Kapat

Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


İş fikirleri ile ilgileniyorsanız daima sermaye bulmak konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sermaye bulabilmenin en kısa yolu ise kredi çekmektir. Ancak bazen bankaların kara listesinde olmak yada üzerinizde herhangi bir değeri bulunmayan bir şey olmaması nedeniyle kredi çekemiyor olabilirsiniz. Yalnız iş hayatına atılmak içinde para bulmanız gerekebilir.

Eğer kredi çekemiyorsanız sizler için birkaç önemli ipucunu paylaşmak istiyoruz.

AİLENİZ ve AKRABALARINIZDAN BORÇ İSTEYİN

Daha önce Aileniz veya akrabalarınızdan borç istemediyseniz şansınız çok yüksek. Türkiye’de insanalar duygusaldır ve insanlara yardım etmeyi sever. Eğer onların yanında krediniz varsa ve işinizi iyi anlatabilirseniz borç isteyebilirsiniz. Borç istediğiniz tutar eğer yüksekse birkaç akrabanızla bölüştürmeye çalışın. Aileniz ve akrabalarınızdan borç istediğiniz zaman işinizi onlara iyice anlatın ve ne zaman geri ödeme yapacağınız konusunda iyice onlara bilgi verin.

KOSGEB PROGRAMLARINA GÖZ ATIN

para bulmanın yolları
Kredi çekemiyor ve aile, akrabalarınızdan borç alamıyorsanız önemli bir konuyu bilmeniz gerekiyor. KOSGEB’in kredi programlarına kayıt olmaya özen göstermelisiniz. KOSGEB‘in önemli birçok programı bulunmaktadır. KOSGEB’e işinizi iyi anlatabilirseniz eğer kredi programlarından ödeme alabileceğinizi belirtelim. Özellikle KOSGEB oluşturabileceğiniz istihdamın yüksek olması ile doğru orantılı olarak ilgilenir. Yani eğer ilgilendiğiniz ve yapmak istediğiniz işte en az 5-6 kişiyi istihdam edebilirseniz KOSGEB‘in kredilerini alabilirsiniz.

HİBE PROGRAMLARI

KOSGEB’den umduğunuzu bulamadıysanız eğer HİBE programlarına da göz atabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı, Gıda ve Tarım Bakanlığı gibi kurumları sık sık iş yapmak isteyenler için hibe programları açmaktadır. Bu programları sık sık incelemeyi ihmal etmeyin. Bazen sizin işinize tam uygun olmasa da güzel hibe programları bulunmakta.

BORSA VE ODALARA BAŞVURUN

Türkiye Oda ve Borsa cennetidir. Türkiye’nin her ilinde sayısız borsa ve oda bulunmaktadır. Bu tür oda ve borsalar girişimcilere sık sık eğitimler ve hibe programları açmaktadır. Ayrıca bazen kredi seçenekleri de sunmaktadır. Bu tür borsalara şahsi olarak başvurmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

“Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim” üzerine 35 yorum

 1. Linesh Bhika says:
 2. mrs.elizabethloanfirm says:
 3. regionsbank40@gmail.com says:
 4. İş ve kişisel kredi? says:
 5. krediteklifi says:
 6. 3kredi@gmail.com says:
 7. sinan says:
 8. Gökhan Murat says:
 9. mrs martina says:
 10. Murat Acar says:
 11. Emin says:
 12. Ronald says:
 13. Dogan Murat says:
 14. Eric says:
 15. Dogan Murat says:
 16. Credit says:
 17. hatice atagül says:
  • Alican inac says:
  • Alican inac says:
  • Sultan says:
  • İlkay says:
  • Aydın ersoy says:
 18. Fred says:
 19. Kredi says:
  • Sultan says:
  • Emin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir