Kapat

Tshirt Tasarlayarak Para Kazanmak

Anasayfa Girişimcilik Tshirt Tasarlayarak Para Kazanmak

Tshirt pazarı her geçen gün artış gösteren ve sık sık modanın değiştiği bir sektör. Bu sektörde yer edinmek için sadece aykırı ve farklı tasarımlara ihtiyacınız var. Farklı tshirt tasarımları çıkartabileceğinize inanıyorsanız eğer bu iş tam size göre.

Öncelikle Tshirt tasarlamak için bir baskı makinesine ihtiyacınız var yada başka bir tasarım şirketi ile anlaşabilirsiniz. Sermaye varsa eğer baskı makinesi satın alabilirsiniz ancak bu rehberde farklı bir tasarım şirketi ile çalışmanızı önereceğiz ve bunun üzerinden sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Tshirt tasarımcıları bazen çok küçük farklı fikirler ile bile yüksek miktarlarda satış elde etmektedir. Trendleri takip eden ve yabancı kaynaklara sık sık göz atan bir tasarımcının bu sektörde gelir elde etmeme şansı yok. Öncelikle orta kalite bir Tshirt’in 6-7 liraya mal olduğunu belirtelim. Bu Tshirtler ise piyasada 30-40 liraya alıcı bulmaktadır.

Tshirt tasarımcılığı yapacaksanız eğer mutlaka gündemi takip etmelisiniz. Bir futbol takımının oyuncusu, önemli bir dizinin replikleri, doğa olayları… Bunlar daima takip etmeniz gereken konular. Tshirt tasarlamak ise çok basit, baskı makinesine sadece fotoğrafı veya çizimi vermeniz yeterli. İlk etapta çok yüksek sayıda baskı yapmanızı önermiyoruz. Ortalama olarak ilk etapta 200-300 baskı yapmanız yeterli. Bu ürünleri satmak ise düşündüğünüzden daha kolay bir süreç.

NASIL SATILIR?
Tshirleri satmanın birkaç yolu var.

  • MAĞAZALAR
  • ONLİNE PERAKENDE SATIŞ SİTELERİ
  • SOSYAL MEDYA
  • TOPLU SATIŞ SİTELERİ

Bu platformları ve seçenekler arasında tercih yapmayın. Tüm seçeneklerden de ürünleri satabilirsiniz. Bu tür platformlar için sermaye ihtiyacınız çok yüksek olmayacak. 200-300 liralık bir reklam bedeli ise bu ürünleri kısa sürede binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizin gerçekten ilgi çekmesi durumunda da yüzlerce Tshirt’i birkaç gün içerisinde de tamamen satabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İşsizlikten sıkılıp Tavuk Çiftliği kurdu

KARLI İŞ FİKİRLERİ

TÜM SORULARINIZ İÇİN!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir