Arsamiea Çiğköfte Bayilik

Arsamiea Çiğköfte Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Arsamiea Çiğköfte Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de çiğköfte sektöründe rekabet gittikçe artıyor. Sektördeki rekabet şartlarına en iyi uyumu ise önemli bir markanın bayiliğini alarak ayak uydurmak mümkün. Arsamiea Çiğ Köfte bu kapsamda değerlendirilebilir bir bayilik fırsatı sağlıyor. Üstelik Arsamiea bayilik için isim hakkı bedeli de talep etmiyor.

1994 yılında kurulan firma, kurulduğu günden bu yana bayilik vermeyi sürdürüyor. Şuanda firmanın Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Kahramanmaraş, Konya, Mardin ve Tekirdağ başta olmak üzere birçok kentte 500’e yakın bayiliği bulunuyor.

70’den fazla personelin istihdam edildiği ana merkezinde çiğköfte üretimi gerçekleştiren firma, Türkiye’nin her noktasına güvenle ve sağlıklı bir şekilde çiğköfte ve malzemelerini göndermeyi sürdürüyor. Çiğköfte sektöründe kar marjları ise bilindiği gibi çok yüksek, Arsamiea’da da bu oran yüzde 200’e ulaşmaktadır.

Ortalama 7 bin lira ile bir Arsamiea Çiğköfte bayiliği alabiliyorsunuz. Firma bayilik şartı olarak minimum 20 metrekare dükkan talep ediyor. Bunun haricinde firmanın bayilik için ciddi bir talebi bulunmuyor. Ortalama bir Arsamiea Çiğköfte Bayiliği yaklaşık 10 günde kuruluyor.

İLETİŞİM

Adres: Uğurmumcu Mah. 2271. Sok. No:12/A Sultangazi / İSTANBUL
Telefon: 0212 476 04 02 – 03 | F: 0212 476 04 03

 

Arsamiea Çiğköfte Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın