1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Evde Yapılabilecek En İyi 10 İş Fikri

Evde Yapılabilecek En İyi 10 İş Fikri
1

Neredeyse insanlar kadar fırsatın olduğu bir dünyada, gerçek çözümler sunabilecek ve gerçek değer yaratabilecek işletmelere duyulan ihtiyaç her zamankinden daha fazla. İşte bir yan iş kurmanıza yardımcı olacak ve neredeyse sermayesiz olarak başlayabileceğiniz en kazançlı ev iş fikirlerinden bazıları.

1. Anahtarlık Yapımı

Anahtarlık yapımı birkaç Youtube videosu ile bile öğrenebileceğiniz kolay bir iş fikridir. Evde yan gelir elde etmek amacıyla kolaylıkla başlatabileceğiniz bu iş fikrinde özellikle satış için Instagram gibi platformları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2. El Yapımı Sabun Yapımı

Minimum sermaye açılabilen bir işletme, doğal el yapımı dekoratif sabunların üretilmesidir. Ana yatırımlar hammaddeye harcanacak: sabun, koku ve uçucu yağlar, boyalar. Sabun üretimi, işin başlangıcından ürünlerin paketlenmesine ve satışına kadar yaratıcı bir süreçtir.

3. Evde Anaokulu

Hızlı bir geri ödeme fırsatı sağlayan etkili bir iş fikridir. Çocukları seviyorsanız, pedagojik eğitiminiz varsa ve daireniz birinci katta bulunuyorsa bu seçenek sizin için uygundur. 2-4 yaş arası 6 çocuktan oluşan bir grup ayda 1500 dolar net kar getirecek. Yaklaşık 650 dolar olacak aylık maliyet bölümünde bakkaliye, temizlik ürünleri, deterjanlar ve dadı maaşı yer alıyor. Yatırımlar, eğitici oyuncaklar, çocuk mutfak mobilyaları ve bebekler için uyku yerlerinin satın alınmasından oluşacak ve maliyeti yaklaşık 600 dolar.

İNCELEYİN: Evde Yapılacak 5 Düzenli Gelir Sağlayan İş!

4. Seyahat organizasyonu

Bu ilginç fikir, minimum yatırımla sıfırdan başlayabileceğiniz harika bir iştir. Öğrenci için ek bir gelir olarak iyidir. Böyle bir iş için bir oda kiralamak gerekli değildir – evden çalışabilirsiniz.

Gezi türleri çok farklı olabilir: fiziksel aktivite unsurları olan spor ve eğlence gezileri, tarihi öneme sahip yerleri ziyaret eden bilgilendirici geziler, avlanma veya balık tutma gezileri, dağlar, su, kayak ve diğerleri. Süre de önemlidir. Hafta sonu yürüyüşü ya da birkaç hafta olabilir.

Birkaç rehber kiralayarak, gezilere kendiniz katılamaz, ancak yalnızca organize edebilirsiniz. Yatırım esas olarak yürüyüş ekipmanı alımından oluşuyor-340 dolar, net gelir-ayda 2.500 dolar.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

5. Kapı ve pencere bağlantı parçaları imalatı

Kulplar, mandallar, larvalar, kilitler, eğimler ve gelgitler çeşitlidir. Ciddi başlangıç maliyetleri ve yüksek talep seviyesi gerektirmeyen basit bir araç, 4-6 ay içinde küçük bir başlangıç yatırımının geri ödenmesine ve yüzde 100-120’lik bir kar elde edilmesine olanak sağlayacaktır. Bunu garajınızda veya evinizin yakınında küçük bir müstakil alan kiralayarak yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Adıyörem Çiğköfte Bayilik

6. Serbest çalışan olarak çalışmak

Bir ev işi şeklinde sistematik karların klasik şeması. Tabii ki, altın dağları kazanamayacaksın. Bununla birlikte, doğru beceri ve bilginizin uygulanmasıyla, bu tür bir işi sürdürülebilir hale getirebilirsiniz.

Böyle bir iş için ihtiyacınız olan tek şey yazma becerileriniz ve internet. Google’da, özel bağımsız borsaları kullanarak siparişleri arayacaksınız. Ödemeler bilinen elektronik para birimleri kullanılarak veya doğrudan plastik kart üzerinden yapılacaktır.

Böyle bir işletmenin avantajları, zamanınızı siparişler arasında bölerek gelirinizi tahmin edebilmenizdir. Ve sizi en çok ilgilendiren konuları seçebilirsiniz.

Metin yazmaya paralel olarak, serbest programa göre ödenen bazı ek konuları inceleyebilirsiniz – sosyal ağlardaki grupları tanıtmak, inceleme yazmak, siteleri test etmek ve çok daha fazlası.

7. Fidan satışı

Fide satmak iyi bir mevsimlik iş olabilir. En büyük talepler salatalık, domates, lahana, biber ve diğer sebzelerin fideleridir. Fideleri evde de yetiştirebilirsiniz: balkondaki pencere kenarında veya bir serada. Fideleri birkaç seviyede yetiştirirseniz, 18 metrekarede bile yaklaşık 7,5 bin bardak fide koyabilirsiniz. Her kupa 10 dolara satılırsa, gelir 75.000 dolar olacak ve maliyetler dikkate alınarak kar yaklaşık 50.000 dolar olacaktır.

İNCELEYİN: Evde Ahşap Oyuncak Yaparak Aylık 3.000 Lira Kazanın

8. Düğün ve etkinlikler için araç kiralama

Prezentabl bir beyaz premium arabanız veya retro tarzı bir arabanız olsun, bu, arabanızı düğünler ve diğer kutlamalar için kiralayarak para kazanmak için harika bir fırsattır. Kiralama için 1-2 bin dolar kazanabilir ve araba için dekorasyon kiralamadan ek kar elde edebilirsiniz. Gerekli olan tek şey, müşterinin sizi bulabilmesi için iyi bir reklam platformu veya ilan sitesi bulmaktır.

9. Arama oyunlarının organizasyonu

Arama oyunları, gençler arasında popüler olan aktif bir rekreasyon şeklidir. Bir grup insan özel donanımlı bir odaya girer ve tamamlanması oyuncular için bir test olan ortak bir görevi vardır. Tam daldırma, özgün atmosfer ve büyük şehirlerde görevleri gittikçe daha ünlü ve talep gören hale getirmek için neler olduğuna inanılabilirlik. Küçük işletmenize sıfırdan başlamak için, birkaç küçük oda, sahne, mobilya, resepsiyon ekipmanı ve oyunlar için senaryo iş fikirleri içeren bir alana ihtiyacınız olacak. İlk katkı tutarı 8600 dolar, aylık kar 2900 dolar ve geri ödeme süresi en az üç aydır.

10. Özel ders ve evde eğitim

Yine, ev işinin en eski biçimlerinden biri özel ders vermektir. Antik çağlardan beri, bu tür bir kar değişmedi. Elbette, 21. yüzyıl bu çalışmaya damgasını vurdu. Şimdi hecelemeyi değil sınavı başarıyla geçmeyi öğreniyorlar. Ödevler, vakalar arasındaki yolda değil Skype üzerinden kontrol edilir. Ancak, özü değişmedi.

Bilgiye sahipseniz ve nasıl uygulanacağını biliyorsanız, öğrenin-özel ders vermeyi ev işiniz olarak düşünün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evden Yapılabilecek İşler

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 sene önce

    Evde paketleme işine ihtiyacım var, ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir