Kapat

DP Parfüm Bayilik

DP Parfüm Bayilik

Türkiye’nin son dönemde en dikkat çeken açık parfüm firmalarından D&P Parfüm bayilik veriyor. 1999 yılında Ankara’da kurulan DP Parfüm, günümüzde Türkiye’nin 70’den fazla ilinde yüzlerce franchise noktasına sahiptir. Bu kapsamda firma bayilik sistemini açık tutmaya devam ediyor.

Türkiye’de açık parfüm işi karlı ve dikkat çeken bir iş kolu. Sık sık kampanyaların yapıldığı bu sektörde çok uygun fiyatlar ile kendi mağazanızı rahatlıkla açabiliyorsunuz. Ayrıca çok ciddi bir deneyime sahip olmadan bile giriş yapabileceğiniz bu iş kolunda rahatlıkla ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

D&P Parfüm bayiliği alabilmek için öncelikle bulacağınız lokasyonun minimum 10 metrekare olması gerekiyor. Bu kapsamda yaklaşık 30 bin lira ile kendi D&P Parfüm Bayiliğini alabilirsiniz.

DP PARFÜM BAYİLİK İLETİŞİM

Erciyes İşyerleri 197.Cadde No:2 / A Yenimahalle Ankara-Türkiye
Tel: 90312 387 53 53-Pbx
Faks: +90312 387 53 54

D&P PARFÜM ÜRETİM

Kalite kontrol
İşlenen hammaddeler uygun ortamlarda hazırlanarak dinlendirildikten ve performans testlerinden geçtikten sonra otomatik olarak üretime gönderilir. Son derece hassas ve steril olarak kapalı ortamda dolumu gerçekleşen şişeler kapaklanma işlemi için ikinci bölüme aktarılır.

Valf ve Kapaklama
Bu bölümde yine valf ve kapaklanma otomatik olarak yapıldıktan sonra ürünler çıkışa yönlenir.

Kontrol-Check
Banttan çıkan ürünler kapak kodları ve sınıflarına göre kontrol edilir. Bu aşamadan sonra satışa hazır olan ürünler son kez kontrol edilmek ve etiketlenmek üzere lojistik departmanına gönderilir.

Kalite kontrol
Üretimden satışa hazır hale gelen ürünler, sınıflarına göre etiketlenerek ambalajlanır. Bütün aşamalar kimyagerler tarafından titizlikle izlenir.

Deodorant ve Oda kokuları
Bu ürünlerin üretim aşaması yine parfümde olduğu gibidir. Şişe parfümden ayrı ortamlarda ancak aynı yol ile üretilmektedir. Tek farkı ise tüplere basılmasıdır.

İlk giren İlk çıkar (First in / First out)
Ambalajlanan ürünler üretim serilerine ve tarihlerine göre sıralanarak sevke hazır hale getirilir. Bütün ürünlerde sevk sıralaması üretim tarihi öncelikli olarak yapılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“DP Parfüm Bayilik” üzerine 1 yorum

  1. Gülesin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir