Mikrofiber Temizlik Bezi Toptan ve Bayilik

Mikrofiber Temizlik Bezi Toptan ve Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Mikrofiber Temizlik Bezi Toptan ve Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Yeni bir işe başlamak için fikir arıyorsanız eğer son zamanların ciddi satış rakamlarına ulaşan Mikrofiber Temizlik Bezi tam size göre! Sıradan temizlik bezlerinin aksine son zamanlarda tercih edilmeye başlanılan Mikrofiber Temizlik Bezlerini toptan satın alabilir yada bu işin bayilik sistemine dahil olabilirsiniz.

Denizli de kurulan ve 10 yılı aşkındır 20’ye farklı ürün ile Avrupa ve ABD kaynaklı ürünler ile sektörde ciddi bir pazar payına sahip olan Technolog firması Mikrofiber Temizlik Bezi bayiliği ve toptan satışı için girişimcilere fırsat sağlıyor.

Özellikle temizlik ürünlerinin satıldığı dükkanlara bu ürünü kesinlikle öneriyoruz. Son zamanlarda ciddi talep gören bu bezler, sıradan temizlik bezlerine göre satış rakamlarını 3 yılda yüzde 400 artırdı. Sektörde Technolog firması öne çıkarken, firmanın ürünlerini toptan yüzde 25 civarında bir kar ile yada perakende olarak yüzde 250 kar marjı ile satabiliyorsunuz.

2007 yılında Denizli’de kurulan Technolog firması, deterjansız özelliğe sahip bu mikrofiber temizlik bezlerini ve Sihirli Sünger ve Sihirli Mendilleri de Türkiye’ye getiren öncü firmalar arasında yer alıyor. Mini Shop olarak bayilik standı da sağlayan şirket ortalama olarak girişimcilerden bin liralık giriş sermayesi talep ediyor. Ayrıca şirket ürettiği mikrofiber temizlik bezlerine farklı logo ve tasarım fikirleri de sunuyor. Son olarak herhangi bir bayilik giriş bedelinin olmadığı firmanın sistemine dahil olarak 350’den fazla ürün yelpazesine ulaşmak mümkün.

Şirkete ulaşmak için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Toptan ve Bayilik İLETİŞİM:

KUKUROĞLU DIŞ PAZARLAMA
Telefon : +90 258 213 68 00

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Mikrofiber Temizlik Bezi Toptan ve Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Mikrofiber Temizlik Bezi Toptan ve Bayilik” üzerine 2 yorum

 1. Merhaba
  İlbays bezleri arıyorum sizde bulunurum toptan ticari anlamda bilgi alabilirmiyim
  Saygılarımla
  Fatih Muslubaş

  Cevapla
 2. Merhaba
  İlbays bezleri arıyorum sizde bulunurum toptan ticari anlamda bilgi alabilirmiyim
  Saygılar
  Fatih Muslubaş

  Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!