Pien Parfüm Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Pien Parfüm Bayilik

Pien Parfüm sektördeki önemli parfüm bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Rekabetin çetin olduğu bu sektörde birçok önemli avantajı barındırıyor.

İstanbul’da 2002 yılında kurulan Pien Parfume, kurulduğu günden bu yana Türkiye ve Yurt dışına bayilik vererek ciddi bir büyüme potansiyeli kaydetmiştir. Sağlık Bakanlığı’nın ilgili bütün mevzuatlarına uygun bir üretim gerçekleştiren firma kısa sürede büyüme atağını sürdürebilmek adına franchise vermeyi sürdürüyor.

BAYİLİK BEDELİ

Karlı bir yatırım seçeneği sunan firma, bu kapsamda Türkiye’nin her noktasına mağaza ve kiosk bayilikleri veriyor. Firmadan bayilik alabilmek için ortalama olarak 30 bin liraya ihtiyacınız var.

Türkiye ve yurt dışında toplam 68 bayisi bulunan Pien Parfume’nin bayilerden istediği en önemli konulardan biri lokasyon. Hareketli alanlar ve AVM’leri bu konuda avantajlı sayan firma, ortalama 10 metrekarelik dükkan ve satış alanlarını önermektedir. Kısa sürede 140 satış noktasına ulaşmayı planlayan firmanın ürünlerinde ortalama kar marjı ise yüzde 100’ün üzerinde.

Pien Parfume franchising adaylarına Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam fırsatları da sağlıyor.

ŞARTLAR

10 m2 ve üzeri, ana arterler, şehir merkezleri ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir. Pien Parfüm, tüm bayilerinde standart olan dekoru kullanıyor. Ortalama 10m2 mağaza için, dekorasyon ve ürün maliyeti dahil yaklaşık olarak yatırım miktarı 30.000 TL’ dır. 10 m2 bir mağazanın aylık yaklaşık minimum 10.000 TL, Maksimum 30.000 TL ciro yapması gerekir.

Pien Parfume’den bayilik alabilmek için başvurmanız gereken telefon numarası ise 0533 607 04 87 ve 0216 441 85 56.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Pien Parfüm Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Pien Parfüm Bayilik” üzerine bir yorum

Yorum yapın