1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?
1

22 yıl önce İznik’te kurulan Köfteci Yusuf, günümüzde 6 farklı marka altında, 7 bin çalışanı ile 50’yi aşkın şubede müşterilerine hizmet sağlıyor. Hızla büyüyen bir marka olması nedeniyle girişimcilerin sıklıkla bayilik için başvurduğu Köfteci Yusuf’tan ise franchise için olumlu yanıt maalesef alınamıyor.

1996 yılında İznik’te faaliyetlerine başlayan firma, Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta adlı markaları ile Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Kocaeli, Bilecik, Eskişehir, Balıkesir, Denizli, Isparta, Kırıkkale, Sakarya ve Yalova’da bulunan 50’yi aşkın şubede müşterilerine her an en lezzetli gıda ürünlerini sunuyor.

Şubelerinde müşterilerine, Çiğ, Izgara Et, Şarküteri, Salata, İçecekler, Tatlı, Kahvaltı, Sos ve Zeytinyağı kategorilerinde binlerce farklı ürün seçeneği sunan firma zengin menüsünü sürekli olarak yenilemeyi de sürdürmektedir.

Tüm ürünleri için Dünya Helal Birliği tarafından “Helal Sertifikası” alan Köfteci Yusuf, ISO 22000, ISO 9001, ISO 10002, ISO 14002, ISO 18001 sertifikalarına da sahiptir.

köfteci yusuf aktaş

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Köfteci Yusuf’un patronu Yusuf Akkaş, 7 binden fazla kişiyi istihdam ettiklerini ve 2020 yılına kadar istihdam sayısını 10 bine çıkarmak istediklerini dile getiriyor. 35 bin metrekarelik bir alanda bulunan köfte fabrikası ve entegre et tesislerinde ürünlerini dondurmadan- günlük olarak şubelerine ulaştırdıkları bir profesyonel sistemlerinin olduğunu aktaran Yusuf Akkaş, hizmet sektöründe ulaşılması zor olan yüzde 96 memnuniyet başarısına ulaştıklarına ayrıca belirtiyor.

BAYİLİK

köfteci yusuf franchise

Türkiye’nin son dönemde en hızlı büyüyen markalarından Köfteci Yusuf franchise vermiyor. Firma tüm şubelerini kendi bünyesi altında kuruyor. Firma bu kararı “Kalite, hijyen, hizmet ve lezzet standartlarımızı korumak” için aldığını belirtiyor. Ancak firmaya kiralık yer önerisinde bulunabiliyorsunuz. Eğer Köfteci Yusuf için uygun olduğunu düşündüğünüz bir kiralık yeriniz varsa, firmaya iletişim adreslerinden başvurabiliyorsunuz.

İLETİŞİM

Adres: Kurtuluş Mah. Terziler Yolu No:4/1 Yenişehir Bursa
Telefon: 0224 773 6261

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  MR. Çiğköfte Bayilik

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 24 Mayıs 2020

    Ekmek arası döner y şubesi açmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir