Kapat

Pien Parfüm Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2018 Pien Parfüm Bayilik
Pien Parfume

İstanbul’da 2002 yılında kurulan Pien Parfume, kurulduğu günden bu yana Türkiye ve Yurt dışına bayilik vererek ciddi bir büyüme potansiyeli kaydetmiştir. Sağlık Bakanlığı’nın ilgili bütün mevzuatlarına uygun bir üretim gerçekleştiren firma kısa sürede büyüme atağını sürdürebilmek adına franchise vermeyi sürdürüyor.

Karlı bir yatırım seçeneği sunan firma, bu kapsamda Türkiye’nin her noktasına mağaza ve kiosk bayilikleri veriyor. Firmadan bayilik alabilmek için ortalama olarak 35 bin liraya ihtiyacınız var.

Türkiye ve yurt dışında toplam 68 bayisi bulunan Pien Parfume’nin bayilerden istediği en önemli konulardan biri lokasyon. Hareketli alanlar ve AVM’leri bu konuda avantajlı sayan firma, ortalama 10 metrekarelik dükkan ve satış alanlarını önermektedir. Kısa sürede 140 satış noktasına ulaşmayı planlayan firmanın ürünlerinde ortalama kar marjı ise yüzde 100’ün üzerinde.

Pien Parfume franchising adaylarına Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam fırsatları da sağlıyor.

Pien Parfume’den bayilik alabilmek için başvurmanız gereken telefon numarası ise 0533 607 04 87 ve 0216 441 85 56.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir