Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!

Evde Ek İş > Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!

Türkiye iş potansiyeli olarak her yıl büyüme sağlayan bir ülke. Bu nedenle sık sık ülkemizde evlere ek iş veren firmalar ortaya çıkıyor. Bu firmalardan bazıları yalnızca becerilerinizi kullanmak isterken, bazıları da temelde vaktinizi satın alıyor. Birçok firma evlere iş verme fırsatı sayesinde büyük bir personel istihdam etme masrafından sıyrılmaktadır. Bu firmalar genel olarak firma bünyesinde paketleme, dikme, toplama gibi basit işler için eleman istihdam etmek yerine bu işleri evlerde boş vakti olanlara vermektedir.

Evlere iş veren firmalar sık sık değişiklik gösteriyor. Çünkü sektörde büyük bir canlılık var ve kısa vadeli işler de gerekli olabiliyor. Bu nedenle bu tür firmaları sık sık araştırmanız ve yeni sektöre giren firmalardan iş almayı başarmanız gerekiyor. Evlere iş veren firmalar genellikle boş vaktinizi ve becerilerinizi kullanıyor. Bu tür işleri yapmak için çok ciddi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok.

Genellikle evlere iş veren firmalar Türkiye’de şu işlere ağırlık veriyor:

 • Davetiye Katlama
 • Sabun Paketleme
 • Tütün Sarma
 • Süs Eşyası Hazırlama
 • Kibrit Paketleme
 • Kürdan Paketleme
 • Nikah Şekeri Hazırlama
 • Mandal Paketleme
 • Plastik kaşık – çatal paketleme
 • Katalog

Ve daha birçok farklı kategoride evlere ek iş veriliyor. Bu şirketler bu işleri vermeye karar vermeden önce genellikle şu tür bilgileri talep ediyor:

 • Ortalama 1000 iş için gerekli süre
 • İş için kaç kişi çalışacağı
 • Bu işten beklediğiniz aylık kazanç
 • Her gün işin yapılıp yapılmayacağı
 • İşleri almak için siz mi geleceksiniz yoksa şirket mi gönderecek?
 • Daha önce yaptığınız evde ek işler

Bu tür bilgileri verdikten sonra evlere ek iş veren firmalardan iş alımı başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu bilgiler arasında en önemli konu ise İŞ İÇİN KAÇ KİŞİ ÇALIŞACAĞI ve ORTALAMA 1000 İŞ İÇİN GEREKLİ SÜRE konusu. Zira bu tür şirketler evlerde 1 kişi çalışacak birine iş vermek yerine 10 kişi çalışabilecek biriyle çalışmayı daha çok ister. Çünkü, tek tek biri ile çalışmak iletişim konusunda şirkete ek uğraş anlamına geliyor. Bu nedenle bu tür başvuruları yapmadan önce mutlaka işi yapabilecek en az 3 kişi bulmanızı tavsiye ediyoruz. Bulunduğunuz bölgede sizinle birlikte çalışacak çok kişi bulabileceğinize inanıyoruz. Komşularınızla birlikte de bu işi rahatlıkla üstlenebilirsiniz.

1 KİŞİ 1000 LİRA KAZANABİLİYOR

Evlere ek iş veren firmalardan aldığınız işi her gün 3-4 saat yaparsanız eğer ortalama olarak 1 kişi 1 ayda 1000 lira civarında para kazanabiliyor. Son dönemlerde bu rakamda yüzde 10’luk bir artış yaşandığını da ayrıca belirtmek gerekiyor. Birçok yeni şirket sektöre girdi ve farklı işler için evlerde çalışacak kişilere ihtiyaç duyuluyor.

RAHATLIKLA BULUNABİLİR

EVLERE EK İŞ

Evde yapabilecek bir ek iş arıyorsanız eğer bu konuda ayrıca büyük bir şehirde yaşamanızın büyük önem arz ettiğini belirtelim. Örneğin 50 bin nüfusa sahip bir ilçede bu tür işler için çok fazla alternatifiniz olmayabilir. Bu durumda kendi ek işinizi aramak için sizin çalışma yapmanız gerekiyor. Her şehirde – ilçede evde yapabileceğiniz ek iş bulmak mümkün. Ancak bunun için bazı firmalara sizin uğramanız gerekecek. Örneğin bir matbaaya giderek burada davetiye katlama işi bulabilirsiniz. Yada plastik bardak – çatal – kaşık üreten bir firma varsa bu firmaya giderek paketleme işini rahatlıkla alabilirsiniz. Bu tür şirketler çok büyük olmadığı için internet üzerinden ulaşmak bir miktar zor olabiliyor.

Ayrıca bulunduğunuz yerde Organize Sanayi Bölgesi varsa eğer buraya muhakkak uğramanızı tavsiye ediyoruz. OSB’lerde yüzlerce fabrika bulunur ve bu fabrikaların çoğunda halihazırda evlere ek iş veriliyor. Ancak büyük şirketler teker teker evlere iş vermek yerine bir şirket ile çalışıyor ve bu süreci bir şirket yönetiyor. Bu fabrikaların iletişim – müşteri bölümüne giderek bu işler hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

HATALARA PEK GEÇİT YOK

Bu tür evlere iş veren firmalardan iş aldıysanız eğer dikkat etmeniz 2 önemli nokta var. Bu tür şirketler genellikle işlerinin aksamaması için bu 2 noktaya dikkat etmenizi talep ediyor.

 • İşin belirtilen tarihte teslimi
 • Tamamlanan ürünlerin hatasız olması

Bu 2 noktada sorun çıkmazsa eğer şirketler bir sonraki iş için size öncelik tanıyor ve daha fazla iş veriyor. Bu sayede bu işinizi komşularınıza, akrabalarınıza da vererek aracılık üzerinden de para kazanma şansınız var. Bu konuda bir başarı hikayesinin de olduğunu belirtelim.

SEDA HANIM’IN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İstanbul’da yaşayan 42 yaşındaki ev hanımı Seda Gürler, 9 yıl önce İstanbul’da davetiye katlama işi arıyor. Ve şimdi Seda hanım yaklaşık olarak 200 kişiyi dolaylı olarak istihdam ediyor. Hikayeyi bizzat Seda Gürler’den dinleyelim: “8-9 yıl önce eşim inşaatlarda çalışıyordu ve İstanbul’da tek odalı bir evde 3 kızımla birlikte yaşıyorduk. Bu para bize yetmediği için ilk başta dikiş – nakış işi yaparak para kazanmaya çalıştım ancak dikiş işleri gittikçe azaldı ve bende başka işlere bakmaya başladım. Bizim mahallede büyük bir matbaa vardı. Bu matbaaya gittim bir gün ve burada bana davetiye katlayıp katlamayacağımı sordular. Ne söyleseler yapacak durumda olduğum için pek bir şey sormadan her şeye evet dedim. Akşam eve gittiğimde 10 bin adet katlanması ve kurdele yapıştırılması gereken davetiye ve sadece 4 günüm vardı. Bunları kızlarım ile birlikte biz 3 günde tamamlayıp matbaaya götürdük. Çok özen göstermiştik ama ellerimiz falan bayağı yorulmuştu. Bize 10 bin adet davetiye için 700 lira verdiler.

Bu benim eşimin 3 haftalık maaşı kadardı ve biz bunu 3 günde yapmıştık. Sonra bu matbaa şuanda daha fazla iş yok ancak oldukça sizi arayacağız dediler. Bende bu potansiyeli gördükten sonra başka matbaalara da gitmeye başladım. Hatta öyle bir hal aldı ki 500 – 1000 adet işi kabul etmemeye başladım. Birçok yerden iş aldım 5 bin 6 bin adet. Bunları da kızlarım ile birlikte hallettik. Ay sonunda 6 bin liraya yakın para kazanmıştık ancak ciddi manada yorulmuştuk. Bu anda aklıma bir şey geldi ve komşularıma bu işleri bölüştürmeye başladım. Matbaa bana 10 bin adet için 600 – 700 lira veriyordu bende bu parayı komşularıma 400 – 500 olarak veriyordum. Ve böylece aracılıktan da kazanmaya başladım. Şuanda yaklaşık 200 kişiye iş veriyorum ve güzel bir evimiz var. Eşim de bu işe girdi ve davetiye dışında da birçok farklı iş alıyoruz.”

YORUM BÖLÜMÜNDEN NOT BIRAKIN

Türkiye’de birçok firma bu rehberimizi görmekte ve buradan da evlerde iş arayan kişilere iş sağlamaktadır. Aşağı kısımda yer alan not bölümüne yalnızca doğru mail adresiniz ile yorum ekleyerek evlere iş veren firmalara da ulaşabilirsiniz. Ancak lütfen telefon numaranızı bırakmayın, biz şirketlere gerekli görüldüğünde mail adresinizi veriyoruz.

ŞEHİRLERE GÖRE SEÇİM

Evlere ek iş bulunabilecek iller için ayrıca bu şehirlere yönelik rehberler oluşturuyoruz. Her il için evlere ek iş veren firma oldukça listemizi güncelleyeceğiz.

Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya

UYARI: Evde iş verdiğinizi belirten birkaç kişinin depozito adı altında ödeme alıp dolandırıcılık yaptığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine evde iş veren firmaların listesi kaldırılmıştır. Lütfen tanımadığınız kimseye ödeme göndermeyiniz.

Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu

Burdur

Bursa

Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum

UYARI: Evde iş verdiğinizi belirten birkaç kişinin depozito adı altında ödeme alıp dolandırıcılık yaptığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine evde iş veren firmaların listesi kaldırılmıştır. Lütfen tanımadığınız kimseye ödeme göndermeyiniz.

 

Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta

İstanbul

İzmir
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis

Kocaeli

Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye

UYARI: Evde iş verdiğinizi belirten birkaç kişinin depozito adı altında ödeme alıp dolandırıcılık yaptığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine evde iş veren firmaların listesi kaldırılmıştır. Lütfen tanımadığınız kimseye ödeme göndermeyiniz.

 

Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir! hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!” üzerine 2.283 yorum

 1. merhaba
  TÜP bebek tedavisi için eşime ilaç paralarında yardım etmek istiyorum. evde paketleme işine gerçekten ihtiyacım var.

  Cevapla
 2. bursa nilüfer ilçesinde oturuorum 2 çoçuğum var işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 5466116534

  Cevapla
 3. Merhaba ben ve annem evde iş yaparak ek gelir sağlamak istiyoruz. Uzun yıllardır çalışma hayatındayız ve artık evden de iş yapmak istiyoruz. Bize ulaşabilirseniz çok seviniriz.

  Cevapla
 4. Merhaba.. Ankara Çankaya’da yaşıyorum. 19 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Paketleme işi arıyorum, 3-4 kişilik bir grupla birlikte çalışabilirim. El becerim de vardır. Üniversitede çizim ve tasarım üzerine bir bölüm okuyorum bu tür işler de yapabilirim. Dönüşünüzü bekliyorum..

  Cevapla
  • Bu tarz ek işlere çok ihtiyacım var.Birlikte yapabileceğim 6 kişilik grubum var.zonguldak Ereğli’de oturuyorum.

   Cevapla
  • Adana’da oturuyorum beş kişiyiz 22 yaşındayım öğrenci değilim evdeyim paketleme işini yapmak istiyorum zamanında ve titizlikle teslim edeceğiime emin olabilirsiniz.Aileme destek olmak istiyorum bu işle lütfen geri dönüş yapar mısınız ne kadar ücret alacağımı da aciklar misiniz lütfen geri dönüş yapın

   Cevapla
 5. merhaba, 35 yaşında ev hanımıyım manisa turgutlu’da yaşıyorum. evde çalışabilcek 3 kişiyiz ve paketleme işi yaparak aile bütçemize katkı yapmak istiyoruz. verilen işleri zamanında ve titizlikle teslim ederim.

  Cevapla
  • Merhaba Bursa/Gemlik de yasiyorum evde yapabilecegim pakatleme isi ariyorum elim hizlidir isi zamaninda teslim ederim ayrica biz 3 arkadasiz isimizi itina ile yapariz

   Cevapla
 6. 6 kişilik bir ekibiz sayimız artabilir evde veririlecek her tür işi yaparız bizide değerlendirirseniz seviniriz .

  Cevapla
 7. Merhaba, Ankara Keçiören de yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım vardır. Düzenli zamanında teslim edilir ve işlere özen göstererek yapılır.

  Cevapla
  • Merhaba ev hanımıyım 2çocuk annesiyim onlara bakıyorum ve eşime yük olmak istemıyorum paketleme olarak her işi yaparım ekipte bulabılırım

   Cevapla
 8. Merhaba;
  İstanbul/Büyükçekmece – Sinanoba’da oturuyorum. 45 yaşında bekar tek çocuklu bir kadınım. Bu tür bir işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.
  İyi çalışmalar

  Cevapla
  • Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar) oturuyorum, evde, paketleme tarzı yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

   Cevapla
  • 23 yaşında bir çocuk annesiyim dulum bu ise ihtiyacım var miktara göre calisabilecegim arkadaşlarım var .istenilen zaman dilimine yetistirebilirim geri dönüşünüzü bekliyorum 🙏

   Cevapla
 9. Ankara keciorende oturuyorum Evde hertürlü paketleme işi yapılır ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
  • Elazığ Kovancılarda oturuyorum. Evde ekek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. 4 ile 5 ekibim var iş yoğunluğuna göre de ekip sayısı rahatlıkla artar. Geri dönüşüm yaparsanız sevinirim

   Cevapla
  • Elazığ Kovancılarda oturuyorum. Evde ekek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. 4 ile 5 ekibim var iş yoğunluğuna göre de ekip sayısı rahatlıkla artar. Geri dönüşüm yaparsanız sevinirim8

   Cevapla
 10. Merhaba
  5 kişilik ekip ile paketleme, boncuk, dikiş, süsleme ve montaj gibi işler yapmak istiyoruz aile bütçesine katkı olarak
  Dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
 11. İstanbul Anadolu yakası Karta evde paketleme yapmak istİyoruz 3 4 kişiyiz ve bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

  Cevapla
  • Ne olur benimde cok ihtiyacım var elim herşeye yatkın bende cevre den bulurum komşularımdan ne olur yardımcı olun

   Cevapla
  • Merhaba Şanlıurfa’da yaşıyorum ise çok ihtiyacım var elim yatkındır hizliyimdir lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var

   Cevapla
 12. Merhaba. 3 kişiyiz. Paketleme işi yapabiliriz. Düzenli ve zamanında teslim ederiz. Bursa Nilüferde oturuyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 13. Merhaba, şuan işsizim. Acil işe ihtiyacım var. 4 kişilik bir ekibiz evden iş yapmak için desteğinizi rica ederim.

  Cevapla
  • Evde 2 kişi olarak paketleme yapacağız daha önce paketleme işi yaptım şuanda ailem ve akrabalarımda da bu şekilde çalışanlar var iş kolay ve benim bu iş için müsait olan bir odam var sizlerden sipariş alır ve ödememi teslimatında sorunsuz alabilirsem ekip olarak daha fazla insanlara da tavsiye edebilirim istanbul Bakırköy

   Cevapla
 14. Merhaba, adım Melisa Erciyes Üniversitesinde öğrenciyim ve derslerimi aksatmadan ve cep harçlığımı çıkarabileceğim paketleme işine ihtiyacım var . Zamanında ve özenli bir şekilde yapabileceğimi iş disiplinine sahip olduğumu düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Cevapla
 15. 6 kişilik bir aileye sahibim .
  Kisa süre önce dolap süsü işi yapıyorduk.
  Yanlız alıcısı azaldığı için . Bırakmak zorunda kaldık. Bu işi yapmak istiyoruz . Üstesinden geliriz .

  Cevapla
  • Merhaba Ankara’da oturuyorum daha önce de arkadaşlarıma yardım ettim 3 kişilik bir aile grubuyla beraber yapabiliriz el becererimiz vardır

   Cevapla
 16. Merhaba
  adım şevket SAMSUN da yaşıyorum merkezde ilkadım da ikamet ediyorum bağırsaklarımda olan bir sıkıntıdan dolayı oturarak bir iş yapmak istiyorum ayakta uzun süre kalamıyorum evde yapabileceğim bir iş varsa yardımcı olabilirmisiniz elimden her tür iş gelir

  Cevapla
  • Sakarya Karasuda ikamet ediyorum evde yapabileceğim iş istiyorum. Her iş elimden gelir. Grupta oluşturabilirim lütfen yardımcı olun. Temiz ve hızlı çalışırım saygılarımla…

   Cevapla
  • Merhaba, Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum, evde, paketleme tarzi yapabilecegim ek işe ihtiyacım var…

   Cevapla
 17. Merhaba. Ben evliyim ve aynı zamanda üniversite okuyorum. Ek gelire ihtiyacım var. Türkiyenin her yerinden gönderilecek işleri yapabilirim. Vaktinde ve temiz bir şekilde teslim ederim.

  Cevapla
 18. merhaba ben uşak sivaslı eldeniz köyünden yazıyorum mandal sabun ve davetiye işine varım igilenirseniz mesaj atın

  Cevapla
  • Merhabalar Ben Ankara’da Çankaya da oturuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var ne iş olursa dediğiniz gibi temiz çalışır zamanında teslim ederim.yardımcı olursanız çok sevinirim

   Cevapla
  • Merhaba izmir gaziemirde yaşıyorum.okul öncesi öğretmeniyim ama calismiyorum .ev hanımıyım.3 kişilik ekibimle beraber davetiye katlama,paket yapma işini yapabilirim.elim yatkındır.acil geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum…

   Cevapla
  • Ankarada yaşıyorum çok acil evde paketleme işlerine ihtiyacım var evim kira 4 kişi yapacağız temiz ve zamanında teslim ederim nolur yardımcı olur ve geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi calışmalar

   Cevapla
 19. El işleri yapabiliyorum. Kağıtlardan küçük defterler yapıp dikiyorum. Elim yatkındır.Davetiye katlama işini hızlı ve muntazam yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 20. Elimden her iş gelir herşeyi yaparım çok zor durumdayım iki Çocuk annesiyim hakkariden yazıyorum gelir hic yok ne olsa yaparım acil mesaj atın lütfen biz dört kişiyiz yaparız inşallah

  Cevapla
  • Merhaba ben emine davet ye isi yaparım evde her türlü isi yapabilirim tekstil isi yapıyordum taş dizim isi ama işler çok kötü durumda ve evde yapabileceğim işleri arıyorum lütfen bana da bir ulaşın Tek başıma haftalık 5bin adt taş dizim isi yapıyordum 6bin bile oluyordu acill iş arıyorum

   Cevapla
   • Merhaba 41 yaşındayım. Ev hanımıyım elim her türlü işe yatkındır. Dokuma oya işi falan yapıyorum. Ama 4 kızım okuduğu için gelirim yetmiyor. Trabzon da yaşıyorum. Her türlü paketleme katlama işini yaparım.

    Cevapla
 21. Adım sevgi bir kızım var eşimden ayrıldım ve isim yok bir gelirim de bulunmamakta sadece eski EŞİM yatırır ise 500 TL nafakam var aylık birde evim var evimde iş yapmak istiyorum dışarıda çalışmaya gücüm yok yardımcı olur iseniz çok memnun olurum disiplinli düzgün çalışan bir insanim

  Cevapla
 22. Merhaba, ben Emine.
  Çalışmadığım için çok fazla boş zamanım oluyor. Bunu da paketleme vb.işleri yaparak değerlendirmek istiyorum. İstanbul/ Kağıthane de yaşıyorum. Dönüş yapmanızı bekliyorum. Teşekkürler.

  Cevapla
  • Acil işe ihtiyacım var gebeliğimden dolayı diğer işleri yapamıyorum o sebeble evde yapabileceğim Bi iş lazım dönüş yapar mısınız

   Cevapla
   • acil ise ihtiyacim var gebeligimden dolayi baska yerde calisamiyorum esime destek olmam gerekiyor olamiyorum uzun suredir ariyorum bana yardimci olursaniz cok sevinirim bursada oturuyorum elim her ise yatkindir

    Cevapla
  • Merhaba ordu da yaşıyorum. Ev giderlerine destek olmak için paketleme yapmak istiyorum. YArdımcı olursanız sevinirim.

   Cevapla
  • SAMSUNDAN yazıyorum Evde yapabileceğim iş arıyorum eşim hasta emekli maaşından sadece 300 tl para kalıyor oda faturalara gidiyo kirada kalıyoruz geçim sıkıntısı yaşıyoruz.
   Her türlü iş olur daha önce evde konfeti işi yapmışlığım vardır. Elim alışkın 3 kişilik iş yapabilirim

   Cevapla
   • Eşime yardım etmek ve çocuğum un ihtiyaçlarını karşılamak için bu işi istiyorum konya selçuklu da oturuyorum davetiye katlama işi ariyorum9

    Cevapla
   • Ankarada yaşıyorum çok acil evde paketleme işlerine ihtiyacım var evim kira 4 kişi yapacağız temiz ve zamanında teslim ederim nolur yardımcı olur ve geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi calışmalar

    Cevapla
 23. Merhabalar.. 3 kişiyiz takım çalışması halinde. Bu işe ihtiyacımız var.. yardımcı olursanız çok seviniriz.. istanbul/ümraniye

  Cevapla
 24. Ankara mamak huseyingazide oturuyorum bu işlere elim yatkındır dikiş nakış kursuna gittim bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız

  Cevapla
   • Elım yatkındır esımle bırlıkte yapıcam sımdılık 2 kısıyız ama komsum var oblara da tavsıye ederim yardımcı olursanız sevinirim

    Cevapla
   • Merhabalar aydın kusadası ılcesınde otuyorum.Paketleme işi istiyorum.Cocugum var gelır elde etmek ıstıyorum

    Cevapla
   • Merhaba Antalya da oturuyorum lara bölgesinde yetkili kişiler bana ulaşabilir mi e posta adresimi birakicam ordan telefon numaramı veririm. Ek iş arıyorum evde.

    Cevapla
 25. Merhaba ev hanımıyım 20.saatımı is yaparak güzel zamanından önce teslım ederım çok ihtiyacım var bır kere gördunuzmu zaten güvencınız tam olcekdır her gün 20.saatımı sadece sız vercenız ışe ayırırım lütfen.Annem babam oğlum ıçın bana büyük bır destek olur geri dönüş yaparsınız deye umutla beklerım ?

  Cevapla
  • Merhaba .bursa karacabeyde oturuyorum.ev hanimiyim 5kisilik ekibim var. Daha once silikon kurdele ve etiketleme isi yaptim. Universite mezunuyum ve issizim. Elim hizli ve titizim dir donus yaparsaniz sevinirim tesekkurler

   Cevapla
 26. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Yeterince boş zamanım var. Paketleme, davetiye vs.. ne olsa yaparım. El becerim var. Isparta eğirdirde yaşıyorum. Hızlı dönüş sağlayabilirim.

  Cevapla
   • İstanbul sultanbeyli de yasiyorum. Evliyim ve ev hanimiyim. Sadece cep harcligimi kazanmak ve sizin sayesinizde dostlarima da kazandirmak istiyorum. Ozenli ve duzenli calisabilcek bir ekiple geri donusunuzu bekliyorum. Hayırlı işler.

    Cevapla
  • Meraba ben melike İstanbul’da yaşıyorum üniversite mezunuyum fakat iş bulamıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim acil dönüş bekliyorum

   Cevapla
 27. Merhaba. Öğrenciyiz. İki kişiyiz. Malumunuz burs yetmiyor. Paraya ihtiyacımız fazlasıyla oluyor. Derslerin de haricinde çok fazla boş vaktimiz oluyor. Hem boş vakitlerin değerlenmesi hem de kendimizi ekonomik açıdan idare edebilmek için bu iş bizim için iyi olacak. Temiz ve itinalı çalışırız. Zamanında yetiştiririz. Geri dönüşünüzü dört gözle bekliyor olacağız 🙂
  İyi çalışmalar….

  Cevapla
  • Eşimle beraber çalışıyoruz ancak ev kirası masraflar yetmiyor maalesef. Evden boş saatlerde hergün ek iş yapıp para kazanmaya ihtiyacımız var. Lütfen destek verebilecek paketleme şirketleri yardimci olursa minnettar oluruz.

   Cevapla
  • Ankara çankaya da oturuyorum 7kişiyiz elimiz hızlı ve titizdir verdiginize pişman olmuyacaksınız emin olun geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

   Cevapla
   • Selamlar İstanbul Üsküdar ev hanımıyım üniversite mezuyum evde iş imkanı için lütfen dönüşünüzü rica ederim

    Cevapla
  • İstanbul Anadolu yakasında Umraniyede oturuyorum . Umraniye cekmekoy vs hangi semtte olursa, ise ihtiyacimiz var , ikisi üniversite olmak üzere 3 çocuğum öğrenci. 3 kisi paketleme yapmak istiyoruz . Lütfen firmalarla iletişime geçmek için bize yardım edin

   Cevapla
  • Evde yapabileceğim iş arıyorum eşim hasta emekli maaşından sadece 300 tl para kalıyor oda faturalara gidiyo kirada kalıyoruz geçim sıkıntısı yaşıyoruz.
   Her türlü iş olur daha önce evde konfeti işi yapmışlığım vardır. Elim alışkın 3 kişilik iş yapabilirim

   Cevapla
  • Eşim tek kendı çalışıyor asgari ücretle çalışıyor çocuklarda hasta olunca çok zor durumdayız lütfen iş imkanı sağlayın Allah rızası için…

   Cevapla
  • ben istanbul gaziosmanpasa mevlana mahallesinde oturuyorum 3 tane kizim var ve okuyolar onlara egitimine destek olmak istiyorum evimde yapabilecegim bir is ariyorum tek calismiycam biz evde 7 di kisiyiz yardimci olursaniz sevinirim

   Cevapla
   • Merhaba şimdilik 10 kişiyiz daha da artarız işin durumuna göre bu işe çok ihtiyacımız var manisada yaşıyoruz

    Cevapla
  • Merhabalar ben Gaziantep te oturuyorum evde paketleme işi istiyorum 10kisilik bir grubum var her türlü paketleme işi olur yardımcı olun lütfen çok ihtiyacımız var

   Cevapla
  • Merhaba evde iş istiyorum biz kalabalık bir gurubuz çoğaldıkça çoğalırız bize iş verenler memnun kalacaktır Adıyama merkez

   Cevapla
 28. Ankara Keçiören de yaşıyorum ben annem ve kardeşim çalışacağımız Evde iş arıyoruz bütün paketleme işlerini yapabiliriz

  Cevapla
  • Merhaba öğrenciyiz o yüzden bir yerde işe girip çalışmak çok zor oluyor. Bu nedenle eve paketleme üzere olan işlerden almak istiyoruz. Şuanlık 4 kişilik bir grubumuz var. Bununla ilgili bilgi almak istiyoruz. Teşekkürler

   Cevapla
  • Merhaba biz 3 kisiyiz paketleme isi yapmak istiyoruz butceye katki icin titiz calismak ve mahcup etmemek ilk hedefimiz yardimci olursaniz sevinirim

   Cevapla
   • Merhaba. Biz iki kişiyiz . Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Her gun 8-9saat boş vaktimiz var. İstanbul Gaziosmanpaşa Küçukkoy de kaliyoruz.

    Cevapla
  • Merhabalar. Seda hanımın başarı öyküsü beni tetikledi. Ben Istanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Evde ek iş yapıp eşime ve ekonomimize katkı sağlamak istiyorum. Davetiye katlama, sabun yada mandal paketleme işlerini yapabilirim. Grup halinde çalışabileceğim çevremde var. Dönüşlerinizi bekliyorum..

   Cevapla
  • Merhaba Ankara Keçiören de yaşıyoruz. Herhangi bir paketleme işini yapabiliriz.3 kişiyiz günde 4-5 saat çalışabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

   Cevapla
  • Merhaba… Annem ile birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz babama ekonomik katkı sağlamak için herhangi bir paketle işi olur yardimci olursaniz cok sevirim şimdiden teşekkürler

   Cevapla
   • Evde yapılabilecek paketleme,davetiye katlama işleri arıyorum teşekkürler bayraklı izmir dönüş yaparsanız sevinirim

    Cevapla
  • Merhaba, iyi çalışmalar.Biz üç kişiyiz evde ek gelir olarak paketleme işi yapmak istiyoruz. AKSARAY/merkez iletişime geçerseniz sevinirim.

   Cevapla
  • Merhaba. Biz iki kişiyiz . Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Her gun 8-9saat boş vaktimiz var. İstanbul Gaziosmanpaşa Küçukkoy de kaliyoruz.

   Cevapla
   • Adana da oturuyorum ev hanımıyım iki çocuk okutuyorum el becerim var ve pratik çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

    Cevapla
  • Merhaba ben yalova’da oturuyorum 2 çocuk annesiyim işe çok ihtiyacım var umarım en kısa zamanda dönüş yaparsınız elimden gelen herşeyi yaparım

   Cevapla
 29. Merhaba.Ankara Abidinpaşa’da deneyimli ve genç kadromuzla zamanında ve kaliteli ürün teslimatı yapıyoruz.

  Cevapla
 30. Merhabalar ben sakaryada yaşıyorum bu işi büyük bir zevkle yapabilirim kısa zamanda da teslim ederim acil dönüş yapmanızı rica ediyorum

  Cevapla
  • İSTANBUL/ Tuzla da ikamet ediyorum. Davetiye katlama işini bende istiyorum. En iyi şekilde özenle yapıp teslim edeceğimden hiç şüpeniz olmasın. Ulaşırsaanız sevinirim.

   Cevapla
 31. Merhaba Ankara Esat’ta yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum beni de bilgilendirebilir misiniz? teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Merhaba ben İzmirde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum evde çok kalabalık aile olduğundan bu işi yapabilirim geri dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler

   Cevapla
  • Merhabalar, istanbul mecidiyeköyde ikamet ediyorum. Paketleme işini daha önce yapmış bulunmaktayım. Toplamda 5 kişiyiz vereceğiniz işi disiplinli ve kaliteli bir şekilde size sunmak isteriz. Eğer sizin için uygunsak geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   Saygılar..

   Cevapla
 32. Merhaba ismim Hatice ev hanımıyım . Evde 3 farklı cocuga farklı zamanlarda cocuk bakıcılığı yaptım şimdide evime ek gelir kaynağı olması için evde paketleme işini yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
  • Isinizi cok iyi yapiyorsunuz.adiyaman ili kahta ilcesinde oturuyorum.evde 2 kisiyiz ve genis bir cevrem var.cok kisiye is verebilirim.ismim mesut.evde is imkani olursa değerlendirmek isterim.bana cok samimi geldiniz.kolay gelsin diyorum

   Cevapla
  • Ben kendime güveniyorum daha öncede yaptığım is 2 kişiyiz lütfen donus yapın düğünüm var ve paraya çok ihtiyacım var

   Cevapla
  • istanbulda yasiyorum çocugum oldugu için çalisamiyorum 3 kişiyiz ihtiyacimiz var geri dönüş yaparsaniz sevinirimķsevinirim

   Cevapla
 33. evde paketleme işi yapmak istiyorum elbecerisi olan biriyim bu işe çok ihtiyaçım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
  • Rize de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ailem ve iki arkadaşımla beraber 7 kişilik bir ekibiz istenilen tarihten önce siparişleri yetiştirip kargolayabiliriz lütfen şehir uzak diye vazgeçmeyin teşekkür ederim şimdiden saygılar

   Cevapla
  • bu evde paketleme işine çok ihtiyacım var esime destek olmak istiyorum lütfen dönüş yapın disimi tırnağına takar yine de istenileni yaparım sorumluluk sahibiyim kendime güveniyorum

   Cevapla
  • Isinizi cok iyi yapiyorsunuz.adiyaman ili kahta ilcesinde oturuyorum.evde 2 kisiyiz ve genis bir cevrem var.cok kisiye is verebilirim.ismim mesut.evde is imkani olursa değerlendirmek isterim.bana cok samimi geldiniz.kolay gelsin diyorum

   Cevapla
  • Kendi ayaklarımın üstünde durmak ve kızıma eğitimi için daha fazla destek olabilmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum.Şu anda bu iş için bana yardım edebilecek kişi sayısı 4 ama zamanla çoğalabilir tabiki de…

   Cevapla
  • İstanbul Küçükçekmece’de yaşıyorum, 3 arkadaş ek gelire ihtiyaç duyduğumuz için çalışmak istiyoruz, temiz ve düzenli çalışarak işeri en kısa sürede yetiştiririz.

   Cevapla
  • Merhabalar sakarya da yaşıyorum paketleme işi yapıp aileme katkı sağlamak istiyorum elim yatkındır kısa zamanda teslim ederim acil dönüş yapmanızı rica ederim

   Cevapla
  • gunde 10_15 saatimi ayirebilirim bir ise basladigimda bitirme takintim vardir olabildigince hizli teslimat yaparim cokda kalabalik bir ailem var isimizi de titiz yapariz deneyin cok memnun kalirsiniz …

   Cevapla
  • Merhaba ben sibel 23 yasindayim izmirde yasiyorum ev hanimiyim yeni evliyim henüz çocuğum yok 1 aylik evliyim ve davetiyemi kendim katlamistim severek ayni zamanda ev isleri yemek vs. Yapiyordum bana aliskanlik oldu ve sürekli yapma isteği oluyodu tabiki ama davetiyelerim bitmisti. Simdi ihtiyacim var okuyamadigim icin lise diplomam yok ve ise giremedigim icin en azindan kendi cebimde param olsun esim darda kalinca ben destek veririm diyerek bir haftadir is ilanlarina bakiyorum sonunda bu siteye denk geldim ve cok sevindim katilmak istiyorum araniza elim gayet yatkin ve rahat baya bir dacetiye yapabilirim dönerseni cok sevinirim.

   Cevapla
 34. Merhaba. Ankara Etimesgut ‘ta yaşıyorum . Evden paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
  • Merhaba ben izmirden Doğa. Yıllardır el işlerine merakım ve yatkınlığım var. Takılarımı kendim yapıyor, bazı kıyafetlerimi kendim dikiyorum. Bir işe yaramayan Malzemelerden herhangi birşeyler tasarlamak hobilerim arasında. Şehir dışında okuyorum. Harçlığımı çıkarmak için her türkü paketleme vb. İşleri yapabilirim.

   Cevapla
 35. merhabalar kolay gelsin evde is imkani paketleme ariyorum yardimci olursaniz sevinirim ankarada ikamet ediyorum simdiden tesekkur ederim

  Cevapla
  • istabul anadolu yakasi kartal da oturuyorum 3 çocuk annesiyım çocuklarımın okul ihtiyaçları ve mutfak masraflarım için evden calisabilecegim iş arıyorum yardım çı olursanız sevinirim davetiye katlama Teşekkürler simdiden?

   Cevapla
  • Yeni Emekli devlet memuruyum kirada oturuyorum ve aylığım yetmiyor üniversitede okuyan oğlum okulunu dondurmuştu devam etmesi için ek gelire çok ihtiyacım var paketleme işini seve seve yaparım bol zamanım var yardımcı olup dönerseniz çok sevinirim

   Cevapla
  • Mrb istanbul kadikoyde yasamaktayim herturlu paketleme isini temiz ve itinayla yapabilir istediginiz zamanda teslim edebilirim cok ihtiyacim var.tskler

   Cevapla
 36. SELAMÜN ALEYKÜM EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ÇOK TİTİZİM YAPILACAK İŞİ GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE HASSASİYETLE TAKİP EDER YAPARIM İNSAALLAH. İSTANBUL ESENYURTTA OTURUYORUM MAİLLERİNİZİ BEKLİYORUM SELAMETLE…

  Cevapla
 37. selam
  istanbul kartal da yaşıyorum. köy hizmetlerinden emekliyim. evde daha önce de bileklik,kolye paketlemeleri dahil. yılbaşı şapka yapımı ve paketlemesi işi yaptım. iş aldığım bayan işi bıraktığından tekrar iş arayışına geçtim. şu ana kadar yaptığım işleri zamanında teslim ettim. yaptığım işlerden düzeltme olarak geri dönen de olmadı. mail adresime ulaşırsanız tekrar evde iş yapmak istiyorum.
  teşekkürler

  Cevapla
 38. Ankara sincan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Mandal veya davetiye paketleme işi olabilir.özenli iş yapan biriyimdir.

  Cevapla
  • Merhaba çanakkale de yaşıyorum özenle verilen işi yapmaya hazırım. Öncesinde ise düğme işi yapmıştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

   Cevapla
 39. Aydın Kuşadasında oturuyorum Süs eşyası boyama ,paketleme işi ,davetiye katlama vb.işleri olursaevden çalışmak isterim

  Cevapla
 40. Merhaba,
  İstanbulda yaşıyorum, üniversite mezunu ev hanımıyım. Aile bütçemize destek olmak için paketleme işi yapmak istemekteyim. Bilgilerinize sunarım.

  Cevapla
 41. Merhaba. Ben Bursa’ da oturuyorum. Evde her türlü paketleme (sabun kına) katlama (davetiye) süsleme işini yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Cevapla
   • Yeni emekli devlet memuruyum.Aylık gelirim çok düşük olduğu ve oğlumu üniversitede okutabilmek için acil ek gelire ihtiyacım var evim kira.Bolca boş vaktim var ve evde paketleme işi yapmak istiyorum izmirde yaşıyorum

    Cevapla
  • İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum paketleme işini daha önce yaptım bu konuda deneyimim var herturlu işe açığımdir acil geri dönüş saglarsaniz sevinirim ise ve paraya çok ihtiyacım var

   Cevapla
  • Merhabalar Afyondan yazıyorum 3 kişi sizlerle çalışabiliriz paketleme işi vs.. işimi özenle titizlikle yapmayı seven bir insanım ..

   Cevapla
 42. Merhabalar ben İstanbul Bağcılarda oturuyorum.5 kişilik bir grubuz.Elimiz çok yatkın ve çabuktur.Acil dönüş yaparsanız sevinirim….

  Cevapla
  • Merhaba ben kocaeli gölcükte yaşiyorum eşime evde iş yaparak yardımda bulunmak istıyorum. 4 çocuk annesıyım elimden her iş gelır. Umarım sesımı duyarsınız çok ıhtıyacım var teşekkürler

   Cevapla
  • Merhaba 4 bayaniz ev hanimiyiz istanbul zeytinburnunda ikamet ediyoruz ve daha once paketleme isi yaptik katlama iside yaptik … Her türlü eve is alabiliriz katlama paketleme davetiye kina seker kurdam sabun vs.

   Cevapla
  • Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var annemle beraberde yapabilirim lutfen geri donus sağlayın istanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum .

   Cevapla
   • Merabalar istanbul Gaziosmanpaşada oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim elim çok pratiktir dönüş yaparsanız sevinirim.

    Cevapla
  • Merhabalar eve paketleme isi istiyorum elim yatkindir ve seri çalışırım ergenede ikamet ediyorum donus yaparsanız sevinirim

   Cevapla
 43. 38 yaşındayım İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Hafta içi akşam ve hafta sonu paketleme işi yapabilirim.İyi çalışmalar dilerim.

  Cevapla
  • İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum paketleme işini daha önce yaptım bu konuda deneyimli biriyim her türlü ise açığım acil paraya ihtiyacım var lütfen geri dönün

   Cevapla
 44. Merhaba, Evde iş yaparak ek gelir elde etmeye ihtiyacım var. Her işi en doğru şekilde yapabilirim. (davetiye katlama,paketleme vs. her şey olabilir.)

  Cevapla
  • Merhaba adana çukurova da oturuyorum ev hanımıyım çocuklarımın üniversite masraflarını karşılamak için iş arıyorum

   Cevapla
   • Merhabalar
    İstanbul (Anadolu Yakası )Ümraniye’de oturmaktayim. Evlere verilen ,el becerisi gerektiren ,hizli ve sorunsuz donus bekleyen , duzenli ve istikrarli sekilde ,güven ve uyum icinde çalışma arkadaşı arayan isverenden paketleme / davetiye katlama vb. Evde yapılabilecek iş arıyorum.

    29 yaşındayım / sorumluluk sahibiyim üniversite mezunuyum suan çalışmiyorum. Ev ekonomisine destek olmak istiyorum. günlük iş için ayiracagim vakti verilecek işin durumuna ve istenilen ciktiya göre belirleyip planlamasını yapıp o şekilde hazırlıyorum. Bu şekilde hem.işveren hemde kendi adıma teslimatta sıkıntı yasamiyorum .dönüşlerinizi bekliyor ve
    İyi çalışmalar diliyorum

    Cevapla
  • Merhaba,
   Evde paketleme işine ihtiyacım var ev hanımıyım(davetiye katlama, paketleme) geri dönüş bekliyorum lütfen

   Cevapla
 45. Merhaba,
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, Aydın’da ikamet etmekteyim. Geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  Cevapla
 46. Mrb ben selma evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var lütfen kayseri keykubatta ikamet ediyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 47. Mrb ben selma evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var lütfen kayseri keykubatta ikamet ediyorum

  Cevapla
 48. Merhaba, üniversite mezunuyum ama evlilik sebebi ile artık ev hanımıyım. Ek gelir ve boş durmamak adına eve iş almak istiyorum. Benimle beraber 3 kişiyiz. İstanbul Küçükçekmece’ de ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
  • Duzce_merkezde oturuyorum. Evli ve bir çocuğum var.ayrica AÖF de halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum.titiz ve pratik biriyimdir.ekip kurabilir ve kısa sürede çok iş yapabilirim.paketleme vb. Özlere ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum. Iyi günler.

   Cevapla
   • merhabalar
    daha öncede evimde bir süru farkli isler de bulunduk mandal,kürdan,oyunca ve bunun gibi daha nicesi ailemiz kalabalik eve ek gelir elde etmek istiyoruz pketleme davetiye katlama vb islere ihtiyacim yardimci olursaniz sevinirim:)

    Cevapla
  • Evliyim 22 yaşıdayım ve 2 adet küçük çocuğum var ve evde iş yapmaya para kazanmaya çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim sakaryada ikamet etmekteyim şimdiden teşekkür ederim

   Cevapla
 49. merhabalar ankarada öğrenciyim. daha önce evden bileklik işi yaptım ve yeterince hızlıyım. çankayada yaşıyorum. 3 kişilik ekibim var ihtiyaca göre daha kalabalık ekip oluşturabilirim. elim işlere yatkındır. ekip arkadaşlarımla her işin üstesinden gelebiliriz. ailemize destek olmamız ve eğitim masraflarımız için bu işe ihtiyacımız var.

  Cevapla
   • Merhabalar ben ıstanbulda yaşıyorum sizinle bende çalışmak isterim elıme her ıse yatkındır ve acıl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevınırım

    Cevapla
 50. Merhaba, İzmir’ de yaşıyorum, okulum devam ediyor bu nedenle tam zamanlı bir işte çalışma fırsatım bulunmuyor, aileme yardım etmek ve kendi birikimimi oluşturmak için evde ek iş yapmak istiyorum. Ailemle birlikte hızlı bir şekilde bu işi gerçekleştireceğimizi belirtmek isterim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

  Cevapla
 51. Denilide yaşıyorum evde paketleme işi yapmaktı istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen çıkı ihtiyacım var

  Cevapla
   • Merhaba İzmirde ikamet ediyorum . Bu işi yapmak için oldukça vaktim var. Elim hızlı temiz ce düzenlidir. Her türlü paketleme işini 5-6 arkadaş istenilen vakitte titizlikle teslim edebilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

    Cevapla
 52. PERİHAN YILMAZ. KIZ MESLEK LİSESİ EL SANATLARI MEZUNUYUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

  Cevapla
 53. Daha önceden dolap süsü paketleme işi yaptım şimdide istiyorum dönüş dönüş Yaparsanız sevin irim acille lütfen

  Cevapla
  • Evde paketleme işi yapabilirim. İlk etapta 5-6 kişi ailecek çalışabiliriz. Çevrem de geniştir. Zamanla daha büyük bir iş yükü üstlenebilirim. Hızlı ve güvenilir yaparım. Boncuk dizme işi yapmıştım daha önce.

   Cevapla
  • Merhaba ,daha önce ailece böyle bir iş yaptik.Dort kişilik bir aile olarak evde çalışmak üzere iş almak istiyoruz.Urunleri hasarsız ve zamanında teslim etmenin önemli sartlardan olduğunu biliyor ve önemsiyoruz.Tercih edilip iş talep etmekteyiz.

   Cevapla
 54. Istanbul/sefakoyde ikamet ediyorum.
  Evimde hertürlü iş yapabilirim
  Ekip kurabilirim
  Acil irtibata geçmenizi bekliyorum.

  Cevapla
 55. İzmir’de İkamet ediyorum ev hanımıyım paketleme isi icin bol vaktim var lütfen qeri donus yaparsaniz sevinirim….

  Cevapla
   • Istanbul tuzlada oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

    Cevapla
   • NEVŞEHİR de yaşıyorum evde kapı süsü, bebek tulumu süsleme, lohusa terliği tacı,pleksi veya ahşap magnet süslemesi vs yaptım elim bu tarz işlere yatkındır. Bileklik, her türlü takı tasarımı, tesbih işi, paketleme işi ,sabun, kürdan , davetiye katlama vs yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

    Cevapla
  • Merhaba..İstanbul pendikte oturuyorum. Toplamda 3 kişi çalışacağız. Ek gelire çok ihtiyacım var şuan işsizim boş vaktim de bayağı var elimiz de hızlıdır ve kesinlikle temiz çalışırız. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

   Cevapla
 56. merhaba ben arzu istanbul kadıköyde oturuyorum..ünversitede okuyan bir oğlum var ve evde paketleme işi yapıp ek gelir elde etmek istiyorum…5 arkadaş beraber yapacağız elimiz hızlı ve beceriklidir….destek olursanız çok seviniriz…

  Cevapla
  • Kocaeli ızmitte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek için istiyorum elim hızlıdır ev hanımıyım boş vaktim coook

   Cevapla
  • Merhaba trabzonda yasiyorum, acaba trabzonda paketleme isi imkani varmi. Geri donus yaparsaniz cok memnun olurum.

   Cevapla
   • İzmir Konak bölgesinde oturuyorum. Ailede 3 bayanız ihtiyacımız olduğu için evde ek iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz.

    Cevapla
 57. merhaba ben arzu istanbul kadıköyde yaşıyorum…üniversitede okuyan oğlum var ve ek gelire ihtiyacımız var 5 kişilik arkadaş grubumuzla evde paketleme işi yapmak istiyoruz….elimiz hızlı ve beceriklidir….iş imkanı tanınmasını rica ederiz…

  Cevapla
  • Izmir karabaglarda oturuyorum evde her türlü paketleme isi yapabilim elim hizli ve beceriklidir yardimci olursaniz cok memnun olurum teşekkürler

   Cevapla
   • Bu işe çok ihtiyacım var daha önce gır gır işi yaptım paketleme sizden ricam allahm rızası için baba yardımcı olun grubumda var gününde teslim ederiz nisanliyim hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum sizden ricam bi cevapla dönün nisanlimin e postasini atyorum

    Cevapla
 58. merhaba
  istanbul ömerlide yasıyorum 6 kişilik ekibim var temiz titiz ve disiplinli calısacagimızdan şüpheniz olmasın ek iş degil devamlı ve istikrarlı bir sekilde calışırız tam zamamnında ve istenilen sekilde teslim ederiz şuan iş arayışındayız irtibata gecersek memnun kalırsınız
  iyi çalışmalar…

  Cevapla
 59. ANKARA ALTINDAĞDA İKAMET ETMEKTEYİM. EL BECERİSİ KONUSUNDA KENDİME GÜVENİYORM KÜÇÜKLÜKTEN GELEN BİR HOBİ DE DENEBİLİR.

  Cevapla
  • Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Üniversitesi öğrencisiyim. Oldukça bol zamanım kalıyor ve bu zamanımı değerlendirmek istiyorum. Evde 6 kişiyiz. Hepimiz bu tür işleri yapabilecek kişileriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

   Cevapla
 60. Sakarya da ikamet ediyorum çok acil iş arıyorum paketleme işi ne olursa, çok hızlı ve pratik bir yapıya sahibim düzenli ve titiz çalışma ortamım mevcut dönüş bekliyorum teşekkürler

  Cevapla
 61. İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum. Daha önce de bu tarz işler yaptım. Tek yada ekip olarak çalışabilirim. Bilginize.

  Cevapla
 62. Istanbul tuzla da ikamet ediyoruz evde paketleme isi vs iş düşünüyoruz elimiz yatkın 5 kişi olarak bi ekip oluşturduk. Evde yapılabilecek bi ise ihtiyacımız var . Gün boyu bosuz . Bize verilen tarihte ürünleri teslim edeblirz.

  Cevapla
   • Merhaba bende daha önce evreni iş yapmıştım kibrit paket en Sakız’ı paket şimdi boştayım ben sabun paketleme istiyorum şişen nasıl ulaabilirim istanbuldan yaşıyorum teşekkür ederim

    Cevapla
  • Istanbul tuzlada oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım varyardimci olursaniz sevinirim

   Cevapla
 63. Merhabalar antalyada oturuyorum.Evde yapabileceğim paketleme isi ariyorum.Ise cok ihtiyacim var.Lutfen donus yaparsaniz sevinirim.

  Cevapla
 64. Hatay payasta oturuyorum ev hanımıyım ise ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum kına ve papatya gibi şeyleri paketleme yapabilirim

  Cevapla
  • 22 yaşındayım öğrenciyim okulumun zorluğu ve ders saatlerimin çokluğundan dolayı part time iş bile bulup çalışamıyorum hiç bir gelirim olmadığı için okul yol yemek masrafımı bile karşılayamıyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yapı yardımcı olursanız çok sevinir ve duacınız olurum. Teşekkür ederim hayırlı işler..

   Cevapla
   • Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Üniversitesi öğrencisiyim. Oldukça bol zamanım kalıyor ve bu zamanımı değerlendirmek istiyorum. Evde 6 kişiyiz. Hepimiz bu tür işleri yapabilecek kişileriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

    Cevapla
 65. Vardiyalı çalışıyorum kalan zamanımı değerlendirmek istiyorum borçlarımı ödemek için ek işe ihtiyacım var üç kişilik bir gurup kurdum gruptaki herkes çok temiz ve titiz Edirne’de oturuyoruz yardımcı olursanız seviniriz şimdiden teşekkür ederiz

  Cevapla
  • Evliyim çocuğum var iş bulamıyorum.yazin fabrikda çalışıyorum..evde annem eşim ve ben beraber ek işler yapabiliriz.geri dönüş yapmanızı temenni ediyoruz.. Rize merkez

   Cevapla
 66. 7 aylık hamileyim ama bu evde iş yapmama engel değil bebeğim olacak paraya ihtiyacım var yardımınızı rica ederim. Her türlü paketleme işini yaparım.

  Cevapla
 67. Bursa osmangazide ikamet ediyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum katlama paketleme boncuk işi sahan önce hepsinden tecrübem var yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Cevapla
  • İstanbul Sultangazi de ikamet ediyorum daha öne düğme işi yapmıştık kızım ile beraber yine 2 kişi birlikte yapabileceğimiz iş istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

   Cevapla
  • Evliyim çocuğum var iş bulamıyorum.yazin fabrikda çalışıyorum..evde annem eşim ve ben beraber ek işler yapabiliriz.geri dönüş yapmanızı temenni ediyoruz.. Rize merkez

   Cevapla
 68. Ankara Yenimahalle’de yaşıyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum 4-5 kişilik bir grubumuz var. Tüm gün boyunca boş vaktim var, verilen işi istenildiği gibi temiz bir şekilde yapıp teslim edebilirim. Maddi sıkıntılarım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  Cevapla
 69. Aydın/Efeler’deyiz. 5 kişi bu işi paketleme işi yapmak istiyoruz, haftanın 5 günü günümüzün yarısı boş geçiyor, işi yapmak için fazlasıyla vaktimiz var

  Cevapla
 70. İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum. 4 kişilik ekibim var. Paketleme, zarf katlama, montaj, elektronik parça montajı, priz montajı vb. gibi evlere verilen işler arıyorum. En kısa sürede dönüş yapabilirseniz sevinirim, iyi çalışmalar.

  Cevapla
 71. Merhaba
  Sakarya Serdivan’da ikamet ediyorum. İşe çok ihtiyacım var. Her türlü paketleme, boncuk, tesbih vb işleri yapabilirim. İşimde çok özenli ve titizimdir. Lütfen geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

  Cevapla
  • Merhabalar İstanbul da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum tecrübemde vardır işe ihtiyacım var ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

   Cevapla
 72. Samsun’da canik bölgesinde yaşıyorum işe ihtiyacım var bebeğim olduğu içim benim için en iyisiyi evden olan geri dönüş sağlanırsa sağlam iş çıkartırım

  Cevapla
 73. Lise son öğrencisiyim. Üniversite ve kitap almak için para biriktirmeye çalışıyorum. El becerilerinde oldukça iyi olduğumu düşünüyorum. Zamanında teslim eder ve titizlikle çalışırım.

  Cevapla
 74. Ben nida nur bu işi yapmak istiyorum hemşire olarak mezunum şuanda çalışmıyorum benimle iltibaata geçerseniz sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba istanbul şişli bölgesindeyim. Ev hanımıyım paketleme işiniz titizlikle yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

   Cevapla
 75. Merhaba İstanbul / Sultanbeyli’de ikamet etmekteyim 4 kişilik bir grubuz maddi anlamda aileme destek olmaya ihtiyacım var . Bu işe çok ihtiyacım var . Lise mezunuyum . Elimiz hızlıdır . Çok memnun kalacağınıza inanabilirsiniz . Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler efendim .

  Cevapla
 76. Bi oğlum olcak yardımcı olursaniz seviniriz bursa sirinevlerde oturyorum evde is uapmak istiyorum temiz bir şekilde ürünlerinizi teslim ederim güveninizi geri dönerseniz eğer tanırsanız sağlarım

  Cevapla
  • Merhaba aynı apartmanda 5 komşuyuz ev hanımıyız evde ek iş yaparak ailemize katkıda sağlamak istiyoruz.izmir aliagada ikamet ediyoruz.

   Cevapla
 77. Emekli babam ve ablam için evde tütün sarma işi istiyoruz. Kocaeli’de ikamet ediyoruz. Günde 30-40 karton hatta sürekli ve garanti bir imkan sağlanırsa makine temin ederek günlük 100 karton ürün çıkarabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

  Cevapla
 78. selamunaleykum ev hanımıyım bir bebegim var onun ihtiyaçları ve kiramı çıkarabilmek icin ise ihtiyacım var eşimin akşam yardımlarıyla bu isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevaba girersiniz istanbul sultangazide oturuyoruz

  Cevapla
 79. istanbul alibeykoyde ikamet ediyorum paketleme isi yapmak istiyorum etiketleme olabilir dons saglarsaniz sevinirim

  Cevapla
  • Istanbul Esenyurtda oturyoruz 10 kişi çalişıcaz iş olursa çalışmak istiyoruz iş oldukça daha çok çalışmak istiyen ev hanımları var

   Cevapla
  • 12 kişlik bir tasarım şirketiyiz istediğiniz işleri yapabiliriz her türlü paketleme- tasarım-fotoğrafçılık

   Cevapla
  • evde paketleme ve benzeri işleri kolayca yapabilirim.Mailime cevabınızı bekliyorum.Elektronik işlerden de anlarım Afyon için bekliyorum

   Cevapla
 80. Merhaba İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum 5kisilik ekibimle acil iş istiyoruz bizimle irtibata geçerseniz seviniriz ilginize şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
 81. İstanbul eyüp sultan da oturuyorum evde terlik kürdan çorap paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim çocuklarım var zor durundayım

  Cevapla
  • Adim Bahar ufak çocuğum olduğu için çalışmam şuan imkansız o nedenle evde yapılabilecek iş arıyorum irtibata geçerseniz çok sevinirim .teşekkürler

   Cevapla
  • Merhaba istanbul şişlide oturuyorum iki kişiyiz işe çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz.

   Cevapla
  • Meraba Afyonkarahisar’da oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım grup halindede yaparız cok ihtiyacım var eşim calısmıyor kirada oturuyoruz lütfen dönüş yapın

   Cevapla
 82. Merhaba iki çocuğum var biri engelli çalışma imkanım yok evde ek iş istiyorum çok ihtiyacım var eşim işsiz ikimizde paketleme işi yapabiliriz gelir kazanmak istiyorum

  Cevapla
  • Kayserı paketleme ısı yapmak ıstıyorumm esmde ıssız evde yapıcak 4 kısıyız buna ıhtıyacımız var teşekkür ederiz en kısa zamanda dönüş yaparsanız mutlu olucaz

   Cevapla
 83. Merhaba , Samsun’da yaşıyorum.Evden çalışabileceğim iş arıyorum ,borclarim var , lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
  • İzmir Bayraklı’da yaşıyorum 20 yaşında,üniversite öğrencisiyim,özellikle yaz tatili süresince öğrenci hayatıma bütçe katkısı sağlamak amacıyla başvuruda bulunuyorum.Günümü evde geçiriyorum,el becerim oldukça fazladır,size yardımcı olabileceğime inanıyorum.

   Cevapla
 84. Ev hanimiyim manisa turgutlu ilcesinde oturuyorum.ekibim saglam 15 kisiden fazlayiz.paketleme isi yapariz. Ise ihtiyacim var.gununde ve ozenle isinizi teslim ederim.geri donus yaparsaniz sevinirim

  Cevapla
 85. Ben özgül Uğur, hafta içi hafta sonu hergün tüm çeşit paketleme işleri için uygunum. En kısa süre de siparişleri teslim edebilecek donanıma sahibim. Yakın zamanda Bana dönüş yapmanızı bekliyorum.

  Cevapla
 86. Malatya merkez.yasemin gezici.iki cocuk annesiyim .23 yasindayim.cok zor durumdayim bu ise acil ihtiyacim var acil yardimci olun

  Cevapla
 87. Eşim inşaat işinde çalışıyor iki çocuğum var maddi desteğe ihtiyacım var balikesirin ayvalik ilçesinde yaşıyorum 3 kişi yapacagiz

  Cevapla
 88. Ankarada ikamet ediyorum. 2 tane üniversitede okuyan çocuğum var. Evde 5 kişiyiz. Evde paketleme, davetiye katlama gibi işler yapabiliriz. Hızlı ve titiz çalışırız. Lütfen geri dönüş yapın.

  Cevapla
  • Merhaba ben 21 yaşındayım Hatay Reyhanlı da yaşıyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmaya ihtiyacım var 2 kişiyiz

   Cevapla
 89. Merhaba acil işe ihtiyacım var 3 kişi yapacağız davetiye katlama nikah şekeri vs. Acil dönüş yaparsanız sevinirim

  Cevapla
 90. Evde ailem ile davetiye katlama, paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Umraniyede yaşıyorum. Dönüş yapabilir mısınız lütfen çalışmaya ihtiyacımız var.

  Cevapla
 91. Merhaba ben Antalya da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var teşekkür ediyorum

  Cevapla
 92. Merhaba tekirdağ çerkezköy de yaşıyorum. Taşadığım yerde komşularım da evde iş imkanlarından yararlanmak istiyor ve onlara öncülük etmemi bekliyorlar. Daha önce de nişan mevlüt düğün için gerekekli süslemeler ve hediyelik eşyalarda yaptığımı belirtmek isterim. Teşekkürler

  Cevapla
 93. Merhaba işsizim ve çok borcum var. İşe başlasam bile ek işe devam edeceğim. Elim çok pratik ve yankın. Uzun zamandır arıyorum böyle bir iş ama nasip olmadı. Yardımlarınızı rica ediyorum. Manisa merkezde oturuyorum.

  Cevapla
 94. İstanbul Çatalca da oturuyorum. 3 kişilik ekibim ile evde iş yapmak istiyoruz.donus yaparsanız seviniriz.

  Cevapla
  • Merhaba uşak ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen çok ihtiyacım var ise

   Cevapla
 95. Çocuk gelisimi mezunuyum elim pratik ve bu işlere yatkındır istanbul eyüpde oturuyomm evde verilecek bütün işleri yaparimm

  Cevapla
 96. Merhaba evde üç kişiyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz iş tekliflerinizi bekliyorum zonguldak da oturmaktayım

  Cevapla
  • Duzce_merkezde oturuyorum. Evli ve bir çocuğum var.ayrica AÖF de halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum.titiz ve pratik biriyimdir.ekip kurabilir ve kısa sürede çok iş yapabilirim.paketleme vb. Islere ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum. Iyi günler.

   Cevapla
 97. Osmaniye merkezde yaşıyorum ve ihtiyacım olduğu için bu işi yapmak istiyorum geniş bir çevrem var en kısa sürede ve özenle hazırlayacağıma inanıyorum

  Cevapla
 98. Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim acil işe ihtiyacım var İzmir Karabağlar da oturuyorum

  Cevapla
 99. Düzce’de ikamet ediyorum. 3 kişilik bir ekibim var. Evimize katkıda bulunmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 100. Istanbulda yaşıyorum daha önce bu işi yaptim ve çevremde yapabilcek insanlar var elimde hizlidir ise ihtiyacım var

  Cevapla
 101. Merhaba ISTANBUL MALTEPE”DEN ferhat ben eşimle beraber evde ek iş yapmak istiyoruz el becerimiz iyidir her türlü paketleme işi olabilir

  Cevapla
  • Ankara mamakta ikamet etmekteyim aymi binada 3 eltiyiz ve kalabalik.bir aileyiz vereceginiz isi zamaninda sorunsuz teslim edecegimizden supheniz olmasin kendi marketimiz var zaten elimiz hizlidir.

   Cevapla
 102. Merhaba ismim deniz istanbul küçükçekmecede yaşıyorum ingilizce öğretmeniyim. Bu ek işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var.

  Cevapla
 103. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz kalabalık aileyiz zamanında eksiksiz yetiştiririz.İstanbul Mecidiyeköy de oturuyorum.

  Cevapla
 104. merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 105. Merhaba
  İstanbul ataşehirdeyim evde iş yapmak istiyorum
  Kutu katlama davetiye katlama süsleme vb herşeyi yapabilirim
  Sayı ve zaman sorun olmaz

  Cevapla
 106. Merhaba bayrampasada ikamet etmekteyiz uc kisiyiz evde her turlu paketleme isi yapabiliriz acil donus yaparsaniz seviniriz

  Cevapla
  • Mrb Tekirdağ çorlu da oturuyorum yeni evlendim iki kişi yapıcaz daha önceden evde çorap paketleme ve eldiven işi yaptım cok acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   Cevapla
 107. Evde ek işine çok ihtiyacım var İstanbulda oturuyorum lütfen yardımcı olun evde evde dört kişi paketleme işi yapabiliriz. Lütfen dönüş yapın

  Cevapla
 108. Kız meslek lisesi el sanatları bölümü mezunuyum.Evde ek iş yapmak istiyorum.Paketleme,davetiye katlama,sabun yapımı gibi yada el sanatları gerektiren işler yapabilirim.ev hanımıyım verilen işleri zamanında teslim edebilirim.

  Cevapla
  • Sakarya da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz verilecek işe göre kişi sayısını artırabilirim

   Cevapla
 109. Hayırlı çalışmalar. Ekibim var her türlü işi yaparız düzgün, seri ve dikkate önem veririz irtibata gecermisiniz

  Cevapla
 110. Evliyim üniversite mezunuyum ama evde çok boş vaktim olduğu için paketleme işi yapmak istiyorum .3komsumla beraber. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

  Cevapla
 111. Merhaba Kırıkkalede yaşıyorum. 3 kişiyiz,evde davetiye katlama ve paketleme işleri yapmak istiyorum.

  Cevapla
 112. Merhaba istanbul şişli okmeydanında ikamet ediyoruz 2 kişiyiz ve paketleme işi yapmak istiyoruz. Hergün çalışıp istenilen adette iş çıkartabiliriz.

  Cevapla
 113. Merhabalar,istanbul tuzla’da oturuyorum.kimya bolumu mezunuyum.hamile oldugum icin meslegimi yapamiyorum.ise ihtiyacim var umarim uygun gorursunuz.

  Cevapla
 114. Merhaba, 4 kişilik ekip olarak evde iş yapmak istiyoruz. Birçok alanda tecrübemiz vardır. Hızlı ve temiz şekilde teslim edilir.

  Cevapla
 115. Merhaba iyi günler evde paketleme işi lazım baska bir iş yapma gibi bi durumum olmadığı için bu işi istiyorum geri donuslerinizi bekliyorum.

  Cevapla
 116. Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum el becerim kuvvetlidir geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Cevapla
  • Ek ise ihtiyacım var paketleme işi olur davetiye katlama olur İstanbul Esenyurt tan dönüş yapmanızı rica ederim

   Cevapla
 117. İstanbul bağcılarda oturuyorum evde davetiye katlama işi yapabilirim acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz çok memnun olurum

  Cevapla
  • Merhaba uşak ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen çok ihtiyacım var ise

   Cevapla
 118. İstanbul bağcılarda oturuyorum Acil işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim…

  Cevapla
 119. Merhabalar ek işe çok ihtiyacım var bolu merkezde ikamet ediyorum. Gerekirse kargo ücretinide ben karşılayabilirim lütfen yardımcı olun

  Cevapla
 120. Selam evde ek iş arıyorum 10 kişilik ekibiz zamanında teslimat bizim işimiz yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

  Cevapla
 121. Liseyi yeni bitirdim, herhangi bir gelirim yok ve ihtiyaçlarımı karşılamak icin evde bir işe ihtiyacım var. İstanbul Güngören ilçesinde oturuyorum. Geri dönüş sağlarsınız sevinirim. ( 1 kisiyim )

  Cevapla
 122. 3 kisiyiz ev hanımıyız. Bakırköyde oturuyoruz. Plastik çatal kaşık ya da lavanta ya da kokulu tespih falan paketlemek istiyoruz.

  Cevapla
 123. Merhaba ben İstanbul Ümraniye esenevler mahallesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Ailemiz kalabalıktır. Verdiğiniz işi çabuk olarak teslim Edebiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 124. Osmaniye Merkezde ikamet ediyorum 2 kisiyiz verilen tarihte ozenli bir sekilde isimizi teslim edicez paketleme isi yapmak istiyorum

  Cevapla
 125. Merhaba nikah şekeri paketleme v.b tüm işler olabilir acil işe ihtiyacım var lutfen yardımcı olmanızı bekliyorum ekibimde var dönüş yapın lütfen

  Cevapla
 126. Antalya gazipasa ilcesinde yasiyorum 1 yillik evliyim lisans mezunuyum ama issizim surekli evdeyim ve boyle islerle ugrasmaktan zevk aliyorum isi tek basima yapacagim bu ise ihtiyacim var

  Cevapla
 127. İzmirde yaşıyorum. Daha önce fabrikalarda çalıştığım için seri işleyişe alışkınım. Şuanda evde işe ihtiyacım var

  Cevapla
 128. Merhabalar biz ankarada ikamet ediyoruz daha once evde boncuk isi ve boncuk isleme isi yaptik bu konuda tecrubeliyiz geri donusunuzu bekliyoruz tesekkurler.

  Cevapla
 129. Merhaba ben zehra akca guler bursa hurriyette yasiyorum ise cok ihtiyacim var evliyim ev hanimiyim paraya ihtiyacim var deneyimim de var paketleme konusunda nolur donun e postama bekliyorum lutfen bana is verin

  Cevapla
 130. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. El becerim çok iyi olduğundan paketleme işini yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

  Cevapla
 131. Önlisans mezunuyum.iyi derecede matematik bilgisine sahibim.Uzun süre bu alanda özel ders verdim.Sabırlı ve işini en iyi şekilde yapmak için uğraşan bir yapıya sahibim.Hem ekonomik gelir elde edebilmek, hem de farkındalık yaratabilmek adına başvuruda bulunuyorum./MERSİN

  Cevapla
 132. Önlisans mezunuyum.İyi derecede matematik bilgisine sahibim.Uzun süre bu alanda özel ders verdim.Sabırlı ve işini en iyi şekilde yapmak için uğraşan bir yapıya sahibim.Hem ekonomik gelir elde edebilmek,hem de farkındalık yaratabilmek adına başvuruda bulunuyorum./MERSİN

  Cevapla
  • Acil ihyiyactan engelli bi anneyim disari cimamiyoru. Getirip goturme yapa.a. elden alim elden teslim paketleme isi ozellikle istiyorum ac donus tapin

   Cevapla
 133. Merhaba Adana seyhan da oturuyorum bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim annem ve kız kardeşimle birlikte yapmak istiyoruz

  Cevapla
 134. Paketleme işi istiyorum .uşak ta yaşıyorum hem de severek yaparım işe ihtiyacım var. İletişime geçerseniz çok sevinirim.

  Cevapla
 135. Mersin de yaşıyorum. İki küçük çocuğum var.onlara bakmak için evden yapabileceğim paketleme,davetiye katlama gibi bir işe çok ihtiyacım var.

  Cevapla
  • Merhaba istbl esenyurtta ikamet etmekteyim daha önce evde farklı cesitlerde iş yaptım paketleme işi yapmak istiyorum ekip gerekirse hazır ekip

   Cevapla
 136. Evimde yapabileceğim iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşlarımla beraber yapabiliriz hızlı ve temiz çalışırız şimdiden teşekkürler.

  Cevapla
 137. istanbul kadıköyde 2 kişiyiz elimiz hızlıdır her türlü monte ve paketleme yapabiliriz dönüşünüzü bekliyoruz

  Cevapla
 138. giresun merkezdeyim onsenelik evliyim bebegimiz yok butun gun evdeyim esimde erken geliyor isden evde paketleme isi veya benim yapabilecegim herhangi bir ek os ariyorum tup bebek tedavi parami biriktirmem gerekiyr yardimci olursaniz sevinirim

  Cevapla
 139. Kocaeli darıca oturuyorum 25 yaşında ev hanımıyım eşime destek olmak ve çocuğuma daha iyi bakabilmek masraflarını karşılamak için çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi çalışmalar

  Cevapla
 140. Merhaba davetiye katlama yada paketleme işi yapmak istiyorum sektöre yabancı değilim Kartal’da ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim. İyi calismalar

  Cevapla
 141. Sakarya kaynarca da ikamet ekmekteyim. Sakarya ve adapazarı na gelmemde sıkıntı yoktur. Evde paketleme katlama vs. işler yapmak istiyorum.4-5 kişi işi yapabiliriz. Çok özenli ve düzenli çalışmaktayız. İstenilen sürede işi tamamlayabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok sevi

  Cevapla
 142. Evde paketleme, katlama vs. gibi işler yapmak istiyorum. Çok özenli ve titiz iş yaparım. İstenilen sürede işi tamamlayablirim. Yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
 143. Adım Melek, Ankara Mamakta oturuyorum. 42 yaşındayım eşim çalışmıyor ben de ev hanımıyım evin ihtiyaçlarını karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var. Elim çok hızlıdır. Her iş gelir elimden. Bu işe ihtiyacım var.

  Cevapla
  • Isparta merkezde oturmakdayım ne paketleme olursa yaparız şuan için 3 kişiyiz bian önce gönderirseniz sevinirim

   Cevapla
 144. Bursa gemlik Te oturuyorum ev hanimiyim paketleme işlerinden hangisi olur ise yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. .

  Cevapla
 145. Izmir bucadan evde ek is yapmak icin 5 kisiyiz maddi olarak acilen evde ek ise ihtiyacimiz var yardimci olursaniz sevinirim

  Cevapla
 146. Hatay iskenderun da yaşıyorum. Durumum hiç ıyi değil 1 çocuğum var çok ufak daha eşimde çalışmıyor para ya ihtiyacım.paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

  Cevapla
 147. Merhaba, Istanbul Kartal da ikamet ediyorum eşim ben ve kız kardeşim evde yapılacak ek bir iş aramaktayız ben hamile olduğum için çalışamıyorum böyle bir ek gelire ihtiyacımız var dönüş olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler..

  Cevapla
 148. Merhaba Betül Erbay 25 yasindayim bursa da yaşıyorum ben paketleme işi istiyorum 10 kişilik GRUBUM VAR Acil is arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 149. Antalya merkezde ikamet ediyorum. Maddi durumum iyi değil elim bu tarz işlere çok yatkın.yardımlarınızı rica ederim.

  Cevapla
  • Antalyaya eşimin işinden dolayı yeni taşındım hemşireyim ama uzun bir süre çalışmayı düşünmüyorum evde birşeyler yapmak istiyorum el becerim çok iyidir tşk

   Cevapla
 150. İyi gunler simdilik iki kisi evde paketleme isi yapmak istoyoruz eger donus yaparsaniz cok sevinirim el becerim oldukca kuvvetli ve pratik oldugum icin kendime guveniyorum

  Cevapla
 151. Elim hızlıdır ve işleri temiz yaparım. Maddi durumum iyi değil lütfen geri dönüş yapın. İstanbul ataşehir

  Cevapla
 152. çankayada ikametgah ediyorum evde ailece paketleme işi almak istiyoruz aile fertlerimiz kalabalık olduğu için verilen siparişi kısa sürede teslim edebiliriz acil cevap verirseniz seviniriz.

  Cevapla
 153. Slm ben ahmet can memurum manisada yasiyirum evde ek is yapmak istiyoruz 8 kisilik ekibim var hizli ve ozenli bir sekilde paketleme isi yapilir

  Cevapla
 154. MERHABA İSTANBUL MALTEPE DE OTURUYORUM EK İŞE İHTİYACIM VAR EVDE 5 KİŞİYİZ. 6 SENELİK PAKETLEME İŞİNDEN TECRÜBEM VAR HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİZ GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

  Cevapla
 155. Samsun merkezde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum ve ayrıca 7 8 kişiden olusuyoruz bize geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

  Cevapla
 156. Merhaba ist.kartal oturuyorum 4 kişiyiz paketleme Vs ışler ozen ve titiz bır sekilde alınıp teslim edilir gelip aladabılırız sonra gerekli yere teslim edebilirim

  Cevapla
 157. Ankara’da Eryamanda paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik bir ekibimiz var. Aldığımız işi özenle yapıp zamanında bitirmeyi garanti edebilirim. Eryamana yakın bölgelerdeki iş için eşim araçla teslim alıp iş bitince teslim edebilir

  Cevapla