LaserWash 360 Bayiliği – Araç Yıkama

LaserWash 360 Bayiliği – Araç Yıkama hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

LaserWash 360 Bayiliği – Araç Yıkama ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Araç yıkama sektöründe bayilik veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalar arasında bulunan Veloce Araç Yıkama Sistemleri, özellikle LaserWash 360 temassız araba yıkama makinesi ile öne çıkıyor. Veloce ayrıca tüm şehirlere bayilik veriyor.

LaserWash 360 Bayiliğini almak için Türkiye distribütörü ile iletişime geçebiliyorsunuz. Şirket halihazırda tüm şehirler için bayilik taleplerini değerlendiriyor.

LaserWash 360, kısaca temassız araç yıkama makinesidir. Veloce’nin araç yıkama bayilirine verdiği bu makine ile harika bir iş hacmi yakalayabilirsiniz. Halihazırda LaserWash 360 bulunan birçok V V – Wash Noktaları bulunuyor. Bu noktalara yenilerin katılması için şirket bayilik veriyor.

VELOCE ARAÇ YIKAMA SİSTEMLERİ TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Kazımkarabekir Cad. No. 29, Kortaş Petrol İçi Petrol Ofisi, ASKİ Karşısı, Ankara/Turkey

GSM: +90 505 240 50 30

Telefon: +90 312 397 2 112

Faks: +90 312 397 76 76

E-Posta: velocewash@yandex.com

LaserWash 360 HAKKINDA
En yeni LaserWash® yuva içi araba yıkama, temassız araba yıkama ekipmanının çıtasını yükseltmiştir. Gelir Artırımı ve Toplam Sahip Olma Maliyeti geliştirmeleri odak noktası olan bu araç yıkama sistemi sektördeki en iyi yatırım karlılığı oranına sahiptir. Smart 360™ Teknolojisi araba yıkama sisteminin yıkama alanındaki değişen koşullara tepki verebilmesini sağlar ve “kendisi için düşünebilmesine” olanak tanıyarak çalışırlık süresini artırır ve yıkama sürecini optimize eder. Hızlı yıkama süreleri, yıkanan araç sayısında ciddi artış görülmesine imkan tanır ve kısa bekleme süreleri müşterilerinizi mutlu edecektir. Basitleştirilmiş makine tasarımı ve düşük enerji ve işgücü kullanımı çalıştırma maliyetini düşürecek ve daha karlı bir araba yıkama işletmesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yıkama yuvası konfigürasyonu
• Uzaktan gözlem ve konfigürasyon
• Öne çıkan temizlik
• Düşük bakım giderleri
• Enerji verimliliğini amaçlayan tasarım
• Düşük su ve kimyasal tüketimi
• Yerel distribütör desteği
• 24/7 Teknik servis desteği
• Müşteri dostu sanal pedal
• Hava aracı sınıfı anodize alüminyum
Köprü ve ana hatlar şimdi standart
• aşınmayan materyal kullanılmıştır
– paslanmaz çelik ve alüminyum
• Yeni paslanmaz çelik pompa istasyonu tasarımı
İşlevselliğe ve düşük maliyete odaklanılmıştır
• Her şeyi kapsayan paket – Şimdi standart
• Sızdırma yapan eklemlerin yerini kaynaklanmış manifoldlar almıştır

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

LaserWash 360 Bayiliği – Araç Yıkama hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“LaserWash 360 Bayiliği – Araç Yıkama” üzerine 60 yorum

 1. Kütahya merkezde ‘a yıkama sisteminizden alıp iş kurmak istiyorum. Tam donanımlı maliyeti nedir ? Arac basına elektırık su tüketimi nekadar ? Garanti hakkında detaylar nelerdir ? Bakım periyodları teknik servis ve ücretlendirmeler halkkjnda Bilgi verir misiniz

  Cevapla
 2. Meraba petrol ofisi bayisiyim. Gerekli malzemeler kurulum maliyeti ve elektrik su giderleri hakkında bilgi alabilirmiyim.

  Cevapla
 3. ÇORLU DAN YAZIYORUM Tam donanımlı maliyeti nedir ? Arac basına elektırık su tüketimi nekadar ? Garanti hakkında detaylar nelerdir ? Bakım periyodları teknik servis ve ücretlendirmeler halkkjnda Bilgi verir misiniz ?

  Cevapla
  • K.maras tan Tam donanımlı maliyeti nedir ? Arac basına elektırık su tüketimi nekadar ? Garanti hakkında detaylar nelerdir ? Bakım periyodları teknik servis ve ücretlendirmeler halkkjnda Bilgi verir misiniz ?

   Cevapla
 4. 10-12 saatte maksimum kaç araç yıkar ve elektrik,su gideri ne olur? Ayrıca bayilik fiyatı ve şartları sözleşme konusunda bilgi alabilir miyim?

  Cevapla
 5. Merhabalar Manisa merkezde bu sistemi kurmak istiyorum bayilik şartları ve maliyet konusunda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

  Cevapla
 6. Merhaba,
  Bayilik şartları hakkında bilgi verirmisiniz? Ayrıca yıkama başına su, enerji tüketimi nedir? Kısacası yıkama başı maliyet nedir? Kayseri’de açmayı düşünüyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

  Cevapla
 7. Merhaba su elektrik araç sayısı vs. Degerleri rica edebilir miyim. Bayilik için gerekli şartlar ve fiyat teşekkürler

  Cevapla
 8. Merhaba
  Yalova’da yaşıyorum ve bayilik için bilgi almak istiyorum.
  Yardımcı olursanız memnun olurum.iyi çalışmalar

  Cevapla
 9. Laserwash 360 hakkında bilgi ve bayilik için neler yapabilirim fiyatları ne kadar? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
 10. Merhaba ben ürününüzü izmirde kullanmak istiyorum.bayilik adı altındamı yoksa istasyonu kendi başına satın alabiliyormuyuz.saygılar

  Cevapla
 11. Mükemmel bir sistem mümkünse yıkama başı zaman enerji ve su kullanım değerlerini paylaşabilir misiniz ve komple kurulumlu minibüs yıkayabilecek 2,85 bir versyonu var mı ? yoksa en büyük versiyonunun fiyatı ne kadardır bilgi alabilirmiyim ?

  Cevapla
 12. sakaryanın arifiye ilçesine bu yıkamadan kurmak istiyoruz ana cadde üzeri 300 m2 kare arsamız var. tam donanım fiyatı ne kadar bu yıkamanın.

  Cevapla
 13. Merhabalar
  Bayilik şartlarını ve tam maliyet fiatlarını şartlarıma uyduğu takdirde gelip görüşmek üzere öğrenmek istiyorum.

  Cevapla
 14. Laserwash 360 hakkında bilgi ve bayilik için neler yapabilirim fiyatları ne kadar? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
 15. Merhaba bayilik şartları ve istenilen sistem nelerdir. Fiatları ne kadardır bilgi vermenizi rica ederim teşekkür ederim

  Cevapla
 16. Merhabalar
  Bayilik şartlarını ve tam maliyet fiatlarını şartlarıma uyduğu takdirde gelip görüşmek üzere öğrenmek istiyorum.

  Cevapla
 17. Mrb bu işi manisa merkezde yapmak istiyorum bayilik fiyatlarınız nasıldır ve istenen özel herhangi bir şartınız varmıdır bayiliklerle ilgili cvp verirseniz sevinirim teşekkürler

  Cevapla
 18. Iyi günler makina hakkında biraz detaylı bilgi almam mumkunmu fiyati ne kadar ödeme şartları nasıl tskl

  Cevapla
  • Merhaba ;
   Kırklareli/Lüleburgaz ‘a yıkama sisteminizden alıp iş kurmak istiyoruz. Tam donanımlı maliyeti nedir ? Arac basına elektırık su tüketimi nekadar ? Garanti hakkında detaylar nelerdir ? Bakım periyodları teknik servis ve ücretlendirmeler halkkjnda Bilgi verir misiniz ? Teşekkür ederim şimdiden… iyi günler

   Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!