Kapat

Levent Börekçilik Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Levent Börekçilik Bayilik
levent-börekçilik

Türkiye’de börek sektörünün tanınan markaları arasında yer alan Levent Börekçilik uygun şartlar kapsamında bayilik veriyor.

Adana’da 1968 yılından bugüne böreğin en bilinen merkezlerinden biri olan Levent Börekçilik, kısa sürede İstanbul, İzmir, Mersin’de de şubelerini kurmaya başladı. Toplam 11 bayiliği bulunan Levent Börekçilik, kısa sürede birçok kente daha açılmak amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRBörekçi Açmak | Maliyet ve Dekorasyon

Türkiye’de en hızlı nakit dönüşümünün yaşandığı gıda sektöründe yer edinmek istiyorsanız, bir börekçi açmak elbette karlı iş fikirleri arasında değerlendirilebilir. Bu kapsamda önemli bir markanın franchise sistemine dahil olmak, sektöre daha hızlı giriş sağlıyor.

levent-börek bayilik

Adana’nın en meşhur börekçileri arasında yer alıp, kısa sürede tanınan markalar arasına girmeyi başaran Levent Börekçilik uygun bayilik şartları ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Yaklaşık 200 bin liralık yatırım sermayesi ile kurulabilen Levent Börekçilik bayiliği için yürüyüş yollarındaki dükkanlar veya AVM’ler tercih edilebiliyor. İşletmenin bir bayiliği ortalama 20 günde kuruluyor. Firma, franchiselerine Reklam, Pazarlama, Personel desteği ve ortak reklam fırsatı da sağlıyor.

LEVENT BÖREKÇİLİK İLETİŞİM

Adres: S. Vahit Cad. Madeni Sntk. Dern. Altı 780 Sk Yüreğir/Adana
Telefon: 0552 223 2659

BÖREK BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

 

 

“Levent Börekçilik Bayilik” üzerine 1 yorum

  1. cüneyt says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.