Jumbo Künefe Bayilik

Jumbo Künefe Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Jumbo Künefe Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Fırsatları kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de son dönemin en trend iş fikirlerinden biri elbette künefe. Bu eşsiz lezzete çok yoğun bir şekilde talep var, ve lezzeti ile ön plana çıkan işletmeler çok hızlı bir büyüme kaydediyor. Eğer siz de künefe sektöründe bir işletme kurmak istiyorsanız, bayilik fikirlerine de göz atabilirsiniz. Bu kapsamda Jumbo Künefe franchise veriyor.

Künefe sektöründeki tarihi 1985 yılına kadar uzanan Gaziantepli firma 2017 yılında Jumbo Künefe ile sektöre yeni bir başlangıç yaptı. Şu anda Kocaeli, Sakarya ve İstanbul’da toplam 6 şubesi bulunan firma, birçok bölgeye daha bayilik vermeyi planlıyor. Kısa sürede 20 bayilik hedefine ulaşmayı planlayan Jumbo Künefe, bayilerinden isim hakkı bedeli olarak 50 bin dolar + KDV talep ediyor.

Jumbo Künefe’nin 50 metrekarelik bir dükkana kurulumu için gerekli sermaye ise 70 bin dolara kadar yükselebiliyor. Ortalama bir şube kurulumu ise 1 ay sürmekte.

Yatırımcıların Jumbo Künefe markasına yaptıkları yatırım için geri dönüş süresi (amorti) ortalama 12 ay sürüyor. Ana firma, franchiselerine reklam, pazarlama, personel, yer seçimi gibi konularda eşsiz destekler sağlamaktadır.

2 BAYİ DAHA KURULACAK

Firmanın son 1 ay içerisinde bayilik için ciddi planlamaları bulunuyor. Firmanın yakın tarihte Tuzla ve Ataşehir şubelerinin de hizmete açılması bekleniyor.

İLETİŞİM

Adres: Çiftlik Mah. Özgür Cad. No:3 Gölcük/KOCAELİ
Telefon: (0262) 333 33 31

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jumbo Künefe Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın