Erciyes Börek Bayilik

Erciyes Börek Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Erciyes Börek Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

2003 yılında “Ev hanımlarından sofranıza” sloganı ile kurulan Erciyes Börek bayilik vermeye başladı.

Ankara merkezli Erciyes Börek, aradan geçen 14 yılda toplam 32 şubeye ulaşmayı başardı. Firma, uzun soluklu planları arasında 100 bayiye ulaşmayı planlıyor. Bu plan nedeniyle bayilik şartlarında daha esnek davranan Erciyes Börek, girişimci ruhuna sahip yatırımcılara bayilik veriyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRBörekçi Açmak | Maliyet ve Dekorasyon

Uzun soluklu sektör tecrübesi ile bayisi olmak isteyen yatırımcılar ile çalışmak isteyen Erciyes Börek, franchise sistemine giriş bedeli talep etmiyor. Ancak bu Erciyes Börek’ten ücretsiz bayilik alabileceğiniz anlamına gelmiyor. Firmanın bayisi olmak için ortalama olarak 200 bin liralık yatırım sermayesine sahip olmanız gerekiyor. Bu tutarsa sermayeniz varsa eğer, firma tarafından sizlere 2 personel gönderiliyor ve burada piyasa araştırması yapılarak bayilik sistemi hakkında ayrıntılı araştırmalar “YERİNDE” yapılıyor.

Erciyes Börek’ten bayilik almak isteyen yatırımcılar ile 5 yıllık sözleşme imzalanıyor. Ve ortalama şube kurulum süresi ise 45 gün olarak belirtilmiş.

Erciyes Börek Bayilik İletişim: 0312 394 76 40 – 60

BÖREK BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

 

Erciyes Börek Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın