1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

SR Döner Bayilik

SR Döner Bayilik
0

Türkiye’nin vazgeçilmez lezzetleri arasında yer adan döner üzerine faaliyet gösteren Ankara merkezli SR Döner bayilik veriyor.

Günümüzde Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde 28 bayiye sahip olan SR Döner, bayi ağını genişletmek amacıyla franchise sistemini aktif tutmayı sürdürüyor. Firma kısa sürede 100 bayi sayısına ulaşmayı planlıyor. 2013 yılında kurulan SR Döner, aradan geçen 5 yılda ciddi bir reklam politikası ile de tanınan döner markaları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda firmadan bayilik alınması karlı iş fikirleri arasında yer alıyor.

sr-döner

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Helal Sertifası ve TSE ile İSO 9001, İSO 22000 belgelerine sahip SR Döner’den bayilik alabilmek için ortalama 250 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Bu rakam içerisine 100 bin liralık isim hakkı bedeli de dahil değil. Bir şube kurulumu ortalama 45 gün sürüyor, firma reklam katılım payı olarak yüzde 1 ve gelirden pay olarak ise yüzde 5 talep ediyor.

Firma ve franchise arasında 10 yıllık sözleşme imzalanıyor. SR Döner’in restoran bayiliği için değerlendiren lokasyonlar arasında AVM’ler ve yürüyüş yolları daha avantajlı.

Bir SR Döner bayiliğinde satılan ürünlerde ise ortalama kar marjı yüzde 30 civarında. Firma yatırım geri dönüş süresi olarak 12 ila 24 ay arasını belirtiyor.

BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Gersan Sanayi Sitesi 2307 Sok. No:66 Ergazi / Y.mah -Ankara
Telefon: 0312 257 15 10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de döner bayiliği veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalara ulaşmak için Döner Bayilik Veren Firmalar adlı rehberimize göz atmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Komagene Bayilik ve Franchise Maliyeti ve Kar Marjı
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir