1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Burger Sound Bayilik Veriyor

Burger Sound Bayilik Veriyor
1

Bayilik sektörüne hızlı bir giriş yapan Burger Sound, yeni girişimci ve yatırımcılar için bayilik seçeneklerini geliştirdi.

5 şube ile sektörde yer edinen ve kısa sürede şube ağını geliştirmek isteyen Burger Sound bayilik veriyor. Türkiye’nin her bölgesine bayilik vermeyi planlayan firma 3 farklı konseptte yatırımcılarına farklı seçenekler sunuyor.

1. Burger Sound Bar ( Prime Burger )

Bu konsepte servisler hem self servis hem de masaya servis olarak sunulmaktadır. Açılması muhtemel şubenin uygunluk durumuna göre ızgara çeşitleri de konsept dahilinde yer alabilecektir. Kömür Izgara kullanımı şart değildir. AVM ve hareketli cadde sokaklarda bulunan konsept olduğundan, diğer konseptlerden bağımsız olarak gramajlara bağlı olarak rekabetçi fiyat politikasının tercih edilebileceği bir seçenek de sunulmaktadır.

2. Burger Sound ( Grill Burger )

Masaya Servis’tir. Steak dolabı ve Dry Aged Steak ürünleri bulunmamaktadır. Kömür Izgara kullanımı şarttır. Burada ayrıca ızgaranın yanında salata sunumu da gerçekleşitirilir.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

3. Burger Sound Plus ( Grill Steaks )

Masaya servis uygulanırken Burgersound ürün ve hizmetlerinin tamamı burada verilmektedir. Steak dolabı ve Dry Aged Steak ürünleri bulunmaktadır. Kömür Izgara kullanımı şarttır. Ayrıca bütün şubelerde Hotdog servisi ve salata sunumu gerçekleştirilmektedir.

BURGER SOUND BAYİLİK SÜRECİ

Marka Tercihleri: Alkollü – alkolsüz içecek ve kullanılan diğer ürünler belirlenen markalardan tedarik edilmektedir.

Personel Eğitimleri: Burger Sound Merkez tarafından verilen personel ve şef eğitimleri ile şube içerisindeki genel tutum ve davranışlar ile müşteriye yaklaşım şekli ve sorun olması durumunda çözüm şekli belirli standartlarda belirlenmektedir. Gerekli durumlarda Merkez tarafından personel eğitim desteği yapılmaktadır.

Yatırım/Kazanç Oranı: Günün şartlarında, yeme içme sektöründe yapılan yatırımın geri dönüşü minimum 48 ayı bulurken, Burger Sound Franchise Modeli’nde bu süre lokasyona bağlı olarak 20-24 ay arasındadır. Bu noktada, doğru lokasyon ve konsept seçimi belirleyicidir. Süreç boyunca iş geliştirme konusunda birlikte olup, beraber hareket edeceğimiz noktasında güveni duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kahve Durağı Bayilik

Reklam – Tanıtım – Tasarım: Reklam, tanıtım çalışmaları ile şubeler için hazırlanacak özel ürün, paket servis ve diğer tasarımlar anlaşmalı olduğumuz ajans tarafından gerçekleştirilmekte, dijital ve sosyal medya çalışmaları ise merkez tarafından organize edilmektedir.

Burger Sound’un bayilik sistemi hakkında tüm bilgileri +90 242 324 28 29 numaralı telefondan alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 sene önce

    Güzel şirket bakalım bu hafta başvuramayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir