Kapat
bayilik

Sermayesi bulunmayan girişimciler için özellikle Türkiye’de onlarca farklı sermayesiz bayilik şansı bulunuyor.

Hiçbir sermayesi bulunmayan girişimci ve yatırımcıların bayilik alması zordur. Çünkü işletmeler genellikle maddi gücü olan girişimci ve yatırımcılara bayilik vermeye sıcak bakarlar. Ancak sektöre yeni giren bazı işletmeler, daha hızlı bir büyüme elde etmek amacıyla sermayesiz bayilik sistemini aktif edebilmektedir.

Öncelikle sermayesiz bayilik arıyorsanız eğer tanınmış şirketleri direkt unutmanız gerekiyor.

Tanınmış ve sektörde reklamı dönen şirketler her sermayesi olana dahi bayilik vermemektedir. Sektöre yeni girmiş veya işleri pek yolunda gitmeyen şirketlere yönelmek zorunda kalacaksınız. Bu tür bayilikler genellikle şans işidir. Bazı sektöre yeni giren şirketler bir anda devasa cirolara ulaşırken bazısı da bildiğiniz üzere maalesef tutunamıyor.

RAV – KİMLİK BELGESİ

Bayilik için sermaye talep etmeyen Rav Mühendisliğin bayiliğine ulaşmak için 0312 381 00 18 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

SABUN DÜNYAM

Sabun bayiliği veren Sabun Dünyam adlı şirket bayiliklerini bedelsiz yani sermayesiz olarak veriyor. Şirketten bayilik almak için info@sabundunyam.com mail adresine ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ücretsiz Bayilik Veren 12 Firma

AUTOCLUP

Araçlar için özel hizmetler sunan AutoClup’un bayiliği de bedelsiz. Şirketten bilgi almak için 0216 371 6010 numaralı telefondan bilgi almanız mümkün.

PAN ÇİĞKÖFTE

Çiğköfte bayiliği arıyorsanız iyi bir alternatif olabilir. Şirket bayiliklerinden sermaye talep etmiyor. Sermayesiz çiğköfte bayiliği konusunda iyi bir şans olabilir. Şirkete ulaşmak için 0 312 387 40 80 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çiğ Köfte Bayilik Veren 15 Firma

GREEN PIK

Organik Gübre bayiliği veren Green Pik sermaye talep etmiyor. Hızla büyüyen bir sektör olması nedeniyle tavsiye ediyoruz. Green Pik iletişim numarası +90 212 863 13 21.

NASREDDİN ET VE PİDE

Nasreddin Et ve Pide bayilik vermeye başlayan yeni firmalardan biri. Sermayesiz bayilik veren şirket isim hakkı için ise 50 bin lira talep ediyor. Şirkete ulaşmak için 05323368781 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Şirket ürünlerinde yüzde 40 kar marjı fırsatı tanıyor.

KÖYİÇİ SÜT ÇİFTLİĞİ

Süt çiftliği şirketi olan Köyiçi bayilik dağıtımına başladı. Şirket bayilerinden sermaye talep etmiyor. Ayrıca isim hakkı bedeli de istemeyen şirket kısa vadede 100 bayiliğe ulaşmak istiyor. İyi fırsatlar sunan Köyiçi’ne ulaşmak için +905305751005 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

TONDO ATIŞTIRMALIK

Atıştırmalık büfeler veren ve bu konuda Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan Tondo 2015 yılında kuruldu. Şirket kısa sürede Türkiye’de büyük hedefler taşıyor. Şirket sermaye ve isim hakkı talep etmiyor. Ayrıca şirket yatırımların 8 ayda amorti edilebileceğini belirtiyor. Tondo Atıştırmalık’a ulaşmak için 0232 386 4949 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

MOCHKA ACCESSORIES

Takı ve aksesuar konusunda bayilik veren Mochka’nın halihazırda 6 bayisi bulunuyor. 2 yılda 80 bayiye ulaşmak isteyen Mochka, bayilik almak isteyen girişimcilerden herhangi bir sermaye ve isim hakkı talep etmiyor. Şirketin telefon numarası 03124461662 olup, ortalama kar marjı ise yüzde 60 seviyesinde.

TRİPLES OTO KİMYASALLARI

Oto kimyasal ürünleri satan firmalar arasında yer alan Triples Oto Kimyasalları, araçlar için birçok temizlik ve performans ürünleri satıyor. Şirket ücretsiz bayilik veriyor.
İletişim: Topkapı Teknik Oto Sanayi Sitesi, 10. Blok No:248 Topkapı / İSTANBUL – 05531080900

ANADOLU ÇİĞKÖFTE

Çiğköfte bayileri Türkiye’de gittikçe artıyor. Hemen hemen bu bayilerin tamamında kar marjı çoğu zaman yüzde 60’ın üzerinde. Bu fırsatlardan birini de sağlayan Anadolu Çiğköfte ücretsiz franchise fırsatı sağlıyor.
İletişim: Güven mahallesi İnönü caddesi No:60 / MALATYA – 05348214356

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Küçük – Az Sermaye ile Yapılacak İşler

VİZYON GÖRSEL ÜRÜNLER

Çeşitli şişe açacakları, dini semboller, oyun hamurları üretimi gerçekleştiren Vizyon Görsel, Türkiye’nin her yerine ücretsiz bayilik veriyor. Şirket bu konuda birçok eğitim sistemini de sağlıyor.
İletişim: Anadolu Bulvari 174. Cadde A.T.B İş Merkezi K Blok No:294 Macunköy Yenimahalle / Ankara – +90 312 4355335

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir