Reis Döner Bayilik

Reis Döner Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Reis Döner Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

3 yıla yakındır döner sektöründe müşterilerine kaliteli bir hizmet sağlamak üzere çalışmalarını sürdüren Reis Döner, Türkiye’nin birçok noktasında yer edinebilmek amacıyla bayilik veriyor.

Günümüzde 32 bayiliği bulunan Reis Döner, kısa sürede 50 bayilik hedefine ulaşmayı planlıyor. Yaklaşık 170 bin liralık yatırım sermayesine sahip olan girişimcilere bayilik sağlayan Reis Döner’de satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 25 civarında bulunuyor.

Reis Döner’de isim hakkı bedeli 25 bin lira. Firma gelirden pay ve reklam katılım ücreti talep etmiyor.

Bir Reis Döner bayiliğinin kurulumu ortalama olarak 1 ay sürüyor. Personel, pazarlama, reklam konularında destek sağlayan Reis Döner, sektör tecrübesi bulunan ve bulunduğu bölgedeki yürüyüş yollarında 30 ila 100 metrekare büyüklüğündeki bir dükkan için kiralama yapabilecek girişimciler ile çalışmayı planlıyor.

Firmanın şubelerinde yer alan menülerde birçok döner ürününe ek olarak köfte çeşitleri de yer alıyor.

REİS DÖNER İLETİŞİM

Adres: Natoyolu Cad. Nebioğlu Sok. No:4/A Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: +90 216 508 16 64

İlginizi Çekebilir: Döner bayiliği veren firmalar.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Reis Döner Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!