1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Royal Platinum Parfüm Bayilik

Royal Platinum Parfüm Bayilik
0

Parfüm bayiliği veren en iyi firmalardan biri olan Royal Platinium Parfüm, sektöre daha uygun koşullarda girmek isteyen girişimciler için önerilmektedir.

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Royal Platinum, Parfüm sektöründe de ciddi bir büyüme sağlamak amacıyla bayilik veriyor. Firma kısa sürede düşük yatırım bedelleri ile franchise avantajı sağlıyor.

2014 yılında kurulan ve günümüzde 20’den fazla satış noktasında Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan Royal Platinum Parfüm, 35 bin liralık yatırım sermayesi olan girişimcilere parfüm bayiliği veriyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Türkiye’de parfüm sektörü her geçen gün daha ciddi bir büyüme sağlıyor. Sektörde çok fazla rekabet olmasına rağmen hemen hemen her firmanın karlılığı yüzde 100’ün üzerinde seyretmeye devam ediyor. Bu kapsamda parfüm bayilikleri özellikle düşük yatırım sermayesi ve hızlı nakit dönüşümü nedeniyle ciddi bir karlı iş fikri olmayı sürdürüyor.

2 FARKLI BAYİLİK MODELİ VAR

Royal Platinum Parfüm, franchise konusunda 2 farklı bayilik modeli sunuyor. ROYAL ve WONDER adlı bu iki bayilik modelinden; Royal, sektörün en kalıcı parfümlerini nispeten daha yüksek fiyatlar ile sunarken, WONDER ise rekabet şartlarına uyum sağlamak açısından daha uygun ürünlerin bulunduğu bayilik modelidir.

Ortalama 20 metrekarelik alan için 35 bin lira dışında bir sermaye ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca KOSGEB‘den de 27 bin lira hibe alarak bu işe giriş yapabiliyorsunuz. İş planı konusunda firma destek sağlıyor.

Royal Platinum Parfüm İletişim

Adres: Sepetlipınar Mah. Arpalık Cad. No:118 Blok 22/22 Başiskele Kocaeli
Telefon : 0532 771 01 40

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Arjantin'de Asgari Ücret Ne Kadar 2023
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir