Kahve Dünyası Bayilik Açmak Ne Kazandırır?
 1. Anasayfa
 2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Kahve Dünyası Bayilik Açmak Ne Kazandırır?

0

Kahve Dünyası Bayilik Açmak Ne Kazandırır?

Kahve Dünyası bayilik işlemlerinin nasıl yapılacağı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Kahve Dünyası yaklaşık yirmi yıldır gelişmiş nitelikleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzde hem Türkiye’de hem de birçok farklı ülkede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Bu işletmeden bayilik almak için kişilerin yerine getirmesi gereken birtakım şartlar bulunuyor. Bu şartlar şu şekilde basitçe ifade edilebilir;

 • Bayi sahibi olarak bu markanın hizmet kalitesini dürdürmeye devam etmeniz gerekir. Bu sayede yapılan denetlemelerden tam not alabilirsiniz.
 • Belirtilen yatırım miktarına sahip olmanız ve bayilik almak için bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.
 • Bayilik almak için tabi tutulacağınız eğitim süreçlerinde faaliyet göstermeniz gerekiyor.
 • Eğitimlerinizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra gerekli anlaşmaları yaparak bayilik alabilirsiniz.

Bu işletmeden bayilik almak için görüldüğü üzere birtakım yetkinlikleri benimsemeniz ve iş disiplinine sahip olmanız gerekiyor. Markanın imajı açısından bu işletmeyi titiz bir şekilde yönetmelisiniz. Aynı zamanda çalışanlarınızı da aynı doğrultuda yetkin kişiler arasından seçmelisiniz. Böylece iyi bir işletme sahibi olabilirsiniz.

Kahve Dünyası Bayilik Açmak Ne Kazandırır?

Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır?

Kahve Dünyası bayilik alma işlemleri için yalnızca birkaç adımı tamamlamanız gerekiyor. Eğer bayilik alma konusunda kendinizden eminseniz şu adımları tamamlayabilirsiniz;

 • İlk olarak bu işletmenin internet adresine giriş yapmanız ve ardından açılan ekranda bayilik seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Sonrasında karşınıza çıkan başvuru formunu doldurmaya başlayabilirsiniz.
 • Formunuzu doldurduktan bir süre sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçer ve süreç ile ilgili tüm detayları anlatmaya başlar.
 • Görüşme sırasında ne iş yaptığınız, maddi durumunuz ve yetkinlikleriniz gibi faktörler ön planda tutulur.
 • Yetkili kişi size mekan seçimi hakkında çeşitli sorular sorar.
 • Bayilik için uygun olduğunuz düşünüldüğü taktirde gerekli imzalar atılarak sözleşme yapılır.
 • Bu aşama sonrasında sizden talep edilen ücreti ödemeniz gerekir.
 • Son olarak seçtiğiniz mekan üzerinde inceleme yapılır ve dekorasyon işlemlerine başlanır.

Sözleşmenizi imzaladıktan sonra bayilik alma işlemlerini tamamlamış sayılırsınız. Sonrasında işletmeniz ile ilgili tüm detayları düşünmeye başlayabilir, gerekli pozisyonlarda işe alım sürecini başlatabilirsiniz. Marka imajını korumak açısından çalışanlarınızın profesyonel kişiler olmasına dikkat etmelisiniz.

Kahve Dünyası Bayilik Veriyor mu?

Kahve Dünyası bayilik verme aşaması ilgili kişilerin değerlendirmesi sonucunda yapılıyor. Kahve Dünyası işletmesi yeterli ve yetkin gördüğü kişiler için bayilik verme işlemini gerçekleştiriyor. Bu aşamada sahip olduğunuz birçok özellik ve faktör göz önünde bulunduruluyor. Kısacası bayi sahibi olmanız için belirli bir birikiminizin, maddi durumunuzun olması ve alacağınız eğitimler için de istekli olmanız bekleniyor.

Kahve Dünyası Bayilik Başvurusu

Kahve Dünyası bayilik başvurusu yapmadan önce kişilerin ilk olarak bir işletme sahibi olmak için yeterli olup olmadığını analiz etmesi gerekiyor. Eğer iyi bir işletme sahibi olacağınıza inanıyorsanız bu aşama için gerekli adımları tamamlamaya pratik bir şekilde başlayabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra size dönüş sağlanıyor ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri yetkili kişilerden öğrenebiliyorsunuz. İki taraf için de anlaşma sağlandıktan sonra istediğiniz mekanda ve konumda bayinizi açma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Kahve Dünyası Bayilik Açmak Ne Kazandırır?

Kahve Dünyası Bayilik Ücreti

Kahve Dünyası bayilik işlemi için kişilerden bir miktar ücret talep ediyor. Ücretinizi ödemediğiniz taktirde herhangi bir şekilde bayi sahibi olmanız mümkün olmuyor. Eğer bu işletmede bayi sahibi olmak istiyorsanız yaklaşık dört milyon değerinde bir yatırıma sahip olmanız gerekiyor. Bayilik için istenen miktar mekanın konumuna ya da büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle tüm detayları ilgili kişilerle konuştuktan sonra net olarak ödemeniz gereken tutarı öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir