Koçak Gold Kuyumculuk Bayilik Veriyor

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Koçak Gold Kuyumculuk Bayilik Veriyor

1958 yılında kurulan Koçak Gold, her yıl ciddi bir büyüme elde ederek bugün Türkiye’nin en büyük kuyumculuk firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Büyümesini sürdürmek ve Türkiye’nin her noktasında erişilebilir olmak isteyen Koçak Gold bu kapsamda bayilik veriyor.

Kuyumculuk sektöründe akılda kalan birkaç marka arasında yer alan Koçak Gold, Türkiye genelinde 30’a yakın konsept mağazası ve 1000’i aşkın satış noktası ile hizmet veriyor. Bünyesi altında 14 ayardan 24 ayara birçok farklı altın türünde, çeşitli tasarımlar ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi başaran Koçak Gold’un bayiliği son dönemde yatırımcıların ilgisini büyük ölçüde çekmiş durumda.

Özellikle ülkenin her noktasındaki en büyük AVM’lerin giriş katında yer edinen Koçak Gold satış mağazalarına bir yenisini eklemek istiyorsanız ilk olarak ciddi bir yatırım gücüne sahip olmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Koçak Gold son dönemde marka kalitesini korumak amacıyla daha güçlü yatırımcılar ile franchise sisteminde işbirliğine gitmeyi planlıyor. Bu kapsamda ortalama 300 bin liralık bir yatırım bütçesine sahip yatırımcılar Koçak Gold Bayilik için daha öncelikli olacaktır.

Koçak Gold’un bayiliği hakkında bilgiler için şirket iletişim:

KOÇAK GOLD Kuyumculuk Dış Tic. A.Ş.

Adres: Mollafenari Mah. Nuruosmaniye Cad. No: 56 Pk: 34120,
Fatih /İstanbul /Türkiye
Tel: 0090 212 514 81 11 (10 hat)
Faks: 0090 212 514 81 21
Mail: kocak@kocakgold.com

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Koçak Gold Kuyumculuk Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın