1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Kahve Durağı Bayilik

Kahve Durağı Bayilik
0

6 yıl önce kurulan Kahve Durağı, günümüzde Türkiye’nin farklı kentlerinde toplam 86 bayiliğe sahiptir. Kahve Durağı kurulduğu günden bu yana franchise fırsatlarını net bir şekilde değerlendirmektedir.

Kahve Durağı, Türkiye ve dünyada büyüme adımlarını hızlandırmak istiyor. Bu kapsamda bayilik vermeyi sürdüren firmadan bayilik alabilmek için ortalama 300 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmaktadır. Kendine has bir konseptte kurulan bayilikler, tamamen renk uyumu ve dikkat çekici bir şekilde firma personelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Kahve Durağı’ndan bayilik alınabilmesi için belirlenecek dükkanın iç alanının 100 metrekare ve dış alanının ise 80 metrekare olması gerekiyor. Firmadan alınan bilgiye göre, dış alanı bulunmayan dükkanlar için franchise verilmiyor. Firma bayiliklerinde satılan ürünlerde kar marjı ortalama yüzde 70. Firma dönem sonunda elde edilen cironun yüzde 3’ünü de reklam katılım payı olarak almaktadır.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Kahve Durağı, bayilik kurulumlarını kendisi gerçekleştiriyor ve şubede çalışacak personel eğitimlerini de bu kapsamda ana firma tarafından yürütülüyor. Kahve Durağı bayiliklerinde sözleşme süresi ise 5 yıl.

2 FARKLI KONSEPT

Kahve Durağı

Kahve Durağı, cadde lokasyonlarında “shop”, AVM’lerde ise hem “shop” hem de “Kiosk” konsepti için bayilik seçeneği sağlıyor. Şirket ayrıca hem lokasyon hem de bayilik açılacak şube için de fizibilite çalışması yapmaktadır. Firmanın tüm şubeleri, şirket bünyesinde açıldıktan sonra franchise sahiplerine anahtar teslim olarak sunuluyor. Firmanın bayilik sözleşme süresi ise minimum 5 yıl.

Kahve Durağı bayilik iletişim 444 9 033.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bursa Ekmek Besaş Bayilik - Şartları

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap