Kapat

Evde Örgü Bileklik Yaparak Para Kazanın

Anasayfa Evde Ek İş Evde Örgü Bileklik Yaparak Para Kazanın
örgü-bileklik

Örgü bilekliklere ilgi artıyor, bu trendi yakından takip ederek ilgi çekici örgü bileklikler ile para kazanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilen örgü işlerinden biri olan bileklik, ciddi satış rakamlarına ulaşmaya başladı. Eğer halihazırda örgü bileklik yapmayı biliyorsanız bu sektöre daha hızlı girebilirsiniz. Ancak yeteneğiniz yoksa bunu öğrenmek maksimum 1 haftanızı alır. Çünkü Youtube‘de yer alan onlarca kanal aracılığı ile harika örgü bileklikler yapabilirsiniz. Bu videolardan bazılarını rehberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Örgü bileklik modelleri çok farklıdır, bu nedenle her videoda gösterilen model için farklı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeleri genellikle tuhafiyecilerde ve bijuterilerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu malzemelerin her birinden çok fazla almamaya özen gösterin, çünkü aynı modelden çok satmak yerine farklı modellerden birkaç tane çıkartmak daha mantıklı olacaktır.

Örgü bileklikleri ürettikten sonra asıl iş ise bu ürünleri satmaktır. Birçok ev hanımı bu ürünleri genellikle yine tuhafiyeci ve bijuterilere satıyor. Ancak özellikle turistlerin yoğun olduğu alanlara yakın olanlar ise yürüyüş alanlarına küçük tezgahlar açarak burada satışa koyuyor. Kendi tezgahınızı açma şansınız varsa her bilekliği 20 TL‘e kadar satabilirsiniz. Ancak başka işletmelere toptan satarsanız her bilekliği en fazla 2-3 TL‘e satabilirsiniz. Ancak bu da size kar olarak geri dönüş sağlayacak, çünkü bu tür bir bilekliği yapabilmek için maksimum 40 – 50 kuruş maliyetiniz gidecektir.

ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR?

1-

2-

3-

“Evde Örgü Bileklik Yaparak Para Kazanın” üzerine 14 yorum

 1. Erkek bileklik says:
 2. Harun says:
 3. sevda önder says:
 4. Zeynep says:
 5. Büşra says:
 6. Büşra says:
 7. Sibel says:
  • Yılmaz says:
 8. Nuran AKÇAY says:
 9. GAMZE says:
 10. Dilek says:
 11. Nese says:
 12. Sevgi says:
 13. büşra says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir