Kapat

Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!

Anasayfa Evde Ek İş Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!
Evlere İş Veren Firmalar

Türkiye iş potansiyeli olarak her yıl büyüme sağlayan bir ülke. Bu nedenle sık sık ülkemizde evlere ek iş veren firmalar ortaya çıkıyor. Bu firmalardan bazıları yalnızca becerilerinizi kullanmak isterken, bazıları da temelde vaktinizi satın alıyor. Birçok firma evlere iş verme fırsatı sayesinde büyük bir personel istihdam etme masrafından sıyrılmaktadır. Bu firmalar genel olarak firma bünyesinde paketleme, dikme, toplama gibi basit işler için eleman istihdam etmek yerine bu işleri evlerde boş vakti olanlara vermektedir.

Evlere iş veren firmalar sık sık değişiklik gösteriyor. Çünkü sektörde büyük bir canlılık var ve kısa vadeli işler de gerekli olabiliyor. Bu nedenle bu tür firmaları sık sık araştırmanız ve yeni sektöre giren firmalardan iş almayı başarmanız gerekiyor. Evlere iş veren firmalar genellikle boş vaktinizi ve becerilerinizi kullanıyor. Bu tür işleri yapmak için çok ciddi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok.

Genellikle evlere iş veren firmalar Türkiye’de şu işlere ağırlık veriyor:

 • Davetiye Katlama
 • Sabun Paketleme
 • Tütün Sarma
 • Süs Eşyası Hazırlama
 • Kibrit Paketleme
 • Kürdan Paketleme
 • Nikah Şekeri Hazırlama
 • Mandal Paketleme
 • Plastik kaşık – çatal paketleme
 • Katalog

Ve daha birçok farklı kategoride evlere ek iş veriliyor. Bu şirketler bu işleri vermeye karar vermeden önce genellikle şu tür bilgileri talep ediyor:

 • Ortalama 1000 iş için gerekli süre
 • İş için kaç kişi çalışacağı
 • Bu işten beklediğiniz aylık kazanç
 • Her gün işin yapılıp yapılmayacağı
 • İşleri almak için siz mi geleceksiniz yoksa şirket mi gönderecek?
 • Daha önce yaptığınız evde ek işler

Bu tür bilgileri verdikten sonra evlere ek iş veren firmalardan iş alımı başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu bilgiler arasında en önemli konu ise İŞ İÇİN KAÇ KİŞİ ÇALIŞACAĞI ve ORTALAMA 1000 İŞ İÇİN GEREKLİ SÜRE konusu. Zira bu tür şirketler evlerde 1 kişi çalışacak birine iş vermek yerine 10 kişi çalışabilecek biriyle çalışmayı daha çok ister. Çünkü, tek tek biri ile çalışmak iletişim konusunda şirkete ek uğraş anlamına geliyor. Bu nedenle bu tür başvuruları yapmadan önce mutlaka işi yapabilecek en az 3 kişi bulmanızı tavsiye ediyoruz. Bulunduğunuz bölgede sizinle birlikte çalışacak çok kişi bulabileceğinize inanıyoruz. Komşularınızla birlikte de bu işi rahatlıkla üstlenebilirsiniz.

1 KİŞİ 1000 LİRA KAZANABİLİYOR

Evlere ek iş veren firmalardan aldığınız işi her gün 3-4 saat yaparsanız eğer ortalama olarak 1 kişi 1 ayda 1000 lira civarında para kazanabiliyor. Son dönemlerde bu rakamda yüzde 10’luk bir artış yaşandığını da ayrıca belirtmek gerekiyor. Birçok yeni şirket sektöre girdi ve farklı işler için evlerde çalışacak kişilere ihtiyaç duyuluyor.

RAHATLIKLA BULUNABİLİR

EVLERE EK İŞ

Evde yapabilecek bir ek iş arıyorsanız eğer bu konuda ayrıca büyük bir şehirde yaşamanızın büyük önem arz ettiğini belirtelim. Örneğin 50 bin nüfusa sahip bir ilçede bu tür işler için çok fazla alternatifiniz olmayabilir. Bu durumda kendi ek işinizi aramak için sizin çalışma yapmanız gerekiyor. Her şehirde – ilçede evde yapabileceğiniz ek iş bulmak mümkün. Ancak bunun için bazı firmalara sizin uğramanız gerekecek. Örneğin bir matbaaya giderek burada davetiye katlama işi bulabilirsiniz. Yada plastik bardak – çatal – kaşık üreten bir firma varsa bu firmaya giderek paketleme işini rahatlıkla alabilirsiniz. Bu tür şirketler çok büyük olmadığı için internet üzerinden ulaşmak bir miktar zor olabiliyor.

Ayrıca bulunduğunuz yerde Organize Sanayi Bölgesi varsa eğer buraya muhakkak uğramanızı tavsiye ediyoruz. OSB’lerde yüzlerce fabrika bulunur ve bu fabrikaların çoğunda halihazırda evlere ek iş veriliyor. Ancak büyük şirketler teker teker evlere iş vermek yerine bir şirket ile çalışıyor ve bu süreci bir şirket yönetiyor. Bu fabrikaların iletişim – müşteri bölümüne giderek bu işler hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

HATALARA PEK GEÇİT YOK

Bu tür evlere iş veren firmalardan iş aldıysanız eğer dikkat etmeniz 2 önemli nokta var. Bu tür şirketler genellikle işlerinin aksamaması için bu 2 noktaya dikkat etmenizi talep ediyor.

 • İşin belirtilen tarihte teslimi
 • Tamamlanan ürünlerin hatasız olması

Bu 2 noktada sorun çıkmazsa eğer şirketler bir sonraki iş için size öncelik tanıyor ve daha fazla iş veriyor. Bu sayede bu işinizi komşularınıza, akrabalarınıza da vererek aracılık üzerinden de para kazanma şansınız var. Bu konuda bir başarı hikayesinin de olduğunu belirtelim.

SEDA HANIM’IN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İstanbul’da yaşayan 42 yaşındaki ev hanımı Seda Gürler, 9 yıl önce İstanbul’da davetiye katlama işi arıyor. Ve şimdi Seda hanım yaklaşık olarak 200 kişiyi dolaylı olarak istihdam ediyor. Hikayeyi bizzat Seda Gürler’den dinleyelim: “8-9 yıl önce eşim inşaatlarda çalışıyordu ve İstanbul’da tek odalı bir evde 3 kızımla birlikte yaşıyorduk. Bu para bize yetmediği için ilk başta dikiş – nakış işi yaparak para kazanmaya çalıştım ancak dikiş işleri gittikçe azaldı ve bende başka işlere bakmaya başladım. Bizim mahallede büyük bir matbaa vardı. Bu matbaaya gittim bir gün ve burada bana davetiye katlayıp katlamayacağımı sordular. Ne söyleseler yapacak durumda olduğum için pek bir şey sormadan her şeye evet dedim. Akşam eve gittiğimde 10 bin adet katlanması ve kurdele yapıştırılması gereken davetiye ve sadece 4 günüm vardı. Bunları kızlarım ile birlikte biz 3 günde tamamlayıp matbaaya götürdük. Çok özen göstermiştik ama ellerimiz falan bayağı yorulmuştu. Bize 10 bin adet davetiye için 700 lira verdiler.

Bu benim eşimin 3 haftalık maaşı kadardı ve biz bunu 3 günde yapmıştık. Sonra bu matbaa şuanda daha fazla iş yok ancak oldukça sizi arayacağız dediler. Bende bu potansiyeli gördükten sonra başka matbaalara da gitmeye başladım. Hatta öyle bir hal aldı ki 500 – 1000 adet işi kabul etmemeye başladım. Birçok yerden iş aldım 5 bin 6 bin adet. Bunları da kızlarım ile birlikte hallettik. Ay sonunda 6 bin liraya yakın para kazanmıştık ancak ciddi manada yorulmuştuk. Bu anda aklıma bir şey geldi ve komşularıma bu işleri bölüştürmeye başladım. Matbaa bana 10 bin adet için 600 – 700 lira veriyordu bende bu parayı komşularıma 400 – 500 olarak veriyordum. Ve böylece aracılıktan da kazanmaya başladım. Şuanda yaklaşık 200 kişiye iş veriyorum ve güzel bir evimiz var. Eşim de bu işe girdi ve davetiye dışında da birçok farklı iş alıyoruz.”

YORUM BÖLÜMÜNDEN NOT BIRAKIN

Türkiye’de birçok firma bu rehberimizi görmekte ve buradan da evlerde iş arayan kişilere iş sağlamaktadır. Aşağı kısımda yer alan not bölümüne yalnızca doğru mail adresiniz ile yorum ekleyerek evlere iş veren firmalara da ulaşabilirsiniz. Ancak lütfen telefon numaranızı bırakmayın, biz şirketlere gerekli görüldüğünde mail adresinizi veriyoruz.

ŞEHİRLERE GÖRE SEÇİM

Evlere ek iş bulunabilecek iller için ayrıca bu şehirlere yönelik rehberler oluşturuyoruz. Her il için evlere ek iş veren firma oldukça listemizi güncelleyeceğiz.

Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya

Ankara

Kına paketleme işi. İLETİŞİM

Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu

Bolu evde ek iş. İletişim

Burdur

Bursa

Bursa Gürsu’da nakış işi. İletişim

Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta

İstanbul

Adres: Örnek Mahallesi Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir / İstanbul

Telefon: +90 216 324 5 999

İzmir
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis

Kocaeli

Gebze Beylikkabağı’nda tesbih işi veriliyor. İletişim.

Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak

 1. KÜÇÜK İLLER İÇİN İŞ FİKİRLERİİ!
 2. KÖYE DÖNENE 300 KOYUN!
 3. GELECEĞİN MESLEKLERİ
 4. İNTERNETTEN PARA KAZANIN
 5. EVDE EK İŞ FIRSATLARI!

“Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!” üzerine 241 yorum

 1. Gulcan says:
 2. Ayşenur says:
 3. Filiz says:
 4. Bayram says:
 5. Hacer says:
 6. Berna says:
 7. Hatice Ağırcan says:
 8. Ceyda coskun says:
 9. Sinan says:
 10. Ceren says:
 11. Şule says:
 12. Songül says:
 13. Songül says:
 14. Ömer says:
 15. Elif Yoldaş says:
 16. Gülbeyaz says:
 17. ceylan says:
 18. Hazal kaya says:
 19. Hayriye says:
 20. Emine says:
 21. Emel says:
 22. Su says:
 23. Cansu says:
 24. Sevda nur says:
  • Gs says:
 25. Sevda nur says:
 26. Zeynep Acar says:
 27. Neslihan says:
 28. Melek says:
 29. Havva says:
 30. Esra says:
 31. Mehtap says:
 32. Hatice says:
 33. Sinem says:
 34. Sinem says:
 35. Pınar says:
 36. Ismet kilic says:
 37. Kader says:
 38. Nurdan orucguney says:
 39. Rukiye says:
 40. Zeynep says:
 41. Zeynep says:
 42. Ürkiye lacur says:
 43. Safiye says:
 44. Emel says:
 45. Halis says:
 46. Özlem says:
 47. nazan says:
 48. Figen says:
 49. Nurbanu sarı says:
 50. Necla says:
 51. Esra says:
 52. zahide says:
 53. Esma Hasdemir says:
 54. Fatma says:
 55. Lale says:
 56. Eda aydınalp says:
 57. Ayten says:
 58. Tuğba says:
 59. Sacide küçükbaş says:
 60. BELMA ARSLAN says:
 61. K says:
 62. Sümeyye says:
 63. Zubeyde says:
 64. Merve says:
 65. kübra says:
 66. güz says:
 67. Gülçag says:
 68. Suzan says:
 69. Suna says:
 70. Suna says:
 71. Naciye says:
 72. Tuba says:
 73. fatma says:
 74. Alime says:
 75. Alime says:
 76. cansu says:
 77. Bünyami KESKİN says:
 78. Sema says:
 79. Aleyna says:
 80. Ülfett says:
 81. Ülfett says:
 82. Ayşe says:
 83. Nihal says:
 84. Yurdagül says:
 85. Emine says:
 86. mustafa yüce says:
 87. adile says:
 88. Eda says:
 89. Melisa Bilmez says:
 90. Melek says:
 91. Dilek says:
 92. Melisa says:
 93. Şeyda says:
 94. Nur says:
 95. Esra Gülşen says:
 96. Meryem says:
 97. Ayşenur ÖZPINAR says:
 98. muhterem says:
 99. Saliha says:
 100. Saliha says:
 101. zehra says:
 102. Özlem says:
 103. Özlem yazıcı says:
 104. Özlem says:
 105. sibel says:
 106. Tuğba Ulusan says:
 107. Handan says:
 108. Berivan kumek says:
 109. Ozge İpek says:
 110. Burak says:
 111. Damla says:
 112. jale says:
 113. Ayşe says:
 114. Sevgi özer says:
 115. Eda aktaş says:
 116. sibel says:
 117. Zeliha says:
 118. Sultan says:
 119. Arzu says:
 120. aynur says:
 121. Özen esra says:
 122. Ilknur says:
 123. Canan elif says:
 124. Esra says:
 125. eda karadag says:
 126. Semra says:
 127. Elif says:
 128. duygu says:
 129. Burcu says:
 130. Burcu says:
 131. Çiğden says:
 132. Öznur says:
 133. Kadriye says:
 134. şeyma says:
 135. Gamze says:
 136. Bedriye says:
 137. sultan says:
 138. Serap says:
 139. gözde says:
 140. Ümmiye says:
 141. Muhittin says:
 142. onur says:
 143. Umide says:
 144. nermin says:
 145. Arzu says:
 146. Suphi says:
 147. Sevda says:
 148. fatoş says:
 149. Nazlıcan says:
 150. Medine says:
 151. Tuba says:
 152. Dilek says:
 153. Medine says:
 154. Gamze says:
 155. cevriye says:
 156. Gamze says:
 157. Elif says:
 158. Murat says:
 159. Yeşim üstün says:
 160. Sonay says:
 161. Tülay says:
 162. elif says:
 163. yasemin says:
 164. Arzu ARSLAN says:
 165. Semra says:
 166. Osman says:
 167. Elif says:
 168. şeri says:
 169. gamze aksoy says:
 170. Trabzon Merkez says:
 171. Sahika says:
 172. İbrahim says:
 173. Melek says:
 174. Melek says:
 175. Ece says:
 176. Asli says:
 177. Ülkü says:
 178. Fatma says:
 179. cemal says:
 180. eda says:
 181. Nilgun tanyildiz says:
 182. Emine says:
 183. Özlem durbak says:
 184. Rahime sayin says:
 185. Rahime sayin says:
 186. Irmak says:
 187. güldane says:
 188. Aleyna says:
 189. Nurcan says:
 190. elif says:
 191. Suzan says:
 192. Erkan ACAR says:
 193. Dilek says:
 194. Hatice Duruel says:
 195. Filiz says:
 196. fatma says:
 197. Neşe says:
 198. Canan says:
 199. Senem says:
 200. Paketleme boncuk kalem mandal says:
 201. Ceyda says:
 202. SİBEL says:
 203. Yıldız demircan says:
 204. İsmet says:
 205. İsmet says:
 206. Fatma says:
 207. Gurbet says:
 208. Mehtap says:
 209. Sema says:
 210. aleyna says:
 211. Sibel says:
 212. Hülya says:
 213. Ayşe says:
 214. Acil iş ihtiyacı says:
 215. Bahar says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir