1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Rotto Pizza Bayilik

Rotto Pizza Bayilik
0

Yaklaşık 4 yıllık pizza sektörü deneyimini bayilikler ile Türkiye geneline yaymayı planlayan Rotto Pizza, 2018 yılını franchise atılım yılı olarak değerlendirmek amacıyla bayilik veriyor.

Günümüzde 3 bayi ile müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren firma, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Çanakkale, Samsun ve Ankara öncelikli olarak franchiseler arıyor. Özellikle AVM’ler ve ana caddeler üzerindeki lokasyonlar için bayilik vermeyi planlayan Rotto Pizza’dan bayilik alınabilmesi için yaklaşık 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor.

// Karlı bir iş fikri olan Pizza Restaurantı işine franchise olmadan kendi markanız ile girmek istiyorsanız eğer Pizza Restaurantı Açmak adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

20 farklı Pizza ve birçok tatlı türü ile müşteri odaklı çalışma prensibi ile büyüyen Rotto Pizza’nın bayilik sistemi hakkında diğer ek bilgiler ise kamuoyuna açık olarak paylaşılmadı. Pizza sektöründe restaurantlar için ortalama kar marjı ise yaklaşık yüzde 30 civarında bulunuyor. Firmanın bayilik sistemi hakkında ek bilgiler için iletişim adreslerini kullanın.

ROTTO PİZZA İLETİŞİM

Adres: Kılıçarslan Mahallesi, Yeni Kapı Sokak Park Apartmanı NO: 3/B Muratpaşa/ANTALYA
Telefon: 0(242) 241 00 28

PİZZA BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir