Tandırall Et Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Tandırall Et Bayilik

Geçtiğimiz yıl et sektörüne giriş yapan Tandırall, daha şimdiden 3 şubeye ulaştı. Bayilik vererek Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı planlayan firma, yerelde dağıtım ve pazarlama için çalışacak bayiler arıyor.

Hemen hemen bütün et gruplarında ürünleri bulunan Tandırall, günlük 500 kilogram kırmızı et ve kanatlı ette de günlük 1000 kilogram üretime sahip. Ev dışı tüketim, toplu tüketim ve perakende market ürünleri için franchise arayışında olan firma, 15 bin liralık isim hakkı bedeli karşılığında bayilik veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Naret Et Bayilik

En az 7 yıllık kontratı bulunan lokasyonlar için bayilik vermeyi planlayan firma, tüm Türkiye’den bayilik başvurusu alıyor. Firmanın bir şubesi ortalama 1 ayda kuruluyor ve firmaya gelirden pay olarak yüzde 2 ödeniyor. Ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 75’e ulaşabiliyor. Tandırall, franchiselerine reklam, pazarlama, eğitim ve proje desteği de sağlıyor.

Antalya Merkezli TandırAll’a ulaşmak için;

İLETİŞİM

Adres: Ayanoğlu Mah. G. Hulusi Sayın Cd. No:3/B Kepez/ANTALYA
Telefon: (0242) 417 85 53

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Tandırall Et Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın