Adıyörem Çiğköfte Bayilik

Adıyörem Çiğköfte Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Yaklaşık 11 yıllık çiğköfte deneyimine sahip olan Samsun merkezli çiğköfte markası Adıyörem Çiğköfte bayilik veriyor. Türkiye’nin ilk çiğköfte fabrikasını kuran marka olan Adıyörem, günlük 40 bin tona yakın çiğköfte üretii gerçekleştirmektedir.

Yüzde 100 katıksız ve doğal bir çiğköfte üretimi hedefi ile yola çıkan Adıyörem, ürünlerinde sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi kullanmamakta ve bakanlığın verdiği birçok sertifikaya sahiptir.

Türkiye’nin her noktasına bayilerini ulaştırma hedefi bulunan Adıyörem çiğköfte bu kapsamda esnek koşullar ile bayilik veriyor. Günümüzde Türkiye’nin 400 noktasında bayileri bulunan firma, yakın zamanda bu sayıyı 500’e ulaştırmayı planlıyor.

BAYİLİK PAKETİ

Adıyörem çiğköfte, daha fazla bayiye ulaşabilmek amacıyla bayilik sisteminde sürekli kampanyalar düzenliyor. Firmanın son olarak düzenlediği kampanya kapsamında, bayilik ücretini, reklam katılım payını talep etmeyerek, yeni bayilerine 750 kg Ücretsiz Çiğ köfte sağlıyor.

Adıyörem çiğköfte bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 100’ü aşmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Toybelen Mahallesi, Anadolu Bulvarı No:361 İlkadım/ SAMSUN
Telefon: 0362 437 82 28

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Adıyörem Çiğköfte Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!