Kahve Durağı Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Kahve Durağı Bayilik

6 yıl önce kurulan Kahve Durağı, günümüzde Türkiye’nin farklı kentlerinde toplam 86 bayiliğe sahiptir. Kahve Durağı kurulduğu günden bu yana franchise fırsatlarını net bir şekilde değerlendirmektedir.

Kahve Durağı, Türkiye ve dünyada büyüme adımlarını hızlandırmak istiyor. Bu kapsamda bayilik vermeyi sürdüren firmadan bayilik alabilmek için ortalama 300 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmaktadır. Kendine has bir konseptte kurulan bayilikler, tamamen renk uyumu ve dikkat çekici bir şekilde firma personelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Kahve Durağı’ndan bayilik alınabilmesi için belirlenecek dükkanın iç alanının 100 metrekare ve dış alanının ise 80 metrekare olması gerekiyor. Firmadan alınan bilgiye göre, dış alanı bulunmayan dükkanlar için franchise verilmiyor. Firma bayiliklerinde satılan ürünlerde kar marjı ortalama yüzde 70. Firma dönem sonunda elde edilen cironun yüzde 3’ünü de reklam katılım payı olarak almaktadır.

Kahve Durağı, bayilik kurulumlarını kendisi gerçekleştiriyor ve şubede çalışacak personel eğitimlerini de bu kapsamda ana firma tarafından yürütülüyor. Kahve Durağı bayiliklerinde sözleşme süresi ise 5 yıl.

2 FARKLI KONSEPT

Kahve Durağı

Kahve Durağı, cadde lokasyonlarında “shop”, AVM’lerde ise hem “shop” hem de “Kiosk” konsepti için bayilik seçeneği sağlıyor. Şirket ayrıca hem lokasyon hem de bayilik açılacak şube için de fizibilite çalışması yapmaktadır. Firmanın tüm şubeleri, şirket bünyesinde açıldıktan sonra franchise sahiplerine anahtar teslim olarak sunuluyor. Firmanın bayilik sözleşme süresi ise minimum 5 yıl.

Kahve Durağı bayilik iletişim 444 9 033.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Kahve Durağı Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın