Oba Döner Bayilik

Oba Döner Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Oba Döner Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

2012 yılında kurulan Oba Döner, kendine has özel sosları ile günümüzde kadar döner sektöründe ciddi bir büyüme elde etmiştir. Bu büyümeyi sağlamak için çalışmalarını sürdüren Oba Döner bayilik vermeyi de sürdürüyor.

Merkeze ait 2 şubesi ve 19 franchise ile sektörde yer edinen Oba Döner, kısa sürede 100 bayilik hedefine ulaşmayı planlıyor. Bu kapsamda diğer döner firmalarına göre daha uygun şartlarda bayilik veren Oba Döner, 80 bin liralık nakit sermayesine sahip yatırımcılara franchise veriyor.

Yürüş yollarında yayaların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde 30 ila 100 metrekare arası dükkanlara bayilik vermeyi planlayan Oba Döner, franchise adaylarına personel, reklam, proje ve pazarlama desteği de sağlıyor. Oba Döner, yatırımın geri dönüş süresi olarak ise 12 ila 18 ay arasında bir sürenin yeterli olduğunu belirtiyor.

Bir Oba Döner bayiliği kurulumu ortalama 20 gün sürüyor. Firma isim hakkı bedeli de talep etmiyor.

OBA DÖNER İLETİŞİM

Adres: Kocatepe Mh. Gümrük İskele Cd. Mega Center A Blok No:673-674 Bayrampaşa / İstanbul
Telefon: +90 (506) 507 50 89

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Oba Döner Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!