Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak > Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

22 yıl önce İznik’te kurulan Köfteci Yusuf, günümüzde 6 farklı marka altında, 7 bin çalışanı ile 50’yi aşkın şubede müşterilerine hizmet sağlıyor. Hızla büyüyen bir marka olması nedeniyle girişimcilerin sıklıkla bayilik için başvurduğu Köfteci Yusuf’tan ise franchise için olumlu yanıt maalesef alınamıyor.

1996 yılında İznik’te faaliyetlerine başlayan firma, Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta adlı markaları ile Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Kocaeli, Bilecik, Eskişehir, Balıkesir, Denizli, Isparta, Kırıkkale, Sakarya ve Yalova’da bulunan 50’yi aşkın şubede müşterilerine her an en lezzetli gıda ürünlerini sunuyor.

Şubelerinde müşterilerine, Çiğ, Izgara Et, Şarküteri, Salata, İçecekler, Tatlı, Kahvaltı, Sos ve Zeytinyağı kategorilerinde binlerce farklı ürün seçeneği sunan firma zengin menüsünü sürekli olarak yenilemeyi de sürdürmektedir.

Tüm ürünleri için Dünya Helal Birliği tarafından “Helal Sertifikası” alan Köfteci Yusuf, ISO 22000, ISO 9001, ISO 10002, ISO 14002, ISO 18001 sertifikalarına da sahiptir.

köfteci yusuf aktaş

Köfteci Yusuf’un patronu Yusuf Akkaş, 7 binden fazla kişiyi istihdam ettiklerini ve 2020 yılına kadar istihdam sayısını 10 bine çıkarmak istediklerini dile getiriyor. 35 bin metrekarelik bir alanda bulunan köfte fabrikası ve entegre et tesislerinde ürünlerini dondurmadan- günlük olarak şubelerine ulaştırdıkları bir profesyonel sistemlerinin olduğunu aktaran Yusuf Akkaş, hizmet sektöründe ulaşılması zor olan yüzde 96 memnuniyet başarısına ulaştıklarına ayrıca belirtiyor.

BAYİLİK

köfteci yusuf franchise

Türkiye’nin son dönemde en hızlı büyüyen markalarından Köfteci Yusuf franchise vermiyor. Firma tüm şubelerini kendi bünyesi altında kuruyor. Firma bu kararı “Kalite, hijyen, hizmet ve lezzet standartlarımızı korumak” için aldığını belirtiyor. Ancak firmaya kiralık yer önerisinde bulunabiliyorsunuz. Eğer Köfteci Yusuf için uygun olduğunu düşündüğünüz bir kiralık yeriniz varsa, firmaya iletişim adreslerinden başvurabiliyorsunuz.

İLETİŞİM

Adres: Kurtuluş Mah. Terziler Yolu No:4/1 Yenişehir Bursa
Telefon: 0224 773 6261

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu? hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?” üzerine bir yorum

Yorum yapın