Kapat

Tuğba Kuruyemiş Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Tuğba Kuruyemiş Bayilik

Türkiye’nin önde gelen kuruyemiş şirketleri arasında yer alan Tuğba Kuruyemiş’in Bayilik ve franchising sistemi de merak edilen konular arasında yer alıyor. Önemli bir reklamveren olması nedeniyle her geçen gün daha fazla müşteriye hizmet vermeye başlayan Tuğba Kuruyemiş’in bayilikleri de bu nedenle değerli.

TUĞBA KURUYEMİŞ HAKKINDA

Yaklaşık olarak 37 yıl önce Aydın ilinde kurulan Tuğba Kuruyemiş, günümüzde 70‘ten fazla mağaza ile hemen hemen Türkiye’nin her bölgesinde tüketicilere ulaşmaktadır. Tuğba Kuruyemiş’i diğer firmalardan ayıran en büyük özellik hem ürünlerinin taze olması hemde kuruyemişlerin sıcak olarak müşterilere ulaştırılması. Bu konuda ülkenin en iyisi olan Tuğba Kuruyemiş, birçok şirkete bu iki konuda da öncülük etmiştir.

Tuğba Kuruyemiş’in mağazalarında halihazırda 750‘ye yakın farklı kuruyemiş çeşidi bulunmaktadır. Bu kuruyemişler piyasa şartlarının biraz üzerinde satılmasına rağmen her geçen yıl büyüyen bir şirketle karşı karşıya olduğunuzu belirtelim. Türkiye’de mağaza kuruyemiş sistemi konusunda bayilik arıyorsanız Tuğba Kuruyemiş’e mutlaka ulaşmanız gerekiyor.

GIDA GÜVENLİĞİ VE SAĞLIK

Herhangi bir konuda ülkenin en iyisi olmak istiyorsanız Gıda Güvenliği ve Sağlık konusuna önem göstermeniz bir ihtiyaç değil zorunluluktur. Tuğba Kuruyemiş bu konuda profesyoneller ile çalıştığını ifade etmekte olup bugüne kadar herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamıştır. Tuğba Kuruyemiş konu ile ilgili olarak, “Biz tüketici ve müşterilerimize insan sağlığını tehlikeye atmayacak ürünler sunmayı garanti ederiz.” ifadesini kullanmıştır.

TUĞBA KURUYEMİŞ BAYİLİK

Her yıl ciro artışı sağlayan ve sık sık bayilik konusunda bilgi alınmaya çalışılan kuruyemiş şirketinin franchise bayilik hakkında resmi bir bilgi paylaşılmıyor. Şuana kadar mağazalarını kendi açmaya özen gösteren Tuğba Kuruyemiş’in cazip bazı bayilik fikirlerine de olumlu yanıt verebileceğini belirtelim.

Tuğba Kuruyemiş’e bayilik ve diğer sorularınızı yöneltmek için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz:

ADRES: KURTULUŞ MAH. MENDERES BULVARI NO:62 MERKEZ/AYDIN
TELEFON: +90 256 244 01 62
E- MAİL: musterihizmetleri@tugbakuruyemis.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

TUĞBA KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ

Önemli kuruyemiş şirketleri arasında yer alan Tuğba’da bulabileceğiniz kuruyemiş çeşitleri:

 • KURUYEMİŞ
 • KURU MEYVELER
 • LOKUM
 • KAHVE
 • İNCİR
 • DRAJE
 • BAHARAT
 • KROKANLAR
ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

“Tuğba Kuruyemiş Bayilik” üzerine 7 yorum

 1. Hacı Baysal says:
 2. ayça says:
 3. Kadir selvi says:
 4. Onur sert says:
  • Hacı Baysal says:
 5. Nevzat Günaydın says:
 6. Savaş TAMER says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir