Labarba Börek Bayilik

Labarba Börek Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Labarba Börek Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Bu yıl kapılarını müşterilerine açan Labarba Börek, Türkiye’nin her noktasında yer edinebilmek amacıyla bayilik veriyor.

Adana Su Böreği konusunda eşsiz bir lezzet yakalamayı başaran ve bu lezzeti Türkiye geneline ulaştırmayı planlayan İstanbul Merkezli Labarba Börek, 2018 yılında 20 şube hedefine ulaşmayı planlıyor. Ortalama 40 metrekare alana sahip ve yürüyüş yolları üzerinde bulunan lokasyonlara bayilik veren firma, bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcıların minmum 50 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyacağını belirtiyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRBörekçi Açmak | Maliyet ve Dekorasyon

Şuanda 3 şubesi ile hizmet veren Labarba Börek, çok yakında İstanbul Başakşehir’de de yeni bir şube açılışı gerçekleştirecek.

Bir Labarba Börek şubesinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 75 civarında bulunuyor. Firma bu kapsamda 50 bin liralık yatırım sermayesinin 6-7 ayda kendini amorti edebileceğini raporladı.

Firma isim hakkı bedeli, reklam katılım ve gelirden pay talep etmiyor. Ayrıca Eğitim Desteği , Proje Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam fırsatları da sağlanıyor.

İLETİŞİM

Adres: Dizdarya Mahallesi Kemal Atatürk Caddesi No:22 / A Büyükçekmece / İstanbul
Telefon: 0530 434 94 00

BÖREK BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

Labarba Börek Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın