Kapat

Bargello Açık Parfüm Bayilik Veriyor

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Bargello Açık Parfüm Bayilik Veriyor
bargello

Sektörün en çok bilinen parfüm bayilikleri arasında yer alan Bargello Parfüm Franchise, yatırımcılarına önemli birçok fırsatı barındırmaktadır.

Türkiye’nin en önemli açık parfüm firmalarından biri olan Bargello, Türkiye’nin hemen hemen her şehrine uygun lokasyonlara parfüm bayiliği veriyor.

60 yıllık sektör tecrübesini yatırımcı ve girişimciler ile geleceğe taşımak isteyen Bargello, bu kapsamda bayilik veriyor. Türkiye’nin her noktasına bayilik veren açık parfüm işletmesi şartları taşıyan lokasyonları değerlendirmeye alıyor.

Türkiye’de açık parfüm bayilikleri son dönemde ciddi bir yükseliş eğilimine girdi. Sektöre her gün yeni bir işletme ‘merhaba’ derken, bu firmaların çoğu da cirosunu her geçen gün artırmayı başarıyor. Çok ciddi bir sektör tecrübesine ihtiyaç duymadan patron olma fırsatı sağlayan açık parfüm bayilikleri arasında son dönemde ise Bargello öne çıkmayı başardı.

AVM ve CADDE KONSEPTLERİ

400’ü aşkın farklı parfüm türü ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Bargello, şuanda Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde 150 satış noktasına sahiptir. Bu rakamı artırmayı planlayan firma, AVM’lerde 4 ila 8 metrekare satış alanına sahip Kiosk Konseptli bayilikler veriyor. Cadde üzerindeki dükkanlar için ise firmanın istediği minimum dükkan büyüklüğü 20 metrekare olarak belirtildi. Ancak firma farklı konseptler için de çalışma yapmaktadır.

bargello-kiosk

Bargello, dükkan ve kioks kurulumlarını kendi anlaşmalı firmaları aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda anahtar teslim olarak bayiliğinizi alabiliyorsunuz.

KAZANÇLI MI?

Bir Bargello bayiliğinde satılan ürünlerde ortalama olarak yüzde 100 kar marjı bulunuyor. Ortalama olarak günlük 800 lira civarı ciro yapan bir Bargello bayisinin gün sonu kazancı 400 TL civarında olacaktır. Ay sonunda 12 bin lira net kar sağlayan bir işletmenin tüm masraflarının ardından net kazancı 6-7 bin lirayı aşmaktadır. Bu rakamlar ortalama bir Bargello bayisi için alınmıştır. Bu kapsamda işletmenizin karlılığı cironuz ile doğru orantılıdır.

Açık parfüm bayiliklerinde müşteri memnuniyeti çok üst düzeyde tutulmalıdır. İnsanların ne istediğini veya hangi kokulardan hoşlanabileceğini de tahmin edebilmeniz gerekiyor. Bu nedenle sektörde deneyimli bir personel istihdam etmek size ciddi bir avantaj sağlayacaktır.

Bargello bayilik iletişim: 444 0 274

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Bargello Açık Parfüm Bayilik Veriyor” üzerine 3 yorum

  1. Cemile says:
  2. lale says:
    • Gulcan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir