Happy Caravan Cafe Bayilik Veriyor

Happy Caravan Cafe Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Happy Caravan Cafe Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Harika içecek ve yiyecekler ile 100 metrekarenin altında butik cafe konseptinde bayilik veren Happy Caravan Cafe, günümüzde 4 ayrı satış noktasında 1994 yılından berigelen deneyimi ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Yaklaşık 450 bin liralık yatırım sermayesine sahip girişimcilere bayilik fırsatı sağlayan Happy Caravan Cafe, eşsiz içecekleri ve pastaları ile sektörde bilinen markalar arasında yer alıyor. İsim hakkı bedeli olarak 50 bin lira talep eden firmadan bayilik alabilmek için 100 metrekare altında yoğun müşteri potansiyeli bulunan bir dükkan bulmanız ve 450 bin liralık yatırım sermayesine sahip olmanız gerekiyor.

Happy Caravan Cafe’de satılan ürünlerde kar marjı yüzde 55 civarında bulunuyor. Firma özellikle İstanbul, Ege ve Akdeniz bölgelerine bayilik sağlamak konusunda daha istekli.

Firma franchiselerine birçok eğitim desteği de sağlamaktadır.

Happy Caravan Cafe İletişim

Adres: Tepecik Mahallesi, Neyzen Tevfik Cd. Bodrum/Muğla

Mail: info@happycafe.com.tr

Happy Caravan Cafe Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Happy Caravan Cafe Bayilik Veriyor” üzerine 2 yorum

  1. 0536 581 02 93 size daha düşük maliyet ile kendi işinizi kurma fırsatını yakalamanıza yardımcı olabilirim. Sektör “ticaret” Detaylar için istanbul içi yüz yüze görüşme fırsatı. Bilmediğiniz işi yapmayın. Sevmediğiniz işi yapmayın. Hayatınızı monotonlaştırmayın.

    Cevapla

Yorum yapın