Göçmen Börekçisi Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Göçmen Börekçisi Bayilik

İsim hakkı bedeli istemeyen bir börek firması olan Göçmen Börekçisi bayilik veriyor. Uygun franchising avantajları ile donatılan bir sistem ile Türkiye’nin her noktasına bayilik veren Göçmen Börekçisi, halihazırda 70 satış noktasına sahiptir.

Türkiye’de alternatif kahvaltılık sektöründe yer almak isteyenler için uygun bir franchise fırsatı sağlayan Göçmen Börekçisi bayilik veriyor. Firmadan bayilik alabilmek için ortalama olarak 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Bu kapsamda firma yatırım bedeli sözleşmesinin tamamlanmasının ardından anahtar teslim şube kurulumu gerçekleştirmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRBörekçi Açmak | Maliyet ve Dekorasyon

2004 yılında kurulan Göçmen Börekçisi halihazırda Kocaeli, İstanbul, Antalya, Sakarya, İzmir, Ankara ve Denizli illerinde yer alan şubeleri ile hizmet kalitesini en üst düzeyde tutuyor. Türkiye’nin her noktasına yayılmayı planlayan ve yurt dışında da ciddi bir büyüme projeleri hazırlayan firmanın franchise sisteminin karlı bir iş fikri olarak değerlendirilebileceğini belirtelim.

Kıymalı, peynirli, patatesli birçok börek çeşidini bünyesinde barındıran firmada ortalama kar marjı ise yüzde 40 civarında bulunuyor.

Göçmen Börekçisi İletişim

Adres: Yarımca Mimar Sinan Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 373 Körfez / KOCAELİ

Telefon444 4 964

BÖREK BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

 

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Göçmen Börekçisi Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın