1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Pizza Bayiliği Veren Firmalar | Pizzacı Franchise

Pizza Bayiliği Veren Firmalar | Pizzacı Franchise
0

Türkiye’de pizza sektörü her geçen yıl artış gösteriyor. Sektörde yer alan onlarca firma istihdam ve ciro hedeflerini her yıl büyütüyor ve sektörde yer alan birçok pizza markası franchise / bayilik vererek yatırımcılara da önemli bir fırsat sağlıyor.

Pizza bayiliklerini incelemeden önce sizlere kendi markanız altında Pizza Dükkanı Nasıl Açılır adlı rehberimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sermaye gücünüz varsa mutlaka bu rehberi inceleyin.

Pizza dükkanı açmanın bir diğer önemli yolu da tabii ki bayilik almaktır. Pizza veren firmalardan franchise almak için ise bazı şartlar isteniyor. Özellikle bu sektörde daha önce deneyimlere sahipseniz pizza bayiliği almanız daha kolaylaşacaktır. Birçok bayilik ek olarak teminat mektubu istemektedir. Hep birlikte Türkiye’de bayilik veren firmalara göz atalım…

ROTTO PİZZA

Yaklaşık 4 yıllık pizza sektörü deneyimini bayilikler ile Türkiye geneline yaymayı planlayan Rotto Pizza, 2018 yılını franchise atılım yılı olarak değerlendirmek amacıyla bayilik veriyor. Ek ayrıntılar için Rotto Pizza Bayilik sayfasına göz atabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

PİZZA WINGS

Ortalama olarak 24 ayda yatırım geri dönüşümü sağladığını belirten Pizza Wings bayilik veriyor. Pizza bayiliğinde ortalama kar marjının yüzde 30 civarında olduğunu belirten şirket 2010 yılından itibaren bu sektörde yer alıyor. Şuan 23 şubesi bulunan Pizza Wings, bayilik almak isteyen kişilere Personel ve Eğitim desteğinin yanı sıra, Proje ve Pazarlama desteği de sunuyor. Şirket bayilerinden isim hakkı talep etmiyor. Pizza Wings’in pizza bayiliği hakkında bilgi almak için +90232 220 2 500 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

COI PİZZA

Açılacak COİ resroranları yaklaşık 50 metrekare ile 120 metrekare arasında olmalıdır. Restoranlar anahtar teslim olarak kuruluyor. Firma 10 bin dolar isim hakkı bedeli talep ediyor. Bir COI Pizza bayiliği kurulumu için yaklaşık olarak 220 bin liralık nakit yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firmanın şuanda Türkiye genelinde 14 bayiliği bulunuyor.
COI Pizza İletişim: 0541 264 42 64 – 0224 234 4264

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şımarık Takı ve Aksesuar Bayilik Veriyor

KONO PİZZA

Türkiye’de faaliyetlerini Zan Gıda Dış.Tic. A.Ş. altında yöneten Kono Pizza bayilik ve franchise sistemine dahildir. Birçok farklı konseptte bayilik veren şirket, bayilik almak isteyen girişimcilerden ortalama olarak 200 bin lira sermaye talep ediyor. Kiosk, Corner, Mağaza ve Cafe seçenekleri sunan şirketin bayilik sistemi hakkında tüm bilgileri almak için +90532 323 38 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

PİZZABULLS

Türkiye’de ismini hızla duyuran Pizza firmaları arasında yer alan Pizzabulls da bayilik sistemine dahil. Şirket halihazırda 50’ye yakın şubeye sahip. Kısa sürede 100 bayilik hedefi bulunan Pizzabulls’un bayiliğini almak için gerekli sermaye ise henüz açıklanmadı. Farklı şehirler için farklı talepler istediğini belirten Pizzabulls, özellikle minimum 150 metrekare alan istediğini ve dükkanlarda baca sorunu olmaması gerektiğini belirtiyor. Şirket ayrıca AVM gibi yüksek kiralı yerleri tercih etmediğini belirtti. Şirkete ulaşmak ve bayilik bilgilerini almak için arayabileceğiniz numara +90216 533 7575.

PİZZA TOMATO

En önemli pizza şirketleri arasında yer alan Pizza Tomato’nun bayiliğini almak düşündüğünüz kadar kolay değil, zira talep fazla. Şirket ortalama olarak bayilik almak isteyen yatırımcılardan 200 bin lira talep ediyor. Şirket ayrıca isim hakkı olarak 40 bin lira talep ediyor. 2000 yılından itibaren bu sektörde bulunan Pizza Tomato, şuanda 40 şube ile hizmet veriyor. Şirkete ulaşmak için arayabileceğiniz numara ise +90232 365 26 27. Ek ayrıntılar için: Pizza Tomato Bayilik Bilgileri.

PİZZA TAXİ

1990 yılında kurulan Pizza Taxi, şuanda Adana, Bursa ve Mersin’de toplam 5 bayiliğe sahip. 40’a yakın çalışana sahip Pizza Taxi bayilik ağını güçlendirmek amacıyla franchise sistemini aktif etti. Ek ayrıntılar için Pizza Taxi Bayilik sayfasına göz atın.

PANİNO FABS PİZZA

Pizza restaurantları arasında son zamanlarda hızlı bir çıkış elde eden Panino Fabs bayilik veriyor. Ek ayrıntılar Panino Fabs Pizza Bayilik sayfasında.

İlginizi Çekebilir
oba döner

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap