim.. ilgi alanınıza giriyorsa konuşabiliriz

  • kardeşim ben antep fıstığı ve zeytinyağı üretiyorum size uyarsa iletişime geçebiliriz 545 919 9137

  • 5 sene önce

   merhabalar bu konuda ıletısım kurabılırız 05537641311 özgür deniz ismim

  • Donmuş gözleme

  • Merhaba hediyelik eşya imalatçısıyız satış yapmak isterseniz yardımcı olabiliriz

  • Ne tur is tavsiye edersiniz

  • 5 sene önce

   İci cikolatali ustu susamli tahin helvasi yapiyoruz

  • merhaba ertuğrul bey size antep fıstığı gönderebilirim iletişim 545 919 9137

  • 5 sene önce

   GAZİANTEP DE YAŞAMAKTAYIM YURTDIŞINA GÖNDERECEĞİN ÜRÜNLER VARSA İSE YARDIMCI OLABİLİRİM. +90 541 258 1227

  • Kuru meyve düşüyorsanız irandan yüksek miktarda temin edebilirim. 05456100291

  • Hangi ürünleri istiyorsunuz

  • Merhaba biz bal paketleme yapıyoruz etiketimiz patentimiz mevcuttur .
   500 m2 alanda çalışma sağlamaktayız yurt dışına ihracat yapmayı düşünüyoruz iletişime geçebilirsiniz

   • Merhaba irtibat tel no paylaşabilir misiniz yurt dışı ihracatı için detaylı görüşme sağlamak isterim saygılar.

  • 5 sene önce

   İşlenmiş sakatat işi yapıyoruz sizin işinizi görür mü ??

  • 5 sene önce

   Merhaba Bodrum sandaleti üretebilirim.. bayanlar İçin tabiki erkek içinde yapabiliriz..

  • 4 sene önce

   Merhaba Ertuğrul bey ben Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde ikamet ediyorum tüm sultaniye üzümleri ve çekirdekli üzümler bizim memleketimizin ürünleridir ayrıca çok kaliteli asma yaprakları salça zeytinyağı ve tarhana üretimi yapıyoruz ilgilenirseniz bilgi verirsiniz

  • 4 sene önce

   Merhaba sizinle nasıl iletisim kurabiliriz

  • Merhaba Ertuğrul bey irtibat tel no yazar mısınız detaylı görüşmek isterim

  • Merhaba lütfen iletişime geçebileceğimiz bir numara alabilir miyim?

  • 3 sene önce

   şimdi okudum da bir ürün var elbette ve görüşebiliriz her üç ülkede de iyi pazarlanacak bir ürün bana ulaşabilirsiniz

  • 3 sene önce

   Merhabalar hakiki soğuk sıkım zeytin yağı iznik üretim ihtiyacı olanlar toplu şekilde tedarik edebiliriz en dip fiyattan kaliteli ürün tel

  • su kabağı abajür üretimi yapıyoruz satmak isterseniz yardımcı olmak isteriz

 32. YATIRIMCI ARIYORUM 50.000 TL BERABER T-SHİRT BASAN YENİLİKÇİ FİKİRLİ BİR FİRMA AÇABİLİRİZ TİŞÖRTLERİ VE BASKI MAKİNESİNİ TEMİN ETTİKTEN SONRA İLK BASIMDA 500 BASARSAK VE HEPSİ40-50 LİRADAN SATILIRSA TOPLAM KARIMIZ 25.000 LİRA OLUR 2 KEZ SATIŞ YAPINCADA YATIRIM BİZE GERİ DÖNÜYOR BU ŞEKİLDE BÜYÜYEBİLİRİZ,10 basımdan sonra markalaşma yolunda ilerleriz zaten 🙂

  • 5 sene önce

   iyi günler kendinize ortak buldunuz mu

  • Merhaba ben tşört baskı işinden anlıyorum ve ayrıca hertürlü ürün üzerine baskı yaparım bu işin ustası sayılırım kendi çapımda bu işe nasıl gireriz bilgilendiriniz ilgilenirseniz tlf.0507 462 0778

  • 5 sene önce

   Detayları yazabilirmisin ben kastamonu da ikamet ediyorum. Sermaye ne kadar gerekiyor. İs durumu nasıl

  • iş için çok iyi bir grafik tasarımcı gerekiyor öncelikli olarak.sıradan tshirt basımı ile artık para zor kazanılır. kendi desenleri kendine özgü çizgileri olmazsa tshirt işi patlar her türlü. ancak tasarımsak ürünler çıkartabilirseniz farklılık yaratabilirsiniz.

 33. Detaylı bir şekilde anlatabilirmisiniz

 34. 5 sene önce

  Solucan gubresi hakkinda bilgi rica ediyorum.

  • merhaba solucan gübresi hakkında bilginiz yoksa yardımcı olurum bu işi yapıyorum 5384796846

 35. ankarada dedektıflık guvenlık koruma ozel söför part tıme donemsel olarak eleman arayan varmı

 36. Turizm işi yapıyorum ticaret tatil paketi satışları aracıyiz ve komisyon kazanıyoruz detaylı olarak mesaj atabilirsiniz.tel 05530049889 5 bin 10 TL kazanılabilir

 37. 6 sene önce

  Merhabalar
  Kosgeb girişimcilik destek programı ile 50.000 geri ödemesiz 100.000 geri ödemeli destekten yararlanarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi

 38. 6 sene önce

  Ne kadar sermaye lazım

  • 4 sene önce

   Merhaba, Aydin kuru inciri satiyorum. İlgilenenler numarasini veya mail adresini birakabilirler. Kg 60 tl.

 39. uucg

 40. Teklifiniz cazip. İşin şekli hakkında bilgi verirseniz sevinirim

 41. 6 sene önce

  merhaba solucan gübresi üretimi yapıyoruz ,çok karlı bereketli bir iş. üreyip çoğalan fazla solucanlarımız ile bu işe başlamak isteyen insanlara kurulum yapıyoruz. küçük bir sermaye ile baslanabilir iş zaten cok hızlı büyüyor ,
  ulaşırsanız detaylı bir şekilde anlatabilirim

 42. Ortak arıyorum sermayesi sorunu olmayan truzim inşaat villa daire yap sat arsa al sat yabancı inşaat işleri takibi,oto al sat gibi birlikte calisacagimiz dukkanimi ofis şirket kurup isletecegimiz sermayesi olan aile olabileceğimiz doğru dürüst çalışma arkadaşı arıyorum.mevcut işiniz varsa sadece kâr yatırım ortaklığıda yapılır.dukkanimi teminat veririm, sermayem yok.borc aramıyorum.ticaret iş niyetinde olan arkadaşlar arayın.antalya 05302822770

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir