Ramazan Bingöl Köfte Steak Bayilik

Ramazan Bingöl Köfte Steak Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Ramazan Bingöl Köfte Steak Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Köfte – et sektöründe bayilik arayanlar için gün geçtikçe yeni firmalar sektöre giriş yapıyor. Son dönemde yeni şube sayısını artırmak amacıyla bayilik vermeye başlayan firmalardan biri de Ramazan Bingöl Köfte – Steak. Firmanın sadece İstanbul’da 4 şubesi bulunuyor.

Ramazan Bingöl Köfte – Steak firmasından bayilik alabilmek için ortalama 150 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firma AVM’lerde ortalama 70 metrekare, AVM dışında ise 150 metrekare civarında bir alan belirlenmesini talep ediyor.

İLGİLİ: Köfteci Yusuf Bayilik

2020 yılında şube sayısını 4’ten 20’ye çıkarmayı planlayan firmadan bayilik alabilmek için öncelikle ön başvuru yapılması gerekiyor. Ön başvuru sonrasında firmanın yetkilileri gerekli bilgileri sağlamak üzere franchise adayı ile görüşme gerçekleştiriyor.

Firmanın bir şubesi ortalama 45 günde kuruluyor. Bir Ramazan Bingöl Köfte – Steak firmasında ortalama kar marjı da yüzde 25 civarında bulunuyor. Yatırımın geri dönüş süresi ortalama 36 civarında.

Ramazan Bingöl Köfte – Steak İletişim

Adres: Mahmutbey Mah. 2538 Sk. Kapı No:11 A B C D, 34217 Bağcılar/İstanbul
Telefon: (0212) 447 47 17

Ramazan Bingöl Köfte Steak Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın