Kapat

Pizza Bayiliği Veren Firmalar | Pizzacı Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2018 Pizza Bayiliği Veren Firmalar | Pizzacı Bayilik

Türkiye’de pizza sektörü son yılların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Bu pizza firmalarından birçoğu da bayilik veriyor ve şubelerini sık sık artırarak Türkiye’nin her bölgesinde yer almaya çalışıyor.

Pizza bayiliklerini incelemeden önce sizlere kendi markanız altında Pizza Dükkanı Nasıl Açılır adlı rehberimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sermaye gücünüz varsa mutlaka bu rehberi inceleyin.

Pizza dükkanı açmanın bir diğer önemli yolu da tabii ki bayilik almaktır. Pizza veren firmalardan franchise almak için ise bazı şartlar isteniyor. Özellikle bu sektörde daha önce deneyimlere sahipseniz pizza bayiliği almanız daha kolaylaşacaktır. Birçok bayilik ek olarak teminat mektubu istemektedir. Hep birlikte Türkiye’de bayilik veren firmalara göz atalım…

PİZZA WINGS

Ortalama olarak 24 ayda yatırım geri dönüşümü sağladığını belirten Pizza Wings bayilik veriyor. Pizza bayiliğinde ortalama kar marjının yüzde 30 civarında olduğunu belirten şirket 2010 yılından itibaren bu sektörde yer alıyor. Şuan 23 şubesi bulunan Pizza Wings, bayilik almak isteyen kişilere Personel ve Eğitim desteğinin yanı sıra, Proje ve Pazarlama desteği de sunuyor. Şirket bayilerinden isim hakkı talep etmiyor. Pizza Wings’in pizza bayiliği hakkında bilgi almak için +90232 220 2 500 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

COI PİZZA

2015 yılında Türkiye’de pizza sektörüne hızlı bir giriş yapan Coi Pizza bayilikler veriyor. Franchising sistemine büyük önem veren ve bu konuda en aktif şirketler arasında yer alan Coi Pizza’nın şuanda 10 şubesi bulunuyor. Kısa sürede 50 şube hedefine ulaşmak isteyen firma, bayilik almak isteyen yatırımcılardan 150 bin lira sermaye talep ediyor. Ayrıca 10 bin dolar isim hakkı isteyen Coi Pizza, bir şubenin ortalama olarak 130 bin liraya kurulabildiğini açıkladı. Şirketin bayiliği hakkında bilgi almak için +90224 234 4 264 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KONO PİZZA

Türkiye’de faaliyetlerini Zan Gıda Dış.Tic. A.Ş. altında yöneten Kono Pizza bayilik ve franchise sistemine dahildir. Birçok farklı konseptte bayilik veren şirket, bayilik almak isteyen girişimcilerden ortalama olarak 200 bin lira sermaye talep ediyor. Kiosk, Corner, Mağaza ve Cafe seçenekleri sunan şirketin bayilik sistemi hakkında tüm bilgileri almak için +90532 323 38 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

PİZZABULLS

Türkiye’de ismini hızla duyuran Pizza firmaları arasında yer alan Pizzabulls da bayilik sistemine dahil. Şirket halihazırda 50’ye yakın şubeye sahip. Kısa sürede 100 bayilik hedefi bulunan Pizzabulls’un bayiliğini almak için gerekli sermaye ise henüz açıklanmadı. Farklı şehirler için farklı talepler istediğini belirten Pizzabulls, özellikle minimum 150 metrekare alan istediğini ve dükkanlarda baca sorunu olmaması gerektiğini belirtiyor. Şirket ayrıca AVM gibi yüksek kiralı yerleri tercih etmediğini belirtti. Şirkete ulaşmak ve bayilik bilgilerini almak için arayabileceğiniz numara +90216 533 7575.

PİZZA TOMATO

En önemli pizza şirketleri arasında yer alan Pizza Tomato’nun bayiliğini almak düşündüğünüz kadar kolay değil, zira talep fazla. Şirket ortalama olarak bayilik almak isteyen yatırımcılardan 200 bin lira talep ediyor. Şirket ayrıca isim hakkı olarak 40 bin lira talep ediyor. 2000 yılından itibaren bu sektörde bulunan Pizza Tomato, şuanda 40 şube ile hizmet veriyor. Şirkete ulaşmak için arayabileceğiniz numara ise +90232 365 26 27.

  1. KÜÇÜK İLLER İÇİN İŞ FİKİRLERİİ!
  2. KÖYE DÖNENE 300 KOYUN!
  3. GELECEĞİN MESLEKLERİ
  4. İNTERNETTEN PARA KAZANIN
  5. EVDE EK İŞ FIRSATLARI!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir