Lokmata Bayilik
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Lokmata Bayilik

3

Türkiye’de son 3 yılın en aktif sektörlerinden biri şüphesiz lokma sektörü. Bu aktif sektörde en çok tercih edilen markalardan biri de İstanbul merkezli Lokmata. Girişimciler ve yatırımcılar firmanın bayilik – franchise sistemini yakından takip ediyor.

Türkiye’de son yıllarda girişimci ve yatırımcılar tarafından yakından takip edilen lokma sektöründe birçok firma önemli düzeyde gelişme gösterdi. Bu markalardan biri de sosyal medyanın etkisiyle birlikte Lokmata oldu. Firmanın şu anda Beşiktaş, Kadıköy ve Üsküdar’da toplam 3 bayiliği bulunuyor. Firmanın bayilik verip vermediği ise tam olarak netleşmiş bir konu değil, zira firmanın iletişim bilgilerinde dahi büyük eksiklikler bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yükselen Trend: Yeni Nesil Lokmacı Açmak

İstanbul merkezli Lokmata, lokma sektöründe bayilik arayanlar için çok doğru bir tercih olabilir. Ancak firmanın franchise sistemine pek sıcak baktığını söylemek zor, zira firmanın bayilik sistemi hakkında bilgi alabilmek için iletişim adresleri dahi bulunmuyor. Firmanın genel iletişim adresinden de bu türden bir bilgi alabilmek mümkün görünmüyor.

Bu kapsamda firmanın isim hakkını almak isteyen girişimci ve yatırımcıların firmanın genel merkezine gitmesini öneriyoruz.

Ortalama olarak bir lokma bayiliğini kurmak için gerekli sermaye 120 bin lira civarında bulunuyor. Lokma sektöründe kar marjı ise yüzde 70 civarında.

LOKMATA İLETİŞİM

Adres: Vişnezade Mahallesi, Refik Osman Top Sk. No:4, 34357 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 259 08 88

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (3)

  1. 1 Temmuz 2019

    LOKMA OLAYİ BİTTİ ARKADASLAR ESKİ POPULERLİGİ KALMADİ

  2. LOKMA İŞİ BİTTİ ARTİK ARKADASLAR DEVAMLİLİGİ YOK ARTİK

Bir yanıt yazın