Donas Dürüm Bayilik

Donas Dürüm Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Donas Dürüm Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de fast food sektörü hem karlı hem hızlı nakit dönüşümü nedeniyle önemli fırsatlar sağlıyor. Sektörde en hızlı iş kurmak için ise bayilik – franchise fikirlerine göz atmanızı öneririz.

Son dönemde Türkiye’de en çok tercih edilen restoran zincirlerinden biri olan Donas, 40 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlıyor.

1997’de kurulan Donas, özellikle sunduğu tavuk dönerler ile çok yoğun ilgi çekiyor. Müşterilerine hijyenik bir ortamda hazırladığı sağlıklı ürünleri sunmak üzere sürekli gelişen firmanın bayilik şartları da merakla takip ediliyor.

Eskişehir merkezli olarak kurulan Donas, Türkiye’nin 30’u aşkın şehrinde 40 şubeye sahip. Şube sayısını artırarak müşterilerine her noktada ulaşmayı planlayan firma bu kapsamda büyüme adımlarını hızlandırmak için bayilik veriyor. Ancak Donas’ın zaman zaman bayilik sistemini kapattığına yönelik bilgiler de var. Bu nedenle Donas’ın bayilik sistemi hakkında son bilgileri yine firmanın iletişim adreslerinden almanızı öneririz.

Genellikle yürüyüş yollarında, büyük iş yerlerine yakın noktada bulunan Donas şubeleri, ortalama 30 metrekare alanlarda 3-4 personel ile hizmet veriyor.

DONAS İLETİŞİM

Adres: Hoşnudiye Mh 734. Sk No:10/16 İki Kule Residence Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon: 0(222) 321 44 88

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Donas Dürüm Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!