Royal Platinum Parfüm Bayilik

Royal Platinum Parfüm Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Royal Platinum Parfüm Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Karlı İşler kategorimize göz atabilirsiniz.

Parfüm bayiliği veren en iyi firmalardan biri olan Royal Platinium Parfüm, sektöre daha uygun koşullarda girmek isteyen girişimciler için önerilmektedir.

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Royal Platinum, Parfüm sektöründe de ciddi bir büyüme sağlamak amacıyla bayilik veriyor. Firma kısa sürede düşük yatırım bedelleri ile franchise avantajı sağlıyor.

2014 yılında kurulan ve günümüzde 20’den fazla satış noktasında Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan Royal Platinum Parfüm, 35 bin liralık yatırım sermayesi olan girişimcilere parfüm bayiliği veriyor.

Türkiye’de parfüm sektörü her geçen gün daha ciddi bir büyüme sağlıyor. Sektörde çok fazla rekabet olmasına rağmen hemen hemen her firmanın karlılığı yüzde 100’ün üzerinde seyretmeye devam ediyor. Bu kapsamda parfüm bayilikleri özellikle düşük yatırım sermayesi ve hızlı nakit dönüşümü nedeniyle ciddi bir karlı iş fikri olmayı sürdürüyor.

2 FARKLI BAYİLİK MODELİ VAR

Royal Platinum Parfüm, franchise konusunda 2 farklı bayilik modeli sunuyor. ROYAL ve WONDER adlı bu iki bayilik modelinden; Royal, sektörün en kalıcı parfümlerini nispeten daha yüksek fiyatlar ile sunarken, WONDER ise rekabet şartlarına uyum sağlamak açısından daha uygun ürünlerin bulunduğu bayilik modelidir.

Ortalama 20 metrekarelik alan için 35 bin lira dışında bir sermaye ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca KOSGEB‘den de 27 bin lira hibe alarak bu işe giriş yapabiliyorsunuz. İş planı konusunda firma destek sağlıyor.

Royal Platinum Parfüm İletişim

Adres: Sepetlipınar Mah. Arpalık Cad. No:118 Blok 22/22 Başiskele Kocaeli
Telefon : 0532 771 01 40

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Royal Platinum Parfüm Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!