Beta Ayakkabı Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Beta Ayakkabı Bayilik

Türkiye’de karlı ve hızlı büyüyen sektörler arasında yer alan ayakkabı sektörünün bilinen markaları arasında yer alan Beta Shoes bayilik veriyor.

1985 yılında ilk mağazası ile ayakkabı sektörüne giriş yapan Beta Ayakkabı, günümüzde üretiminin yüzde 85’ini Avrupa ülkelerine ihraç ediyor. Türkiye genelinde 43 mağazaya sahip olan firma, bayi sayısını artırmak ve daha fazla kitleye ulaşmak amacıyla franchise sistemini aktif tutuyor. 100’de 100 deri üretimine sahip olan firma, kadın, erkek ayakkabıları dışında çanta, cüzdan, kemer, kartlık ve anahtarlık üretimi de gerçekleştiriyor.

Ayakkabı sektöründe bilinen ve nispeten daha üst sınıfa hitap eden bir marka arayışındaysanız, Beta Ayakkabı’nın bayilik sistemine göz atmanızı öneriyoruz. Beta Ayakkabı’nın bir bayiliğini alabilmek için ortalama 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor.

Beta Ayakkabı, pazarlama, lokasyon seçimi, reklam desteği de sağlıyor.

İLETİŞİM

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mahallesi Aymakoop Sanayi Sitesi B-6 Blok Kat:3 No:58 Başakşehir -İstanbul
Telefon: 0212 671 40 71

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Beta Ayakkabı Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın