Kapat

Bir Simit Cafe Restaurant Bayilik

Anasayfa
Bayilik Veren Firmalar 2018 Bir Simit Cafe Restaurant Bayilik
bir-simit

Türkiye’de cafe ve restaurant sektörü hızla büyüyor. Sektörde özellikle franchise veren firmaların sayısında büyük artış var. Son olarak 2011 yılında kurulan Bit Simit firması hem cafe hemde restaurant tiplerinde bayilik veriyor.

Bir cafe ve restaurantta bulunması gereken hemen hemen her türlü ürün ve hizmeti sağlayan Bir Simit, şuanda 4 şubeye sahip. Firma 2018 yılı içerisinde 10 bayilik hedefine ulaşmayı planlıyor. Ortalama 1 milyon liralık yatırım bedeli karşılığında franchise veren Bir Simit, özellikle Bursa ve Eskişehir’den gelebilecek tekliflere daha sıcak bakıyor.

Personel, eğitim ve pazarlama desteği sunan Bir Simit firmasının bayilerinde satılan ürünlerde bayilerin kar marjı ise yüzde 30 civarında bulunuyor. Köşe başlarında 200 metrekarelik ve AVM’lerin ilgili katları için bayilik seçenekleri bulunan firmadan bayilik alabilmek için 0541 355 5339 – 0224 713 3434 numalarından bilgi alabilmek mümkün.

CAFE SEKTÖRÜNDE BAYİLİK

Türkiye’de cafe sektörü son dönemin en trend işleri arasında yer almaktadır.

Cafe sektöründe diğer bayilik fikirlerine göz atmak için Bayilik Veren Cafeler Listesi‘ne göz atabilirsiniz. Ayrıca kendi cafenizi kurmak istiyorsanız da Cafe Açmak İstiyorum adlı rehberimize göz atmanızı öneririz

“Bir Simit Cafe Restaurant Bayilik” üzerine 12 yorum

 1. deniz says:
 2. Ahmet Sercan SARI says:
 3. fatoş says:
 4. Semra says:
 5. miray yazıcı says:
 6. yonca says:
 7. gamze divi says:
 8. okan says:
 9. MAHSUN says:
 10. yunus says:
 11. hatice says:
 12. Ebru Akkaya says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir