1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

En Avantajlı 7 İş Fikri

En Avantajlı 7 İş Fikri
0

Türkiye’nin gelişmesi ile birlikte birçok sektör yeniden avantajlı konuma geçerken, bazı sektörlerde de önemli değişimler yaşanmaya başlandı. Avantajlı iş fikirlerine yönelik girişim veya yatırım başlatmak kısa ve uzun vadede önemli fırsatlar barındırıyor.

Günümüzde bazı sektörlere yönelik girişimlerin “Yatırım Geri Dönüş” süresi ise daha kısa süreli olarak dikkat çekiyor.

İşte dikkatinizi çekebilecek avantajlı iş fikirleri…

1- AK GSM

Fatura ödeme, cep telefonu ürünleri, hat satışı, DSMART, Doping, Turknet ve Digitürk gibi ürünlerin satışına yönelik bayilik veren bir firma. Firma 30 bin lira + KDV bedel karşılığında bayilik sağlıyor ve size çok yüksek oranlarda komisyon bedelleri sunuyor. Kısa vadeli yatırım geri dönüş bedeli sunan AK GSM, yeni bir iş kurmak isteyenler için avantajlı bir fırsat sunuyor. Firmanın bayileri ortalama 4-5 bin liralık aylık net gelir sağlamaktadır. Firmaya ödenen 30 bin lira + KDV karşılığında iş yerinin mobilyası, tabelası ve çeşitli tüm ofis ve yazılım ihtiyaçları veriliyor.

AK GSM hakkında ek bilgiler: TIKLAYIN…

2- BEBEK GİYİM SEKTÖRÜ

Giyim sektöründe yer almayı planlıyorsanız eğer size mutlaka bebek giyim sektörünü öneriyoruz. Bebek giyim sektöründe kar marjları ortalama yüzde 200 civarında seyrediyor. Bu kapsamda kısa ve uzun vadeli fırsatlar sunan bebek giyim sektörüne giriş yapmak için ortalama 120 bin lira sermayeye ihtiyacınız olacak. Sektörde bayilik veren birçok firma bulunmasının dışında, kendi işletmenizi toptan giyim ürünleri satın alarak da kurabiliyorsunuz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

3- GENÇ ÇİFTÇİ PROJESİ

Eğe 41 yaşından küçük ve 18 yaşından büyükseniz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın verdiği 30 bin liralık hibeye başvurabilirsiniz. Geri ödemesiz olarak verilen 30 bin liralık hibeyi alabilmek için son tarih ise 30 Nisan 2018 olarak açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Perakende Satış Mağazası Yeri Nasıl Seçilir

Genç Çiftçi projesi hakkında ek bilgiler: TIKLAYIN…

4- HİNDİ YETİŞTİRİCİLİĞİ

Düşük sermaye yatırımı ve yüksek kar bedelleri ile karlı bir iş fikri olarak değerlendirilebilir. Eğer 1 dönüm araziye sahipseniz maliyetiniz çok daha fazla oranda düşüş gösteriyor. Hindi Yetiştiriciliği’ne yönelmek ve bu işten kısa vadede para kazanmayı amaçlıyorsanız 30 bin lira sermaye bu kapsamda yeterli.

Hindi Yetiştiriciliği hakkında ek bilgiler: TIKLAYINIZ…

5- BOWLING SALONU AÇMAK

Son dönemde Türkiye’de insanlar Bowling’e daha fazla rağbet göstermeye başladı. Bowling salonlarının ciroları her geçen ay yükseliyor. Özellikle farklı bir eğlence fikri arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen Bowling salonlarını kurmak için 600 bin lira sermaye ihtiyacınız olacak. Bowling salonlarını kurmak için her konuda da yardım sağlayan ve anahtar teslim Bowling salonu kurulumu gerçekleştiren birçok firma bulunuyor.

Bowling Salonu hakkında ek bilgiler: TIKLAYINIZ…

6- SU BAYİLİĞİ ALMAK

Su ihtiyaçlarını artık belediye şebekelerinden daha az karşılıyoruz. Bu oranın 2018 yılı sonuna kadar Türkiye’nin rekorunu yeniden kırması bekleniyor. 2018 yılında en karlı iş fikirlerinden biri olan su bayiliklerini mutlaka değerlendirin. Türkiye’de su bayiliği veren onlarca ulusal, binlerce yerel firma var. Avantajlı fırsatlar sunan bu firmalardan bazıları bayilik bedeli dahi almıyor.

Su bayiliği veren firmalar hakkında ek bilgiler: TIKLAYINIZ…

7- GÜZELLİK MERKEZİ AÇMAK

Güzellik sektörünü fark etmişsinizdir. Yurt dışından bile ciddi oranda müşterisi olan güzellik merkezleri için Türkiye tam anlamıyla bir cennet. Ortalama 200 bin liralık yatırım bedeli ile bir güzellik merkezi açmak mümkün. Ancak sektöre giriş yapmak için muhakkak deneyimli 3-4 personel ihtiyacınız olacak. Eğer personel konusundaki sorunları aşabilirseniz mutlaka önerdiğimiz iş kolları arasında yer alıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap