Kapat

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Sermayesi bulunmayan girişimciler için özellikle Türkiye’de onlarca farklı sermayesiz bayilik şansı bulunuyor. Şirketler genellikle bayilik vereceği şahıs veya kurumlardan sermaye ve yatırım bedeli talep etmektedir ancak özellikle sektöre yeni giren bazı şirketler ise sermayesiz bayilikler konusunda şans tanıyor. Hep birlikte bu bayiliklerin bazılarına göz atalım…

Öncelikle sermayesiz bayilik arıyorsanız eğer tanınmış şirketleri direkt unutmanız gerekiyor. Tanınmış ve sektörde reklamı dönen şirketler her sermayesi olana dahi bayilik vermemektedir. Bu nedenle sektöre yeni girmiş veya işleri pek yolunda gitmeyen şirketlere yönelmek zorunda kalacaksınız. Bu tür bayilikler genellikle şans işidir. Bazı sektöre yeni giren şirketler bir anda devasa cirolara ulaşırken bazısı da bildiğiniz üzere maalesef tutunamıyor.

RAV – KİMLİK BELGESİ
Bayilik için sermaye talep etmeyen Rav Mühendisliğin bayiliğine ulaşmak için 0312 381 00 18 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

SABUN DÜNYAM
Sabun bayiliği veren Sabun Dünyam adlı şirket bayiliklerini bedelsiz yani sermayesiz olarak veriyor. Şirketten bayilik almak için info@sabundunyam.com mail adresine ulaşabilirsiniz.

AUTOCLUP
Araçlar için özel hizmetler sunan AutoClup’un bayiliği de bedelsiz. Şirketten bilgi almak için 0216 371 6010 numaralı telefondan bilgi almanız mümkün.

PAN ÇİĞKÖFTE
Çiğköfte bayiliği arıyorsanız iyi bir alternatif olabilir. Şirket bayiliklerinden sermaye talep etmiyor. Sermayesiz çiğköfte bayiliği konusunda iyi bir şans olabilir. Şirkete ulaşmak için 0 312 387 40 80 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

GREEN PIK
Organik Gübre bayiliği veren Green Pik sermaye talep etmiyor. Hızla büyüyen bir sektör olması nedeniyle tavsiye ediyoruz. Green Pik iletişim numarası +90 212 863 13 21.

NASREDDİN ET VE PİDE
Nasreddin Et ve Pide bayilik vermeye başlayan yeni firmalardan biri. Sermayesiz bayilik veren şirket isim hakkı için ise 50 bin lira talep ediyor. Şirkete ulaşmak için 05323368781 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Şirket ürünlerinde yüzde 40 kar marjı fırsatı tanıyor.

KÖYİÇİ SÜT ÇİFTLİĞİ
Süt çiftliği şirketi olan Köyiçi bayilik dağıtımına başladı. Şirket bayilerinden sermaye talep etmiyor. Ayrıca isim hakkı bedeli de istemeyen şirket kısa vadede 100 bayiliğe ulaşmak istiyor. İyi fırsatlar sunan Köyiçi’ne ulaşmak için +905305751005 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

TONDO ATIŞTIRMALIK
Atıştırmalık büfeler veren ve bu konuda Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan Tondo 2015 yılında kuruldu. Şirket kısa sürede Türkiye’de büyük hedefler taşıyor. Şirket sermaye ve isim hakkı talep etmiyor. Ayrıca şirket yatırımların 8 ayda amorti edilebileceğini belirtiyor. Tondo Atıştırmalık’a ulaşmak için 0232 386 4949 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

MOCHKA ACCESSORIES
Takı ve aksesuar konusunda bayilik veren Mochka’nın halihazırda 6 bayisi bulunuyor. 2 yılda 80 bayiye ulaşmak isteyen Mochka, bayilik almak isteyen girişimcilerden herhangi bir sermaye ve isim hakkı talep etmiyor. Şirketin telefon numarası 03124461662 olup, ortalama kar marjı ise yüzde 60 seviyesinde.

Sık sık yeni sermayesiz bayilik fikirleri vermeye devam edeceğiz. Listemiz güncellenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir