1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Evden Yapılabilecek İş Fikirleri ile 10.000 TL Ek Gelir

Evden Yapılabilecek İş Fikirleri ile 10.000 TL Ek Gelir
79

Asgari ücretin maalesef bir evi geçindiremediği bu ortamda evden yapılabilecek iş fikirleri aracılığıyla aylık 1 yada 2 asgari ücret kadar daha para kazanabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken evdeki tüm vaktinizi de kullanmanız gerekmez. Evden yapılabilecek iş fikirleri rehberimizde her kesime uygun farklı ve potansiyeli yüksek iş fikirleri bulunmaktadır.

Hangi işin size uygun olduğunu belirlemek için sermaye tutarınızı, deneyimlerinizi ve günlük boş vaktinizi göz önünde bulundurun. Yüksek gelir beklentisi nedeniyle yapmaktan hoşlanmadığınız bir iş için para ve vakti harcamayın. Bu işin orta ve uzun vadede geleceği olmayabilir.

Çeşitli sebepler ile evde vakit geçirmek zorunda kalıyorsanız eğer bunun ev ekonomisine katkı yapmanızı engelleyeceğini düşünmeyin. Hangi şartta olursa olsun evden yapılabilecek işler var ve bu işlerden ciddi gelirler sağlamanız mümkün. Elbette her iş için belirli bir emek ve zaman harcamanız gerekir. Hatta bazı iş fikirleri için küçük de olsa sermayeye gereksinim duyacaksınız. İş fikirlerinin birçoğu internet üzerinden sağlanıyor olsa da bazı iş fikirleri için evden çıkmanız gerekecek. Sadece internetten para kazanma fikirlerine göz atıyorsanız, İnternetten Para Kazanma rehberimize göz atabilirsiniz.

Evde ek iş fikirlerine göz atarak evden yapılabilecek birçok iş fikrini bulabilir ve kendinize uygun iş fikirlerini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bazı iş fikirlerini birkaç kişilik gruplar ile yapmak daha mantıklı olacak.

Evde ne iş yapabilirim diye düşünenler için; Evden yapılabilecek ek iş fikirleri…

1. YOUTUBER OLMAK

youtube

Evde yapılabilecek ve para kazandırma potansiyeli en yüksek işlerden biri Youtube’de video yayınlamaktır. Son dönemde oldukça popüler hale gelen Youtube aracılığıyla kolaylıkla para kazanma fırsatına sahipsiniz.

youtuber-olmak

Son dönemde Türkiye’de de birçok kişi tarafından yapılan ve ciddi kazançlar elde edilen bir iş fikri. Sadece evde basit yemek videoları hazırlayarak bile Youtube’den aylık 3-4 bin lira bile gelir elde eden ev hanımları var. Bu işe başlamak için bir kamera ve biraz eğlenceli video hazırlayabilmek yeterli. Konu hakkında ayrıntılı rehberimize Youtube’den Para Kazanmak bağlantısından ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak Youtube’de yayınlayabileceğiniz bir kanal fikri belirleyin ve ardından Youtube’den para kazanma rehberinden yardım alarak kanalınızı kurmaya başlayın.

Evde ek iş olarak youtube kanalı açsam ne yayınlarım diye düşünmeyin. Hali hazırda yaptığınız çoğu rutin işin başka insanlarda bir karşılığı vardır. Örneğin, ev hanımı olarak örgü örüyorsanız bunu videoya çekip nasıl yaptığınızı anlatın ve ne kadar ilgi çektiğini görün. Aşağıdaki video yaklaşık 1 milyon izlenme almış ve en basit haliyle şişle örgü örmeyi anlatıyor.

Kazanç: Aylık 7000 – 8000 TL
Kime Uygun: Eğlenceli veya bilgilendirici video hazırlayabilecekler.
Nasıl Başlanır: Kendinize uygun bir kanal ve video fikri bulun.

2. EVCİL HAYVAN BAKICILIĞI

kedi

Kalabalık bir bölgede yaşıyorsanız evcil hayvan bakıcılığı yapabiliyorsunuz. 4-5 hayvana aynı anda bakarak güzel kazançlar sağlamak mümkün. Kediler ve köpekle en çok bakıcılık yapacağınız hayvanlar olacak ve bu konuda kendinizi geliştirebilir ve birkaç sertifika alabilirsiniz.

Evinde evcil hayvan olarak kedi, köpek, kertenkele, kaplumbağa gibi aklına gelebilecek bir çok hayvan besleyenler var. Bu kişilerin aynı zamanda rutin çalışma mesaileri oluyor. Ayrıca uzun süreli tatillere çıkıyorlar. Bu süreçte de evcil hayvanlarını yanlarında götüremedikleri için yakın ve güvenilir birisine teslim etmek istiyorlar. Aranan kişi siz olursanız aynı bir çocuk bakıcılığı gibi çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işin güzel bir tarafı da referans yoluyla çok hızlı büyüyecek olmasıdır.

Kazanç: Aylık 3.000 – 5.000 TL
Kime Uygun: Hayvanları sevenler
Nasıl Başlanır: Çevrenize bilgi verin, sitede yaşıyorsanız ilan panosuna broşür asın. Yakın bölgenizdeki elektrik direklerine, duraklara broşür bırakın.

3. REKLAM TEMSİLCİSİ

reklam-temsilcisi

Evden satış ve pazarlama yapabilirsiniz. İnternet ve telefon ile bunu yapmak mümkün. İnsanlara bir şeyi pazarlamaktan hoşlanıyorsanız eğer komisyon bedelleri ile en yüksek evde kazanç sağlayan işler arasında yer alıyor. Evden reklam temsilciliği iş fikri hakkında ek bilgiler için Reklam Temsilcisi rehberine göz atabilirsiniz.

Özellikle ingilizce, almanca, flemenk (hollandaca), arapça gibi farklı bir dile hakimseniz bu sizi 3-0 önde başlatacaktır. Yabancı dillerin konuşulduğu bölgelerde personel giderleri ülkemize göre çok daha yüksektir. Telefon/internet aramaları ile yapılacak işler ofise bağlı olmadığı için rahatlıkla bir şirketten aldığınız görevi evinizde ya da bir cafede bile yerine getirebilirsiniz.

Kazanç: Aylık 3.000 – 5.000 TL
Kime Uygun: Pazarlama yeteneği yüksek
Nasıl Başlanır: Linkedln profilini oluşturun, firmalara birkaç mail atın.

4. PAKETLEME

paketleme

Özellikle imalat sektöründe yer alan firmaların paketleme işlemlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Türkiye’de özellikle büyük şehirlerde evde paketleme veren birçok işletme bulunuyor. Bu işletmelerden iş alarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Paketleme konusunda ek bilgiler için PAKETLEME işlerine göz atabilirsiniz.

Kazanç: Aylık 1.000 – 1.500 TL
Kime Uygun: Çok boş vakti bulunanlar, grup olabilecekler
Nasıl Başlanır: İmalathaneleri arayın

5. SANAL ÖĞRETMEN

özel-ders

Bilgisayar başında kurslar açarak burada sanal öğretmenlik yaparak para kazanabilirsiniz. Son dönemde birçok sanal öğretmen 100 – 200 öğrenci sayısına bile rahatlıkla ulaşabiliyor. Eğer herhangi bir eğitim dalında kendinize güveniyorsanız Skype üzerinden kurs açarak sanal öğretmenlik yapabilirsiniz.

Udemy online kurs konusunda kendisini oldukça geliştirmiş bir platform. Bu platforma eğitimci olarak kaydınızı yapabilir ve belirlediğiniz bütçeyle bilgilerinizi satabilirsiniz.

Öğretmenseniz ve birebir öğrencilerle ders işlemek istiyorsanız onlinekursum.com gibi platformlara kaydolup öğrencileri bulabilirsiniz. Bulduğunuz öğrencilere online ya da yüz yüze eğitim verebilirsiniz.

Kazanç: Öğrenci Başına Saatlik 100 TL
Kime Uygun: Anlatımı iyi ve iletişimi güçlü kişiler
Nasıl Başlanır: Sosyal Medya grupları

6. ANKET DOLDURMAK

anket

Yalnızca evinizde otururken bilgisayar üzerinden birkaç anket doldurarak gelir sağlayabilirsiniz. Ancak Türkiye’ye yönelik ciddi kazanç fırsatları şu aralar biraz düşük. Bu kapsamda bu iş fikrine direkt olarak bir kazanç kapısı olarak bakmak yerine ek gelir amacıyla değerlendirebilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Kazanç: Anket başına 1-2 Dolar
Kime Uygun: Herkese
Nasıl Başlanır: Anket Doldur Para Kazan rehberimize göz atın.

7. EV YEMEKLERİ YAPMAK

yemek

Ev yemekleri Türkiye’nin her yerinde para kazandırabilecek bir evde ek iş fikri. Ev yemekleri yapıp para kazanmak istiyorsanız eğer ilk etapta leziz yemekler çıkartabilmeniz gerekiyor. İnternette leziz yemek tariflerini bulabileceğiniz harika yapılış videoları bulabilirsiniz. Bu yemekleri çıkartarak ilk etapta yakındaki evlere ve işyerlerine satış yaptığınızı duyurmanız yeterli. İnsanları memnun etmeyi başarırsanız eğer iş hacminiz gittikçe büyüyecektir. Ayrıca restoranlara da ev yemekleri yaptığınızı mutlaka bildirin. Bu restoranlar sizinle iş birliğine gitmek için can atmıyor olabilir ancak mutlaka iş alacağınız yerler olacaktır. Zira birçok restoran bu konuda evlere ek iş de vermektedir.

Kazanç: Aylık 6.000 Liraya kadar kazanç potansiyeli
Kime Uygun: Güzel ve hijyenik yemekler yapabileceklere
Nasıl Başlanır: Evde Börek Yaparak Para Kazanmak rehberimize göz atın.

8. ORGANİK REÇEL YAPIMI

reçel

Evde iş imkanı arıyorsanız eğer ve reçel yapımı konusunda kendinize güveniyorsanız hiç durmayın, organik reçel üretimine başlayın. Pazardan veya şehrinizdeki Sebze ve Meyve Hali’nden uygun fiyatlar ile organik meyveler bulabilirsiniz. Bu meyvelerden organik reçel üretimi sağlayarak bu ürünlerden para kazanabilirsiniz. Organik reçel yapabilmek için birkaç video izlemeniz yada tariflere göz atmanız yeter. O kadar zorlu bir çalışma gerektirmiyor. Organik reçelleri ise herhangi bir markete yada pazarcı tezgahına bile satabilirsiniz. Ortalama olarak reçellerden elde ettiğiniz 200 TL’nin yaklaşık 120 lirası kardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Para Kazandıran 27 Ek İş Fikirleri: Evden İşe Koyulun!

Kazanç: Aylık 6.000 liraya kadar kazanç potansiyeli
Kime Uygun: Reçel üretimi konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Reçel üretimi konusunda bilgilendirici videolara göz atın

9. KANVAS TABLO ÜRETİMİ

kanvas

Son yılların evler için en iyi dekorasyon fikirleri arasında yer alan ve yüzde 600 kar marjı ile satışa sunulan kanvas tablolar evde iş imkanlarına göz atanlar için kesinlikle harika bir fikir. Evde kanvas tablo üretebilmek için herhangi bir marangoza gidip gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Ayrıca kanvas tabloları satmak için herhangi bir ev ürünleri satan dükkanla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Fabrika üretimi olarak tüm Türkiye’ye satılan kanvas tablolar genellikle aynı olduğu için farklı ve dikkat çekici ürünler daha hızlı satılmaktadır.

Kanvas tabloları üretebilmek için küçük bir baskı makinesi de satın alabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı üretim gerçekleştirirsiniz ancak öncelikle potansiyelinizi görmeden makine satın almanızı önermiyoruz. Bu tür makineler için 6-7 bin lira sermaye ihtiyacınız olacak. Kanvas tablolar konusunda seri üretime geçerseniz eğer bu ürünleri sosyal medyadan da satışa sunabilirsiniz. Bunun için özellikle Instagram’ı kullanmanızı öneriyoruz. Ciddi satışlar elde edebilirsiniz.

Kazanç: Aylık 10.000 liraya kadar kazanç potansiyeli
Kime Uygun: El işleri konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Sosyal Medya hesapları oluşturun

10. MAKALE YAZMAK

makale

Türkiye’de makale yazarak para kazanabileceğiniz onlarca platform bulunuyor. Bu platformlarda çeşitli şirketler, kurumlar, gazeteler ve dergiler için sık sık makale siparişleri alınıyor. Bu siparişler editör olarak alınan kişiler tarafından makaleye dökülüyor. Fiyatları genellikle değişmekle birlikte her 200 kelime için 10-20 TL para kazanabiliyorsunuz. Eğer evde bilgisayarınız varsa ve klavye kullanımınızın iyi olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bu iş fikrini değerlendirmenizi öneriyoruz.

Kazanç: 1000 kelime için 40-50 TL
Kime Uygun: Klavyede hızlı yazabilenlere
Nasıl Başlanır: Makale Yazarak Para Kazanmak rehberine göz atın.

11. ÇEVİRMENLİK

çevirmen

İngilizce biliyorsanız eğer evde çalışarak para kazanabileceğiniz en iyi iş fikridir. Çevirmen işi almak için internet üzerinden de hizmet veren ve alan şirketlere ulaşabilirsiniz. Çevirmenlik, gelişmekte olan bir ülke olmamız nedeniyle çok yüksek potansiyel taşımaktadır.

Kazanç: Aylık 8.000 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: İngilizce ve / veya ek birkaç dil bilenlere
Nasıl Başlanır: yenibiris.com / kariyer.net gibi platformlardaki ilanlara göz atın.

12. SOSYAL MEDYA SAYFALARI OLUŞTURUN

sosyal-medya

Sosyal medya hesapları ciddi bir gelir kapısı olmuş durumda. Facebook’ta, Twitter’da, Instagram’da hatta Google Plus’ta yüksek takipçiye sahip sayfalar yüksek fiyatlara satılıyor. Ayrıca bu sayfalara sık sık reklam teklifleri de gelmektedir. Eğer reklam almak istiyorsanız sayfanızın HAKKINDA bölümüne ayrıca bir iletişim adresi bırakmayı ihmal etmeyin.

Kazanç: Değişken – Yüksek Potansiyel
Kime Uygun: Eğlenceli veya bilgilendirici içerik oluşturabilenlere
Nasıl Başlanır: Facebook, Instagram veya Twitter’da sayfa açın.

13. AHŞAP OYUNCAK ÜRETİMİ

ahşap-oyuncak

Plastik oyuncaklar sık sık uzmanlar tarafından zararlı olarak nitelendiriliyor. Ayrıca sık sık aynı ürünler piyasada bulunuyor ve çocuklar için ebeveynler farklı alternatifler arıyor. Bu dönemde ahşap oyuncaklar gerçekten ilgi çekmeye başladı. Bir marangoza giderek alabileceğiniz 100 liralık parçalar ile bu işe başlayabiliyorsunuz. Bu tür ürünleri sosyal medyadan satabileceğiniz gibi topluca bir oyuncak mağazasına da satabileceğinizi belirtelim. Ahşap oyuncakları nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Youtube’da bu konuda binlerce Nasıl Yapılır? videosu bulunuyor.

Kazanç: Aylık 5.000 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: El işi konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Youtube’da “Ahşap Oyuncak Nasıl Yapılır” videolarına göz atın.

14. KOSTÜM TASARIMI

kostüm

Dikiş – nakış ülkemizde birçok insanın ilgisini çeken bir konu ve birçoğumuz bunu yaparken ciddi keyif alıyoruz. Bunu paraya dönüştürmek de gayet kolay. Eğlenceli ve vakit geçirmek için sıklıkla yapılan dikiş – nakış ve kostüm tasarımı konusunda kendinizi geliştirerek siparişler alabilirsiniz. Eğer bu konuda çok bilginiz yoksa ilk etapta yalnızca tamir işi ile de ilgilenebilirsiniz. Etrafınıza birkaç haber salmaktan çekinmeyin, dönüşümü olacaktır.

Kazanç: Aylık 7.000 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: Elbise dikimi konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Youtube’da “Kostüm Tasarımı” videolarına göz atın.

15. ANAHTARLIK ÜRETİMİ

anahtarlık

Son dönemde el yapımı anahtarlıklara olan ilgi de büyük artış var. Birçok bijuteri mağazasında en çok satılan ürünlerin başında gelen el yapımı anahtarlıkları evde yaparak ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Bu anahtarlıkları mahallenizde, şehrinizde bulunan tuhafiyecilere ve bu ürünlerin satıldığı iş yerlerine satabileceğiniz gibi kendiniz de Instagram ve Facebook üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Özellikle Instagram üzerinden satışlarda tam anlamıyla patlama var.

Kazanç: Aylık 3.500 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: El işi konusunda maharetli
Nasıl BaşlanırEvde Harika Ek İş Fikri rehberimize göz atın.

16. ÖZEL HEDİYELİKLER

hediyelik

Evde özel hediyelik ürünleri üreterek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş fikrinde biraz yaratıcılığınızı da konuşturmanız gerekiyor. Bu işi yapmak için maksimum 200-300 liralık bir sermayeye ihtiyacınız var. Herhangi bir tuhafiyeye giderek malzemeleri ucuz fiyattan alabilirsiniz. Üretmek istediğiniz hediyelikleri Youtube’den inceleyebilir yada kendi başınıza tasarımlar da üretebilirsiniz.

Kazanç: Aylık 5.000 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: El işi konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Youtube videolarına göz atın.

17. INSTAGRAM’DA SATIŞ YAPIN

instagram

Türkiye’de evde yapılabilecek en iyi iş fikirleri arasında kesinlikle Instagram’da satış yapmak bulunuyor. Kısa sürede evinizden bile dışarı çıkmadan eşsiz gelirler elde edebilirsiniz. Üstelik Instagram’da satış yapmaya başlamak için herhangi bir sermayeye de ihtiyacınız bulunmuyor. Bu konuda harika bir rehberimiz var, Instagram’dan Para Kazanmak rehberine göz atarak ek iş fikri hakkında eşsiz bilgiler bulabilirsiniz.

Kazanç: Kazanç sınırı yok.
Kime Uygun: Hafif teknik bilgiye sahip herkes.
Nasıl Başlanır: Rehbere göz atın.

18. SESLENDİRME

seslendirme

İyi bir sese sahip misiniz? Aslında iyi bir sese sahip olmasanız bile çeşitli programlar aracılığıyla da seslendirme yapabilirsiniz. Seslendirme hizmeti sağlamak için en önemli konu önemli bir diksiyondur. Seslendirme hizmetleri genellikle Youtube’nin son dönemde ciddi bir popülariteye sahip olması ile üst seviyelere çıkmıştır. Seslendirme hizmetine yönelik iş almak için Freelancer, Bionluk, Sadeceon gibi sitelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Youtube’de bir kanal açarak yaptığınız işleri yayınlamayı ihmal etmeyin.

Kazanç: Aylık 5.000 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: Genellikle akıcı ve düzgün bir hitaba sahip herkes.
Nasıl Başlanır: İş İlanları Platformlarına göz atın.

19. ODA KİRALAMA

oda

Evinizde kullanmadığınız bir odanız varsa bu odayı kiraya verebilirsiniz. Özellikle bir tatil yöresinde yaşıyorsanız turistler arasında çok popüler bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Öğrencilerin de sıklıkla bulunduğu alanlarda kullanılabilir.

Tatil yöresindeki evinizde oda kiralamak istiyorsanız mutlaka airbnb.com sitesine abone olun. Özellikle yabancı turistler bu sistemi kullanarak oda kiralama yoluna gidiyorlar. Odanızın kirası için belirleyeceğiniz rakam döviz karşısında oldukça uygun kalabilir ve rahatlıkla kiralama yapabilirsiniz.

Öğrencilerin yoğun olduğu bölgelerde de evinizin durumuna göre sadece kız ya da sadece erkek öğrencilere oda kiralama yoluna gidebilirsiniz. Öğrencilerin biraz hareketli ve gürültülü olma ihtimalini göz ardı etmeyin ;)

Kazanç: Aylık 1.000 TL – 3.000 TL
Kime Uygun: Çevresi geniş olanlar, evi müsait olan ve yeni insanlarla tanışmak isteyenler…
Nasıl Başlanır: airbnb.com ‘dan ilan açın, üniversitelerin ilan panosuna broşür asın.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (79)

 1. 29 Mart 2022

  vevirme isi veya paketleme acil lazim

 2. iyi günler evde paketleme istiyorum ailem de kalabalıktır yardımcı olursanız sevinirim:)

 3. 14 Mart 2021

  Evde paketleme isi yapabilirim

 4. EVDE PAKETLEME İŞİ YAPARIM

 5. Merhaba lar bende paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 6. Gerçekten ciddi paralar kazanabileceğiniz bir iş teklifim var. Üstelik sizlerin cebinden tek kuruş çıkmadan. Evden rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş. İletişime geçin birlikte kazanalım

 7. Konya ili paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 8. Bilgi için teşekkürler..

 9. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var

 10. paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardimci olun

 11. Hatay işe ihtiyacım var evde paketleme yapabilirim

  • 10 Ocak 2021

   Merhaba ben antalyadan serpil evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim

 12. Evde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 13. 21 Şubat 2020

  Merhabalar, 28 yaşındayım, öğretmenim fakat çok farklı sıkıntılardan dolayı ek gelire ihtiyacım var. 3 eve bakmak durumundayım. YArdımcı olursanız sevinirim.

 14. 14 Şubat 2020

  Elimden her turlu is gelir.her turlu paketleme isi yapabilirim.Çocuk okutuyorum.Elim cok pratiktir.Muğlada oturuyorum.Yardimci olursaniz sevinirim.Tesekkurler…

 15. Evde paketleme işi yapabiliriz. Eşimle birlikte emekliyiz. Geri dönüş bekliyoruz. Gaziemir/İzmir

 16. Evde kürdan,balon,pipet,mandal veya sabun paketleme yapabilirim.

 17. 24 Ekim 2019

  Her türlü evde paketleme işleri yapıla bilir ailemiz kalabalıktır.

  • 21 Kasım 2019

   Ev hanımıyım elim herturlu ise yatkındır. Evde herturlu paketleme işi yapabilirim. İstanbul ,Üsküdar da ikamet ediyorum. Teşekürler.

  • Her turlu paketleme evde yapılır iltibat

 18. paketleme işi yapmak ıstıyorum acılen paraya ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım adres KONYA

 19. 3 Ekim 2019

  evda sabun paketlama yapmak istiyorum

 20. 2 Ekim 2019

  Günümüzde gerek hayat pahalılığı gerekse ev ekonomisine destek olma ihtiyacı sebebiyle 7’den 70’e birçok kişi ek iş fikirleri ve para kazanma fikirleri arayışında. Bu kişilere yönelik olarak hazırladığınız bu yazı da başarılı ve faydalı bir yazı olmuş, teşekkürler.

 21. PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM ANKARA ÇANKAYA

 22. 30 Eylül 2019

  Hatay antakya dan yazıyorum acil iş ihtiyacım var

 23. Merhaba her türlü paketleme işi yaparim bu işe cok ihtiyacim var geri dönmenizi bekliyorum

  • Sesime güveniyorum ve işe ihtiyacım var sese ihtiyacı olan lütfen e postama dönüş yapabilir mi??

 24. HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPILIR.

 25. 17 Ağustos 2019

  Esenyurta oturuyorum evhanimiyim bu işe ihtiyacimvar geri dönus bekliyorum

 26. Paketleme işi yapmak istiyorum (kayseri )

  • Bende kayseride okul okuyorum bende bu işi yapmak istiyorum ve Organize sanayi bölgesi nde bulabiliriz bence bilginiz var mı?

  • 26 Ağustos 2019

   Ben evde yapabileceğim bir iş istiyorum paketlemede olur yeterki iş olsun

 27. Gerçekten çok güzel. İnsanın ufkunu açan çok güzel işler var. Özellikle ev hanımlarının, evde aşırı zaman geçiren beylerin ve üniversite öğrencilerinin işlerine yarayacaktır. Güzel güzel, aynen devam.

  • Merhaba. Çanakkale lapseki de oturuyorum tüm zamanım boş ve elim çok hızlıdır. Verilen işi istenilen günde yapabilirim. Daha önceden tecrübem var. İhtiyaçım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  • Merhabalar. Istanbul/zeytinburnunda yaşıyorum ve acil ise ihtiyacım var. Eski bir askeri personelim ve yaşım 30 evliyim evden uğraşabileceğim bir ise ihtiyacım var. Ilgilenen kişilere şimdiden teşekkür ederim

 28. Merabalar faydalı ve detaylı bir yazı olmuş tebrik ederim. Yakın zamanda ” Ek İş Fikirleri | Evde Ek İş Ne Yapabilirim?” başlıklı bir makale yayınladım. Göz atabilirsiniz faydalı olması dileğiyle.

 29. EK İŞE İHİTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM EVDE EK İŞ İSTİYORUM

 30. mersinde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.3 kişilik bir ekibim var

 31. Özlem Fidan malatya paketleme işi yapa bilirim ögrenciyim

 32. evde çeviri yapmak çevirmenin işidir. herkesin değil

 33. 16 Ocak 2019

  sabun paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi emek

 34. Merhabahar dikmen/Kibrista oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi yada ne olursa is istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 35. Merhaba. Evde 3 kisi el isi, dikiş nakış, işlem, hediyelik esya ya da paketleme isi yapmak istiyoruz. Acil yonlendirmenizi rica ederiz.

 36. EVDE YAPILABİLECEK EK İŞ ARIYORUM 4KİŞİLİK BİR EKİBİM VAR
  YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 37. antalya da evde paketleme işi yapmak isityorum.

 38. Bodrum da oturmaktayim evde yapabileceğim iş istiyorum

 39. Ek iş ariyoruz. 5 kişiyiz. Büyükkariştıran

 40. Bursa yenibağlar
  Paketleme işleri itina ile yapılır

 41. istanbul çekmeköy 3 kişilik ekibimiz vardır. 2 tane kredi ödediğimiz için ek gelire ihtiyacımzz var

 42. ESENYURT/ ISTANBUL da yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum

  • Ev hanımıyım izmirde yaşıyorum ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekürler

 43. Merhaba tekirdağ çorluda ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 44. 25 Ekim 2018

  Merhabalar hafta içi akşam ve hafta sonu evde boş vaktim olduğundan değerlendirebileceğim iş arıyorum ek iş olarak. İstanbul -Pendikte ikamet etmekteyim

 45. 24 Ekim 2018

  Merhaba

  İstanbul Anadolu yakasında hafta sonları ek gelir olarak çalışabileceğim veya evde yapabileceğim iş fikirlerine açığım.
  45 yaşında evli 2 çocuk babasıyım . Yardımcı olunmasını rica ederim. 532-422 40 93

 46. Tokat merkez evde paketleme katlama işi özenle yapılır zamanından önce teslim edilir

 47. 17 Ekim 2018

  İYİ ÇALIŞMALAR ANKARA DA İKAMET ETMEKTEYİM 24 YAŞINDAYIM İŞ ZAMANINDAN KALAN BOŞ VAKTİM FAZLA EVDE YAPILABİLECEK HER ÇEŞİT İŞLERİ YAPABİLİRİM EL BECERİM YÜKSEK KALİTELİ BİR İŞ ÇIKARTIRIM GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM…

 48. Merhaba Bulgarca ve Türkçe tercüme ve çeviri yapıyorum ilgilenen var ise mail göndersin lütfen

 49. Ankara çankaya

  • Ben gonca 23 yaşındayim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun Ankara Şereflikoçhisar ilçesinde yaşıyorum küçük bir kızım var lütfen geri dönüş yapın

 50. 1 Ekim 2018

  Yunanca – Türkçe ve İngilizce – Türkçe tercüme yapılır.

 51. 4 kişilik ekibiz paketleme işi yapmak istiyoruz tokatta yaşıyorum

 52. Kocaeli Karamürsel de yaşıyorum. Evde yapılabilecek paketleme, nikah şekeri hazırlama tarzı, emek yoğun iş arıyorum.

 53. Ankara etimesgutta oturuyorum. Her türlü paketleme işini yaparım.Uc kişiyiz çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın.

 54. Her ne olursa yapmaya hazırım yetrki kazanç olsun

  • Evde paketleme işi yaparım istanbul avrupa yakasında oturuyorum sizden cevap bekliyorum

  • 29 Aralık 2020

   Hayırlı günler aileme katkıda bulunmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 55. Çok ihtyacım var üniverste öğrencisiyim evde ek iş yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir