Kapat

Bi Gözde Börek Bayilik

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Bi Gözde Börek Bayilik
gözde börek bayilik

30 yılı aşkındır börek sektöründe tecrübesi bulunan Bi Gözde Börek, yeni gelişen piyasa koşullarına ayak uydurabilmek amacıyla bayilik veriyor. Karlı bir sektör olan börek sektöründe tüm Türkiye’de yer edinebilmek amacıyla bayilik sistemini daha aktif bir şekilde yürütmeyi planlayan firmanın günümüzde 4 bayiliği bulunuyor.

İstanbul merkezli börek markalarından Bi Gözde Börek, 1984 yılından itibaren sektörde yer ediniyor. Günümüzde 1.500 metrekareli kapalı alana sahip tesislerinde günlük olarak börek çeşitlerinde üretim yapan firma, 4 bayiliğe sahip. Bayi sayısını kısa sürede 50’ye çıkarmayı planlayan Bi Gözde Börek, 80 bin liralık yatırım sermayesi bulunan yatırımcılara franchise veriyor.

Firma, minimum 40 metrekare alana sahip, ana yürüyüş yollarındaki ön cephesi geniş dükkanlara bayilik sağlamayı planlıyor. Ortalama bir şube kurulumu 1 ay sürüyor. Firma reklam katılım payı ve gelirden pay talep etmiyor. Bir şube kurulumu ortalama 80 bin liralık maliyet oluşturuyor.

Börek ve baklavalar ile oluşan zengin bir menüye sahip olan Bi Gözde Börek bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı ise yüzde 90 civarında bulunuyor.

Bİ GÖZDE BÖREK İLETİŞİM

Adres: Yeşilpınar Mh. Girne Cd. Mevsim Sk. No:8 Eyüp/İSTANBUL
Telefon: 0 212 617 33 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir