1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş

Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!

Evlere İş Veren Firmalar – İş Verilir!
2283

Türkiye iş potansiyeli olarak her yıl büyüme sağlayan bir ülke. Bu nedenle sık sık ülkemizde evlere ek iş veren firmalar ortaya çıkıyor. Bu firmalardan bazıları yalnızca becerilerinizi kullanmak isterken, bazıları da temelde vaktinizi satın alıyor. Birçok firma evlere iş verme fırsatı sayesinde büyük bir personel istihdam etme masrafından sıyrılmaktadır. Bu firmalar genel olarak firma bünyesinde paketleme, dikme, toplama gibi basit işler için eleman istihdam etmek yerine bu işleri evlerde boş vakti olanlara vermektedir.

Evlere iş veren firmalar sık sık değişiklik gösteriyor. Çünkü sektörde büyük bir canlılık var ve kısa vadeli işler de gerekli olabiliyor. Bu nedenle bu tür firmaları sık sık araştırmanız ve yeni sektöre giren firmalardan iş almayı başarmanız gerekiyor. Evlere iş veren firmalar genellikle boş vaktinizi ve becerilerinizi kullanıyor. Bu tür işleri yapmak için çok ciddi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok.

Genellikle evlere iş veren firmalar Türkiye’de şu işlere ağırlık veriyor:

 • Davetiye Katlama
 • Sabun Paketleme
 • Tütün Sarma
 • Süs Eşyası Hazırlama
 • Kibrit Paketleme
 • Kürdan Paketleme
 • Nikah Şekeri Hazırlama
 • Mandal Paketleme
 • Plastik kaşık – çatal paketleme
 • Katalog

Ve daha birçok farklı kategoride evlere ek iş veriliyor. Bu şirketler bu işleri vermeye karar vermeden önce genellikle şu tür bilgileri talep ediyor:

 • Ortalama 1000 iş için gerekli süre
 • İş için kaç kişi çalışacağı
 • Bu işten beklediğiniz aylık kazanç
 • Her gün işin yapılıp yapılmayacağı
 • İşleri almak için siz mi geleceksiniz yoksa şirket mi gönderecek?
 • Daha önce yaptığınız evde ek işler

Bu tür bilgileri verdikten sonra evlere ek iş veren firmalardan iş alımı başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu bilgiler arasında en önemli konu ise İŞ İÇİN KAÇ KİŞİ ÇALIŞACAĞI ve ORTALAMA 1000 İŞ İÇİN GEREKLİ SÜRE konusu. Zira bu tür şirketler evlerde 1 kişi çalışacak birine iş vermek yerine 10 kişi çalışabilecek biriyle çalışmayı daha çok ister. Çünkü, tek tek biri ile çalışmak iletişim konusunda şirkete ek uğraş anlamına geliyor. Bu nedenle bu tür başvuruları yapmadan önce mutlaka işi yapabilecek en az 3 kişi bulmanızı tavsiye ediyoruz. Bulunduğunuz bölgede sizinle birlikte çalışacak çok kişi bulabileceğinize inanıyoruz. Komşularınızla birlikte de bu işi rahatlıkla üstlenebilirsiniz.

1 KİŞİ 1000 LİRA KAZANABİLİYOR

Evlere ek iş veren firmalardan aldığınız işi her gün 3-4 saat yaparsanız eğer ortalama olarak 1 kişi 1 ayda 1000 lira civarında para kazanabiliyor. Son dönemlerde bu rakamda yüzde 10’luk bir artış yaşandığını da ayrıca belirtmek gerekiyor. Birçok yeni şirket sektöre girdi ve farklı işler için evlerde çalışacak kişilere ihtiyaç duyuluyor.

RAHATLIKLA BULUNABİLİR

EVLERE EK İŞ

Evde yapabilecek bir ek iş arıyorsanız eğer bu konuda ayrıca büyük bir şehirde yaşamanızın büyük önem arz ettiğini belirtelim. Örneğin 50 bin nüfusa sahip bir ilçede bu tür işler için çok fazla alternatifiniz olmayabilir. Bu durumda kendi ek işinizi aramak için sizin çalışma yapmanız gerekiyor. Her şehirde – ilçede evde yapabileceğiniz ek iş bulmak mümkün. Ancak bunun için bazı firmalara sizin uğramanız gerekecek. Örneğin bir matbaaya giderek burada davetiye katlama işi bulabilirsiniz. Yada plastik bardak – çatal – kaşık üreten bir firma varsa bu firmaya giderek paketleme işini rahatlıkla alabilirsiniz. Bu tür şirketler çok büyük olmadığı için internet üzerinden ulaşmak bir miktar zor olabiliyor.

Ayrıca bulunduğunuz yerde Organize Sanayi Bölgesi varsa eğer buraya muhakkak uğramanızı tavsiye ediyoruz. OSB’lerde yüzlerce fabrika bulunur ve bu fabrikaların çoğunda halihazırda evlere ek iş veriliyor. Ancak büyük şirketler teker teker evlere iş vermek yerine bir şirket ile çalışıyor ve bu süreci bir şirket yönetiyor. Bu fabrikaların iletişim – müşteri bölümüne giderek bu işler hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

HATALARA PEK GEÇİT YOK

Bu tür evlere iş veren firmalardan iş aldıysanız eğer dikkat etmeniz 2 önemli nokta var. Bu tür şirketler genellikle işlerinin aksamaması için bu 2 noktaya dikkat etmenizi talep ediyor.

 • İşin belirtilen tarihte teslimi
 • Tamamlanan ürünlerin hatasız olması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Evde Örgü Bileklik Yaparak Para Kazanın

Bu 2 noktada sorun çıkmazsa eğer şirketler bir sonraki iş için size öncelik tanıyor ve daha fazla iş veriyor. Bu sayede bu işinizi komşularınıza, akrabalarınıza da vererek aracılık üzerinden de para kazanma şansınız var. Bu konuda bir başarı hikayesinin de olduğunu belirtelim.

SEDA HANIM’IN BAŞARI ÖYKÜSÜ

İstanbul’da yaşayan 42 yaşındaki ev hanımı Seda Gürler, 9 yıl önce İstanbul’da davetiye katlama işi arıyor. Ve şimdi Seda hanım yaklaşık olarak 200 kişiyi dolaylı olarak istihdam ediyor. Hikayeyi bizzat Seda Gürler’den dinleyelim: “8-9 yıl önce eşim inşaatlarda çalışıyordu ve İstanbul’da tek odalı bir evde 3 kızımla birlikte yaşıyorduk. Bu para bize yetmediği için ilk başta dikiş – nakış işi yaparak para kazanmaya çalıştım ancak dikiş işleri gittikçe azaldı ve bende başka işlere bakmaya başladım. Bizim mahallede büyük bir matbaa vardı. Bu matbaaya gittim bir gün ve burada bana davetiye katlayıp katlamayacağımı sordular. Ne söyleseler yapacak durumda olduğum için pek bir şey sormadan her şeye evet dedim. Akşam eve gittiğimde 10 bin adet katlanması ve kurdele yapıştırılması gereken davetiye ve sadece 4 günüm vardı. Bunları kızlarım ile birlikte biz 3 günde tamamlayıp matbaaya götürdük. Çok özen göstermiştik ama ellerimiz falan bayağı yorulmuştu. Bize 10 bin adet davetiye için 700 lira verdiler.

Bu benim eşimin 3 haftalık maaşı kadardı ve biz bunu 3 günde yapmıştık. Sonra bu matbaa şuanda daha fazla iş yok ancak oldukça sizi arayacağız dediler. Bende bu potansiyeli gördükten sonra başka matbaalara da gitmeye başladım. Hatta öyle bir hal aldı ki 500 – 1000 adet işi kabul etmemeye başladım. Birçok yerden iş aldım 5 bin 6 bin adet. Bunları da kızlarım ile birlikte hallettik. Ay sonunda 6 bin liraya yakın para kazanmıştık ancak ciddi manada yorulmuştuk. Bu anda aklıma bir şey geldi ve komşularıma bu işleri bölüştürmeye başladım. Matbaa bana 10 bin adet için 600 – 700 lira veriyordu bende bu parayı komşularıma 400 – 500 olarak veriyordum. Ve böylece aracılıktan da kazanmaya başladım. Şuanda yaklaşık 200 kişiye iş veriyorum ve güzel bir evimiz var. Eşim de bu işe girdi ve davetiye dışında da birçok farklı iş alıyoruz.”

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

YORUM BÖLÜMÜNDEN NOT BIRAKIN

Türkiye’de birçok firma bu rehberimizi görmekte ve buradan da evlerde iş arayan kişilere iş sağlamaktadır. Aşağı kısımda yer alan not bölümüne yalnızca doğru mail adresiniz ile yorum ekleyerek evlere iş veren firmalara da ulaşabilirsiniz. Ancak lütfen telefon numaranızı bırakmayın, biz şirketlere gerekli görüldüğünde mail adresinizi veriyoruz.

ŞEHİRLERE GÖRE SEÇİM

Evlere ek iş bulunabilecek iller için ayrıca bu şehirlere yönelik rehberler oluşturuyoruz. Her il için evlere ek iş veren firma oldukça listemizi güncelleyeceğiz.

Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya

UYARI: Evde iş verdiğinizi belirten birkaç kişinin depozito adı altında ödeme alıp dolandırıcılık yaptığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine evde iş veren firmaların listesi kaldırılmıştır. Lütfen tanımadığınız kimseye ödeme göndermeyiniz.

Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu

Burdur

Bursa

Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum

UYARI: Evde iş verdiğinizi belirten birkaç kişinin depozito adı altında ödeme alıp dolandırıcılık yaptığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine evde iş veren firmaların listesi kaldırılmıştır. Lütfen tanımadığınız kimseye ödeme göndermeyiniz.

 

Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta

İstanbul

İzmir
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis

Kocaeli

Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye

UYARI: Evde iş verdiğinizi belirten birkaç kişinin depozito adı altında ödeme alıp dolandırıcılık yaptığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine evde iş veren firmaların listesi kaldırılmıştır. Lütfen tanımadığınız kimseye ödeme göndermeyiniz.

 

Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2.283)

 1. merhaba
  TÜP bebek tedavisi için eşime ilaç paralarında yardım etmek istiyorum. evde paketleme işine gerçekten ihtiyacım var.

 2. bursa nilüfer ilçesinde oturuorum 2 çoçuğum var işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 5466116534

 3. Merhaba İzmir’de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Bursa osmangazi de oturyom evime is istyom lutfn yardimci olun

 5. Merhaba ben ve annem evde iş yaparak ek gelir sağlamak istiyoruz. Uzun yıllardır çalışma hayatındayız ve artık evden de iş yapmak istiyoruz. Bize ulaşabilirseniz çok seviniriz.

 6. Merhaba.. Ankara Çankaya’da yaşıyorum. 19 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Paketleme işi arıyorum, 3-4 kişilik bir grupla birlikte çalışabilirim. El becerim de vardır. Üniversitede çizim ve tasarım üzerine bir bölüm okuyorum bu tür işler de yapabilirim. Dönüşünüzü bekliyorum..

 7. 4 sene önce

  Ankara sincanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum bilgilendirebilirmisiniz.

  • 3 sene önce

   Merhaba
   İstanbul Maltepe de yaşıyorum ek gelir etmek için evde ek iş arıyorum.

  • 3 sene önce

   Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum 3kisiyiz elimiz hizlidir nevsehir merkez den

  • Bu tarz ek işlere çok ihtiyacım var.Birlikte yapabileceğim 6 kişilik grubum var.zonguldak Ereğli’de oturuyorum.

  • Hakkaride yaşıyorum işe ihtiyacım var elimin yettiğince yapabilirim

  • Adana’da oturuyorum beş kişiyiz 22 yaşındayım öğrenci değilim evdeyim paketleme işini yapmak istiyorum zamanında ve titizlikle teslim edeceğiime emin olabilirsiniz.Aileme destek olmak istiyorum bu işle lütfen geri dönüş yapar mısınız ne kadar ücret alacağımı da aciklar misiniz lütfen geri dönüş yapın

 8. 4 sene önce

  merhaba, 35 yaşında ev hanımıyım manisa turgutlu’da yaşıyorum. evde çalışabilcek 3 kişiyiz ve paketleme işi yaparak aile bütçemize katkı yapmak istiyoruz. verilen işleri zamanında ve titizlikle teslim ederim.

  • Merhaba Bursa/Gemlik de yasiyorum evde yapabilecegim pakatleme isi ariyorum elim hizlidir isi zamaninda teslim ederim ayrica biz 3 arkadasiz isimizi itina ile yapariz

  • 3 sene önce

   Merhaba antalya kepezde oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 9. evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz ve boş vaktimiz çok fazla

  • Antalya da yaşıyorum boş vaktim çok uygun fiyata paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim

  • Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Tekirdağ/Çorlu

 10. Bende Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 11. 6 kişilik bir ekibiz sayimız artabilir evde veririlecek her tür işi yaparız bizide değerlendirirseniz seviniriz .

  • Bizde en az 5 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz lütfen değerlendirin Osmaniye merkezdeyiz

 12. Merhaba, Ankara Keçiören de yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım vardır. Düzenli zamanında teslim edilir ve işlere özen göstererek yapılır.

  • 3 sene önce

   Merhaba ev hanımıyım 2çocuk annesiyim onlara bakıyorum ve eşime yük olmak istemıyorum paketleme olarak her işi yaparım ekipte bulabılırım

  • Bende İzmirde paketleme işi istiyorum elim yatkın iletişime geçer misiniz lütfen

 13. Merhaba, evde paketleme yada katlama yapabileceğimiz bir iş arıyoruz. İstanbul / Üsküdar da ikamet etmekteyim.

  • Merhaba, Evde paketleme veya katlama yapabileceğimiz iş arıyoruz. Bursa osmagazi de ikamet ediyorum.

 14. 4 sene önce

  Merhaba;
  İstanbul/Büyükçekmece – Sinanoba’da oturuyorum. 45 yaşında bekar tek çocuklu bir kadınım. Bu tür bir işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.
  İyi çalışmalar

  • Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar) oturuyorum, evde, paketleme tarzı yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • 23 yaşında bir çocuk annesiyim dulum bu ise ihtiyacım var miktara göre calisabilecegim arkadaşlarım var .istenilen zaman dilimine yetistirebilirim geri dönüşünüzü bekliyorum 🙏

 15. Ankara keciorende oturuyorum Evde hertürlü paketleme işi yapılır ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  • Elazığ Kovancılarda oturuyorum. Evde ekek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. 4 ile 5 ekibim var iş yoğunluğuna göre de ekip sayısı rahatlıkla artar. Geri dönüşüm yaparsanız sevinirim

  • Elazığ Kovancılarda oturuyorum. Evde ekek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim. 4 ile 5 ekibim var iş yoğunluğuna göre de ekip sayısı rahatlıkla artar. Geri dönüşüm yaparsanız sevinirim8

  • 3 sene önce

   Bende istiyorum evde paketleme bana ulaşın

 16. Merhaba
  5 kişilik ekip ile paketleme, boncuk, dikiş, süsleme ve montaj gibi işler yapmak istiyoruz aile bütçesine katkı olarak
  Dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 17. 4 sene önce

  İstanbul Anadolu yakası Karta evde paketleme yapmak istİyoruz 3 4 kişiyiz ve bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

  • 4 sene önce

   Ne olur benimde cok ihtiyacım var elim herşeye yatkın bende cevre den bulurum komşularımdan ne olur yardımcı olun

  • Merhaba Şanlıurfa’da yaşıyorum ise çok ihtiyacım var elim yatkındır hizliyimdir lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var

 18. ankara da oturuyorum bu işi yapmak istiyorum lütfen dönermisiniz

 19. Aysegul ogrenciyim evde is yapmak istiyorum okul masraflarimi karsilayabilmek icin

 20. Merhaba. 3 kişiyiz. Paketleme işi yapabiliriz. Düzenli ve zamanında teslim ederiz. Bursa Nilüferde oturuyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 21. Merhaba, şuan işsizim. Acil işe ihtiyacım var. 4 kişilik bir ekibiz evden iş yapmak için desteğinizi rica ederim.

  • Evde 2 kişi olarak paketleme yapacağız daha önce paketleme işi yaptım şuanda ailem ve akrabalarımda da bu şekilde çalışanlar var iş kolay ve benim bu iş için müsait olan bir odam var sizlerden sipariş alır ve ödememi teslimatında sorunsuz alabilirsem ekip olarak daha fazla insanlara da tavsiye edebilirim istanbul Bakırköy

 22. Merhaba istanbul bahçelevler de ikamet etmekteyim. Paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz.

  • Paketleme işi veya nikah şekeri işi yapmak istiyorum kayseride ikamat ediyorum yardımcı olurmusunuz

 23. Merhaba, adım Melisa Erciyes Üniversitesinde öğrenciyim ve derslerimi aksatmadan ve cep harçlığımı çıkarabileceğim paketleme işine ihtiyacım var . Zamanında ve özenli bir şekilde yapabileceğimi iş disiplinine sahip olduğumu düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  • Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var evim kira bir çocuğum var lütfen ulaşım bana

 24. EVDE HER TÜRLÜ İŞ YETENEĞİM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 25. 6 kişilik bir aileye sahibim .
  Kisa süre önce dolap süsü işi yapıyorduk.
  Yanlız alıcısı azaldığı için . Bırakmak zorunda kaldık. Bu işi yapmak istiyoruz . Üstesinden geliriz .

  • Merhaba Ankara’da oturuyorum daha önce de arkadaşlarıma yardım ettim 3 kişilik bir aile grubuyla beraber yapabiliriz el becererimiz vardır

   • Aydında oturuyorum ve çok şıkıştık lütfen Allah rızası için banada bi paketleme işi

 26. Merhaba
  adım şevket SAMSUN da yaşıyorum merkezde ilkadım da ikamet ediyorum bağırsaklarımda olan bir sıkıntıdan dolayı oturarak bir iş yapmak istiyorum ayakta uzun süre kalamıyorum evde yapabileceğim bir iş varsa yardımcı olabilirmisiniz elimden her tür iş gelir

  • 4 sene önce

   Sakarya Karasuda ikamet ediyorum evde yapabileceğim iş istiyorum. Her iş elimden gelir. Grupta oluşturabilirim lütfen yardımcı olun. Temiz ve hızlı çalışırım saygılarımla…

  • Merhaba, Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum, evde, paketleme tarzi yapabilecegim ek işe ihtiyacım var…

  • Merhaba,
   Ev hanımıyım, el işlerine yatkınım. İstenen sürede işi teslim edebilirim.

 27. Merhaba. Ben evliyim ve aynı zamanda üniversite okuyorum. Ek gelire ihtiyacım var. Türkiyenin her yerinden gönderilecek işleri yapabilirim. Vaktinde ve temiz bir şekilde teslim ederim.

  • Merhabalar Ben Ankara’da Çankaya da oturuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var ne iş olursa dediğiniz gibi temiz çalışır zamanında teslim ederim.

  • İş arıyorum herşey yapabilirim

 28. 4 sene önce

  merhaba ben uşak sivaslı eldeniz köyünden yazıyorum mandal sabun ve davetiye işine varım igilenirseniz mesaj atın

  • Merhabalar Ben Ankara’da Çankaya da oturuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var ne iş olursa dediğiniz gibi temiz çalışır zamanında teslim ederim.yardımcı olursanız çok sevinirim

  • 4 sene önce

   Ek gelire ihtiyacim var. Istanbul maltepede oturuyorum

  • 4 sene önce

   Merhaba izmir gaziemirde yaşıyorum.okul öncesi öğretmeniyim ama calismiyorum .ev hanımıyım.3 kişilik ekibimle beraber davetiye katlama,paket yapma işini yapabilirim.elim yatkındır.acil geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum…

  • Merhaba paketleme işini hızlı ve zamanında yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • merhabalar işsizim evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim evde 3 kişiyiz.

 29. ANKARA KEÇİÖRENDEYİM EVDE YAPABİLECEĞİM BİR EK İŞ ARIYORUM

  • 4 sene önce

   Ankarada yaşıyorum çok acil evde paketleme işlerine ihtiyacım var evim kira 4 kişi yapacağız temiz ve zamanında teslim ederim nolur yardımcı olur ve geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi calışmalar

 30. El işleri yapabiliyorum. Kağıtlardan küçük defterler yapıp dikiyorum. Elim yatkındır.Davetiye katlama işini hızlı ve muntazam yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 31. Elimden her iş gelir herşeyi yaparım çok zor durumdayım iki Çocuk annesiyim hakkariden yazıyorum gelir hic yok ne olsa yaparım acil mesaj atın lütfen biz dört kişiyiz yaparız inşallah

  • Merhaba ankarada yaşıyorum evde paketlemë işi yaparım paketlemë işi fark etmez

  • 4 sene önce

   Merhaba ben emine davet ye isi yaparım evde her türlü isi yapabilirim tekstil isi yapıyordum taş dizim isi ama işler çok kötü durumda ve evde yapabileceğim işleri arıyorum lütfen bana da bir ulaşın Tek başıma haftalık 5bin adt taş dizim isi yapıyordum 6bin bile oluyordu acill iş arıyorum

 32. 4 sene önce

  evde ek iş arıyorum ulaşabilirseniz çok sevinirim

  • 4 sene önce

   Evde ek iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim.

   • Merhaba 41 yaşındayım. Ev hanımıyım elim her türlü işe yatkındır. Dokuma oya işi falan yapıyorum. Ama 4 kızım okuduğu için gelirim yetmiyor. Trabzon da yaşıyorum. Her türlü paketleme katlama işini yaparım.

 33. 4 sene önce

  Adım sevgi bir kızım var eşimden ayrıldım ve isim yok bir gelirim de bulunmamakta sadece eski EŞİM yatırır ise 500 TL nafakam var aylık birde evim var evimde iş yapmak istiyorum dışarıda çalışmaya gücüm yok yardımcı olur iseniz çok memnun olurum disiplinli düzgün çalışan bir insanim

  • Ankarada oturuyoruz kızımla her turlu paketleme işi yapariz.Evde ek gelir icin iş arıyorum yardimci olursanız sevinirim.

  • Batmanda yaşıyorum evlere ek is verilirse alirim ben ve annem yapcaz

 34. 4 sene önce

  ek işe ihhtiyacımız var 5 kişilik bir aileyiz lütfen yardımcı olun

 35. Ankara Cebeci de oturuyoruz 2 kişiyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

  • Evde paketleme işi almak istiyorum

   • Evde ek iş yapıp eşime destek olmak istiyorum, bebegim var birakacak kimsem olmadigi icin ve bakici masrafi cok oldugu icin çalışamıyorum

 36. Merhaba, ben Emine.
  Çalışmadığım için çok fazla boş zamanım oluyor. Bunu da paketleme vb.işleri yaparak değerlendirmek istiyorum. İstanbul/ Kağıthane de yaşıyorum. Dönüş yapmanızı bekliyorum. Teşekkürler.

 37. önümüzdeki yaz düğünüm olacak,artı bir gelir olması için yapmak istiyorum.

  • Acil işe ihtiyacım var gebeliğimden dolayı diğer işleri yapamıyorum o sebeble evde yapabileceğim Bi iş lazım dönüş yapar mısınız

   • 4 sene önce

    acil ise ihtiyacim var gebeligimden dolayi baska yerde calisamiyorum esime destek olmam gerekiyor olamiyorum uzun suredir ariyorum bana yardimci olursaniz cok sevinirim bursada oturuyorum elim her ise yatkindir

  • 4 sene önce

   Ek iş yapmak istiyorum İzmir

  • 4 sene önce

   Merhaba ordu da yaşıyorum. Ev giderlerine destek olmak için paketleme yapmak istiyorum. YArdımcı olursanız sevinirim.

  • Ben Konyada yaşıyorum. Bende evde iş arıyorum.

  • SAMSUNDAN yazıyorum Evde yapabileceğim iş arıyorum eşim hasta emekli maaşından sadece 300 tl para kalıyor oda faturalara gidiyo kirada kalıyoruz geçim sıkıntısı yaşıyoruz.
   Her türlü iş olur daha önce evde konfeti işi yapmışlığım vardır. Elim alışkın 3 kişilik iş yapabilirim

   • 4 sene önce

    Eşime yardım etmek ve çocuğum un ihtiyaçlarını karşılamak için bu işi istiyorum konya selçuklu da oturuyorum davetiye katlama işi ariyorum9

  • Evde ek gelirim olsun istiyorum

  • Evden iş yaparak gelir elde etmek istiyorum.3kişiyiz ,her günümüzü bu işe ayırabiliriz

   • 4 sene önce

    Ankarada yaşıyorum çok acil evde paketleme işlerine ihtiyacım var evim kira 4 kişi yapacağız temiz ve zamanında teslim ederim nolur yardımcı olur ve geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi calışmalar

  • 4 sene önce

   Eskişehir’de yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var dönüş yapmanızı bekliyorum.Teşekkürler

  • Bursa yıldırım ilçesinde ikamet ediyorum.Evde çalışmak istiyorum ve durumumun aciliyeti var.

 38. 4 sene önce

  Merhabalar.. 3 kişiyiz takım çalışması halinde. Bu işe ihtiyacımız var.. yardımcı olursanız çok seviniriz.. istanbul/ümraniye

  • Evde ek iş yapmak istiyorum

  • Trabzon Akçaabata oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırmısınız?

  • Ankara etimesgutta oturuyoruz..2 kişiyiz. Evde ek iş yapmak istiyoruz

  • 4 sene önce

   Merhaba İzmirde yaşıyorum 3 arkadaşız ve paketleme işine ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz çok ihtiyacımız var teşekkürler

 39. Aksaray’da yaşıyorum adım Serenay 2 çocuk annesiyim lütfen bu işe ihtiyacım var lütfen

  • 4 sene önce

   Eskişehir’de okuyorum. Haftada 3 günüm boş. Ek gelire ihtiyacım var.

   • Merhaba İstanbul Üsküdar’da yaşıyorum yeni evlendim evde bu tarz iş yapmak İstiyorum geri dönüş için bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  • Esımle bırlıkte yapıcam komsumada tasıye edebılrım bagcılarda oturuyorum

  • Ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüşlerinizi rica ederim

  • Evim kira eşime yardımcı olmak istiyorum evde paketleme işi yaparak

 40. 4 sene önce

  Ankara mamak huseyingazide oturuyorum bu işlere elim yatkındır dikiş nakış kursuna gittim bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız

  • 2 yaşında bebeğim var lütfen yardımcı olurmusunuz konya karatay

   • Kayseri’de oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim öğrencim var. Evde 4 kişi çalışmaya ihtiyaç var

 41. Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

  • Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

   • Elım yatkındır esımle bırlıkte yapıcam sımdılık 2 kısıyız ama komsum var oblara da tavsıye ederim yardımcı olursanız sevinirim

   • Merhabalar aydın kusadası ılcesınde otuyorum.Paketleme işi istiyorum.Cocugum var gelır elde etmek ıstıyorum

   • 4 sene önce

    Merhaba Antalya da oturuyorum lara bölgesinde yetkili kişiler bana ulaşabilir mi e posta adresimi birakicam ordan telefon numaramı veririm. Ek iş arıyorum evde.

  • 4 sene önce

   10 kişilik grubumla evde yapılabilen işlere talibim.

 42. Merhaba ev hanımıyım 20.saatımı is yaparak güzel zamanından önce teslım ederım çok ihtiyacım var bır kere gördunuzmu zaten güvencınız tam olcekdır her gün 20.saatımı sadece sız vercenız ışe ayırırım lütfen.Annem babam oğlum ıçın bana büyük bır destek olur geri dönüş yaparsınız deye umutla beklerım ?

  • 4 sene önce

   Batmanda yaşıyorum işe iğtiyacım var cevap yazarsaniz iyi olur

  • Merhaba ankara da evden yapabileceğim paketleme davetiye katlama vb iş arıyorum lütfen yardım edin

  • 4 sene önce

   Merhaba .bursa karacabeyde oturuyorum.ev hanimiyim 5kisilik ekibim var. Daha once silikon kurdele ve etiketleme isi yaptim. Universite mezunuyum ve issizim. Elim hizli ve titizim dir donus yaparsaniz sevinirim tesekkurler

   • Merhaba Aydın Kuşadası’nda yaşıyorum böyle bir işe ihtiyacım var sizden haber bekliyorum.

  • Kayseri’de oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim öğrencim var. Evde 4 kişi çalışmaya ihtiyaç var

 43. 4 sene önce

  Evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Yeterince boş zamanım var. Paketleme, davetiye vs.. ne olsa yaparım. El becerim var. Isparta eğirdirde yaşıyorum. Hızlı dönüş sağlayabilirim.

  • 4 sene önce

   İzmir de Urla’da oturuyorum evde ek iş arıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

   • 4 sene önce

    İstanbul sultanbeyli de yasiyorum. Evliyim ve ev hanimiyim. Sadece cep harcligimi kazanmak ve sizin sayesinizde dostlarima da kazandirmak istiyorum. Ozenli ve duzenli calisabilcek bir ekiple geri donusunuzu bekliyorum. Hayırlı işler.

  • Meraba ben melike İstanbul’da yaşıyorum üniversite mezunuyum fakat iş bulamıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim acil dönüş bekliyorum

 44. 4 sene önce

  Merhaba. Öğrenciyiz. İki kişiyiz. Malumunuz burs yetmiyor. Paraya ihtiyacımız fazlasıyla oluyor. Derslerin de haricinde çok fazla boş vaktimiz oluyor. Hem boş vakitlerin değerlenmesi hem de kendimizi ekonomik açıdan idare edebilmek için bu iş bizim için iyi olacak. Temiz ve itinalı çalışırız. Zamanında yetiştiririz. Geri dönüşünüzü dört gözle bekliyor olacağız 🙂
  İyi çalışmalar….

  • Eşimle beraber çalışıyoruz ancak ev kirası masraflar yetmiyor maalesef. Evden boş saatlerde hergün ek iş yapıp para kazanmaya ihtiyacımız var. Lütfen destek verebilecek paketleme şirketleri yardimci olursa minnettar oluruz.

  • Merhabalar evde her türlü paketleme vs iş alıyorum güvenli hızlı bana ulaşabilirsiniz

  • İstanbu Sultanbeyli’de uturuyorum evde iş istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

   • VERECEĞİNİZ İŞLER GÜNÜNDE TESLİM EDİLİR, HATASIZ YAPILIR (İŞİNİZ İŞİMİZ)

 45. evde ek işe çok ihtiyacım var ve el becerim gayet yüksek geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Ankara çankaya da oturuyorum 7kişiyiz elimiz hızlı ve titizdir verdiginize pişman olmuyacaksınız emin olun geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

   • Selamlar İstanbul Üsküdar ev hanımıyım üniversite mezuyum evde iş imkanı için lütfen dönüşünüzü rica ederim

  • İstanbul Anadolu yakasında Umraniyede oturuyorum . Umraniye cekmekoy vs hangi semtte olursa, ise ihtiyacimiz var , ikisi üniversite olmak üzere 3 çocuğum öğrenci. 3 kisi paketleme yapmak istiyoruz . Lütfen firmalarla iletişime geçmek için bize yardım edin

 46. 4 sene önce

  bılıgı ıstıyorum mersın

  • Evde 2 3 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz.istanbul anadolu yakasındayız

  • 4 sene önce

   Evde yapabileceğim iş arıyorum eşim hasta emekli maaşından sadece 300 tl para kalıyor oda faturalara gidiyo kirada kalıyoruz geçim sıkıntısı yaşıyoruz.
   Her türlü iş olur daha önce evde konfeti işi yapmışlığım vardır. Elim alışkın 3 kişilik iş yapabilirim

  • Eşim tek kendı çalışıyor asgari ücretle çalışıyor çocuklarda hasta olunca çok zor durumdayız lütfen iş imkanı sağlayın Allah rızası için…

 47. 4 sene önce

  İstanbul Üsküdar da oturuyorum evde yapabileceğim herşeyi yaparım öğrenciyim

 48. 4 sene önce

  evde ek iş yapmak istiyorum adana da ikamet ediyorum yardımcı olurmusunuz

 49. Anlarda oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

  • 4 sene önce

   ben istanbul gaziosmanpasa mevlana mahallesinde oturuyorum 3 tane kizim var ve okuyolar onlara egitimine destek olmak istiyorum evimde yapabilecegim bir is ariyorum tek calismiycam biz evde 7 di kisiyiz yardimci olursaniz sevinirim

   • 4 sene önce

    Merhaba şimdilik 10 kişiyiz daha da artarız işin durumuna göre bu işe çok ihtiyacımız var manisada yaşıyoruz

  • Merhabalar ben Gaziantep te oturuyorum evde paketleme işi istiyorum 10kisilik bir grubum var her türlü paketleme işi olur yardımcı olun lütfen çok ihtiyacımız var

  • 4 sene önce

   Ankara da evde ek is yapmak istiyorum

   • Merhaba, Fatih İstanbul’da oturuyoruz. Evde paketleme işlerini istenilen sürede ve özende yapabiliriz.

  • 4 sene önce

   Merhaba evde iş istiyorum biz kalabalık bir gurubuz çoğaldıkça çoğalırız bize iş verenler memnun kalacaktır Adıyama merkez

 50. ankarada evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evde paketleme kutulama nikah şekeri bileklik örme vs her işi yaparım.

  • 4 sene önce

   Balıkesir ayvalık da yaşıyorum iki arkadaş paketleme işi almak istiyoruz

  • İstanbul da yaşıyorum annem ve ben birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Evde ek is olarak paketleme isi yapmak istiyorum

   • 4 sene önce

    Ordu da yaşıyorum emekliyim.musaitim.paketleme işi yapabilirim.

   • Denizli yardımcı olursanız sevinirim tüm gün ayirabilirim ekip kurabilirim şimdiden çok teşekkür ederim

  • Ek iş yapmak istiyorum 4 kişiyiz fazlasıyla zamanımız var

 51. ankaradayım 10 kişilik ekibim var montaj ve paketleme yapmak istiyorum

  • firmaların telefon bilgisini paylaşırsanız insanlar sanalda depozito tuzağına düşmez yada iş veren firmaların il il listesini mail edebilirseniz ilgili illerdekii iş isteyen insanlara en azından gidilip görüşülebilir

  • Ankara oturuyorum. 13 kişilik engelli grubum var. Daha önce paketleme işi yaptık. Lütfen yardımcı olun.

  • Çok acil çalışmam gerekiyor ama evde çalışabilirim sadece paketleme işini çok iyi yapabilirim bir dönem organisazyon yaptım inşallah iş veren olur

   • 4 sene önce

    25 yaşındayım ev hanımıyım çalışamıyorum paketleme isi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var bursa osmangazi de oturuyorum yardımcı okursanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Mersinin tarsus ilçesinde oturuyorum 3kisiyiz evde paketleme yapmak istiyoruz

  • Slm denizliden yazıyorum bende evde ek is yapmak istiyorum

 52. 4 sene önce

  İstanbul Avcılar ‘da yaşıyorum. Acil evde mandal ve sabun paketleme gibi işler arıyorum.

 53. 4 sene önce

  Ankara Keçiören de yaşıyorum ben annem ve kardeşim çalışacağımız Evde iş arıyoruz bütün paketleme işlerini yapabiliriz

  • 4 sene önce

   Manisa da yaşıyorum ek gelir olarak evde paketleme işi arıyorum . Her türlü paketleme yapabilirim.

   • 4 sene önce

    İstanbul başakşehir de yaşıyorum eşim işsiz ben ev hanımıyım acil evde yapabileceğimiz iş istiyoruz

  • 4 sene önce

   Merhaba öğrenciyiz o yüzden bir yerde işe girip çalışmak çok zor oluyor. Bu nedenle eve paketleme üzere olan işlerden almak istiyoruz. Şuanlık 4 kişilik bir grubumuz var. Bununla ilgili bilgi almak istiyoruz. Teşekkürler

  • Merhaba biz 3 kisiyiz paketleme isi yapmak istiyoruz butceye katki icin titiz calismak ve mahcup etmemek ilk hedefimiz yardimci olursaniz sevinirim

   • Merhaba. Biz iki kişiyiz . Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Her gun 8-9saat boş vaktimiz var. İstanbul Gaziosmanpaşa Küçukkoy de kaliyoruz.

  • Merhabalar. Seda hanımın başarı öyküsü beni tetikledi. Ben Istanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Evde ek iş yapıp eşime ve ekonomimize katkı sağlamak istiyorum. Davetiye katlama, sabun yada mandal paketleme işlerini yapabilirim. Grup halinde çalışabileceğim çevremde var. Dönüşlerinizi bekliyorum..

  • Istanbul kağıthane’de oturuyorum evde yapılabilecek işler arıyorum

 54. Merhaba, İstanbulda yaşıyorum sabun paketleme yapmak istiyorum bilgilendirir misiniz?

  • Erzurum merkez de her türlü paketleme işi titizlikle yapabilirim bana ulaşın lütfen ?

  • Merhaba Ankara Keçiören de yaşıyoruz. Herhangi bir paketleme işini yapabiliriz.3 kişiyiz günde 4-5 saat çalışabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

  • 4 sene önce

   Merhaba… Annem ile birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz babama ekonomik katkı sağlamak için herhangi bir paketle işi olur yardimci olursaniz cok sevirim şimdiden teşekkürler

   • 4 sene önce

    Evde yapılabilecek paketleme,davetiye katlama işleri arıyorum teşekkürler bayraklı izmir dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhaba Lüleburgazda yaşıyorum sabun paketleme yada mandal paketleme işi yapmak istiyorum

  • Merhaba, iyi çalışmalar.Biz üç kişiyiz evde ek gelir olarak paketleme işi yapmak istiyoruz. AKSARAY/merkez iletişime geçerseniz sevinirim.

  • Merhaba. Biz iki kişiyiz . Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Her gun 8-9saat boş vaktimiz var. İstanbul Gaziosmanpaşa Küçukkoy de kaliyoruz.

   • 4 sene önce

    Adana da oturuyorum ev hanımıyım iki çocuk okutuyorum el becerim var ve pratik çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhaba ben yalova’da oturuyorum 2 çocuk annesiyim işe çok ihtiyacım var umarım en kısa zamanda dönüş yaparsınız elimden gelen herşeyi yaparım

 55. Biz 4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz ist eyupte ikamet ediyoruz ihtiyacım var

 56. merhaba paketleme işi yapmak istiyorum.Size nasıl ulaşabilirim

  • Evde paketleme veya davetiye işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım da var İstanbul’da yaşıyorum

 57. 4 sene önce

  Merhaba.Ankara Abidinpaşa’da deneyimli ve genç kadromuzla zamanında ve kaliteli ürün teslimatı yapıyoruz.

  • 4 sene önce

   Merhaba ben güler yalaz Tekirdağ Süleymanpaşa da oturuyorum bu işe evimin kirasına destek olmak için 2 çocugumun okul masrafları için çok istiyorum

  • 4 sene önce

   Ankara Sincan Yenikentte ikamet ediyorum evliyim ek işe ihtiyacım var her çeşit paketleme işini itina ile yaparım acil bu işe ihtiyacım var

  • 4 sene önce

   İstanbul/Küçükçekmece de oturuyorum.Eve sabunlama işi istiyorum.

  • Ankara çankaya da oturuyorum kalabalk bir ekibimiz var paketleme işini iy yaparız

   • Paketleme işini yapmak istiyorum benim buna ihtiyacım var Yardımcı olursanız çok sevinirim hiçbir sıkıntı yaşamazsınız benden dolayı ankarada

  • İstanbul’da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var bir kızım var ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için paketleme veya davetiye işi yapmak istiyorum beni de bilgilendirir misiniz

  • Benim cok acil evde paketleme isine ihtiyacim var ozenli ve duzgun yaparim

   • 4 sene önce

    Merhaba
    Tekirdağ/ Çerkezköyde yaşıyorum. Evde yapabileceğim birile ihtiyacım var.

   • Merhaba, Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum, evde, paketleme tarzi yapabilecegim ek işe ihtiyacım var…

 58. 4 sene önce

  Merhaba
  İzmid Karşıyaka da oturuyorum. İşe ihtiyacım var. Geri dönüş yapmanızı rica ederim.

 59. Merhabalar ben sakaryada yaşıyorum bu işi büyük bir zevkle yapabilirim kısa zamanda da teslim ederim acil dönüş yapmanızı rica ediyorum

  • 4 sene önce

   İzmir’de yaşıyorum, 4 kişilik ekibiz. Paketleme, dizme, katlama işi yapabiliriz.

 60. Merhaba istanbul tuzlada ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz acaba

  • 4 sene önce

   İSTANBUL/ Tuzla da ikamet ediyorum. Davetiye katlama işini bende istiyorum. En iyi şekilde özenle yapıp teslim edeceğimden hiç şüpeniz olmasın. Ulaşırsaanız sevinirim.

 61. Merhaba Ankara Esat’ta yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum beni de bilgilendirebilir misiniz? teşekkür ederim.

  • Merhaba ben İzmirde yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum evde çok kalabalık aile olduğundan bu işi yapabilirim geri dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler

  • 4 sene önce

   Merhabalar, istanbul mecidiyeköyde ikamet ediyorum. Paketleme işini daha önce yapmış bulunmaktayım. Toplamda 5 kişiyiz vereceğiniz işi disiplinli ve kaliteli bir şekilde size sunmak isteriz. Eğer sizin için uygunsak geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   Saygılar..

 62. Merhaba ismim Hatice ev hanımıyım . Evde 3 farklı cocuga farklı zamanlarda cocuk bakıcılığı yaptım şimdide evime ek gelir kaynağı olması için evde paketleme işini yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Merhaba ben funda evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum RİZE

   • Merhaba istanbul catalca da oturuyorum ev de iş yapacağım işler arıyorum .

   • 4 sene önce

    Merhaba eşim ve annemle evde paketleme yapmak istiyoruz dahada büyüyebilirz zamanla

   • Merhaba ben evde her turlu paketleme islemi yapmak istiyorum yadimci olursaniz sevinirim iyi gunler istanbul

   • 3kisilik ekibim var bursa pakatleme davetiye katlama işi ariyorum

  • İyice günler ankarada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • Merhaba ismim meryem. Ev hanımıyım. Daha önce elektrik işleri vs dışardan işler yaptım. Ve çok severek yapıyorum. Gerçekten beni bilgilendirmenizi isterim. Teşekkürler.

 63. Merhaba MARDİN midyatta yaşıyorum maddi durumumuz çok düşük bende paketleme işi yapmak istiyom iyi günler

  • Isinizi cok iyi yapiyorsunuz.adiyaman ili kahta ilcesinde oturuyorum.evde 2 kisiyiz ve genis bir cevrem var.cok kisiye is verebilirim.ismim mesut.evde is imkani olursa değerlendirmek isterim.bana cok samimi geldiniz.kolay gelsin diyorum

  • 4 sene önce

   Ben kendime güveniyorum daha öncede yaptığım is 2 kişiyiz lütfen donus yapın düğünüm var ve paraya çok ihtiyacım var

 64. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Davetiye katlama olur hediye paketleme olur. ANKARA

  • istanbulda yasiyorum çocugum oldugu için çalisamiyorum 3 kişiyiz ihtiyacimiz var geri dönüş yaparsaniz sevinirimķsevinirim

 65. evde paketleme işi yapmak istiyorum elbecerisi olan biriyim bu işe çok ihtiyaçım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Evde annem ben ve kardeşim yapacağız bütün evde paketleme işlerini yapabiliriz

  • Rize de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum ailem ve iki arkadaşımla beraber 7 kişilik bir ekibiz istenilen tarihten önce siparişleri yetiştirip kargolayabiliriz lütfen şehir uzak diye vazgeçmeyin teşekkür ederim şimdiden saygılar

  • 4 sene önce

   bu evde paketleme işine çok ihtiyacım var esime destek olmak istiyorum lütfen dönüş yapın disimi tırnağına takar yine de istenileni yaparım sorumluluk sahibiyim kendime güveniyorum

 66. MERHABA ANTALYADA YAŞIYORUM. TÜM PAKETLEME İŞLERİNİ YAPABİLİRİM. YARDIMINIZI BEKLİYORUM.

  • Nevşehirde oturuyorum 3 kisiyiz

  • Evden bütün paketleme işlerini yaparım öğrenciyim ve geçinmek için bu işe ihtiyacım var.

  • Isinizi cok iyi yapiyorsunuz.adiyaman ili kahta ilcesinde oturuyorum.evde 2 kisiyiz ve genis bir cevrem var.cok kisiye is verebilirim.ismim mesut.evde is imkani olursa değerlendirmek isterim.bana cok samimi geldiniz.kolay gelsin diyorum

  • 4 sene önce

   Kendi ayaklarımın üstünde durmak ve kızıma eğitimi için daha fazla destek olabilmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum.Şu anda bu iş için bana yardım edebilecek kişi sayısı 4 ama zamanla çoğalabilir tabiki de…

 67. Manisa Saruhanlıda yaşıyorum 20 yaşındayım evliyim evde paketleme işine ihtiyacım var

  • Ek gelire ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum

  • İstanbul Küçükçekmece’de yaşıyorum, 3 arkadaş ek gelire ihtiyaç duyduğumuz için çalışmak istiyoruz, temiz ve düzenli çalışarak işeri en kısa sürede yetiştiririz.

 68. 4 sene önce

  Merhaba ben istanbul eyüp de oturuyorum. Ben işimi çok titiz yaparım. Paketleme işi ariyorum.

  • Ayrıca yurtta kalıyorum. Toplu iş olduğunda birlikte çalışacağım çok fazla insan bulabilirim.

  • Merhabalar sakarya da yaşıyorum paketleme işi yapıp aileme katkı sağlamak istiyorum elim yatkındır kısa zamanda teslim ederim acil dönüş yapmanızı rica ederim

  • Merhaba ben İstanbul Esenyurt’ta oturuyorum Mandal paketleme istiyorum baya kişiyiz

  • 4 sene önce

   Paketleme işi istiyorum

  • 4 sene önce

   Merhaba 33 yaşındayım evhanimiyim Mersin de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • 4 sene önce

   gunde 10_15 saatimi ayirebilirim bir ise basladigimda bitirme takintim vardir olabildigince hizli teslimat yaparim cokda kalabalik bir ailem var isimizi de titiz yapariz deneyin cok memnun kalirsiniz …

   • Merhaba ben ahmet beylikdüzü de oturuyorum eve ek iş istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var

  • Merhaba ben sibel 23 yasindayim izmirde yasiyorum ev hanimiyim yeni evliyim henüz çocuğum yok 1 aylik evliyim ve davetiyemi kendim katlamistim severek ayni zamanda ev isleri yemek vs. Yapiyordum bana aliskanlik oldu ve sürekli yapma isteği oluyodu tabiki ama davetiyelerim bitmisti. Simdi ihtiyacim var okuyamadigim icin lise diplomam yok ve ise giremedigim icin en azindan kendi cebimde param olsun esim darda kalinca ben destek veririm diyerek bir haftadir is ilanlarina bakiyorum sonunda bu siteye denk geldim ve cok sevindim katilmak istiyorum araniza elim gayet yatkin ve rahat baya bir dacetiye yapabilirim dönerseni cok sevinirim.

 69. Merhaba. Ankara Etimesgut ‘ta yaşıyorum . Evden paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  • Sivas merkez de yaşıyorum evde ek işe çok ihtiyacim var

  • Merhaba ben izmirden Doğa. Yıllardır el işlerine merakım ve yatkınlığım var. Takılarımı kendim yapıyor, bazı kıyafetlerimi kendim dikiyorum. Bir işe yaramayan Malzemelerden herhangi birşeyler tasarlamak hobilerim arasında. Şehir dışında okuyorum. Harçlığımı çıkarmak için her türkü paketleme vb. İşleri yapabilirim.

 70. merhabalar kolay gelsin evde is imkani paketleme ariyorum yardimci olursaniz sevinirim ankarada ikamet ediyorum simdiden tesekkur ederim

  • Merblar Ankra’da ikamet ediyorum paketleme işi arıyorum cok ihtiycam var yardmcı olursanız sevinirm. Elimden de bu tarz işler gelir.

  • Merhaba Trabzon’da yaşıyorum. 3 kişiyiz. Paketleme işi için dönüşünüzü bekliyorum.

   • Merhaba herhangi bir paketleme işini yapmak istiyoruz. 5 kişiyiz günde 4-5 saat çalışabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

  • 4 sene önce

   Merhaba? zonguldak eregli de yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim?

   • 4 sene önce

    Biz 4 kişiyiz evde paketleme iş istiyoruz boncuk babet vs ciddi iş istiyorum

  • 4 sene önce

   Merhaba istanbulda yasiyorum 2 cocuk annesiyim calisamiyorum 24 yasindayim pratigimdir eger bana gore is varsa cok sevinirim ihtiyacim var cunku

  • Adana Çukurova da oturuyorum paketleme işi yapabilirim

  • Merhabalar Kocaeli Izmitte ikamet ediyorum. Çocugumun egitimi icin paketleme isi ariyorum. Daha önceden kına süsü yapip satma tecrubemde var.Simdiden tesekkur ederim.

 71. 4 sene önce

  üniversite için birikim yapmak istiyoruz
  ANTALYA / KORKUTELİ

  • Kardeşimle birlikte bu işi yapmak istiyoruz okulumuza katkı için manisa merkez de yaşıyoruz

   • 4 sene önce

    Merhaba, 21 yaşında üniversite öğrencisiyim ve Eskişehir’de yaşamaktayım. Kendi harçlığımı çıkartabilmek için paketleme işi yapmak istiyorum, iyi günler.

  • Evde iş istiyoruz

  • 4 sene önce

   Merhaba izmir karsiyakada yasiyorum kizimla beraber bu isi yapmak istiyoruz acil donus yapilabilirse cok sevinirim tesekkurler…

 72. Merhaba Konyada yaşıyorum mandal işi veye davetiye katlama yaparım geri dönüşünüzü bekliyorum.

  • istabul anadolu yakasi kartal da oturuyorum 3 çocuk annesiyım çocuklarımın okul ihtiyaçları ve mutfak masraflarım için evden calisabilecegim iş arıyorum yardım çı olursanız sevinirim davetiye katlama Teşekkürler simdiden?

  • Ankarada yaşıyorum 10 kişilik ekibim var düğme baskı , kalem montajı vb montaj ve paketleme işleri istiyoruz

 73. merhaba sancaktepe yenidoğan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhaba İstanbul Bağcılar’da oturuyorum annem ve ben evde iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

  • Gaziosmanpasa,yildiztabiya da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 74. 4 sene önce

  Samsun canikteyim 20 kişilik grubumuz var ve hertü paketleme katla işi yaparız

  • evde paketleme işi yaparım hatay erzinde oturuyorum

  • 4 sene önce

   Yeni Emekli devlet memuruyum kirada oturuyorum ve aylığım yetmiyor üniversitede okuyan oğlum okulunu dondurmuştu devam etmesi için ek gelire çok ihtiyacım var paketleme işini seve seve yaparım bol zamanım var yardımcı olup dönerseniz çok sevinirim

  • 4 sene önce

   Her türlü paketlemeyi yapabiliriz

  • 4 sene önce

   Mrb istanbul kadikoyde yasamaktayim herturlu paketleme isini temiz ve itinayla yapabilir istediginiz zamanda teslim edebilirim cok ihtiyacim var.tskler

 75. 4 sene önce

  SELAMÜN ALEYKÜM EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ÇOK TİTİZİM YAPILACAK İŞİ GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE HASSASİYETLE TAKİP EDER YAPARIM İNSAALLAH. İSTANBUL ESENYURTTA OTURUYORUM MAİLLERİNİZİ BEKLİYORUM SELAMETLE…

  • Merhaba , izmir buca da ikamet ediyorum . üç kişiyiz ve çalismiyoruz bu nedenle evde yapabilecegimiz is ariyoruz .

  • 4 sene önce

   Merhabalar. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Ankara keçiörendeyim evde her türlü paketleme işi yapabilirim

  • İzmir menemende yaşıyorum her türlü paketleme işi için dönüş yapabilirsiniz

 76. selam
  istanbul kartal da yaşıyorum. köy hizmetlerinden emekliyim. evde daha önce de bileklik,kolye paketlemeleri dahil. yılbaşı şapka yapımı ve paketlemesi işi yaptım. iş aldığım bayan işi bıraktığından tekrar iş arayışına geçtim. şu ana kadar yaptığım işleri zamanında teslim ettim. yaptığım işlerden düzeltme olarak geri dönen de olmadı. mail adresime ulaşırsanız tekrar evde iş yapmak istiyorum.
  teşekkürler

 77. 4 sene önce

  Mrb bu ise acil ihtiyacimiz var arkadasinla birlikte yapicaz

 78. 4 sene önce

  Ankara sincan da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Mandal veya davetiye paketleme işi olabilir.özenli iş yapan biriyimdir.

  • Merhaba çanakkale de yaşıyorum özenle verilen işi yapmaya hazırım. Öncesinde ise düğme işi yapmıştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

 79. Aydın Kuşadasında oturuyorum Süs eşyası boyama ,paketleme işi ,davetiye katlama vb.işleri olursaevden çalışmak isterim

 80. ızmırden basvuruyorum elım hızlıdır evden calıstım daha once ıkı kısıyız eıbım devar

  • Merhaba.
   Elazıgda yaşıyorum evde ailemle birlikte paketleme işi yapmak istiyorum. 3 kişiyiz . Geri dönüş yapmanız dileğiyle.

   • Bu işe ihtiyacım var. Evde hanımım boş eğer kabul olursa bu işi birlikte yapacağız

 81. Merhaba,
  İstanbulda yaşıyorum, üniversite mezunu ev hanımıyım. Aile bütçemize destek olmak için paketleme işi yapmak istemekteyim. Bilgilerinize sunarım.

  • iyi gunler paketleme isi yapmak istiyorum bu ise ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

  • Eskisehir odunpazazarinda oturuyoruz her turlu pketleme islerini yapariz ogrenciyiz tesekkurler.

 82. 4 sene önce

  Merhaba. Ben Bursa’ da oturuyorum. Evde her türlü paketleme (sabun kına) katlama (davetiye) süsleme işini yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 83. Kolay gelsin. Boyle bi ise ihtiyacim var samsun ilkadimda oturmaktayim. Elim yatkindir yardimci olurmusunuz lutfen

  • 4 sene önce

   Merhaba İstanbul da yaşıyorum. Biz iki arkadaşız evde iş yapmak istiyoruz.

   • 4 sene önce

    Merhabalar. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 84. 4 sene önce

  İstanbulda yaşıyorum,işe başvuruda bulunmak istiyorum dönerseniz sevinirim.

 85. 4 sene önce

  Tuba Özyurt istanbul
  Bu işe başvuru yapmak istiyorum dönüş yaparsın sevinirim

  • hizli temiz güvenilir ek iş istiyroummmmmm

   • 4 sene önce

    Yeni emekli devlet memuruyum.Aylık gelirim çok düşük olduğu ve oğlumu üniversitede okutabilmek için acil ek gelire ihtiyacım var evim kira.Bolca boş vaktim var ve evde paketleme işi yapmak istiyorum izmirde yaşıyorum

   • İzmir Menemen de Evde geniş yerimiz var dönüş yaparsanız seviniriz zamanlı ve titiz çalışma

 86. 4 sene önce

  Merhaba ankara yenimahallede ikamet etmekteyim 30 yaşında ev hanımıyım paketleme işi istiyorum

 87. 4 sene önce

  İstanbul Pendik’te oturuyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Öğrenciyim.Teşekkürler

  • 4 sene önce

   İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum paketleme işini daha önce yaptım bu konuda deneyimim var herturlu işe açığımdir acil geri dönüş saglarsaniz sevinirim ise ve paraya çok ihtiyacım var

  • Merhabalar Afyondan yazıyorum 3 kişi sizlerle çalışabiliriz paketleme işi vs.. işimi özenle titizlikle yapmayı seven bir insanım ..

 88. Merhabalar ben İstanbul Bağcılarda oturuyorum.5 kişilik bir grubuz.Elimiz çok yatkın ve çabuktur.Acil dönüş yaparsanız sevinirim….

 89. 4 sene önce

  Her türlüsü paketleme işi yapabilirim tecrübem de var. Ekibim de var. Avcılar/İSTANBUL

  • 4 sene önce

   Merhaba ben kocaeli gölcükte yaşiyorum eşime evde iş yaparak yardımda bulunmak istıyorum. 4 çocuk annesıyım elimden her iş gelır. Umarım sesımı duyarsınız çok ıhtıyacım var teşekkürler

 90. merhaba paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul dönüş yaparsanız seviniriz.

  • Paketleme işi yapmak istiyorum.İstanbul anadolu yakasında oturuyorum.Ev hanımıyım.

  • 4 sene önce

   Merhaba izmir gaziemirde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 91. 5 sene önce

  GebzeKocaeli Bu işe ihtiyacimvar başarıylada yaparim

 92. 5 sene önce

  Merhaba İstanbul da oturuyorum ek iş için başvuru yapıcaktım

  • Merhaba 4 bayaniz ev hanimiyiz istanbul zeytinburnunda ikamet ediyoruz ve daha once paketleme isi yaptik katlama iside yaptik … Her türlü eve is alabiliriz katlama paketleme davetiye kina seker kurdam sabun vs.

  • meraba istanbul ataşehirde yaşıyoruz 4 kişi ile çalışıcaz bu işe gerçekten ihtiyacımız var

 93. Merhaba İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum.

  • 4 sene önce

   Paketleme işini 3kisi yapicaz;ek iş olarak iyi iş çıkartacagimizdan emin olabilirsiniz.

  • Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var annemle beraberde yapabilirim lutfen geri donus sağlayın istanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum .

   • Merabalar istanbul Gaziosmanpaşada oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim elim çok pratiktir dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Merhabalar eve paketleme isi istiyorum elim yatkindir ve seri çalışırım ergenede ikamet ediyorum donus yaparsanız sevinirim

   • 6 kişilik ekibin var ve evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız çok seviniriz ??

 94. 5 sene önce

  38 yaşındayım İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Hafta içi akşam ve hafta sonu paketleme işi yapabilirim.İyi çalışmalar dilerim.

 95. İstanbul Silivri

 96. İstanbul/ Şişli

  • 4 sene önce

   İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum paketleme işini daha önce yaptım bu konuda deneyimli biriyim her türlü ise açığım acil paraya ihtiyacım var lütfen geri dönün

 97. Merhaba, Evde iş yaparak ek gelir elde etmeye ihtiyacım var. Her işi en doğru şekilde yapabilirim. (davetiye katlama,paketleme vs. her şey olabilir.)

  • Merhaba adana çukurova da oturuyorum ev hanımıyım çocuklarımın üniversite masraflarını karşılamak için iş arıyorum

   • 4 sene önce

    Merhabalar
    İstanbul (Anadolu Yakası )Ümraniye’de oturmaktayim. Evlere verilen ,el becerisi gerektiren ,hizli ve sorunsuz donus bekleyen , duzenli ve istikrarli sekilde ,güven ve uyum icinde çalışma arkadaşı arayan isverenden paketleme / davetiye katlama vb. Evde yapılabilecek iş arıyorum.

    29 yaşındayım / sorumluluk sahibiyim üniversite mezunuyum suan çalışmiyorum. Ev ekonomisine destek olmak istiyorum. günlük iş için ayiracagim vakti verilecek işin durumuna ve istenilen ciktiya göre belirleyip planlamasını yapıp o şekilde hazırlıyorum. Bu şekilde hem.işveren hemde kendi adıma teslimatta sıkıntı yasamiyorum .dönüşlerinizi bekliyor ve
    İyi çalışmalar diliyorum

  • Merhaba Samsunda yaşıyorum işe ihtiyacım var

  • Merhaba,
   Evde paketleme işine ihtiyacım var ev hanımıyım(davetiye katlama, paketleme) geri dönüş bekliyorum lütfen

 98. Merhaba,
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, Aydın’da ikamet etmekteyim. Geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  • Kütaya da yaşıyorum.2 kişi evde paketleme yapmak istiyoruz.yardımcı olursanız sevinirim.

 99. Mrb ben selma evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var lütfen kayseri keykubatta ikamet ediyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 100. Mrb ben selma evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var lütfen kayseri keykubatta ikamet ediyorum

 101. Merhaba. İstanbul Kartalda oturuyorum. Paketleme işi istiyorum. 3 kişiyiz. Titiz ve hızlı.

 102. Merhaba
  Evde ek iş istiyorum
  Kocaeli

 103. Merhaba
  Evde ek iş isyorum
  Kocaeli

  • 5 sene önce

   Ben sultan kaya İstanbul Kartal oturuyorum kiradayım bir bebeğim var ihtiyaçlarım için acil işe ihtiyacım var hemen dönüş yaparsanız çok büyük sevaba girersiniz

   • 4 sene önce

    Merhaba ben İstanbulda yaşıyorum ek işe ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Evde ek iş paketleme işi yapmak istiyorum çok ama çok ihtiyacim lütfen bana dönüş yapın lutfenn Ankara batikentte oturuyorumm

 104. Merhaba, üniversite mezunuyum ama evlilik sebebi ile artık ev hanımıyım. Ek gelir ve boş durmamak adına eve iş almak istiyorum. Benimle beraber 3 kişiyiz. İstanbul Küçükçekmece’ de ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 105. 5 sene önce

  Merhaba
  İstanbul anadolu yakasında oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 106. merhaba paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul dönüş yaparsanız seviniriz.

  • 5 sene önce

   Duzce_merkezde oturuyorum. Evli ve bir çocuğum var.ayrica AÖF de halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum.titiz ve pratik biriyimdir.ekip kurabilir ve kısa sürede çok iş yapabilirim.paketleme vb. Özlere ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum. Iyi günler.

   • İstanbul Anadolu yakası

   • merhabalar
    daha öncede evimde bir süru farkli isler de bulunduk mandal,kürdan,oyunca ve bunun gibi daha nicesi ailemiz kalabalik eve ek gelir elde etmek istiyoruz pketleme davetiye katlama vb islere ihtiyacim yardimci olursaniz sevinirim:)

  • 5 sene önce

   Evliyim 22 yaşıdayım ve 2 adet küçük çocuğum var ve evde iş yapmaya para kazanmaya çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim sakaryada ikamet etmekteyim şimdiden teşekkür ederim

  • 4 sene önce

   Merhaba. Konya da ikamet ediyorum. Her işi özenle yaparız

 107. evde paketleme işi yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var 22 yaşındayım samsunda yaşıyorum

  • 5 sene önce

   İsmim Kübra. Konyada yaşıyorum. 6kişi çalışacağız. Her türlü paketleme işini yapabiliriz.

 108. İstanbul Okmeydanı’nda oturuyorum 6 kişiyiz paketleme yapmak istiyoruz cok ihtiyacımız var

  • 4 sene önce

   Merhaba İstanbul Kartal’da yaşıyorum evde iş için çalışmak istiyorum

 109. İstanbulda yaşıyorum evde yapılacak işleri yapmak isterim gelire ihtiyacım var teşekkürler

 110. Izmir torbalida oturuyorum 5 6 kişiyiz paketleme işi istiyorum.

 111. merhabalar ankarada öğrenciyim. daha önce evden bileklik işi yaptım ve yeterince hızlıyım. çankayada yaşıyorum. 3 kişilik ekibim var ihtiyaca göre daha kalabalık ekip oluşturabilirim. elim işlere yatkındır. ekip arkadaşlarımla her işin üstesinden gelebiliriz. ailemize destek olmamız ve eğitim masraflarımız için bu işe ihtiyacımız var.

  • Merhaba,
   Istanbul cekmekoyde yaşıyorum. KIRADA oldugum için evde yapabilecegim iş arıyorum.Yardimci olmanızı rica ederim.

   • 4 sene önce

    biz ailece bu işi yapmak istiyoruz daimi olarak elimiz yatkın 4 kişiyiz kocaeli

  • Izmir bucada oturuyorum paketleme isi yaomak istiyrom elim hizlidr gununde teslim ederim

  • Istanbul esenler ek ise ihtiyacim var daha once evde fermuar isi yaptim elim hizlidir cevap alabilirsem sevinirim

 112. Merhaba 37 yaşındayım hatay da ikamet ediyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim

  • 5 sene önce

   3 kişiyiz. Rahatlıkla paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüş olursa çalışabiliriz. Sevgiler

  • Merheba 27 yaşındayım oğrenciyim kardeşimle bu işe ihtiyacımız var, istanbul kadıköyde oturuyoruz. Teşekürler

 113. izmir balçovada ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişi olarak çalışabiriz.

  • 5 sene önce

   Diyarbakır’da yaşıyorum Uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum

   • 4 sene önce

    Merhabalar ben ıstanbulda yaşıyorum sizinle bende çalışmak isterim elıme her ıse yatkındır ve acıl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevınırım

  • Merhaba İstanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum evde paket işi yapmak istiyorum 2 kişi çalışabiliriz

 114. Merhaba,İstanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum.
  Evde paketleme işi almak istiyorum.

 115. 5 sene önce

  Merhaba, İzmir’ de yaşıyorum, okulum devam ediyor bu nedenle tam zamanlı bir işte çalışma fırsatım bulunmuyor, aileme yardım etmek ve kendi birikimimi oluşturmak için evde ek iş yapmak istiyorum. Ailemle birlikte hızlı bir şekilde bu işi gerçekleştireceğimizi belirtmek isterim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 116. Aydın da yaşıyorum öğrenciyim ve bu işe çok ihtiyacım var

  • 5 sene önce

   Ankarada yaşıyorum ek işe çok ihtiyacım var

   • 5 sene önce

    Merhaba
    19 yaşındayım,öğrenciyim işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

   • Merhabalar bende evde ek iş arıyorum kaç kişilk isterseniz ekip oluşturabilirim elimde yatkındır istanbul avrupa yakasında oturuyorum

   • Merhaba. Ankara sincanda ikamet ediyorum. Evime paketleme işi almak istiyorum. Lütfen yardımcı olun.

 117. Denilide yaşıyorum evde paketleme işi yapmaktı istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen çıkı ihtiyacım var

  • 5 sene önce

   maddi durumun yok evde paketleme davetiye katlama gibi iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum

   • Merhaba İzmirde ikamet ediyorum . Bu işi yapmak için oldukça vaktim var. Elim hızlı temiz ce düzenlidir. Her türlü paketleme işini 5-6 arkadaş istenilen vakitte titizlikle teslim edebilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 118. Merhaba Mersin de yaşıyorum. Paketleme ve boncuk dizme işi istiyorum.

  • 5 sene önce

   Izmır/gaziemirde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacim

   • iyi gunler paketleme isi yapmak istiyorum bu ise ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum uşakta ikamet ediyorum

 119. 5 sene önce

  PERİHAN YILMAZ. KIZ MESLEK LİSESİ EL SANATLARI MEZUNUYUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

  • Merhaba daha öncede bir cok kez yaptım.

  • paketleme isi yapmak istiyorum

   • Mardin midyatta ikamet ediyorum okuloncesi mezunuyum el becerim cok iyi..

   • 4 sene önce

    Merhaba 2 yaşında bir oğlum var 6 aylıkken eşimden ayrıldım ailemle.yasiyorum babam ıssız bende işsizim birtek annem çalışıyo ve birtek annemin maaşı ile.geciniyoruz ise çok ihtiyacım var en azından oğlumun masraflarını karşılaya bilmek için çünkü nafakada alamıyorum ise ihtiyacım var

  • 5 sene önce

   Size cvp geldimi acaba

 120. İstanbul da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 121. 5 sene önce

  Daha önceden dolap süsü paketleme işi yaptım şimdide istiyorum dönüş dönüş Yaparsanız sevin irim acille lütfen

  • Evde paketleme işi istiyorum istanbul eyüp alibeyköy

  • 5 sene önce

   Yeni evlendiğim için evde çoğu zamanım boş geçiyor bu yüzden paketleme veya buna benzer işe başlamayı düşünüyorum

  • Merhaba İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum her türlü paketleme,davetiye katlama ve süsleme işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim ? şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba ankara keçiörende ikamet ediyorum eşime yardımcı olmak ve harçlığını çıkarmak için ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 122. Paketleme işi varsa yapabiliriz. İstanbul/Şişli

  • Merhaba tarsusta yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum sabun kurdan olabilir

  • Merhaba Osmaniye /kadirli de yaşıyorum işe çok ihtiyacım var bende paketleme işi yapmak istiyorum

 123. Merhaba Mersin de yaşıyorum. Paketleme ve boncuk dizme işi istiyorum.

  • Paketleme işi istiyorum lüleburgazda oturuyorum lütfen yardımcı olur musunuz

  • Evde paketleme işi yapabilirim. İlk etapta 5-6 kişi ailecek çalışabiliriz. Çevrem de geniştir. Zamanla daha büyük bir iş yükü üstlenebilirim. Hızlı ve güvenilir yaparım. Boncuk dizme işi yapmıştım daha önce.

  • Ankara da oturuyorum. Öğrenciyim.

   • Ben Eskişehir’den ekibimle her türlü paketleme islerini alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  • 5 sene önce

   bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  • 4 sene önce

   Merhaba ,daha önce ailece böyle bir iş yaptik.Dort kişilik bir aile olarak evde çalışmak üzere iş almak istiyoruz.Urunleri hasarsız ve zamanında teslim etmenin önemli sartlardan olduğunu biliyor ve önemsiyoruz.Tercih edilip iş talep etmekteyiz.

 124. MRB BEN ARZU GAZİANTEPTE OTURUYORUM VE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. 6 KİŞİYLE ÇALIŞICAZ.

  • EvdE yapabileceğim bir iş arıyorum 5 kişiyiz istanbul da ikamet ediyoruz

  • Merhaba hatay iskenderunda oturuyorum ve evde ek iş imkanı istiyorum

  • Merhaba konya selcuklu da ikamet ediyoruz ev hanımıyız 3 kisiyiz (simdilik) evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 125. Istanbul/sefakoyde ikamet ediyorum.
  Evimde hertürlü iş yapabilirim
  Ekip kurabilirim
  Acil irtibata geçmenizi bekliyorum.

 126. Ankara Keçiören paketleme işi için bilgilendirir misiniz.

 127. Nevşehir de yasiyorum evde paketleme Isi yapmak istiyorum .

  • Merhabalar İstanbul Avcılar da oturuyorum davetiye paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 128. Merhaba ankara keçiören de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Lüleburgazda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapın lütfen

  • Merhaba izmir de oturuyorum paketleme işi yapmak istyrm geri dönüş yaparmisinz

  • Lüleburgaz da oturuyorum paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  • istanbul maltepede oturuyorum öğrenciyim işe çok ihtiyacım var

  • Lüleburgazda oturuyorum eve paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yapar mısınız

  • 5 sene önce

   Merhaba istanbul maltepe küçükyalı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • 5 sene önce

   Ankara’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 7-8 kişilik bir ekibim var yardımcı olursanız sevinirim bu işe ihtiyacımiz var gerçekten

 129. Merhaba evden yapilacak is ariyorum

 130. İzmir’de İkamet ediyorum ev hanımıyım paketleme isi icin bol vaktim var lütfen qeri donus yaparsaniz sevinirim….

  • Hatay kırıkhanda oturuyorum evde paketleme işi veren sirketler lutfen dönüş yapın

   • 5 sene önce

    Istanbul tuzlada oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

  • Düzce merkezde ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

   • 5 sene önce

    NEVŞEHİR de yaşıyorum evde kapı süsü, bebek tulumu süsleme, lohusa terliği tacı,pleksi veya ahşap magnet süslemesi vs yaptım elim bu tarz işlere yatkındır. Bileklik, her türlü takı tasarımı, tesbih işi, paketleme işi ,sabun, kürdan , davetiye katlama vs yapabilirim çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  • Merhaba..İstanbul pendikte oturuyorum. Toplamda 3 kişi çalışacağız. Ek gelire çok ihtiyacım var şuan işsizim boş vaktim de bayağı var elimiz de hızlıdır ve kesinlikle temiz çalışırız. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 131. Antalyada yasiyorum evde ek is yapmak istiyorum geri donus saglarsaniz sevinirim

 132. merhaba ben arzu istanbul kadıköyde oturuyorum..ünversitede okuyan bir oğlum var ve evde paketleme işi yapıp ek gelir elde etmek istiyorum…5 arkadaş beraber yapacağız elimiz hızlı ve beceriklidir….destek olursanız çok seviniriz…

  • Merhaba bende sizinle çalışmak istiyorum

  • 5 sene önce

   Kocaeli ızmitte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime destek için istiyorum elim hızlıdır ev hanımıyım boş vaktim coook

  • Merhaba trabzonda yasiyorum, acaba trabzonda paketleme isi imkani varmi. Geri donus yaparsaniz cok memnun olurum.

   • İzmir Konak bölgesinde oturuyorum. Ailede 3 bayanız ihtiyacımız olduğu için evde ek iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun oluruz.

 133. merhaba ben arzu istanbul kadıköyde yaşıyorum…üniversitede okuyan oğlum var ve ek gelire ihtiyacımız var 5 kişilik arkadaş grubumuzla evde paketleme işi yapmak istiyoruz….elimiz hızlı ve beceriklidir….iş imkanı tanınmasını rica ederiz…

  • Izmir karabaglarda oturuyorum evde her türlü paketleme isi yapabilim elim hizli ve beceriklidir yardimci olursaniz cok memnun olurum teşekkürler

   • Bu işe çok ihtiyacım var daha önce gır gır işi yaptım paketleme sizden ricam allahm rızası için baba yardımcı olun grubumda var gününde teslim ederiz nisanliyim hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum sizden ricam bi cevapla dönün nisanlimin e postasini atyorum

  • Karabük merkezde yasıyoruz.
   Evde paketleme işi yapmak istiyoruz..

 134. merhaba
  istanbul ömerlide yasıyorum 6 kişilik ekibim var temiz titiz ve disiplinli calısacagimızdan şüpheniz olmasın ek iş degil devamlı ve istikrarlı bir sekilde calışırız tam zamamnında ve istenilen sekilde teslim ederiz şuan iş arayışındayız irtibata gecersek memnun kalırsınız
  iyi çalışmalar…

 135. Bolu merkezde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 136. 5 sene önce

  ANKARA ALTINDAĞDA İKAMET ETMEKTEYİM. EL BECERİSİ KONUSUNDA KENDİME GÜVENİYORM KÜÇÜKLÜKTEN GELEN BİR HOBİ DE DENEBİLİR.

  • Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Üniversitesi öğrencisiyim. Oldukça bol zamanım kalıyor ve bu zamanımı değerlendirmek istiyorum. Evde 6 kişiyiz. Hepimiz bu tür işleri yapabilecek kişileriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

   • merhaba ben dilek istanbul büyükçekmecede oturuyorum evliyim 2 çocuk annesiyim evde yapabilceğim iş arıyorum

 137. Sakarya da ikamet ediyorum çok acil iş arıyorum paketleme işi ne olursa, çok hızlı ve pratik bir yapıya sahibim düzenli ve titiz çalışma ortamım mevcut dönüş bekliyorum teşekkürler

 138. 5 sene önce

  İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum. Daha önce de bu tarz işler yaptım. Tek yada ekip olarak çalışabilirim. Bilginize.

  • 5 sene önce

   İstanbul sancaktepede ikamet ediyorum işe ihtiyacim var

  • istanbul esenyurtta oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var elim hızlıdır

  • 5 sene önce

   İstanbul çengelköyde ikamet ediyorum daha oncede evde bu tarz isler yaptim.Tek yada ekip olarak calısabilirim bilginize.

 139. 5 sene önce

  İstanbul sancaktepe yenidoganda oturuyorum evden paketleme isi yapmak istiyorum 2 kisiyiz

 140. Istanbul tuzla da ikamet ediyoruz evde paketleme isi vs iş düşünüyoruz elimiz yatkın 5 kişi olarak bi ekip oluşturduk. Evde yapılabilecek bi ise ihtiyacımız var . Gün boyu bosuz . Bize verilen tarihte ürünleri teslim edeblirz.

  • 5 sene önce

   İstanbul zeytınburnunda ıkamet edıyoruz evde yapacak iş arıyoruz 4kişiyiz

   • Merhaba bende daha önce evreni iş yapmıştım kibrit paket en Sakız’ı paket şimdi boştayım ben sabun paketleme istiyorum şişen nasıl ulaabilirim istanbuldan yaşıyorum teşekkür ederim

  • Malatya da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum donus yapılırsa sevinirim

  • 5 sene önce

   Istanbul tuzlada oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım varyardimci olursaniz sevinirim

 141. Merhabalar antalyada oturuyorum.Evde yapabileceğim paketleme isi ariyorum.Ise cok ihtiyacim var.Lutfen donus yaparsaniz sevinirim.

 142. Samsunda ikametgah ediyoruz. 5 öğrenciyiz ek gelir için paketleme işi yapmak istiyoruz

 143. 5 sene önce

  Hatay payasta oturuyorum ev hanımıyım ise ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum kına ve papatya gibi şeyleri paketleme yapabilirim

 144. Mugla milasta oturuyorum paketleme isi istiyorum

  • 5 sene önce

   22 yaşındayım öğrenciyim okulumun zorluğu ve ders saatlerimin çokluğundan dolayı part time iş bile bulup çalışamıyorum hiç bir gelirim olmadığı için okul yol yemek masrafımı bile karşılayamıyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yapı yardımcı olursanız çok sevinir ve duacınız olurum. Teşekkür ederim hayırlı işler..

   • Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Üniversitesi öğrencisiyim. Oldukça bol zamanım kalıyor ve bu zamanımı değerlendirmek istiyorum. Evde 6 kişiyiz. Hepimiz bu tür işleri yapabilecek kişileriz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 145. Muğla Menteşe oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 146. Bende evde paketleme yapmak istiyorum Hatay/Antakya

 147. Vardiyalı çalışıyorum kalan zamanımı değerlendirmek istiyorum borçlarımı ödemek için ek işe ihtiyacım var üç kişilik bir gurup kurdum gruptaki herkes çok temiz ve titiz Edirne’de oturuyoruz yardımcı olursanız seviniriz şimdiden teşekkür ederiz

 148. 5 sene önce

  İstanbul
  Davetiye katlama veya mevlüt şekeri işlerini daha önce yaptım.

 149. İzmirde oturuyorum. Bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  • Merhaba, Gürsu da oturuyorum eve iş almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

 150. Giresun Eynesil de oturmaktayim paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 151. Zonguldak ta yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Buna cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  • 5 sene önce

   Evliyim çocuğum var iş bulamıyorum.yazin fabrikda çalışıyorum..evde annem eşim ve ben beraber ek işler yapabiliriz.geri dönüş yapmanızı temenni ediyoruz.. Rize merkez

 152. 5 sene önce

  Evde ek iş arıyorum her türlü iş kabulünü Trabzon araklı

 153. 5 sene önce

  7 aylık hamileyim ama bu evde iş yapmama engel değil bebeğim olacak paraya ihtiyacım var yardımınızı rica ederim. Her türlü paketleme işini yaparım.

 154. 5 sene önce

  Paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul Sancaktepe’de yaşıyoruz.

 155. 5 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var Antada ikamet ediyorum lütfen yardımcı olun

 156. Merhaba biz üç kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 157. 5 sene önce

  Bursa osmangazide ikamet ediyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum katlama paketleme boncuk işi sahan önce hepsinden tecrübem var yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • 5 sene önce

   İstanbul Sultangazi de ikamet ediyorum daha öne düğme işi yapmıştık kızım ile beraber yine 2 kişi birlikte yapabileceğimiz iş istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

  • Evde paketle isi istiyoruz 6 kisiyiz el becerimiz yuksek bu ise ihtiyacimiz var

  • 5 sene önce

   Evliyim çocuğum var iş bulamıyorum.yazin fabrikda çalışıyorum..evde annem eşim ve ben beraber ek işler yapabiliriz.geri dönüş yapmanızı temenni ediyoruz.. Rize merkez

 158. İstanbul da oturuyorum 3 kişi için evde ek iş konusunda geri dönüş bekliyorum teşekkür ederim

 159. 5 sene önce

  Ankara Yenimahalle’de yaşıyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum 4-5 kişilik bir grubumuz var. Tüm gün boyunca boş vaktim var, verilen işi istenildiği gibi temiz bir şekilde yapıp teslim edebilirim. Maddi sıkıntılarım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 160. Gerçekten bu işe çok ihtiyacım var öğrenciyim evde her türlü iş yapabilirim

  • Ek iş arıyorum. İstanbul Bahçeşehir ‘deyim. Davetiye, mandal, boncuk, kalem vb. gibi paketleme işleri olabilir.

  • 5 sene önce

   Evde paketlme işi istiyorum Karabük

   • 5 sene önce

    Ek iş arıyorum. Yozgat sorgundayım. Davetiye, mandal, boncuk, kalem vb. gibi paketleme işleri olabilir.

 161. Adana yüreğir
  Paketleme istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 162. Aydın/Efeler’deyiz. 5 kişi bu işi paketleme işi yapmak istiyoruz, haftanın 5 günü günümüzün yarısı boş geçiyor, işi yapmak için fazlasıyla vaktimiz var

 163. İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum. 4 kişilik ekibim var. Paketleme, zarf katlama, montaj, elektronik parça montajı, priz montajı vb. gibi evlere verilen işler arıyorum. En kısa sürede dönüş yapabilirseniz sevinirim, iyi çalışmalar.

 164. Merhaba
  Sakarya Serdivan’da ikamet ediyorum. İşe çok ihtiyacım var. Her türlü paketleme, boncuk, tesbih vb işleri yapabilirim. İşimde çok özenli ve titizimdir. Lütfen geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

  • Merhabalar İstanbul da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum tecrübemde vardır işe ihtiyacım var ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

 165. 5 sene önce

  20 yaşında evliyim Bursa Yıldırım da oturuyorum. Eve iş almak istiyorum. 4 kişilik bi grubum var.

 166. Samsun’da canik bölgesinde yaşıyorum işe ihtiyacım var bebeğim olduğu içim benim için en iyisiyi evden olan geri dönüş sağlanırsa sağlam iş çıkartırım

 167. Antalya muratpasada oturuyorum cok bos vaktim var ve ise ihtiyacim var 24 yasindayim

 168. 5 sene önce

  Lise son öğrencisiyim. Üniversite ve kitap almak için para biriktirmeye çalışıyorum. El becerilerinde oldukça iyi olduğumu düşünüyorum. Zamanında teslim eder ve titizlikle çalışırım.

 169. Ben nida nur bu işi yapmak istiyorum hemşire olarak mezunum şuanda çalışmıyorum benimle iltibaata geçerseniz sevinirim

 170. 5 sene önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum edirnede oturuyorum ihtiyacim var lütfen bana ulaşin

  • Merhaba istanbul şişli bölgesindeyim. Ev hanımıyım paketleme işiniz titizlikle yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 171. balıkesir/burhanıye

 172. Merhaba İstanbul / Sultanbeyli’de ikamet etmekteyim 4 kişilik bir grubuz maddi anlamda aileme destek olmaya ihtiyacım var . Bu işe çok ihtiyacım var . Lise mezunuyum . Elimiz hızlıdır . Çok memnun kalacağınıza inanabilirsiniz . Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler efendim .

 173. 5 sene önce

  Bi oğlum olcak yardımcı olursaniz seviniriz bursa sirinevlerde oturyorum evde is uapmak istiyorum temiz bir şekilde ürünlerinizi teslim ederim güveninizi geri dönerseniz eğer tanırsanız sağlarım

  • Merhaba aynı apartmanda 5 komşuyuz ev hanımıyız evde ek iş yaparak ailemize katkıda sağlamak istiyoruz.izmir aliagada ikamet ediyoruz.

 174. Emekli babam ve ablam için evde tütün sarma işi istiyoruz. Kocaeli’de ikamet ediyoruz. Günde 30-40 karton hatta sürekli ve garanti bir imkan sağlanırsa makine temin ederek günlük 100 karton ürün çıkarabiliriz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

 175. 5 sene önce

  selamunaleykum ev hanımıyım bir bebegim var onun ihtiyaçları ve kiramı çıkarabilmek icin ise ihtiyacım var eşimin akşam yardımlarıyla bu isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevaba girersiniz istanbul sultangazide oturuyoruz

 176. 5 sene önce

  istanbul alibeykoyde ikamet ediyorum paketleme isi yapmak istiyorum etiketleme olabilir dons saglarsaniz sevinirim

  • Istanbul Esenyurtda oturyoruz 10 kişi çalişıcaz iş olursa çalışmak istiyoruz iş oldukça daha çok çalışmak istiyen ev hanımları var

 177. 5 sene önce

  Zerrin Birkiye İzmir’de oturuyoruz paket katlama işi için gönderiyorum

  • 12 kişlik bir tasarım şirketiyiz istediğiniz işleri yapabiliriz her türlü paketleme- tasarım-fotoğrafçılık

  • evde paketleme ve benzeri işleri kolayca yapabilirim.Mailime cevabınızı bekliyorum.Elektronik işlerden de anlarım Afyon için bekliyorum

 178. 5 sene önce

  Merhaba İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum 5kisilik ekibimle acil iş istiyoruz bizimle irtibata geçerseniz seviniriz ilginize şimdiden teşekkür ederim

  • 5 sene önce

   Adım esma 21 yaşındayım istanbul Küçükçekmece de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 179. Afyonkarahisar Sandıklı da yaşıyoruz evde 3bayaniz paketleme işi istiyoruz

 180. 5 sene önce

  İstanbul eyüp sultan da oturuyorum evde terlik kürdan çorap paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim çocuklarım var zor durundayım

  • Adim Bahar ufak çocuğum olduğu için çalışmam şuan imkansız o nedenle evde yapılabilecek iş arıyorum irtibata geçerseniz çok sevinirim .teşekkürler

 181. İzmir

  • 5 sene önce

   Ankara:küçük bebeğim var bu işe cok ihtiyacım var. Küçük bebeğime daha iyi bakmak için istiyorum

  • Merhaba istanbul şişlide oturuyorum iki kişiyiz işe çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz.

 182. İki kişilik ekibimiz evde paketleme işi yaparız Adıyaman merkezdeyiz yardımcı olur saniz seviniriz

 183. Ankara sincanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum bilgilendirebilormisiniz.

  • Meraba Afyonkarahisar’da oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım grup halindede yaparız cok ihtiyacım var eşim calısmıyor kirada oturuyoruz lütfen dönüş yapın

 184. İşe ihtiyacım var iletişime geçerseniz memnun kalırız

 185. Merhaba iki çocuğum var biri engelli çalışma imkanım yok evde ek iş istiyorum çok ihtiyacım var eşim işsiz ikimizde paketleme işi yapabiliriz gelir kazanmak istiyorum

 186. 5 sene önce

  Kayseri paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmisiniz çok zor durumdayim

  • Kayserı paketleme ısı yapmak ıstıyorumm esmde ıssız evde yapıcak 4 kısıyız buna ıhtıyacımız var teşekkür ederiz en kısa zamanda dönüş yaparsanız mutlu olucaz

 187. Merhaba Tekirdağda yaşıyorum 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

 188. Merhaba tekirdağda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişi çalışmayı düşünüyoruz

 189. 5 sene önce

  Osmaniye de ikamet ediyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  • 5 sene önce

   Ankara da oturuyorum ve yeni evliyim ek is yapmak istiyorum esime destek olmak.icin

 190. Merhabalar Giresun – Tirebolu ev hanimiyim 3 kisi yasiyoruz. Evde paketleme tam bize gore

 191. Öğrencim 4 kızıyız paket işi yapmak istiyoruz

  • Evde paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 192. 5 sene önce

  Evden paketleme isi yapmak istiyorum istanbul sancaktepede oturuyorum.

 193. Ek ise ihtiyacim var lutfen donus yaparmisiniz gaziantep

 194. Yalova cınarcıkta oturuyorum.paketleme işi istiyorum.

 195. Evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var istanbul üsküdar

 196. 5 sene önce

  İstanbul beylikdüz

 197. Merhaba , Samsun’da yaşıyorum.Evden çalışabileceğim iş arıyorum ,borclarim var , lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 198. 5 sene önce

  İstanbul / Kartal
  3 kişilik ekibimle paketleme işi yapmak istiyoruz.

  • 4 sene önce

   İzmir Bayraklı’da yaşıyorum 20 yaşında,üniversite öğrencisiyim,özellikle yaz tatili süresince öğrenci hayatıma bütçe katkısı sağlamak amacıyla başvuruda bulunuyorum.Günümü evde geçiriyorum,el becerim oldukça fazladır,size yardımcı olabileceğime inanıyorum.

 199. Ev hanimiyim manisa turgutlu ilcesinde oturuyorum.ekibim saglam 15 kisiden fazlayiz.paketleme isi yapariz. Ise ihtiyacim var.gununde ve ozenle isinizi teslim ederim.geri donus yaparsaniz sevinirim

 200. Mersin Mezitli de oturuyorum işe ihtiyacım var

 201. 5 sene önce

  merhabalar istanbul güneşliden yazıyorum. ek işe ihtiyacım var düğünüm için…

 202. Merhaba ben Sevcan evde ek işe ihtiyacım var Çerkezköy Tekirdağ dönüş yaparsanız sevinirim

 203. WAN’da merkezde yaşıyorum 3 kişilik bir ekibimiz war acil işe ihtiyaçımız war

 204. 5 sene önce

  Özgül Uğur,
  UŞAK/MERKEZ de ikamet etmekteyiz.

 205. 5 sene önce

  Ben özgül Uğur, hafta içi hafta sonu hergün tüm çeşit paketleme işleri için uygunum. En kısa süre de siparişleri teslim edebilecek donanıma sahibim. Yakın zamanda Bana dönüş yapmanızı bekliyorum.

 206. 5 sene önce

  Malatya merkez.yasemin gezici.iki cocuk annesiyim .23 yasindayim.cok zor durumdayim bu ise acil ihtiyacim var acil yardimci olun

 207. Merhaba evde işe ihtiyacım var bursa osmangazi de oturuyorum

 208. 5 sene önce

  Kayserıde oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 209. 5 sene önce

  Eşim inşaat işinde çalışıyor iki çocuğum var maddi desteğe ihtiyacım var balikesirin ayvalik ilçesinde yaşıyorum 3 kişi yapacagiz

 210. 2 kisiyiz ise ihtiyacimiz var yardimci olursaniz cok sevinirim lutfen bursanin inegol ilçesinde

 211. 2 kisiyiz bu ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim lutfen

 212. Ankarada ikamet ediyorum. 2 tane üniversitede okuyan çocuğum var. Evde 5 kişiyiz. Evde paketleme, davetiye katlama gibi işler yapabiliriz. Hızlı ve titiz çalışırız. Lütfen geri dönüş yapın.

 213. Okumuyorum annemle evde paketleme işi arıyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 214. Mersin merkezde yasiyorum eve her turlu is alma imkanim var.

 215. Elazığ /merkez

 216. İstanbul/Sancaktepe evde yapabileceğim iş arıyorum.

 217. Evde ek is yapmak isterim Istanbul Seyratepe de oturuyorum

  • Merhaba ben 21 yaşındayım Hatay Reyhanlı da yaşıyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmaya ihtiyacım var 2 kişiyiz

 218. İstanbulda yasıyorumevde paketleme işi yapmak istiyorum

 219. Merhaba acil işe ihtiyacım var 3 kişi yapacağız davetiye katlama nikah şekeri vs. Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 220. Evde ailem ile davetiye katlama, paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Umraniyede yaşıyorum. Dönüş yapabilir mısınız lütfen çalışmaya ihtiyacımız var.

  • 5 sene önce

   Selam ben İstanbul dan yazıyorum evde kürdan paketlemek istiyoruz gelir sağlamak istiyor

 221. 5 sene önce

  Istanbul anadolu yakasi evde ek iş

 222. Merhaba ben Antalya da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var teşekkür ediyorum

 223. Merhaba tekirdağ çerkezköy de yaşıyorum. Taşadığım yerde komşularım da evde iş imkanlarından yararlanmak istiyor ve onlara öncülük etmemi bekliyorlar. Daha önce de nişan mevlüt düğün için gerekekli süslemeler ve hediyelik eşyalarda yaptığımı belirtmek isterim. Teşekkürler

 224. Evde iş yapmak istiyoruz 3 4 kişi oluruz beykozda oturuyoruz

 225. Antalya merkezdeyim evde yapabileceğim iş arıyorum

 226. Evde iş yapmak istiyorum Lütfen bilgi verir misiniz

 227. 5 sene önce

  kalabalık aileyiz çok kez evde el işi yaptık

 228. 5 sene önce

  Elazıgdayım sabun paketleme işine girmek istiyorum

 229. NİĞDE MERKEZ

 230. 5 sene önce

  Merhaba işsizim ve çok borcum var. İşe başlasam bile ek işe devam edeceğim. Elim çok pratik ve yankın. Uzun zamandır arıyorum böyle bir iş ama nasip olmadı. Yardımlarınızı rica ediyorum. Manisa merkezde oturuyorum.

 231. İstanbul Çatalca da oturuyorum. 3 kişilik ekibim ile evde iş yapmak istiyoruz.donus yaparsanız seviniriz.

 232. Ordu’nun ilçesinde yaşıyorum. Acil işe ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 233. Acil işe ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz? Ordu nun ilçesinde yaşıyorum.

 234. İstanbul pendikte paketleme katlama işi arıyorum yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba uşak ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen çok ihtiyacım var ise

 235. Merhabalar İstanbul kartalda ikamet etmekteyim .

  • 5 sene önce

   ANTALYA merkez deyim.evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 236. Çocuk gelisimi mezunuyum elim pratik ve bu işlere yatkındır istanbul eyüpde oturuyomm evde verilecek bütün işleri yaparimm

 237. Mardin Artuklu paketleme işi istiyoruz 7 kişiyiz

 238. Merhaba evde üç kişiyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz iş tekliflerinizi bekliyorum zonguldak da oturmaktayım

 239. İstanbul/maltepe kibrit kutulama ev işi istiyorum 3kişi yapacaiz

 240. Evde ek iş

  • 5 sene önce

   Duzce_merkezde oturuyorum. Evli ve bir çocuğum var.ayrica AÖF de halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum.titiz ve pratik biriyimdir.ekip kurabilir ve kısa sürede çok iş yapabilirim.paketleme vb. Islere ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum. Iyi günler.

 241. 5 sene önce

  Osmaniye merkezde yaşıyorum ve ihtiyacım olduğu için bu işi yapmak istiyorum geniş bir çevrem var en kısa sürede ve özenle hazırlayacağıma inanıyorum

 242. 5 sene önce

  Antalya kemerde yasiyorum.Evde paketleme işi istiyorum yardimci olabilir misiniz

 243. Eskişehir de ikamet ediyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 244. merhaba evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul’da ikamet ediyorum.

 245. 5 sene önce

  sabun paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi emek

 246. Van merkezde oturuyorum evde is yapabilirim

 247. 5 sene önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim acil işe ihtiyacım var İzmir Karabağlar da oturuyorum

 248. Ulasabilir misiniz

 249. Düzce’de ikamet ediyorum. 3 kişilik bir ekibim var. Evimize katkıda bulunmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 250. 5 sene önce

  Istanbulda yaşıyorum daha önce bu işi yaptim ve çevremde yapabilcek insanlar var elimde hizlidir ise ihtiyacım var

 251. Tekirdag

 252. Merhaba ISTANBUL MALTEPE”DEN ferhat ben eşimle beraber evde ek iş yapmak istiyoruz el becerimiz iyidir her türlü paketleme işi olabilir

 253. Antalya kepezde yaşıyorum. Evde oturduğum için boş vaktim çok hızlı yetiştiririm.

 254. Malatya da evde iş imkanı için dönüş yaparsanı acilll …

  • Ankara mamakta ikamet etmekteyim aymi binada 3 eltiyiz ve kalabalik.bir aileyiz vereceginiz isi zamaninda sorunsuz teslim edecegimizden supheniz olmasin kendi marketimiz var zaten elimiz hizlidir.

 255. Merhaba ismim deniz istanbul küçükçekmecede yaşıyorum ingilizce öğretmeniyim. Bu ek işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var.

 256. 5 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz kalabalık aileyiz zamanında eksiksiz yetiştiririz.İstanbul Mecidiyeköy de oturuyorum.

 257. 5 sene önce

  muğla menteşe

 258. 5 sene önce

  Emekliyim. Eşimle beraber ürün paketleme yapabiliriz.

 259. merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 260. Merhaba
  İstanbul ataşehirdeyim evde iş yapmak istiyorum
  Kutu katlama davetiye katlama süsleme vb herşeyi yapabilirim
  Sayı ve zaman sorun olmaz

 261. Merhaba bayrampasada ikamet etmekteyiz uc kisiyiz evde her turlu paketleme isi yapabiliriz acil donus yaparsaniz seviniriz

  • Mrb Tekirdağ çorlu da oturuyorum yeni evlendim iki kişi yapıcaz daha önceden evde çorap paketleme ve eldiven işi yaptım cok acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 262. 5 sene önce

  Evde ek işine çok ihtiyacım var İstanbulda oturuyorum lütfen yardımcı olun evde evde dört kişi paketleme işi yapabiliriz. Lütfen dönüş yapın

 263. Kız meslek lisesi el sanatları bölümü mezunuyum.Evde ek iş yapmak istiyorum.Paketleme,davetiye katlama,sabun yapımı gibi yada el sanatları gerektiren işler yapabilirim.ev hanımıyım verilen işleri zamanında teslim edebilirim.

 264. 5 sene önce

  Adanada evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • Sakarya da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz verilecek işe göre kişi sayısını artırabilirim

 265. Aydında oturuyorum, kürdan paketleme işi yapmak istiyorum

 266. 5 sene önce

  Evde iş yapacağız

 267. 5 sene önce

  Aydın da yasıyorum 8 kişilik bir ekibim var bende ek iş almak istiyoeum

  • Bnde eve paketleme işi almak istiyorum İstanbul’da yaşıyorum .yardımcı olursanız sevinirim. Tşkler …

 268. 5 sene önce

  Denizli de yaşıyorum. Ek işe ihtiyacım var. Dönerseniz sevinirim.

 269. 5 sene önce

  Adanada oturuyorum.Evde paketleme işi yapabilirim.

 270. 5 sene önce

  bursa yıldırım eve ek iş arıyorum.

 271. Hayırlı çalışmalar. Ekibim var her türlü işi yaparız düzgün, seri ve dikkate önem veririz irtibata gecermisiniz

 272. Evliyim üniversite mezunuyum ama evde çok boş vaktim olduğu için paketleme işi yapmak istiyorum .3komsumla beraber. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 273. Kırıkkale’de yaşıyorum. 3kişiyiz, evde davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum

 274. Merhaba Kırıkkalede yaşıyorum. 3 kişiyiz,evde davetiye katlama ve paketleme işleri yapmak istiyorum.

 275. İstanbul/Çekmeköy ilginiz için şimdiden teşekkürler.

 276. el becerim cok iyi acil iş lazım

 277. 5 sene önce

  Merhaba istanbul şişli okmeydanında ikamet ediyoruz 2 kişiyiz ve paketleme işi yapmak istiyoruz. Hergün çalışıp istenilen adette iş çıkartabiliriz.

 278. Merhabalar,istanbul tuzla’da oturuyorum.kimya bolumu mezunuyum.hamile oldugum icin meslegimi yapamiyorum.ise ihtiyacim var umarim uygun gorursunuz.

 279. Merhaba, 4 kişilik ekip olarak evde iş yapmak istiyoruz. Birçok alanda tecrübemiz vardır. Hızlı ve temiz şekilde teslim edilir.

 280. 5 sene önce

  Merhaba iyi günler evde paketleme işi lazım baska bir iş yapma gibi bi durumum olmadığı için bu işi istiyorum geri donuslerinizi bekliyorum.

 281. 5 sene önce

  Ümraniye’de ikamet etmekteyim, ek işe ihtiyacım var.

 282. 5 sene önce

  Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum el becerim kuvvetlidir geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  • Ek ise ihtiyacım var paketleme işi olur davetiye katlama olur İstanbul Esenyurt tan dönüş yapmanızı rica ederim

 283. 5 sene önce

  Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ikametgah halkalı, atakent.

 284. 5 sene önce

  Bilecik’te yaşıyorum ev bütçesine destek olmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 285. İstanbul sultanbeyli. 2 kişlik, evde iş yapmak istiyoruz.

 286. 5 sene önce

  İstanbul bağcılarda oturuyorum evde davetiye katlama işi yapabilirim acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz çok memnun olurum

  • Merhaba uşak ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen çok ihtiyacım var ise

 287. 5 sene önce

  İstanbul bağcılarda oturuyorum Acil işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim…

 288. Merhabalar ek işe çok ihtiyacım var bolu merkezde ikamet ediyorum. Gerekirse kargo ücretinide ben karşılayabilirim lütfen yardımcı olun

 289. Selam evde ek iş arıyorum 10 kişilik ekibiz zamanında teslimat bizim işimiz yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 290. Konya Kadınhanında 2 kişi için evde paketleme işi almak istiyorum

 291. merhaba istanbul küçükçekmecede oturuyoruz 2 kişiyiz herturlu paketleme işi yapariz

 292. 5 sene önce

  Liseyi yeni bitirdim, herhangi bir gelirim yok ve ihtiyaçlarımı karşılamak icin evde bir işe ihtiyacım var. İstanbul Güngören ilçesinde oturuyorum. Geri dönüş sağlarsınız sevinirim. ( 1 kisiyim )

 293. 5 sene önce

  Bende evde iş ıstiyorum

 294. Evde 2 kişiyiz çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim istanbul bahçelievlerde

 295. 5 sene önce

  3 kisiyiz ev hanımıyız. Bakırköyde oturuyoruz. Plastik çatal kaşık ya da lavanta ya da kokulu tespih falan paketlemek istiyoruz.

 296. Merhaba ben İstanbul Ümraniye esenevler mahallesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Ailemiz kalabalıktır. Verdiğiniz işi çabuk olarak teslim Edebiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 297. 5 sene önce

  dönüşünüzü bekliyorum

 298. 5 sene önce

  İzmir ödemiş paketleme işi yapmak istiyorum kardeşim le birlikte dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 299. Osmaniye Merkezde ikamet ediyorum 2 kisiyiz verilen tarihte ozenli bir sekilde isimizi teslim edicez paketleme isi yapmak istiyorum

 300. İstanbul anadolu yakası ek iş arıyorım

 301. 5 sene önce

  Merhaba nikah şekeri paketleme v.b tüm işler olabilir acil işe ihtiyacım var lutfen yardımcı olmanızı bekliyorum ekibimde var dönüş yapın lütfen

 302. 5 sene önce

  iki kişi kürdan paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi emek