1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise

DP Parfüm Bayilik

DP Parfüm Bayilik
1

Parfüm sektörünün en iyi markaları arasında yer alan ve her yıl büyüme kaydeden DP parfüm sektörün en iyi franchise fırsatlarından birine sahiptir.

Türkiye’nin son dönemde en dikkat çeken açık parfüm firmalarından DP Parfüm bayilik veriyor. 1999 yılında Ankara’da kurulan D&P perfumum, günümüzde Türkiye’nin 70’den fazla ilinde 400 franchise noktasına sahiptir. Bu kapsamda firma bayilik sistemini açık tutmaya devam ediyor.

Türkiye’de parfüm sektörü yüksek karlılık ve düşük maliyetler nedeniyle girişimci ve yatırımcıların en çok üzerinde durduğu sektörler arasında yer alıyor. Sık sık kampanyaların yapıldığı bu sektörde çok uygun fiyatlar ile kendi mağazanızı rahatlıkla açabiliyorsunuz. Ayrıca çok ciddi bir deneyime sahip olmadan bile giriş yapabileceğiniz bu iş kolunda rahatlıkla ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Parfüm perakende sektöründe mağazalar için en kritik nokta yalnızca lokasyondur. Yürüyüş yolları yada AVM’lerin önemli noktalarındaki mağaza veya stantlar ciddi cirolar elde etmektedir.

D&P Parfüm bayiliği alabilmek için öncelikle bulacağınız lokasyonun minimum 10 metrekare olması gerekiyor. Bu kapsamda yaklaşık 30 bin lira ile kendi D&P Parfüm Bayiliğini alabilirsiniz.

DP PARFÜM BAYİLİK İLETİŞİM

Erciyes İşyerleri 197.Cadde No:2 / A Yenimahalle Ankara-Türkiye
Tel: 90312 387 53 53-Pbx
Faks: +90312 387 53 54

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

D&P PARFÜM ÜRETİM

dp-parfüm

D&P Parfümüm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,1999 yılında Ankara’da kurulmuştur ve halen D&P Parfümüm İthalat İhracat Sanayi ve Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine devam ediyor. Ana faaliyet konusu parfüm olan firma, “Ülkenin Parfümcüsü” kimliğine paralel olarak, yoğunlukla parfüm konusunda çalışma yapmaktadır. Halen 37 Ülkede yüzlerce mağaza ile faaliyet gösteren DP Parfüm’ün amacı, sadece Ülkemizde değil tüm dünyada Türkiye’nin gururu olarak kendine has ve jenerik ürünleri ile kullananların vazgeçilmezi olmaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Dastini Bebek Giyim ve Oyuncak Bayilik

Kişisel bakım ürünlerinin vazgeçilmezi parfüm hakkında dünyadaki gelişmeleri yakından ve yerinde takip eden ARGE çalışanları ve üretimde kalite yönetim sistemi ile çalışan inovasyona uygun modern tesisleri sayesinde sektörün ilklerini başaran DP Parfüm, sektördeki bütün faaliyetleri titizlikle incelemektedir. Parfümler, coğrafi ve iklimsel içerik performansı ile ilgili testlerden geçtikten sonra en üst seviyede standartlara uygun olarak tüketicilere sunuluyor.

Kalite kontrol
İşlenen hammaddeler uygun ortamlarda hazırlanarak dinlendirildikten ve performans testlerinden geçtikten sonra otomatik olarak üretime gönderilir. Son derece hassas ve steril olarak kapalı ortamda dolumu gerçekleşen şişeler kapaklanma işlemi için ikinci bölüme aktarılır.

Valf ve Kapaklama
Bu bölümde yine valf ve kapaklanma otomatik olarak yapıldıktan sonra ürünler çıkışa yönlenir.

Kontrol-Check
Banttan çıkan ürünler kapak kodları ve sınıflarına göre kontrol edilir. Bu aşamadan sonra satışa hazır olan ürünler son kez kontrol edilmek ve etiketlenmek üzere lojistik departmanına gönderilir.

Kalite kontrol
Üretimden satışa hazır hale gelen ürünler, sınıflarına göre etiketlenerek ambalajlanır. Bütün aşamalar kimyagerler tarafından titizlikle izlenir.

Deodorant ve Oda kokuları
Bu ürünlerin üretim aşaması yine parfümde olduğu gibidir. Şişe parfümden ayrı ortamlarda ancak aynı yol ile üretilmektedir. Tek farkı ise tüplere basılmasıdır.

İlk giren İlk çıkar (First in / First out)
Ambalajlanan ürünler üretim serilerine ve tarihlerine göre sıralanarak sevke hazır hale getirilir. Bütün ürünlerde sevk sıralaması üretim tarihi öncelikli olarak yapılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhabalar iyi calismalar bayisi olduğunuz DP parfüme başvuru yapmak istiyorum.Daha önceden bu işi yapmış biri olarak bulundugum yerin en iyisi en basarilisi olacağıma inaniyorum şimdiden cok tesekkurler iyi calismalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir