Kapat

Halktan Kuruyemiş Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Halktan Kuruyemiş Bayilik
halktan kuruyemiş bayilik

Kuruyemiş sektörünün en önemli markalarından biri olan Halktan Kuruyemiş’in bayilik süreci yatırımcıların ilgisini çekiyor. Firmanın bayiliğini almak için girişimde bulunmak isteyen yatırımcılara maalesef kötü haberimiz var.

Perakende sektörleri arasında en yüksek hacme sahip olan ve Türkiye’de yaşayan her türlü vatandaşın evinden genelde eksik etmediği ürünlerden biri kuruyemiştir. 7’den 70’e kadar sevilen kuruyemiş sektöründe çok üst düzeyde rekabet yaşanıyor. Çoğu doğrudan Türk markası olan bu çatı firmalarının birinden bayilik almak sizi çok iyi bir seviyeye ulaştırabilecek yatırımlar arasında yer almaktadır.

81 ilin 41’inde mağazası bulunan Halktan Kuruyemiş en yüksek marka değerine sahip kuruyemiş markaları arasında yer alıyor. Şubeleştiği her noktada önemli düzeyde ilgi çeken firmanın yeni bir bayiliğini almak için girişimci ve yatırımcılar sıklıkla Karlı İş Fikirleri’nin franchise bölümüne soru yöneltmektedir. Maalesef şuana dek Halktan Kuruyemiş’in herhangi bir bayilik süreci bulunmamaktadır.

HALKTAN KURUYEMİŞ HAKKINDA

Türkiye’nin önemli kuruyemiş markalarından biridir. Ciddi üretim tesislerine sahip olan firma İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Hızlı bir şubeleşme süreci geçiren firmanın şuanda 41 ilde 66 mağazası bulunmaktadır. Genel olarak cadde mağazalarını tercih eden firma AVM’lerin giriş katlarındaki mağazalara da ilgi göstermektedir.

Kuruyemiş sektörünün en çok tanınan markalarından olmasını sağlayan ana unsurlardan biri ise çok kaliteli ürünlere sahip olmasıdır. Firmanın ürünlerinin ciddi bir fiyat avantajına sahip olduğunu belirtmek ise zor. Genel olarak orta ve üst segment müşterilere hitap etmeyi tercih etmektedir.

Firmanın 2022 yılı ili birlikte 100 mağaza hedefine ulaşması beklenmektedir.

Kuruyemiş sektöründe mağaza açmadan önce mutlaka Kuruyemiş Dükkanı Açmak rehberini inceleyiniz.

HALKTAN KURUYEMİŞ BAYİLİK VERİR Mİ?

Firma şuanda tüm mağazalarını kendi bünyesinde açmaktadır. Merkezden seçilen lokasyona kurulum gerçekleştirilmekte ve mağazaya yine merkezden bir genel müdür atanmaktadır. Sonrasında ise personel süreci için de çeşitli ciddi eğitim süreçlerini yönetiyor.

Halktan Kuruyemiş bayilik sürecinin önümüzdeki dönemde başlaması beklenmiyor. Ancak çok güçlü yatırımcılar için her zaman lokalde fırsatlar bulunmaktadır. Dolayısıyla başarılı bir iş planı ile franchise süreci için daha detaylı bir değerlendirme yapma şansınız olacaktır.

HALKTAN KURUYEMİŞ İLETİŞİM

Firma ile iletişime geçmek ve franchise süreci hakkında bilgi almak için:

Adres: Ömerli Mahallesi Burçhan Sokak No:10 Hadımköy / İstanbul
Telefon: 0 212 801 42 06

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir