labarba

Labarba Börek Bayilik

Bu yıl kapılarını müşterilerine açan Labarba Börek, Türkiye’nin her noktasında yer edinebilmek amacıyla bayilik veriyor.

Adana Su Böreği konusunda eşsiz bir lezzet yakalamayı başaran ve bu lezzeti Türkiye geneline ulaştırmayı planlayan İstanbul Merkezli Labarba Börek, 2018 yılında 20 şube hedefine ulaşmayı planlıyor. Ortalama 40 metrekare alana sahip ve yürüyüş yolları üzerinde bulunan lokasyonlara bayilik veren firma, bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcıların minmum 50 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyacağını belirtiyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRBörekçi Açmak | Maliyet ve Dekorasyon

Şuanda 3 şubesi ile hizmet veren Labarba Börek, çok yakında İstanbul Başakşehir’de de yeni bir şube açılışı gerçekleştirecek.

Bir Labarba Börek şubesinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 75 civarında bulunuyor. Firma bu kapsamda 50 bin liralık yatırım sermayesinin 6-7 ayda kendini amorti edebileceğini raporladı.

Firma isim hakkı bedeli, reklam katılım ve gelirden pay talep etmiyor. Ayrıca Eğitim Desteği , Proje Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam fırsatları da sağlanıyor.

İLETİŞİM

Adres: Dizdarya Mahallesi Kemal Atatürk Caddesi No:22 / A Büyükçekmece / İstanbul
Telefon: 0530 434 94 00

BÖREK BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

motosiklet

Motosiklet İle İlgili En İyi 9 İş Fikirleri

HIZLI ERİŞİM1. YEDEK PARÇA TİCARETİ2. MOTOSİKLET SEKTÖRÜ DANIŞMANLIĞI3. MOTOSİKLET BAYİLİĞİ4. MOTOSİKLET DEPOLAMA5. MOTOSİKLET İTHALATI6. MOTOSİKLET …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

  1. Ben bu işten anlıyorum Eray bey.benim hobim 20 yıldir. Hayalim balık av market açmak. Hem bankacılık yaptım şimdi muhasebecilik yapıyorum…

  2. !!! Merhabalar yurtdışında parfüm dükkanı açmayı düşünüyoruz gerekli arge ve çalışmları yapıldı , Sermayeder arayışımız bulunmaktadır. Kar oranımız %100 (…

histats